р.Стир

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: КОРОТКІ звіти про риболовлю

Непрочитане повідомлення stal1n »

10-го числа, в переддень Дня рибалки, виїхали з тестем в його рідне село Лисин з ночівлею на річку Стир

Погода була чудова: помірний вітер, ясно, але Пн вітер, досить жарко.

Рівень води в річці Стир піднявся метрів на 2, і ось-ось ця вода вийде з берегів(це на Хрінницькій дамбі відкривають шлюзи), а по великій воді риба там завжди ловиться погано. Течія постійно несла водорості, кувшинки і лілія в великих кількостях, це сміття постійно чіплялось до снастей і створювало величезні незручності.
Крім того отаке сміття вирвало виставлений на ніч мотовуз і понесло до чорта на роги, прочісування русла гаками нічого не дало
Сітки місцевих бракон'єрів були повністю порожніми...

Замішав прикормку, потім додав ще пшениці туди і почав активно розкормлювати місце, через деякий час почались покльовки, рибка нажаль вся дуже мала. Зміна кількості опаришів, комбінування бутрбродами нічого не давали.
Зображення
На горох покльовок взагалі не було, як і на пшеницю. Тому так і ловив весь час на опаришів в надії на те, що підійде більша риба. Але і на другий день ця пристойна риба так і не підійшла :)
Зображення
О 23:30 я з одним товаришем перебралися на човнику на інший берег і сіли на ямі закинувши росяники. Я використав переобладнане фідерне вулилише: оснатка Патерностер з вантажем в 50 грам і повідок сантиметрів на 40, гачок з дуже довгим ців'ям номер 8(бусурманська власифікація). Десь за хвилин 15 відчуваю удари і витягую першого сомика грам на 500, після цього з інтервелом десь в 10-15 хвилин постійно були клювання, загалом я спіймав 4 сомики, всі незалікового розміру, від 300 до 500 грам. А товариш нічого не спіймав

Зранку закидав донки на живця, але FAIL-зілля постійно запутувало і прибивало їх до берега :(

Відпочили і відзначили професійне свято суперово :)

Зображення Зображення Зображення
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

р.Стир

Непрочитане повідомлення stal1n »

компанйони: відсутні
погода: зранку температура градусів 13, вдень 15-20
ловив з 6:30 до 10:30 04.09.2010, з 6:30 до 10:30 05.09.2010
ловив біля втікання джерельної води в Стир, село Лисин
зловив 1 головня грамів на 400, десяток густерок і стільки ж плотви, все на ладоньку і менше
Наживка: опариш, варена пшениця
Прикормка: власного виробництва + варена пшениця, якась фірмова польська + варена пшениця
Снасті: фідер

День перший.
З ранечку йду на річку, по лугу всетлився туман, над водою він дуже густий. Перші закиди і відразу клювання не величкої риби. Ставлю маленьку рибу на донку живцем. Пробую додати кілька опаришів на гачок - нічого не змінюється клює невеличка рибка, пробую ловити на пшеницю - покльовку доводиться чекати довго, але клює риба того ж розміру. Тому повертаюсь до опаришів.
Поряд зі мною ловив вудкою якийсь чоловік з Луцька, на варену пшиницю. Він сказав, що вода в річці у порівнянні з минулим тиженм сильно впала, на минулих вихідних він на цьому ж місці виловив двох кілограмових головнів. А сьогодні дуже все сумно. Він скрутився і забрався геть.
У мене сталась гарна покльовка і я її реалізував, в результаті в садок потрапив головенчик грам на 400.
Десь після десятої години польовки стали геть рідкими і я пішов додому відпочивати.
Десь о другій я пішов рибалити в сусіднє село Лопавше на ставок поряд з колишньою тракторною бригадою. Ставок представляє собою каплевидну водойму розміром з футбольне поле, в якому водяться карасикі і ротани. Місцеві умудряються іноді виловлювати там линочків.
Прийшов, розклався, закормився і почав чекати на клювання. Оскільки нічого не клювало то я закинув два спутніки.
Години через дві прийшов рибалити чоловік, я з ним розговорився і він роповів, що на цьому ставку потрібно попасти на кльов і тоді не будеш встигати ловити на дві вудки. Він зловив при мені одного ротана.
У мене сталось клювання на спутнік і я реалізував карасика грам на 50, через 10 хвилин клюнув ще другий спутнік - карась грам на 75.
Все, більше покльовок там не було, вудки так і промовчали до кінця.
Чоловік з яким я розмовляв запропонував перебратися на так званий "старий Стир" - це колишнє русло річки. Ми швиденько зібрались і поїхали туди
Там нажаль не побачили жодної покльовки, якщо не рахувати якісь незрозумілі подьоргування в мене на опариша.
В темноті я прийшов додому

День другий.
Так само з самого рання йду на річку, прикормку для фідера вже використовував куплену, так само додаючи до неї вареної пшиниці.
Але кльов набагато гірший ніж минулого дня, клює рідко і не впевнено.
Перевірив донку з живцем - ніхто навіть не спробував на зуб
Від нічого робити закинув ще один фідер. Зумів виловити рибин з вісім і всі невеличкі.
Поряд ходили спінінгісти, у всіх результати нульові, тільки один якийсь мужик взяв щуку до кіло. Всі без виключення казали, що щось сталось, бо у минулі дні кльов був ліпшим.
О годині 12 я забрався геть.
цей звіт на моєму блозі з фотками
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: р.Стир

Непрочитане повідомлення stal1n »

Рибалив позавчора, у суботу
Вода за добу піднялась на метр!! Тому розраховувати на хороши кльов не варто було
Але трохи плотиці наловив, підлящиків геть всіх відпускав підростати.
Як завжди плотва добре клювала на пшеницяю, а ляскура на опариші.
Зображення Зображення Зображення Зображення
справжня високобока українська плотиця, дуже гарна, чи не так? :)
Зображення
тут видно яка висока вода й сильна течія
Зображення
моя зброя:
Зображення
плотва-красуня:
Зображення
а ця гарненька зловлена вже на вудку
Зображення

а в неділю погода стала геть кепська
Зображення

пізніше напишу детальний звіт, просто вже нетерпілось поділитись новинами рибалки з вами, форумчани. Адже не був на рибі вже більше місяця, кошмар. Збив охоти й мабуть вже закрив літній сезон. В суботу було тепло й добре надворі, я аж в обід біля річечки й поспав з годинку.
Але все закінчується, і літня рибалка теж.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: р.Стир

Непрочитане повідомлення stal1n »

звіт до фоток з попереднього допису http://rivnefish.com/2012/10/08/lisin-06-10-2012/
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: р.Стир

Непрочитане повідомлення stal1n »

Знову рибалив на цій чудесній річечці.
Цього разу з білої риби клювала лише верховодка і невеличка плотва.
Зате на фідер тягнув три щуки. Одненьку зміг злапати.

Зображення Зображення Зображення
детально все понарозписував тут
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: р.Стир

Непрочитане повідомлення stal1n »

Рибалив у суботу. Тримайте фотозвіт:

1. Вигляд з хати:
Зображення

2. Місце, де вода з джерела впадає в річку. Тут І вчив тестя ловити карасиків:
Зображення

3. Виходило вдало:
Зображення
4. Попадалась і крапнопірка:
Зображення

5. І окунці:
Зображення

6. А це річка з хмаринками:
Зображення

7. Мій фідерок:
Зображення
8. "Улов". Таких було до двадцяти
Зображення

9. На вудку попалась густерка по-більше:
Зображення

10. Рибне місце Рівненщини:
Зображення

11. Знову стандарт
Зображення

12. Пейзажі:
Зображення Зображення Зображення

13. Кінець:
Зображення

Ось детальний звіт http://rivnefish.com/blog/2013/07/08/lisin-06-07-2013/
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: р.Стир

Непрочитане повідомлення stal1n »

День рибалки 2013 видався дощовим і вкрай невдалим. Ну, невдалим особисто для мене, хто хотів той риби якої не якої, але наловив.
Спочатку напиши два слова про рибалку, а то все лише фотки показую. Я приїхав, а мені сказали, що вже почав клювати карась і линок. Мало того, навіть річковий коропець проскакує! Ну я спочатку спробував традиційно ловити фідером з прикормкою салапінкою, але не було від того процесу кайфу, бо ж ловиться карась і линок! Але через погоду, жодної покльовки я не побачив. Лише змерз і змок. А от мої компаньйони успішно таки ловили рибку.

А тепер фотозвіт:

1. Погодка. Бррр!
Зображення

2. На фідер все-таки клювало.Частіше густерка такого розміру, що й соромно фотографувати, але іноді й така плотвичка.
Зображення

3. І на вудку теж клювало
Зображення

4. Ще раз нагадаю про погодку
Зображення

5. Ловити білу рибу я не схотів, адже місцеві лапали карасів з линами й карпами. Ось в таких місцях:
Зображення

6. Його величність линок
Зображення

7. Красень карасень
Зображення

8. А от на наступний день ніхто з риби навіть і не ходив їсти. Ось прикормка так і лишилась лежати:
Зображення

9. Бичок дивиться на мене й думає: "Ну не вже ти, Вітя, не міг в кращу погоду приїхати?"
Зображення

10. Мій тесть ловить в струмочку, що тече з джерела
Зображення

11. Ловить успішно:
Зображення

12. Я б сказав дуже успішно:
Зображення

13. Погодка змінилась, коли я звідти поїхав
Зображення

Повний звіт, з фотографіями риб, які були спіймані всього за день до цього, знаходиться ось тут: http://rivnefish.com/blog/2013/07/15/li ... 4-07-2013/
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р.Стир

Непрочитане повідомлення SPIN »

Побував 23-24.08. вперше на р.Стир прямо біля села Пляшева. Був запрошений давнім товаришем, який обіцяв шалений кльов. Річка дуже вузька, проте гибока (3-4 м.) з прозорою водою. Я ловив на один фідер. Оскільки товариш закинув свій фідер на червака, то я свій на кукурудзу. Товариш відразу почав тягати дрібноту, а я думав закормлю і впіймаю щось більше. Нажаль так не сталось, були лише поодинокі клювакі. Тому і я перейшов на червака, ситуація швидко наладилась, скучати не доводилось. Проте рибка була маленькою. Вдало пройшов експеримент з бутербродом, коли на гачку залишився шматочок червака 3-4 мм, а на жало насадджував кукурузку, клювання були активними, але знову дрібнота.
Син товариша ловив дрібну рибку вудкою набагато успішніше, ніж ми на фідери.
ЗображенняЗображення
Тим часом дружина товариша варила в хаті батьків пшеницю. День близився до вечора і нарешті поступила зварена пшениця, якою товариш рясно закормив місце лову. Довго чекати не прийшлось, підійшла мірна плотва, яка справно почала ловитись на фідер та навудку аж до самого вечора.
ЗображенняЗображення
Наступного ранку після ночівлі в палатці та надзвичайно доречної ранкової кави, вирішив пройтись зі спінінгом, хоч і не мав великої надії через випадок попереднього дня. Тоді під час ловлі на фідер я почув характерний звук повітря, яке виходить через дихальну трубку. То був ластоногий. По іронії долі він проплив чималу ділянку ріки і першу щуку на 2-3 кг забив якраз на проти нас, тому і виплив. Побачивши мою недоброзичливість, почав пояснювати, що маленьку рибу він не б"є. Схоже що він хоч з якимось розумінням. Зрештою раз закон йому дозволяє цей варварський спосіб лову риби, то що я можу вдіяти. Крім того, підводник повідомив, що плотви багато, а більшої риби (карп, лящ і. т.п.) немає (чого б це? Зображення). Щуки видно теж було мало, раз він за весь маршрут забив ще дві значно менші. Незважаючи на ці події попереднього дня, я хотів розвідати цікаві місця, на які швидко натрапив.
ЗображенняЗображення
Проте крім одного удару якогось невеликого (по відчуттям) щупака, повторного удару не добився, і після того як в корчах відірвав три силіконових оффсетних оснастки, рушив далі. Нажаль більше ударів не було. Вцілому, реальних для спінінгування точок дуже мало, бо вздовж берега тягнеться трава, також багато круч.
ЗображенняЗображення
На цьому розвідка р. Стир біля с. Пляшева закінчена. Незважаючи на віддаленість від Рівного, можна сказати, що риба на цій вузенькій річці з прозорою водою винищується підводниками, що підтвердили також місцеві рибалки. Плотви можна наловити багато.
ПС
Це була моя перша повноцінна рибалка з фідером, і хоть кажуть, "один раз - не фідерист", фідер мені сподобався, думаю практикувати і надалі.
ЗображенняЗображення
Sergg
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 14
З нами з: 09 вересня 2013, 19:55
Контактна інформація:

Re: р.Стир

Непрочитане повідомлення Sergg »

14/09/13 Побував в вищезазначеному місці (Пляшева), рибалив з 17-00 до 20-00. Погода вітер 3-4 м.с. холодний. Закорм пшениця , в кормушку макуха пшениця, спочатку ловив на пшеницю дуже обережні і короткі поклевки показали що риба наживку пробує але не активно, попробував закинути на хробачока і таке відчуття що риба цього тільки і чекала, фідер не встигав положити на підставку як починалися дуже потужні і жадібливі (гачок завжди глибоко заковтнутий) поклевки, майже кожну вдавалося реалізовувати, приманку брала невелика плотва и підлящик з лодоню трохи більше. Такий активний кльов трохи дістав і було бажання зловити щось крупніше закинув на пшеницю три на гачок, але просидівши з годину на "крупняка" рішучих покльовок не було, тільки рідки посмикування тої що чекала червячка. В цілому склалось враждення що риба гоується до холодів і добре харчуеться, як результат 1.5-2 кг підлящикив і плотви з лодоню.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: р.Стир

Непрочитане повідомлення stal1n »

Рибалив в районі сіл Лисин-Вичавки у п'ятницю, 27.06.2014. Кльову зовсім не було, лише пофоткав добре.

Всю зиму я мріяв, що попаду сюди. В село до тестя, на річку Стир. Нарешті потрапив, але як на зло саме тоді, коли кльов абсолютно відсутній!
Про це мені сказала місцева жителька ще в маршрутці, але я повірити не міг, що тут таке можливе.
Такого я ще тут не бачив: фідерна наживка лежить на дні і ніхто нею не цікавиться. Зазвичай за неї б’ються верховодки з плотвичками, а тут лежить собі та й все. За цілий вечір я побачив з п’ять клювань, одне з яких зміг реалізувати. Це виявилась плотва.

На вудку з пшеничкою взагалі ніхто не підійшов. Жодного клювання!. Та й ловити нею при такій високі воді було майже неможливо, вона постійно чіплялась за підводну рослинність.
Я у спробував з вудкою сісти в мілкішому місці, там якраз підіймались бульбашки з дна. Саму тут мій тест зловив лина, а сусід Ігор тягає карасів. Прийшов, закинув відразу дві вудки і сходу виловив бичка. Давай перезакидати свою улюблену махалку — зачеп. Глухий. Довелось рвати снасть, ще й так не вдало це вийшло :( Відклеївся конектор він вудочки. Поліз я у воду шукати ліска. Якось знайшов і порвав, залишивши Нептуну грузило і гачок камасан.
Відео з місця, де я ловлю:

Загалом рибалка дуже кепська, найгірша яка в мене тут коли не будь була. Якийсь Стир зовсім немилостивий був до мене, так мріяти про рибалку і отримати такого облизня. Я наступного ранку навіть не зранку не пішов до води.
От лише фото вийшли гарні.

Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення ЗображенняЗображення Зображення

Всі фото клікабельні, якщо що.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: р.Стир

Непрочитане повідомлення stal1n »

Компаньйони: відсутні.
Погода: в суботу гарна сонячна літня погода. В неділю шквальний вітер, цілий день дощ, небо чорне від хмар у такий дубар, що а ж на вулицю не хотілося виходити. В понеділок зранку ще трохи холодно і хмарно, але після восьмої години почало по-трішки розпогоджуватися.
Рівень води: низький і постійно падав. З суботи до понеділка впала вода десь сантиметрів на 40.
Час ловлі: рибалив в вечері суботи та в понеділок зранку з 9-ти до 11-ти. Рибалив би і більше, аби не робота :(
Місце: біля свого улюбленого кущика на річці Стир посеред сіл Лисин та Вичавки.
Вартість рибалки: тут рибалити безкоштовно.
Зловлено:  в суботу кілька густірочок і кілька плоточок, штук по 5. Одного гарного підлящика. В неділю з десяток густірок, одного здорова плотва, кілька малих плоточок і один бичок.
Наживка: опариші на фідер. На вудці ставив пшеницю, але клювало дуже погано.
Прикормка: FishDream "Фідер" та залишки MegaMix "шоколадний лящ". Антрактант траперівськи лящ + давай в кожну годівничку пшеницю.
Снасті: фідер. На вудку махалку майже не клювало.

Ну от прийшов той час, коли потрібно вибирати картоплю. Тесть попросив мене допомогти йому виконати цю необхідну процедуру в його селі. Заодно я вирішив собі, раз там будемо аж три дні, то я вдосталь наловлюсь риби.
Ага, якби не так...


По-перше мене дуже попросила жінка не брати з собою снасті, а ловити лише тими, що є в селі. Бо назад ми мали везти купу всякої городини і ще й два мішка тої картоплі. Та йолки палки. Як це так, що я поїду за сто кілометрів до старовинної річки Стир і не візьму з собою нічого крім опаришів? Їхати я мав з тещею, тестем і старшим сином. І оці такі команди я відчував від кого саме випромінюються. Взагалі я зміг досягти компромісу(про що потім на рибалці пожалкував) і взяв з собою лише фідер і малесеньку махалку.

Отам моє щастя
Зображення

Приїхали і відразу прийнялись за ту бульбу. Цілий день простояли рачки. Як же я стомлююсь від цієї роботи, але тішила лише одна думка: дороблю і на рибу! На мене звісно під вечір дивились з-під лоба, що це я такий розумний бігом все так дороблю і вже хочу змотатися, коли ще стільки роботи є! А роботи там дійсно, просто безкінечно.
Ловив я в пятницю з шостої вечора і аж до темна. Клювало поганенько зовсім. Справжній кльов лише під час заходу сонця: плотвичка, густірочки і нормальний такий підлящик. Отут я дуже висадився: а як же його підсачувати?! Якого милого я не взяв з собою чохол, в якому і сачок і підставки?? Це капець, який я був злий. Довелося крутитися як тільки міг. Той підлящик навіть зірвався з гачка і був у воді, але я його таки виловив руками.

Підлящик з річки Стир
Зображення

На вудку майже не клювало зовсім, і вона постійно заплутувалась за водорості. Головним знаряддям лову був фідер! Але щоб добитися кльову довелось трохи помудрувати. Почав насипати в саму годівничку поередені варену пшеницю, замінив метровий повідок на тридцятисантиметровий, розмір гачка змінив на №16(це доволі маленький) і діло пішло!
Взагалі порибалив гарно, річка порадувала. А от в хаті вже наслухався, про те, що я лише про себе думаю і в мене тільки рибалка в голові.

Плотва
Зображення


Наступний день як і передавав прогноз був просто жахливим. Постійний дощ і сильний північний вітер. Холод. Коротше повний атас, навіть на вулицю ніхто не виходив. Цілий день пролежали вдома і спали. Я між іншим дочитав цілу книгу "Slaughterhouse-Five, or The Children’s Crusade" і почав "Аквариум". Коротше День Незалежності не вдався. Робота в городі так і стояла, на рибалку не потрапиш. От аби я взяв з собою всі речі, як завжди беру, то вдягнув би свій плащ від дощу та й все. А так ні, не вийдеш навіть на вулицю. Після обіду дощ трішки стих і ми перебирали бараболю. Покажу фотоку з попереднього дня, коли ще було сонечко, але тут видно город.

Не рибалка
Зображення

На вечір знову стало дуже холодно і роботи було багато, тому ні про яку рибалку мови бути не могло. Я терпеливо чекав ранку понеділка.
Зранку йшов дощ і температура була не більше 15 градусів. АЛЕ! Все вказувало на те, що потім розпогодиться. Я почекав години восьмої і незважаючи на тучні і погрозливі погляди тещі побіг на річку. Кльов був!

Гарна плотва
Зображення

По деяку рибу мені доводилось пригати з обриву до води в гразюку (підсак то вдома!), але все успішно. Рівень води впав за цей день дуже значно, сантиметрів на 40, не менше.
І саме посеред кльов дзвонять мені на сотовий: "давай повертайся, тут купа роботи". Та блін! Ну, нічого не поробиш, "делу время, а потехе час". Помаленьку посунув до хати, по дорозі сфоткав коня в полі. Вельми гарне фото, на мою думку звісно.

Кінь
Зображення

Ех, так хотілось половити ще, але нічого не зробиш... Шкода звісно, що так не пощастило з погодою, через неї з сином не порибалив. І нічого дійсно нормального теж на гачок не вчепилося.
Але нічого, буде ще й на нашій вулиці свято.

Цей же запис в мене на бложику, зі всіма фотографіями з рибалки: Звіт з рибалки Лисин, 23-25.08.2014
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р.Стир

Непрочитане повідомлення SPIN »

2 stal1n: у мене на екрані фото не поміщаються, незручно переглядати, треба зменшувати масштаб, щоб побачити, але тоді шрифт стає "маком", а фото коня дійсно гарне
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: р.Стир

Непрочитане повідомлення stal1n »

SPIN писав:2 stal1n: у мене на екрані фото не поміщаються, незручно переглядати, треба зменшувати масштаб, щоб побачити, але тоді шрифт стає "маком", а фото коня дійсно гарне
дивно, адже мають всі картинки масштабуватись :(
Якби там не було, я зменшив розмір кожної картинки в звіті і зробив їх клікабельними
enjoy
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р.Стир

Непрочитане повідомлення SPIN »

2 stal1n: тепер добре, все видно
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: р.Стир

Непрочитане повідомлення stal1n »

Компаньйони: старший син, Валік Карпович.
Погода: загалом було сонячно і майже безвітряно, тиск стабільний.
Рівень води: норма, вже тижні два тут стоїть потрібний рівень води, а так після зими Стир був дуже мілководний, в деяких місцях можна було просто в чоботах перейти.
Час ловлі: рибалив кожний ранок до восьмої(далі кльов відрізало), та ввечері перед заходом сонця.
Місце: не повороті ріки, який називають "Пратва". Фідером ловив на виході з ями, а вудкою попід глибоким берегом.
Вартість рибалки: тут ловити безкоштовно.
Зловлено: 15 риб зранку і 14 ввечері в суботу, 10 зранку в неділю. На 80% це була плотва і кожного разу попадалось парочка густірок. Верховодку не рахував.
Наживка: варена пшениця на вудці та париш на фідері.
Прикормка: власного виробництва + якась з морозилки. Все це замішував на сенсасівському рідкому ароматизаторі Gross Gardons.
Снасті: фідер та махова коротенька вудка.

Давненько я не їздив до тестя в село. А тут випала можливість відпочити всією сім'єю, гріх було б не скористатись.

Минулого року тут взагалі рибалки не було, можна було цілий ранок просидіти і навіть тичка не побачити. Що за рік був — загадка
Зображення
Річка Стир

Мій план ще з дому був таким: розгодувати фідерну точку першого дня звичайною принадою, і якщо риба почне клювати, то перейти на сенсасівську прикормку.
Але на фідер клювала лише дрібна риба. І (головне!) риба нормально клювала на поплавцеві снасті. Тому я нічого не вигадував і просто отримував насолоду вудінням звичайнісінькою вудочкою. Це просто кайф на річці ловити рибку на пір'їну.
Зображення
Риба плотва

Клювала в нас в основному плотва. Розмір був різним, від пальця, то дебелої такої жирненької плотвищи. Найкраща наживка без жодних конкурентів — це варена пшениця. Нею я ж і приваджував місце.

Відео з рибалки:


Багато розписувати про сільську рибалку на річці не бачу сенсу, все видно й по світлинам :)

Цей же запис в мене на бложику зі всіма фотографіями: Плотва на річці Стир. Звіт з рибалки Лисин, 01-03.06.2016
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] і 5 гостей