ГОРИНЬГРАД

реєстр та опис водойм для ловлі коропа з часів rybalka.rovno.ua
Аватар користувача
bag25
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 74
З нами з: 12 травня 2008, 00:00
Телефон: 0504438557
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bag25 »

Респект за відвагу. Мене жінка, тої ночі, думав задушить - так боялась. А на ставку 8O ..... ух. :?
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

bag25 писав:Респект за відвагу. Мене жінка, тої ночі, думав задушить - так боялась. А на ставку 8O ..... ух. :?
Не одні ми відважні! Молодца! Насправді нас спасла від промокання (та інших негараздів) Тандемівська палаточка. Що цікаво. Зазвичай короп виробляє страшні речі десь з 5-ти ранку до 6-ти. А вчора після грози - т и ш а... Напередодні вискакував з води як дельфін. Ось такі розклади...І карасятники з самого ранку, майбуть без улову залишились, так як вже о 09:00 розїхались по домівках. Значить такі грози якимось чином впливають(негативно) на кльов риби...
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Вітаю "ЛАВ" з карпом 7кг.960гр. в 05:00...
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Повернувся з водойми. Результат невтішний: дві покльовки - два сходи...Сиджу роблю висновки. Хоча відпочили суперово!!!
Чекаємо на фото від "ЛАВ" - короп ну майже 8кг...А коропець гарненький...
PS
Карась знову пішов на нерест, а окунь, вчора, вичворяв ну таке.... :o
Наступного разу візьму спінінг та пошукаю полосатого...
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Виїзжав в середу з форумчанином()Herch та товаришем Сашком.
Вирішив поексперементувати з годуванням. Як результат трудовий мозоль після 6-ти годинного годування ракетою і жодної риби(майже жодної).
В "Hercha" карасики та декілька обірваних повідків. Розписувати про його риболовлю не буду, можливо він детальніше напише.
В мене було три цікавих моменти:
1. Обірвана ракета(дальнобійна)від "Korda". Використовував її через те, що знайшов цікаве місце глибиною - 4,5 метра.
2. Нічна покльовка карасика на бойл.
3. І наостанок самий негативний момент. При витягуванні маркера(вже збиралися додому) був виявлений коропець(500-600гр.), який зачепився за жилку пружиною. За метрів двісті від нас сиділи рибацюги. Від них той коропець і втікав після обриву. В його роті стирчала пружина і він був обмотаний жилкою та стальним повідком :evil: . Вже холодного я його і дістав :cry: .
Ось такі пригоди... В мене жодної покльовки, окрім поодиноких піків.
Буду повертатись до перевірених методів годування, можливо і повернуться покльовки...
Аватар користувача
красько
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 47
З нами з: 06 лютого 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення красько »

Є приємна звістка від kuZZmи з ПОЛОСАТІКОМ сьогодні 5 ранку в ГОРИНЬГРОДІ розклювася КАРП
5 00 покльвка полосатіка тузік
:lol: 5,10 паравоз в kuZZmи КАРП більше 12кг вага до 12зашлалювало
:lol: 5,11 паравоз в полосатіка КАРП 5кг
Ось такі приємні результати з ГОРИНЬГРОДА чекаєм ФОТО :lol: :lol:
Аватар користувача
красько
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 47
З нами з: 06 лютого 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення красько »

Дивлюсь і душа радується за кузьму


Зображення
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення tohin »

Мої вітання Кузьмі!!!Так тримати!Наступний,я надіюсь,буде з нашого озера!
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

От це рибак я понімаю! Поросятко таке гарне зловив - оце молоток!
Якщо серьйозно - респект і вітання!
Просимо звіт та пару десятків речень про враження і адреналлін!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення _magic »

Нарэшти добрался до компа...
Приехали в часов 8 вечера и решили с Пашей припарковаться в новом месте ,где ёщё не рыбачили,пока разбили лагерь,промаркерились-прошло достаточно много времени.
Решили оставить маркер посередине и до темноты еле успели закинуть по пятёрке ракет по обе стороны от маркера.
Ночь прошла спокойно и в 5 утра пришлось первому вставать Полосатику доставать свою рыбу. Пришлось вставать и мне и браться за подхват.
Даже не взвешивали,-мелкокарп.
Не упел даже покурить,как пиликнула моя удочка,Свингер упал,я подсекаю и не могу понятьчто там,протянул метров 20 как рыб развернулся и пошёл в обратную сторону.Мне оставапось только ждать,когда он остановится.
В это время ещё одна поклёвка- уже у Паши.
Полосатику ничего не остаётся,как ждать пока освободится подсак, и Паша стоит ,держит своего карпа в напряге,не подводит к берегу.
Минут десять всплеска адреналина и обе рыбы доставлены благополучно на берег.
Каково же было моё удивление,когда весы показывали 11 99 и дальше-error,попытка№2-то же самое,№3-снова.Блин,оказывается мне пора менять весы!!!
Экземпляр Павла потянул на 5кг(накинул всего сотню граммов)
В зашкаленном настроении мы ждем бешенного клёва.Ждем час,три, пять...бешанный клёв не наступает :(
Насыпаем в обед бровку из прикормки в расчёте на вечер.
Приходит вечер-клёва нет :evil:
Приходит утро-клёва нет...
Зато в промежутках между интенсивным клёвом Паша с Толяном(нас было трое)набомбили ведро окуней :D
P.S. На фото рыбу прижимаю к себе,не оттопыриваю на вытянутых руках.
Завтра будут ещё фото...
Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Вітаю Кузьму!!!!!!! Але це ще не все...
В неділю разом з татком вирішили провідати хлопців в Гориньгроді. Приїхали, покалякали і пішов я тренуватися з спінінгом в руках(одного окушка натренував)... В 11:30 прибігає сторож до Кузьми і просить вагу і фотоапарат. Народ! Ще один карписько був зловлений і знову зашкалює вага. На цей раз впіймали "мамку". Від таких розмірів, в мене щелепа ледь не впала...Нажаль фотік забув на дачі, завтра викладу фото на форумі...
PS
По кльову... Ходив спінінгіст, ловив на герлянду. Набомбив порядочно. Хлопаки сиділи на дамбі і періодично витягали карасиків та карпиків. Навпроти острова було затишшя...Що робилося за островом(по кльову) навіть не знаю, не ходив там. Короп більше 12кг. був виловлений в камишах, навпроти острова...Кажись все...
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

Молодець Кузьма! гарний трофей!!!
я в пятницю у вечорі теж був в гориньгроді, ловив окунців з дамби. бачив як хлопці приїхали, розкладали свое знаряддя, закормлювали, ще подумав, майбудь хлопці з коропового клубу, але чого на іншому березі...?
за три години зловив 25 штук, максимальний 200 грам. брало в траві, приманка - твістер на офсеті, кулька 1 грам.
Аватар користувача
zolotnik
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 19 червня 2008, 00:00
Телефон: 0673623213
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення zolotnik »

Всем привет! Кузьма, мои поздравления :!: :!: :!: Так держать :!: :!: :!:
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення _magic »

zolotnik писав:Всем привет! Кузьма, мои поздравления :!: :!: :!: Так держать :!: :!: :!:
спасибо!!!
Спасибо всем за поддержку.
Обещанные фото будут чуть позже...
по техническим причинам
Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення _magic »

kuZZma писав:Нарэшти добрался до компа...
Приехали в часов 8 вечера и решили с Пашей припарковаться в новом месте ,где ёщё не рыбачили,пока разбили лагерь,промаркерились-прошло достаточно много времени.
Решили оставить маркер посередине и до темноты еле успели закинуть по пятёрке ракет по обе стороны от маркера.
Ночь прошла спокойно и в 5 утра пришлось первому вставать Полосатику доставать свою рыбу. Пришлось вставать и мне и браться за подхват.
Даже не взвешивали,-мелкокарп.
Не упел даже покурить,как пиликнула моя удочка,Свингер упал,я подсекаю и не могу понятьчто там,протянул метров 20 как рыб развернулся и пошёл в обратную сторону.Мне оставапось только ждать,когда он остановится.
В это время ещё одна поклёвка- уже у Паши.
Полосатику ничего не остаётся,как ждать пока освободится подсак, и Паша стоит ,держит своего карпа в напряге,не подводит к берегу.
Минут десять всплеска адреналина и обе рыбы доставлены благополучно на берег.
Каково же было моё удивление,когда весы показывали 11 99 и дальше-error,попытка№2-то же самое,№3-снова.Блин,оказывается мне пора менять весы!!!
Экземпляр Павла потянул на 5кг(накинул всего сотню граммов)
В зашкаленном настроении мы ждем бешенного клёва.Ждем час,три, пять...бешанный клёв не наступает :(
Насыпаем в обед бровку из прикормки в расчёте на вечер.
Приходит вечер-клёва нет :evil:
Приходит утро-клёва нет...
Зато в промежутках между интенсивным клёвом Паша с Толяном(нас было трое)набомбили ведро окуней :D
P.S. На фото рыбу прижимаю к себе,не оттопыриваю на вытянутых руках.
Завтра будут ещё фото...

Возникают у людей самые разные вопросы...

-рыба была очень благополучно утоплена...
-вес рыбы превышал 12 кг как минимум на 2кг
Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
Відповісти

Повернутись до “Коропові водойми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей