Запитання по катушці

палки, катушки, жилка, шнури....
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Запитання по катушці

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

Люди добрі, допоможіть, я впевнений, тут є ті, що в курсі...

катуха екузима 1000, практично нова, кладє акуратно, спин дешевий, нирвана, до 10 грам, шнур РЕ супер 0.15, 100 метрів, намотаний на бєкинг плотно, з невеликою нагрузкою, майже повна шпуля...

починаю рибалити, в основному джиг 3-10 грам, все добре. але через певний час, десь через годину плотної рибалки починає скідувати бороди. чепляю гачок за дерево, розмотю метрів 30-50, знову намотую рівномірно, під нагрузкою. через годину - дві знов та сама фігня. Убрав часть бекінга, втопив трохі шнур, до буртіка шпулі десь 2мм - все повторюється знов. Я розумію, що мотає з різною плотністю при джигу, і може бути це причина, але не дотакої ж ступені?!

Вузликі вже разбераю бистро, але надоїло ! :lol:
буду вдячний за підказку
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

По перше - перевірте "РЕ", чи не підробка.
По друге - "ЕCUSIMA" будь- якої нумерації нитку укладує добре.
По третє - можливо ловили на занадто легку приманку для цієї нитки.
По четверте - запросіть до води спеціаліста, він декілька раз закине і всі негаразди зі спінінгом розкаже.
Консультувати всліпу не благодарне діло, може бути справа в мелочі а ви розберете по запчастинах спінінг.

Якщо ви з Рівного, то можемо созвонитись і на Басовому Куті подивитись в чому справа.
shalun_99

Re: Запитання по катушці

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

oleg-rivne писав: починаю рибалити, в основному джиг 3-10 грам, все добре. але через певний час, десь через годину плотної рибалки починає скідувати бороди. чепляю гачок за дерево, розмотю метрів 30-50, знову намотую рівномірно, під нагрузкою. через годину - дві знов та сама фігня.
Вузликі вже разбераю бистро, але надоїло ! :lol:
буду вдячний за підказку
80%, що дуже легка приманка для даної нитки. Неодноразово зустрічався з такою проблемою.
Аватар користувача
Starter
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 98
З нами з: 10 лютого 2008, 01:00
Телефон: +380673627707
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Starter »

для катухі 1000 розміру 0,15 шнур реально за грубий, при тому що зазвичай майже всі шнури які є в продажі на порядок товстіші від напису на упаковці, 1000 це 100% ультра, а це леска до 4 LB або шнури 4 - 6 LB , 0.08-0.10 "реального" діаметра.
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Вот натолкнулся - схемы многих катушек (и мультов, и мясорубок) с указанием номеров деталей http://www.mikesreelrepair.com/schemati ... .php?cat=4
Даю перечень представленных фирм:
Abu Garcia, Accurate, BFR, Browning, Cortland, Daiwa, Dam Quick, Everol, Fin-Nor, Hardy, Islander, Lews, Martin, Mitchell, Okuma, Peetz, Penn, Pflueger, Quantum, Scientific Anglers, Shakespeare, Shimano, Zebco

PS. Надо бы тему переименовать в «Проблемы с катушками, ремонт и обслуживание» (к примеру) – нужная тема на форуме!
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

Рано був на горині, спеціально акцентував увагу на катушці.
Зловив той момент, коли скідає петлю: заброс, опускаю душку лесоукладивателя, перший оборот, шнур намотує на ручку регулювання фікціона, далі кладє на шпулю як положено. Якщо вчасно не побачити, на другому забросі та петля мотається вокруг лескі і далі летить все разом. О такий процес в кривавих підробицях))
Якщо бути уважним (як наприклад я сьогодні), то неприєності можно звести до мінімуму.
Між іньшим, попередьо стояв шнур САЛМО 0,12, кончив я його таким чином досить швидко.
Як перевірити підробка чи ні? не знаю?! Дивлюсь чисто візуально, пробую на розрир, слухаю поради продавця.... алє мені щось здається, що все цє мотається десь під бердичевим, як і все іньшє. Немає в Україні захисту споживача, нажаль!

Перечитав і проаналізував уважно думки та поради шановних колег, дуже дякую! Зрозумів, що снасть моя не збалансована, відповідно маємо тє що маємо :oops:
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

EXPERT писав:
Якщо ви з Рівного, то можемо созвонитись і на Басовому Куті подивитись в чому справа.

Дякую Іван, ми заочно знайомі, принаймі завжди вітаємось при зустрічі.
Скінь смс-кой свій телефон на мій номер 80503753482 або в лічку, або ісq 351870890, щоб не шукати по сайту.
Надоїдати не буду, тільки коли вжє зайду в ступор :lol:
Аватар користувача
Starter
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 98
З нами з: 10 лютого 2008, 01:00
Телефон: +380673627707
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Starter »

oleg-rivne писав:...перший оборот, шнур намотує на ручку регулювання фікціона, далі кладє на шпулю як положено...:oops:
Якщо зняти шпулю, то там мають бути пластикові прокладочьки, попробуй добавити ще одну,шпуля подасться вверх, можливо це допоможе. А якщо можеш то виложи фото шпулі, цікавить яка геометрія укладки шнура на ній.
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

starter писав:
Якщо зняти шпулю, то там мають бути пластикові прокладочьки, попробуй добавити ще одну,шпуля подасться вверх, можливо це допоможе. А якщо можеш то виложи фото шпулі, цікавить яка геометрія укладки шнура на ній.

Дякую за пораду.
Здається, десь в фільмах про рибалку, О.Кузьмин радив не боятись і експерементувати з шайбами у випадках, коли є проблеми з укладкою шнура на шпулю.
Я також ставив шайбочку приблизно 0,05 мм. намотка, як і очикувалось, здвинулась на цей міліметр, але петлі все одно періодично скідає.
як вже писав, якщо бути уважним і після кожного закідання перевіряти початок намотки, то все ок.
змирився і заспокоївся :D
з часом поміняю шнур на більш тонкий, думаю 0,1-0,12мм?!
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

http://www.daily-fishing.ru/snasti/reels/?p=1" - Здесь Вы найдете толковое описание катушек:
Mitchell Avocet II C2000F
Shimano Sephia CI4
Shimano Club Demi
Shimano Sephia BB
Shimano Hyperloop FB
Shimano Aspire RA
Shimano Elf
Shimano Nasci
Shimano Chinumatic 1000EV
Daiwa Saltiga Z
Shimano Ultegra’05
Shimano Biomaster ‘08
Shimano Aspire FA
Shimano Calcutta Conquest
Daiwa Certate Hyper Custom
А самое главное их фото внутренностей...
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Хочу попросить помощи КЛУБА :)!!!

Вопрос такой: владею Шимано Нексейв 2500 FA, отработала года 2 исправно и 2 года назад выскочила из корпуса лескоукладывателя скоба этого самого лескоукладывателя …
Зображення
Пробовал посадить на эпоксидку – отклеилась… Никаких других идей меня не посетило…
Зображення
Говорили, что кончик скобы должен быть приплюснут, вставляется в гнездо и проворачивается и тем самым фиксироваться, но это не так – на фото видно, кроме того посадочное гнездо скобы довольно сильно разбилось в процессе моих попыток его угнездить :(.
Зображення
Какие есть идеи по ремонту (в остальном катушка вполне рабочая)?

Возможно у кого-нибудь есть поломанная катушка и эта запчасть без надобности – приму в дар и отдарю :).
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
UR5TIG
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 106
З нами з: 28 травня 2008, 00:00
Телефон: 0673838772
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення UR5TIG »

Гориныч! Информация в личке.
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

UR5TIG дякую :lol: !

Вже прочитав...
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
UR5TIG
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 106
З нами з: 28 травня 2008, 00:00
Телефон: 0673838772
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення UR5TIG »

Горинич, доброго часу доби!
Хотілося б почути результат "непосильного труда", то як, вдалось?
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

UR5TIG писав:Горинич, доброго часу доби!
Хотілося б почути результат "непосильного труда", то як, вдалось?
Обов’язково відзвітую, але:
1. Скоби в зборі що запропонував Андрій не підійшли, але друга людина (Виктор) запропонував спробувати від „Флагмана” (кажись) – ще не зустрілися...
2. Ще руки не дійшли :) та вагаюся що краще - паяти сам не дуже, а „холодною зваркою” також не користувався...
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Відповісти

Повернутись до “Спінінгові снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей