Біла криниця

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм

Біла криниця

Непрочитане повідомлення aleksey_gregul » 14 березня 2008, 16:42

Кликните мышом для просмотра.
Зображення

Ну очень уж близко от города. 10км. от центра.
В Белой кринице после мостика поворот направо, назад под мостк и прямо по дороге на гору. Наверху нараво через старую ферму полем-лугом к каскаду ставов.
В конце фермы справа я обычно копал червей.
Лвил перед первым снизу ставом. Там небольшой заброшеный ставочек. В нем разрешено ловить. Есть много мелкого карася. Есть приличные экземпляры. Видел, как грелись на солнышке, только на удочку не попадались. Местные говорят, что есть карп, только просили отпускать, если попадется небольшой. Ставочек летом сильно зарастает. Места для удочек катастрофически не хватает.
В первый снизу, в прошлом году, хозяева запустили малька. Ловить было запрещено. Я там только купался, спасаясь от жары. Во втором местные мальчишки говорили, класно ловится, но их гоняют сторожа. Сам не пробовал. Не имею привычки заниматься воровством.
Про остальные ничего не знаю. Они тянутся аж до Городыща.
Аватар користувача
aleksey_gregul
Боєць
Боєць
 
Повідомлень: 243
З нами з: 08 січня 2008, 01:00
Звідки: Ровно
Телефон: 0973449063

Re: Біла криниця

Непрочитане повідомлення Nevel » 29 квітня 2014, 13:46

Був на ставку за першим болотцем в неділю 27.04 (якщо їхати з Білої Криниці). Ситуація наступна, карась ловиться покищо вяло, з 6 ранку до 16 було зловлено мною 9 штучок, на "соску". На поплавчанку ні в мене ні в мого друга клювань не було (наживка-червяк)...На водоймі спостерігали більше двадцяти рибалок, але щоб хтось щось ловив не було видно. Дуже багато зарез значить вибір місця на водоймі, з 6 ранку до одинадцятої я не бачив і покльовки, друг піймав 2 карасикі. Спільним рішенням ми змінили місце, і карась почав радувати довго очікуваним смиканням колокольчиків, дно на новому місці було закоряжено тому не без обривів. Розмір карася-лодонь.

Подякували: 4 [Показувати]
Nevel
Ледар
Ледар
 
Повідомлень: 39
З нами з: 07 травня 2011, 15:47
Телефон: 096104


Повернутись до Звіти

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Google [Bot], Majestic-12 [Bot]