Спінінг. Який кращий?Поради.

палки, катушки, жилка, шнури....
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення AnMyk »

Ріст великий для твічингу. Добре підходить Авід AVS70MF2.
Аватар користувача
Neckerman
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 05 вересня 2011, 18:43
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення Neckerman »

Neckerman писав:Прошу допомоги у виборі спінінгу! Спін. з пріоритетом 70%-джиг, 30% -"твічинг", ростом - 2,6-2,7м., тестом до 18 гр.(+ певний запас потужності). Ловитиму переважно на таких річках як Горинь,Стир. Основна риба - окунь,судак,щука. "швидкого"строю. Що можете порекомендувати? Бюджет в р-ні 2000 (+-200). Схиляюсь в сторону St.Croix. Можливо є якісь конкретні моделі під мої потреби?Дякую..
А хто що скаже про цю модель - St.Croix Legen Elite LES 70 MF2, можливо хтось користується даним спінінгом, напишіть враження. Чи підходить вона під мої(зазначені вище потреби), чи можливо якась інша модель з цієї серії краща.
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення Samuraj »

Neckerman писав:
Neckerman писав:Прошу допомоги у виборі спінінгу! Спін. з пріоритетом 70%-джиг, 30% -"твічинг", ростом - 2,6-2,7м., тестом до 18 гр.(+ певний запас потужності). Ловитиму переважно на таких річках як Горинь,Стир. Основна риба - окунь,судак,щука. "швидкого"строю. Що можете порекомендувати? Бюджет в р-ні 2000 (+-200). Схиляюсь в сторону St.Croix. Можливо є якісь конкретні моделі під мої потреби?Дякую..
А хто що скаже про цю модель - St.Croix Legen Elite LES 70 MF2, можливо хтось користується даним спінінгом, напишіть враження. Чи підходить вона під мої(зазначені вище потреби), чи можливо якась інша модель з цієї серії краща.
Ловил элитом, сейчас экстрим. Как любой американец с запасом прочности и мощности. 24-26гр + приманка 3" еще комфортно джиговать. С твичем там полный порядок. Вот только длина, я люблю твичить более короткими. Претендует на роль универсала. Чуйка без комментариев, с ней могут сравниться только японцы, например каишу, но они более деликатные. Экстрим 7-ку брал для лодки. С берега под данные условия есть каишу от матаги, до 30гр, честный тест( вместе с приманкой). Там длина 76, более комфортная для джига на Горыни и Стыре. Если джиг с берега в приоритете, то обрати внимание на 76 легенду(элит), особенно экстрим, очень интересная удочка, если бы не кайшуха взял бы ее 100%... :co_ol:
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення Vik »

Samuraj писав:
Neckerman писав:
Neckerman писав:Прошу допомоги у виборі спінінгу! Спін. з пріоритетом 70%-джиг, 30% -"твічинг", ростом - 2,6-2,7м., тестом до 18 гр.(+ певний запас потужності). Ловитиму переважно на таких річках як Горинь,Стир. Основна риба - окунь,судак,щука. "швидкого"строю. Що можете порекомендувати? Бюджет в р-ні 2000 (+-200). Схиляюсь в сторону St.Croix. Можливо є якісь конкретні моделі під мої потреби?Дякую..
А хто що скаже про цю модель - St.Croix Legen Elite LES 70 MF2, можливо хтось користується даним спінінгом, напишіть враження. Чи підходить вона під мої(зазначені вище потреби), чи можливо якась інша модель з цієї серії краща.
Ловил элитом, сейчас экстрим. Как любой американец с запасом прочности и мощности. 24-26гр + приманка 3" еще комфортно джиговать. С твичем там полный порядок. Вот только длина, я люблю твичить более короткими. Претендует на роль универсала. Чуйка без комментариев, с ней могут сравниться только японцы, например каишу, но они более деликатные. Экстрим 7-ку брал для лодки. С берега под данные условия есть каишу от матаги, до 30гр, честный тест( вместе с приманкой). Там длина 76, более комфортная для джига на Горыни и Стыре. Если джиг с берега в приоритете, то обрати внимание на 76 легенду(элит), особенно экстрим, очень интересная удочка, если бы не кайшуха взял бы ее 100%... :co_ol:
добавлю до того що сказав Сергій,
крої V-ї серії можна трішки перегрузити, але я б не рекомендував більше ніж на 30% від рекомендованого тесту, так як це високомодульний графіт
Legend Elite на відміну від Legend Extreme більш делікатна, мякша, в Extreme назва говорить сама за себе,
на сьогоднішній день це один з найкращих і надійнішіх прутів,
Аватар користувача
Neckerman
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 05 вересня 2011, 18:43
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення Neckerman »

Дякую за розгорнуті відповіді, та інформацію для роздумів.
Ловил элитом, сейчас экстрим. Как любой американец с запасом прочности и мощности. 24-26гр + приманка 3" еще комфортно джиговать.
Це що реальний (максимальний,верхній) тест даної моделі спінінга(St.Croix Legen Elite LES 70 MF2)?
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення Vik »

Neckerman писав:Дякую за розгорнуті відповіді, та інформацію для роздумів.
Ловил элитом, сейчас экстрим. Как любой американец с запасом прочности и мощности. 24-26гр + приманка 3" еще комфортно джиговать.
Це що реальний (максимальний,верхній) тест даної моделі спінінга(St.Croix Legen Elite LES 70 MF2)?
Так, то максималка по верху
У Samuraj є така http://rivnefish.com/forum/viewtopic.ph ... 6&start=45
Думаю він як ніхто краще розповість про неї :hi_hi_hi:
Аватар користувача
rerikster
Ледар
Ледар
Повідомлень: 23
З нами з: 14 березня 2011, 16:24
Звідки: м. Корець
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення rerikster »

Колеги хто щось скаже на рахунок ось цієї палочки - G.Loomis SJR 783 IMX, тест 5,3 - 18 ????
Варто чи не варто брати для щуки на Случ та Хрінницького окуня ????
Пойман рыбак с размахом рук более трёх метров....
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення Vik »

rerikster писав:Колеги хто щось скаже на рахунок ось цієї палочки - G.Loomis SJR 783 IMX, тест 5,3 - 18 ????
Варто чи не варто брати для щуки на Случ та Хрінницького окуня ????
783 він йде в рості 6,6 заявлений тест далекий від бажаного, думаю для нього грам 30 буде далеко не вежким :-)
при такому зрості на потрях - більярдний кий :wall:
Аватар користувача
rerikster
Ледар
Ледар
Повідомлень: 23
З нами з: 14 березня 2011, 16:24
Звідки: м. Корець
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення rerikster »

Vik писав:
rerikster писав:Колеги хто щось скаже на рахунок ось цієї палочки - G.Loomis SJR 783 IMX, тест 5,3 - 18 ????
Варто чи не варто брати для щуки на Случ та Хрінницького окуня ????
783 він йде в рості 6,6 заявлений тест далекий від бажаного, думаю для нього грам 30 буде далеко не вежким :-)
при такому зрості на потрях - більярдний кий :wall:
Вітя значить смисла немає брати ????? :ti_pa:
А що порадиш в тесті до 15-18 гр. ???
Пойман рыбак с размахом рук более трёх метров....
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення AnMyk »

rerikster писав:Колеги хто щось скаже на рахунок ось цієї палочки - G.Loomis SJR 783 IMX, тест 5,3 - 18 ????
Варто чи не варто брати для щуки на Случ та Хрінницького окуня ????
Для Случі - так, навіть з врахуванням високого рівня води. Для Хрінників - перебір, хоча теж можна :)
Аватар користувача
Neckerman
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 05 вересня 2011, 18:43
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення Neckerman »

Все таки надумав собі взяти St.Croix Legend Elite LES76MF2. Можливо хтось підскаже де можна купити за гуманною ціною в "особисті повід." (щоб не було реклами). Можливо б\у хтось продає?
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення Vik »

Neckerman писав:Все таки надумав собі взяти St.Croix Legend Elite LES76MF2. Можливо хтось підскаже де можна купити за гуманною ціною в "особисті повід." (щоб не було реклами). Можливо б\у хтось продає?
в Рівному? :-) нажаль немає
б/у- це серія 13-го року, навряд чи хтось на цьому форумі продає, пошукай на київських або харківські
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення Vik »

rerikster писав:
Vik писав:
rerikster писав:Колеги хто щось скаже на рахунок ось цієї палочки - G.Loomis SJR 783 IMX, тест 5,3 - 18 ????
Варто чи не варто брати для щуки на Случ та Хрінницького окуня ????
783 він йде в рості 6,6 заявлений тест далекий від бажаного, думаю для нього грам 30 буде далеко не вежким :-)
при такому зрості на потрях - більярдний кий :wall:
Вітя значить смисла немає брати ????? :ti_pa:
А що порадиш в тесті до 15-18 гр. ???
ну хоча б 782, або 9000, я тобі про нього (9000) говорив
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення Samuraj »

Neckerman писав:Дякую за розгорнуті відповіді, та інформацію для роздумів.
Ловил элитом, сейчас экстрим. Как любой американец с запасом прочности и мощности. 24-26гр + приманка 3" еще комфортно джиговать.
Це що реальний (максимальний,верхній) тест даної моделі спінінга(St.Croix Legen Elite LES 70 MF2)?
Эта легенда, я так подозреваю, и 30 гр сможет бросить, аккуратно конечно, но зачем и где?... а вот комфортно и правильно сделать проводку (подрыв) у вас вряд ли получится весами больше 24 гр+ 3 предатор либо 26гр и что-то неупористое, спин начнет проваливаться.
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення trans »

Neckerman писав: Це що реальний (максимальний,верхній) тест даної моделі спінінга(St.Croix Legen Elite LES 70 MF2)?
"Тесты установлены по американским бассовым стандартам, т.е. указывается вес приманки, при котором бланк не проваливается при энергичном рывке."
Відповісти

Повернутись до “Спінінгові снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Ahrefs [Bot] і 2 гостей