Городище, Березнівський район

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення stal1n »

Третього дня відрибачився на новій для себе водоймі, поблизу села Городище, що на Березнівщині. Шукайте поплавок на оновленій мапі сайту.
Природа дуже кльова, сосновий ліс і пісок під ногами. Вода в ставку дуже чиста. Сильно зариблений карасем і попадається карп, нам не попався нормального розміру :)
Також є амур, лин, товстолоб і ще всякі окуні та щуки.

Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення
Зображення Зображення Зображення

Варість рибалки за добу складає 100 грн, обмежень по вилову і снастях, я так зрозумів, взагалі немає жодних.
Доїзд хороший, лише останній метрів 800 треба їхати грунтовою дорогою по сосновому лісі.
Охоронці привітні і все допомагають.
Для лінівих — місцезнаходження ставку тут

Мо хто там з форумчан вже теж був, було б добре почитати і ваші враження, звіти :)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення Рома »

На жаль, самому там бути не доводилось, хоча дуже багато знайомих там ловлять. Та і взагалі, там мабуть "половина" Костополя рибалить. На цих вихідних там було двоє знайомих. Карасем відловилися дуже добре, плюс два карпики на 0,4 та 1,5 кг.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення Vetal »

Почитавши звіт stalina вирішив не мовчати і розповісти про свою невдалу рибалку. Напишу історію як поїхали рибалити на дану водойму в неділю 02 вересня 2012 року. Виїхав з дому о 4.00 ранку, спочатку в авто зникло світло, потім якогось в "доску" пяного молодика винесло на дорогу в районі РЕМ заводу (ледь його не збив хоч і їхав 60 км за годину). Забрав батька з Ювілейного, рушили на став, зустрілись з колегами на АЗС в Олександрії і двома машинами в дорогу. Прибули на став біля 5.30 і сторож каже що немає місць вільних і не пустить нас рибалити. (в суботу телефонував на номер що був залишений на сайті хотів забронювати пірси, але слухавку ніхто не підіймав). Місця там дуже гарні, ми вирішуємо їхати в Моквин раз вже готувались на риболовлю і гнали два авто з Рівного. Поїхали на Моквин (але як виявилось не на той про який казав раніше stalin), в кінцевому резульаті блудивши дві години жахливими дорогами доїхали в Пісків, дуже гарні водойми, але риби схоже там немає, можливо через глибину водойми (10 см-50 метрів від берега). Кидали і фідери, і поплавчанки і кормили, але ознак наявності риби виявлено не було. Через те, що не попали на риболовлю в Городище, фотік навіть не діставав з чохла. Сподіваюсь туди потрапити на риболовлю. Пи.Си. Рибалок було море, але звіту жодного не бачу. Усім ні хвоста ні луски.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення Рома »

Vetal писав:...Рибалок було море, але звіту жодного не бачу. Усім ні хвоста ні луски.
За всіх казати не буду, але ті рибалки, які туди їздять і яких я знаю, як правило вирушають туди у суботу, щоб зайняти місця. В неділю, у крайньому разі, на даний момент, знайти там вільне місце доволі складно. 02.09.2012 р. були на ставу знайомі. Відловилися дуже добре. В уловах карась 100-500 гр., та карпики 0,5-0,9кг.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
cross1k
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 48
З нами з: 05 вересня 2012, 15:48
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення cross1k »

Хочу з"їздити на цих вихідних сюди. Як думаете погода не підведе?
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення Рома »

cross1k писав:Хочу з"їздити на цих вихідних сюди. Як думаете погода не підведе?
Ну що, їздили в Городище? Як успіхи? :mi_ga_et:
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення Vetal »

Відвідав дану "РОЗРЕКЛАМОВАНУ" сайтом водойму в суботу. Після того як невдалось порибалити в минулу неділю замовили пірси з батьком і ось о 5.20 ми вже на місці біля шлакбаума. Сигналив, фарами бликав, на контактні телефони дзвонив, так добивались до 6.10, потім прийшов "готовий.." сторож, і ще 20 хвилин брав гроші, виписував квитки і розповідав різні байки. Чим вивів мене з рівноваги, так як хотілось швидше приступити до риболовлі. (а не слухати цей пяний бред).
Нарешті ми потрапили на став, вибрали відповідно 23 і 21 пірси. Закормивсь прикормкою (макуха, фіш дрім фідер, пелетси тутті фрутті, горох). В мене були поодинокі клювання зранку на спутнік і фідер з опаришем, на поплавцеву вудку ЖОДНОГО КЛЮВАННЯ. А батько навпаки піймав парочку на поплавцеву вудку (наживка мастирка). Десь біля 11.00 години кльов як відрізало, і риба гуляти перестала. Приблизно о 14.30 на середину ставу виплив чи то сторож, чи власник і почав діставати сітку (СІТЧИЩЕ краще було б сказати) діставав він її довго, було там метрів з 300 :-( . Тепер про хороше, карась дуже гарний і крепкий супротив створєю відчутний. Згодом батько перейшов на 26 пірс і отримав 3 обриви повідка (два 0,18 і один 0,2), що клювало не вдалось побачити, бо рвало жилку відразу. Приблизно в 16.00 у мене серйозне клювання на спутнік, підсічка і відразу почало відмотувати жилку, розвернути рибу не вдавалось не зважаючи на те що у мене 4 метровий китайський телескоп котрого не гне навіть при виважуванні карпів 1,5 - 2 кг., рибу підтягнув десь метрів 20 від пірсу, далі ривок, завела в корчі і все обрив (думав роздягатись-але горло що "першило" не дало такої змоги). Зробив для себе такі висновки:
плюси: - гарна природа, - супер повітря, ліс порус, гарний поліський карась,
мінуси: - дальня дорога (туди й назад від мого дому 162 км), - погана якість дороги, вартість риболовлі (100 грн. як для такої рибалки - 60 грн.)-те що там хтось колись ловив по 20 кг, то краще б був контроль і зловили вони 7 кг і ще крім них потім би 3 чоловіки піймало по 7 кг), сторож "алік" неадекватний, пресинг сітками самих власників, дно вкрите камишем і трофейну рибу витягти буде дуже складно.
Мій висновок, був там вперше певно і в останньє. Український бізнес, зробили рекламу, розкрутили став, вибрали рибу сітками, рибалки приїхали - власники "бабла срубали", приходьте ЩЕ (відчуваєш себе лохом). Фотік залишив дома, та й фоткати особливо не було чого. Усім гарного трудового тижня.
Аватар користувача
cross1k
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 48
З нами з: 05 вересня 2012, 15:48
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення cross1k »

Рома писав:
cross1k писав:Хочу з"їздити на цих вихідних сюди. Як думаете погода не підведе?
Ну що, їздили в Городище? Як успіхи? :mi_ga_et:
З суботи 08.09 18.00 до 09.09 18.00 18-19 пірси.
Все норма.. Правда були втомлені з роботи. Невитримали лягли спати... Повставали в 5 ранку. Майже всі снасті в комишах. Добре що недалеко, пришлося залазити як мені, так і напарнику... В кожного оказалось по 2 карасика, Це і був перший вилов, ВВечері на дальньому небрало нічого взагалі, казали що брав карась на манку на поплавки... Манки в нас небуло, а опариш стояв глухо.
Десь о сьомі ранку напарник витянув карпіка на 700 гр і потім ще такого ж о 11. В мене цілий день йшов тільки карась. Загалом 26 карасиків вагою 4.5кг, а у напарника 2 карпіка и 4 22карася 3.7кг. Фото некіну нажаль, забули фотоапарат. Цікавились у сторожа, для цього ставка це дуже мало. Сусіди рибаки з 1до 3 ночі взяли 2 амура за 2 кг(стандартні), 1 карп 1.5 кг. Казали що десь 3 зішло.
Рибалкою задоволений, на відміну від Дерев"яного Класний ставок, природа, да і місця для рибалки. Великий + Що все "бере" на опариша. "Бутерброди" стояли глухо, і вся наживка(кук, мастірка, кукурудза, горох, червяк) яка була в нас теж.
Дізналися в тамтешніх рибаків найкраща оснастка це "Вбивця карася." Сам в цьому переконався... Фідер стояв глухо.
Вцілом рибалка і ставок супер. Шкода, що проспали кльов...
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення Рома »

На минулих вихідних знайомі відкривали сезон на даній водоймі. Умови риболовлі залишилися незмінними, лише господарі просять випускати карпиків до 300-т грам. Відловилися, як для цієї пори року, дуже добре. В улові карась "сковородочного" розміру і карпики до 1кг. Снасті: фідер, поплавок. Наживка: хробак, горох, мотиль, мастирка,опариш - клювало на все.
ПС. Багато пірсів знаходиться під водою.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення Рома »

Коротко. Так як часу вдень ловити не вистачає, рибалили в ніч з п"ятниці на суботу. Був вперше на цій водоймі. Ввечері втратив багато дорогоцінного часу на зміну місця, так як спочатку сів на пірсі, де навколо було багато очерету і ловити вночі там би було не комфортно. Цілився на карася, який клював, в принципі, нормально, хоча старожили цієї водойми казали, що кльов у цей день був поганий. Ловив на 5-ти метровий мах і 4-рьох метрову болонку. Для себе зробив висновок, що якщо тут ловиш карася, далекий закид здійснювати не обов"язково. Риба практично під ногами. Вночі взагалі закидав недалеко від пірсу. 99% часу ловив на мастирку. Крім карася впіймав одного чотирьохсот грамового карпика, один крупніший (десь до 1кг) зійшов, і ще щось одне обірвало гачка. На фото мій улов і улов колеги.
Зображення Зображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення stal1n »

Рибалили вчора. Клювало добре. Наживка працювала вся, чомусь лише не стала в нагоді манка.
Зображення

Погодка була суперовою, лише зранку нас трохи турбували комарі
Зображення

Я наловив відро риби, влетіло кілька кілограмових карпиків, але риб з 5 я просто не зміг дістати. Рвали снасті
Зображення

Приємною несподіванкою стало те, що я спіймав пару дебелих білих амурів на хруща з поверхні води
Зображення

Мій кум ловив на просту поплавчанку попід комишем. Більшість риби у нього рвало снасті :)
Зображення

Обладнані місця для рибалки зроблені дуже добре, ніхто нікому не заважає. Робочого простору вдосталь
Зображення

Рибалок на ставку було багато, клювало у всіх
Зображення

Ось мій улов. Коропчиків я повідпускав, карасів вистачило на всю родину :)
Зображення



Про все детально написав в своєму рибальському щоденнику: http://rivnefish.com/blog/2013/05/10/go ... 9-05-2013/
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення Рома »

Щось давненько ніхто нічого не відписував по даній водоймі. Вчора двоє колег повернулися з риболовлі. Рибалили майже добу, в тому числі і в нічний період. Один ловив виключно на поплавочні снасті. Змінено декілька пірсів. Наживка: мастирка, манка, горох, кукурудза ....... Прикормка: "сипучка" Фіш-Дрім з різними добавками. Результат два карасі.
Інший рибалив на донні снасті. Вся оснастка заносилася в місце ловлі. 90% часу наживкою слугував горох, також використовувалась кукурудза. В підсумку більше десятка карпиків в районі 1кг.
ПС. На водоймі, крім них, більше нікого не було.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення Vetal »

Знайомі рибалили на водоймі 24 - 25 серпня, на двох за цей час біля 5 карасів і все.
david 2o13
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 01 березня 2014, 09:46
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення david 2o13 »

Доброго дня. Рибалив з 26.04 17год. по 27.04. 11.30год. Знаряддя лову 2 фідера 2 поплавочних вудкі. Зловив небагато немало 8 коропців від 0.5кг до 1кг. та 5 карасів по 200гр. Наживка горх. кукурудза. опариш. перловка. червяк червоний каліфорнійській. Вночі нерибалив бо був втомлений після роботи і вирішив поспати на природі. Краще покльовувало зранку. Загалом рибалкою задоволений. Але є свої мінуси багато пірсів ще затоплені тому декому приходиться рибалити стоячи у воді.
Установщик
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 15
З нами з: 24 березня 2014, 15:24
Телефон: 0966079972
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення Установщик »

Усім привіт! Повернувся сьогодні з Городища. Розпишу все по порядку - перш за все з затопленими пірсами. Тепер проблем немає,на кожному з пірсів поклали по чотири піддони(від берега до кромки води,тож рибалити можна і в кроссовках).
Розпочав ловити приблизно о 17год. а першу покльовку побачив десь о 19 - взяв карпик грам на 700,відразу думка - вечірній кльов,ранішній, пої ду з багатим уловом :ya_hoo_oo: . Хер там!!! На кукурузку - нуль,червяк опариш - нуль, горох - майже те саме. Єдине на шо риба реагувала це мастирка і як я називаю"пуфікі"(типа пенопласт з ароматизатором(часниковим)).
За вечір взяв два карпики,один десь до кілограма. Вночі вчепився ще один,але невеличкий,не видно було і покльовкі.
Скажу чесно - добре,шо взяв поплавочну вудочку. Закидав за метри 2-3 від очерету. Але прикормлював горохом та від нічого робити - шматочками мастирки,щоб хоч якось принадити бодай карасика(на манку не реагував). Мабуть вимолив на ранок хоч якийсь результат,хоча по прогнозу мала бути ідельна погода на карпа. За всю рибалку зловив 6 карпиків,з них три можна назвати справжніми карпами,і чотири карася(жовтий, гарний карась).
Ввечері чи то карп,але більше всього шо амур,порвав 0.22 леску(при підсічці-летить до берега,потім різко в дно - знову ривок - і в очерет,фракціон "бесполєзно", по пірсу крепко не побігаєш,тож - ОБРИВ). Сусідами були крепкі рибакі, але результат на двох менший чим у мене 0_0 . Все завдяки поплавчанці,на яку витягнув 7 із 10 рибин.
Вже як їхав додому працівник ставка розповів,що на вихідник якийсь красавчік взяв 11 амурів та 9 карпів,заважило це все добро 42 КІЛОГРАМИ.
Є одна неприємність,на мою думку, деякі з виловлених рибин хворі(але я точно не знаю) ну бо якісь як нарости і в карпа,і в карася таке як бородавка чи як "прищ". Може хто знає нехай відпише чи це не зараза якась не дай Бог!!!!!!! Хай хазяїн ставка на сердиться шо якусь фігню несу тут,просто розпереживався, бо водойма дійсно бомбецька - чисто, класно :co_ol: і я буду там ще не раз.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей