Грушвица

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Supron
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 66
З нами з: 16 червня 2010, 12:45
Телефон: 0987777666
Звідки: м.Рівне,с.Грушвиця
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення Supron »

bag25 писав:
Supron писав:
1-2 человека смогу пустить туда - Ви або одну букву пропустили, чи маєте відношення до даної водойми????


но кроме карася ничего не обещаю...карп куда-то пропал,мы сами в недоумении((( - мова йде про малий ставок чи про великий????
я власник даної водойми.

а мова йде про ставок площею 60 соток.
Аватар користувача
kolesdoc
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 11 червня 2010, 23:26
Звідки: Рівне,БК
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення kolesdoc »

Цікаво -де адм? Ще цікаво якщо 1-2 -- пускаєте, то за скільки?(Sorry? за меркантильність).
Supron
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 66
З нами з: 16 червня 2010, 12:45
Телефон: 0987777666
Звідки: м.Рівне,с.Грушвиця
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення Supron »

kolesdoc писав:Цікаво -де адм?
Вибачте,не зовсім Вас зрозумів. що значить "Цікаво - де адм"???
kolesdoc писав:Ще цікаво якщо 1-2 -- пускаєте, то за скільки?(Sorry? за меркантильність).
якщо Ви про гроші,то грошей не беру...взагалі цей став для свого задоволення,час від часу запрошую друзів порибалити...
rabinovich
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 79
З нами з: 20 квітня 2010, 19:32
Телефон: 0509674615
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення rabinovich »

Дуже вдячний за змістовну відповідь і за запрошення !При нагоді звернусь.Завжди ізжу с жінкою,рибалю сам.В рибалці головне для мене- спілкування з природою!
Аватар користувача
ZLAJAPYLJA
Нуб
Нуб
Повідомлень: 9
З нами з: 25 червня 2010, 14:04
Телефон: 0673642239
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення ZLAJAPYLJA »

Велике дякую адміністраторам за налаштування....
як на мене на виходні останні дві три неділі навмисно приспускають воду.... в кого які роздуми по даному питанню
Аватар користувача
bag25
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 74
З нами з: 12 травня 2008, 00:00
Телефон: 0504438557
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення bag25 »

Ви про Грушвицю?????

А якщо в загальному та я думаю, що відсутність кльову супроводжується різкими перепадами температури і різниця ця суттєва. Я сам з суботи на неділю їздив на інший став і в ночі нічого не зловив...
Аватар користувача
ZLAJAPYLJA
Нуб
Нуб
Повідомлень: 9
З нами з: 25 червня 2010, 14:04
Телефон: 0673642239
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення ZLAJAPYLJA »

bag25 писав:Ви про Грушвицю?????

А якщо в загальному та я думаю, що відсутність кльову супроводжується різкими перепадами температури і різниця ця суттєва. Я сам з суботи на неділю їздив на інший став і в ночі нічого не зловив...
Так я про Грушвицю... но не про клев.. він був... я про то шо став підспускають час відчасу і по дивному збігу попадає на суботу неділю... Оскільки я вважаю Олега порядним власником я списую все на видр чи як воно там.... шо наробило повно дір там де розводять толстолоба... щось розпитувати і ставити людей в незручне становище я нестав... з видрами борються що ще скажеш... будем надіятись шо дане захоплення у власників не переростає у комерческій проект...
Аватар користувача
bag25
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 74
З нами з: 12 травня 2008, 00:00
Телефон: 0504438557
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення bag25 »

Мені Олег теж розказував про них. Каже, що намагається їх відстрелювати, тальки от біда - патрони дорогі :ne_vi_del: :ne_vi_del: А в Грушвицю я люблю їздити тільки в будній день, і рибаків менше і клює 100% краще.
Аватар користувача
ZLAJAPYLJA
Нуб
Нуб
Повідомлень: 9
З нами з: 25 червня 2010, 14:04
Телефон: 0673642239
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення ZLAJAPYLJA »

))) Пробував отстрелювать я перший раз аж злякався... тихий ранок а тут постріл нарізної рушниці... отстрелить невийде воно падло живуче та і караулить невихід... куроч з ними надо шось робить....

моя мрія поїхати в Грушвицю в будній день... але ... робото шоб їїїй здоровя ))))
Аватар користувача
Troyan
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 29 квітня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення Troyan »

Нарешті випала можливість довгоочікуваної риболовлі! Після недовго роздуму вибір впав на Грушвицю, адже як можна читати по відгуках - "кльов тут 100%"!!! Тому , хоч і ціна не маленька вирішили поїхати і спробувати. Ще більше давало надії те, що сьогодні будний день. І от, 5 ранку - ми вже на ставку по номерах, гарненько прикормили і позакидали ну на самий різний смак (так як вперше тут вирішили перепробувати все, а потім визначитись, що краще). Десь за півгодини у мене дзвенить дзвіночок і от... перший карпик в цьому сезоні на березі (як не дивно на хробака). Десь за півгодини на поплавчанку, яка була закинута на карася потужна проводка і ще один карпик. Трохи згодом, вже на кукурудзу (навіть не сумнівався, що він) знову тузик у підсаку.... і все, як обрізало, за день тільки пару карасей на фідер :-( !!! У моїх друзів результати ще гірші (по одному карпику)!!! Не знаю чому так, але того "100% кльову" ми так і не побачили!
Для себе зробив висновок - у Грушвицю треба їхати хіба для відпочинку (тут для того усі умови, і мангали, і будки, і рибку можна половити). Але якось воно "аж занадто культурно", що мене чомусь відштовхнуло, я звик поборотися з карпом в очереті, в ліліях... А тут того нема! Одним словом - став для спортивної ловлі і відпочинку. Дай склалася думка, що і риби там тої стільки нема. Можливо це був такий день, можливо щось інше....
Аватар користувача
ZLAJAPYLJA
Нуб
Нуб
Повідомлень: 9
З нами з: 25 червня 2010, 14:04
Телефон: 0673642239
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення ZLAJAPYLJA »

шось ніхто не звітує з Грушвиці... мо там шо сталося
Аватар користувача
Душман
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 315
З нами з: 26 квітня 2008, 00:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення Душман »

Господа! Хочу дать некоторую информацию по этому ставу.
1 хозяин става четсный и порядочный человек, на щет количества рыбы в ставу говорит правду.
2 рыбы В СТАВУ НАВАЛОМ,просто ее надо уметь ловить, и для каждого вида рыбы есть свое время.
3 Я лично считаю этот став спортивным,и очень часто тренируюсь перед соревнованиями.
Хочу выразить Олегу свою благодарность, за правильное отношение к рыбе,за понимание спортсменов которые любят этот став.
А самое главное- чтобы ловилась рыба нужно правильно выбирать место,готовить прикормку которая соответствует времени года, и использовать наживку соответственно.
Я в среднем за сутки(тренировка) имел до 40 паровозов и ловил более 30шт. карпов.
С Уважением Душман.
Рыба не еда, рыба - друг!
Аватар користувача
Душман
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 315
З нами з: 26 квітня 2008, 00:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення Душман »

Господа! 13-14 ноября рыбачил в Грушвице. Результат для поздней осени просто супер!!!С Андреем команда Л.А.В. поймали 50 карпов от 600гр. до 4кг.
С Уважением Душман.
Рыба не еда, рыба - друг!
Аватар користувача
kw
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 04 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення kw »

В неділю 3.04 відпочивав з дітьми, зловили загалом 35-40 кг карпів 0.8-1,5 кг. найбільший 4.1кг. Ловили фідером з кормушками метод. Всі покльовки на бойли.
Flagman
Carpfisher
Повідомлень: 76
З нами з: 30 березня 2010, 00:00
Телефон: 11111111
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення Flagman »

Які бойли працювали?
Рыбалка - это не увлечение, а искусство!В котором каждый рыбак по-своему МАСТЕР, со своими секретами и загадками!!!!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 6 гостей