Грушвиця

реєстр та опис водойм для ловлі коропа з часів rybalka.rovno.ua
Flagman
Carpfisher
Повідомлень: 76
З нами з: 30 березня 2010, 00:00
Телефон: 11111111
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення Flagman »

Чи дозволені в Грушвиці нічні рибалки?
Рыбалка - это не увлечение, а искусство!В котором каждый рыбак по-своему МАСТЕР, со своими секретами и загадками!!!!
Аватар користувача
bag25
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 74
З нами з: 12 травня 2008, 00:00
Телефон: 0504438557
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення bag25 »

Тільки при особистій розмові з директором (Олегом)
Аватар користувача
Душман
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 315
З нами з: 26 квітня 2008, 00:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення Душман »

Господа!В Грушвице карпики клют с тем же азартом что и раньше.
Первый выезд Паши Красовского ком" ПОЛОСАТИК", и вот ночное фото трофейчика
Зображення

А так же карпик пойманый с помощью метода на бойл начинающими спортсменами.
Зображення

За 26 часов я поймал 30 карпиков, с крупнячком не сложилось,соседям которые ловили правее и левее меня, повезло больше.Четвертый выезд в Грушвицу клев не прекращается.
С Уважением Душман.
Рыба не еда, рыба - друг!
Аватар користувача
Likar
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 65
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення Likar »

25 квітня рибалив від сходу сонця до 18-00
Закинувся на горох - 3 вудилища і 1 бойл для проби. Сину (7,5 років) закинув фідер опаришем і горошиною. Потім він мене заставив закинути його особисте вудилище з бойлом і горошиною(така була його вимога, яку я і виконав.) Першим, звичайно, зловив він десь біля 09-00 - кілограмовий карпик.
Десь біля 10-00 на вудилищі Сашка з бойлом писнув сигналізатор і свінгер помаленьку опустився. Я підсік і віддав вудилище малому. Тільки коли він дотягнув до берега, я зрозумів, що то був трофей. Біля берега з вудилищем вже був я, а Сашко - з підсаком.Зважування показало 5 кг.
Протягом дня на той же бойл (я його не змінював після покльовки) тим же Сашком був витягнутий 3-кілограмовий екземпляр. І я витягнув такого ж на такий самий бойл. Крупнячок - тільки дзеркальний. І мене дуже розчарував той факт, що на горох не клюнуло, доречі зону лову горохом я загодовував ракетою (горох, гранулят), а зону, де клюнули 5 і 3 кг на бойл - не годував.... Ось і вір після цього прикормці... Хоча в шлунках кілограмових карпів було виявлено щось схоже на комбікорм, можливо на гранулят. Але горошин не було...
Інші рибалки цим днем були незадоволені, бо клювало погано. Трофеїв більше ні в кого не було. На сусідній точці за пару годин зловили норму тузіків і відїхали... Я був здивований.

P.S. Пробував маркеруватися біля острова - і так і не знайшов середньої глибини 2,5 метра. По всьому ставку (2 точки найбільш віддалені від дамби) глибина десь 1,5 метра +- пару десятків см в межах досяжності маркера. Спеціально міряв віддаль пристосуванням для рахування довжини жилки. Маркер з грузом 110 гр (рогатим) в мене летів тільки на 80 м. на такій віддалі - тільки багато мулу, русла не знайшов... Пробував кидати оливу 110 гр без оснастки (але не напроти острова) - летіло на 102 м максимум - там теж купа мулу, глибину, звичайно не міряв.
Куплю шкуру браконьєра, дорого. http://likar.orq.ua/
Аватар користувача
Душман
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 315
З нами з: 26 квітня 2008, 00:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення Душман »

Господа! Русло на против острова находится в 5-7 метров острова и шириной метров 7,растояние от берега до острова на 7 беседке примерно 110 метров,твердые участки расположены местами перед руслом 60-90 метров и за руслом 2-4 метра от острова,глубина русла на против острова (увеличение в сторону дамбы) 1м 50 бровка,1м 70 в русле,русло полностью заиленное.Если не мешают соседи с права и с лева крупная рыба берет с 70-80 метров,если пресингуют тогда в основном тузы,основной фактор не активного клева кр.рыбы холодная вода.С горохом все в порядке,карп предпочитает ему бойл,так как там больше всяких вкусностей и аминокислот на протеиновой основе нужных ему весной,поклевка вне корма говорит о том что кр.рыба держится дальше от прикормочного пятна,наблюдая за свадьбой тузов которые пришли полакомиться халявным кормом.
С Уважением Душман.
Рыба не еда, рыба - друг!
Аватар користувача
Likar
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 65
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення Likar »

чомусь здалося, що 110 метрів - це вже в кущах на острові. Але на 80 метрах вже мулу достатньо багато. за рахунок вітру могли бути похибки за рахунок парусіння жилки.
Душману - з яким грузом маркер полетить на 110 метрів?? в мене 110 грам - 80 метрів (але я сильно не форсую кидок - побоююся відстрілу грузу, бо техніка ще не та). Якщо взяти 140 грам і оливу, долетить?
Куплю шкуру браконьєра, дорого. http://likar.orq.ua/
Аватар користувача
Душман
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 315
З нами з: 26 квітня 2008, 00:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення Душман »

Дальность заброса маркера в первую очередь зависит не от груза,а от удилища,катушки,толщины маркерной нити,шок лидера и маркерного поплавка.Если использовать для дальности заброса груз пуля бросок получается дальним,но если дно МУЛИСТОЕ и во время не остановить бросок перед заходом груза в воду потом не выдернуть пулю с мула (обрыв снасти).Я использую маркерный груз 130гр(с ребрами)удилище ГОРИЗОНТ МАРКЕР 2.75lb шнур о.18 шок лидер фокс 35lb катушка ультегра 12000 летит 140метров.(если приложиться 160).Самое главное для правильного определения глубины использовать ШНУР,леска растягивается и не возможно определить глубину правильно.
С Уважением Душман.
Рыба не еда, рыба - друг!
Аватар користувача
Niko
Абориген
Абориген
Повідомлень: 142
З нами з: 06 березня 2009, 01:00
Телефон: 0677713151
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення Niko »

У вівторок побували із товаришем в Грушвиці. Я сидів на третьму номері, а товариш на шостому. Закинулися о 7 30. Гарненько прикормилися, і результат не заставив довго чекати, першим був тузик (на двійку бойлів полуниця). Трішки згодом до мене підійшов товариш і запропонував поснідати - що і було зроблено. Після сніданку товариш роздобрів і дав мені два бойли десь 18 -20 мм із запахом схожим на перець. Я негайно перезарядився і хвилин за 40 паротяг, підсічка і на тому кінці супротив, але норовистий характер баришні ласкаво був подоланий і лиса красуня з другого заходу зайшла у підхват. Відповідно фотосесія і рибка пішла в царство Нептуна для нагулювання маси. Звичайно я до свого товариша з приводу бойлів, той каже, щоб я почекав, бо приїде той рибак у котрого він брав бойли. Дійсно десь за годину до нього підійшов Добре відомий нам Душман і вони почали перезакидати снасті. За 15 хвилин потяжка, підсічка і осічка, очевидно бойл був ще великим для малого рота коропчака. Після спілкування і цікавих порад я теж дещо переробив оснастки і почалося те, що називається КЛЬОВ. Натягавшись я лишив закинутою одну палку, а інші змотав, а товариш ще раз закормився ракетою і в нього підвечір також почало непогано клювати. Взагалі ми гарненько відпочили, водойма супер, обовязково при нагоді завітаю туди знову.
Зображення
Розмір зловленої риби обмежений розмахом рук рибалки.
Аватар користувача
Likar
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 65
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення Likar »

нарешті залив відео з попередньої рибалки, де мене син обловив на 9 кг :ya_hoo_oo:

відео в fullHD
Востаннє редагувалось 09 травня 2011, 09:58 користувачем Likar, всього редагувалось 5 разів.
Куплю шкуру браконьєра, дорого. http://likar.orq.ua/
Аватар користувача
Душман
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 315
З нами з: 26 квітня 2008, 00:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення Душман »

Господа! С пятницы на субботу ловил рыбу в Грушвице,хочется сказать что в связи с переменой давления и погодными условиями по водоему активного клева не было.Установив на третей беседке (около охраны) род-под принялся колдовать с прикормкой,приготовил два вида корма один для тузиков база сыпучка+кукуруза,другой на крупняка база пелетс 10,8,6 мм и бойли тандем(решил попробовать не давать в корм САМОКАТЫ и проверить реакцию рыбов).Наживка самокат 20 размер. Закормил две точки и приступил к охоте за крупнячком.За сутки было около 40 поклевок поймал 32 шт,но ни одного крупного не было.Средний вес пойманных рыб от 1кг до 1550,за исключением одного амура 2кг 750гр и зеркалка 1кг 870гр.Тузики брали везде и на ближней бровке и на русле.Основная задача которая стояла на этой рыбалке проверка места ловли без кормления САМОКАТАМИ,которые я использовал в прошлый раз(1кг в сутки).Результат на лицо нет в прикормке качественных бойлов крупняк не пришел.Хотя при паровозе в первый день был обрыв поводка 15lb.
Хочу добавить что я кормил бойлами русло с правой от меня стороны для своего товарища Юрия он приехал в 21.00. в пятницу,закинув пруты произвел дополнительный закорм САМОКАТАМИ Любомира и результат ночи не заставил себя ждать,с часу ночи до 7 утра среагировала крупная рыба первый зеркальный 6кг300гр,потом две тройки и один 3кг500гр.Движение крупной рыбы было со стороны острова ночью,а не с дамбы как я думал,Еще раз сделал вывод что карп не предсказуем и каждый выезд на охоту за этими хитрыми особями приносит разные результаты.Вывод один все зависит от правильного кормлекния.
Несколько фоток с водоема:
Первая ночная троечка Юрчика.
Зображення
В родную стихию.
Зображення
Зеркалочка 6кг.300гр.
Зображення
Все рыбаки которые хотят сохранять наше рыбное богатство должны делать тоже самое.
ПЛЫВИ РЫБКА,и позови к нам свою маму.
Зображення
Внезапная смена погоды ГРАД и ДОЖДЬ.
Зображення
После бушующей стихии,КРАСОТА спасет МИР.
Зображення
С Уважением Душман.
Рыба не еда, рыба - друг!
Аватар користувача
Душман
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 315
З нами з: 26 квітня 2008, 00:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення Душман »

Господа!
Перепутал фотку.
Позови Мамку.
Зображення
С Уважением Душман.
Рыба не еда, рыба - друг!
Аватар користувача
ventel
Повідомлень: 329
З нами з: 20 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення ventel »

03.04 з Пашою "Полосатік" рибалили в Грушвиці.
Риба клювала посередньо, переважно короп вагою до 1,5 - 2 кг., але підловили й пару трофейних.
Вага спійманої риби 35кг. карпа на коропові вудлища + 11 карасиків на фідер ( по 150-300г. ) наживка опариш.
Прикормка: пелетс "Dinamite Baits" Betaine 8 мм. 1кг., рибний пелетс "TRAPER" 8 мм. 2 кг. (кормилися ракетою " Spomb ").
Наживка: бойли "Dinamite Baits" , бойли "Трофей" , бойли "Lastia".

Паша "Полосатік" 4,190 кг.
Зображення
Карпик 1,780 кг.
Зображення
Плодись та рости
Зображення
Сазан 7,060 кг.
Зображення
Плодись та рости
Зображення
Public organization "RIVNE FISHING CLUB"
Аватар користувача
Душман
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 315
З нами з: 26 квітня 2008, 00:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення Душман »

Господа! С пятницы 13 мая до воскресенья 15 мая рыбачил в Грушвице.Водоем был заставлен прутами профисионалов любителей ровенского клуба,и ход рыбы был полностью заблокирован это сказалось на моем результате,поймал за 48 часов более 70 кг тузиков среди которых прорвалось через заграждение несколько троек,четверок одна пятерочка и зеркалка 7кг 100гр.Хотя в принципе по сравнению с противоположным берегом где ловил главный писатель клуба поймавший за 48 часов в одном из уловистых секторов 3 рыбы, показав прекрасный результат своих знаний в карповой ловле. Я думаю с задачей оттянуть на себя максимальное количество рыбы которая была закрыта со всех сторон прутами начинающих спортсменов справился.Описать все что происходило на ставу не возможно так как я не писатель а рыбак.

Несколько Фото.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
С Уважение Душман.
Рыба не еда, рыба - друг!
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення Valldemar »

Doc писав:БРАВО!!! :bra_vo:
До чого тут браво ви що мали на увазі???, яке це значення має до Грушвиці???, можливо це в музичну тему про гурт "Браво"???
Аватар користувача
Likar
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 65
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення Likar »

Яким чином вдалося перетягнути рибу, якщо весь протилежний берег був просто всипаний кормом?
Чи риба боялася шуму ракет, шарів і різноманіття запахів? Там сектори були дуже густо.
Куплю шкуру браконьєра, дорого. http://likar.orq.ua/
Відповісти

Повернутись до “Коропові водойми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість