Новоселівка

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Новоселівка

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Поступила інформація, що клює карп по грам 200-300 і карась від 200 і вище. РАніше став був по 10 грн., а зараз безкоштовно. Кого цікавить на, що клює - скажу правду тільки на мастирку!
Roma
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 55
З нами з: 19 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Roma »

А де це він знаходиться?
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Roma писав:А де це він знаходиться?
В напрямку Млинова...
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

А можна уточнити маршрут, по карті пошук дає по Рівне - області, тільки 3 населені і ті називаються Новосілки.
Одні я знаю, біля Здолбунова но там завжди був фанарь, є ще два пункта на поліссі але також водойм там не видно.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Новоселівка знаходиться на автодорозі Рівне-Берестечко (Рівне-Млинів-...) приблизно в районі 20-ти км від Рівного. Якщо їхати в напрямку Млинова став знаходиться по праву сторону, його видно з дороги. Якщо я не помиляюся, то в тих краях є ще один став, про який саме йдеться не знаю, тому даю приблизні координати.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення stal1n »

1 травня, дальній став за церквою

погода: ясний, сонячний безхмарний день, доволі сильний вітер в напрямку зліва від кутка дамби до високовольтних ліній. Температура - градусів 16-18

ловив з 5.40 до 11.45

ловив на дамбі, в протележному кутку від села.

Зловив десь 20 карасів

Наживка: опариші, мотиль, мастирка, манка, хробак

виїхали о 3:45, щоб зайняти місце, відповідно як приїхали гарних вільних вже не було :))
спочатку заїхали на полуострів там вже були мужики які заявили, що "тут все зайнято", поїхали до високовольтних ліній, там берез весь в чагарнику і великих кущах, денеде є просвіти - всі були зайняті.

Прийняли вольове рішення сісти на кутку на дамбі(я вже рибачив саме на тому місці осінюю)

Зображення

Десь о шостій тридцять почали працювати наші фідери, ми виловлювали на них карасики в середньому раз в 20 хвилин. На вудки в той день було зловлено мною трьох карасиків менших від мезинця і одного чи двух карасів на пучок мотиля столового розміру.

Зображення

Десь у восьмій ранку прийшов сторож обілечувати щасливих і не дуже риболовів

Фідерні покльовки були дуже гарні, чітки, виражені, точно було видно коли треба підсікати.

Зображення

Весь карась приблизно однакового розміру - з ладошку, але мені пощастило витянгути одного грам на 200-250, і двух грам на 150. Один з 150-грамових карасів був зловлений на спутнік. Всього на спутнік я дістав карасів 3-4. Ті карасі всі клюнули на опариша і тільки один витягнув крючка з мастирки

Зображення

На фідер наживляв спочатку тільки 2-3 опариша, потім почав додавати також і мотиля і як на мене то саме через це попались крупніші карасі

Погодка була суперова, фідери спрацьовували гарненько і чітко і тут Наш водій сказав, що йому потрібно терміново додому, і в годин 11.20 ми зібрались і поїхали

Я зловив трохи більше 20 карасів і одного чи двух ротанів, бодай їх побила лиха година
Зображення Зображення Зображення
Аватар користувача
-Fys-
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 23 квітня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення -Fys- »

А хижак там є ?
Аватар користувача
Banderivets
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 18 березня 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Banderivets »

Чи можна ловити з човна? Чи клює на "резинки" (видно на фото)?
Як заїхать на став? Скільки коштує квиток? Чи є обмеження по вудках?
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення stal1n »

1. Бачив машини з резновим човном, але ніколи не бачив, щоб там хтось плавав, оскільки став платний то навряд чи там дозволять ловити з човна, точної інформації немаю
2. В той день наш водій ловив лише на резинку і не бачив ніодної покльовки, перепробував всі наявні у нас насадки
3. На став їхати потрібно так: дорога на Млинів, прямо на трасі буде село Новоселівка в кілометрах десь тридцяти-тридцяти пяти, потрібно біля фігури прямо на початку села повернути направо, їхати вздовж довгого озера по бруківці, доїзджаєте до церкви повертаєте направо і об'єзджаєте її, далі коли закінчаться хати по праву сторону від дороги буде видно великий став - от там ми і ловили
4. Білет коштує 20 грн на людину
5. Про обмеження ніхто нічого не казав
Аватар користувача
Banderivets
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 18 березня 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Banderivets »

Надіюсь, що хоч плавати можна (щоб встановити снасті) :wink:
Аватар користувача
Banderivets
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 18 березня 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Banderivets »

На рахунок "поплавати на човні" накаркав сам собі... Та розповім по порядку.
Ото ж зібрався я позавчора половити рибки ... карасиків.
Передивився уважно всі рибацькі звіти, та оприділився з водоймою, - вибрав став за Новоселівкою. Добрався без пригод, десь за годину. Якщо ви плануєте попасти на острів (точніше півострів), то туди є два заїзди.
1.Повертаєте перед церквою на грунтовку ліворуч, їдете десь до кілометра, перед річечкою, - праворуч і по дуже хреновій грунтовці - до острова. Думаю, що в дощ це зробити буде майже нереально.
2.Повертаєте за церквою ліворуч, їдете дорогою між городів аж до ставу, а там "по приборам".
Дув сильний вітер в сторону дамби. По дорозі, що біля ставу зустрівся рибалка, з місцевих. Приємний чолов"яга, розповів що та як. Кілька його карасиків по 80-100грамів мені оптимізму не добавили, ото ж я вирішив рухатись далі. На острові природа приємно вразила. Неприємно вразили купи сміття від прпередників.
Приїхав я зарання тому, що думав, - з місцями для лову буде проблема. Як вияснилось - я тут сам! Розташувався, замішав прикормки, капітально загодував, закинув вудки на горох і бойли, поїв - і спать. Вранці зрозумів, що з коропом повезе навряд. Але все ж одну палку на коропа залишив, це - шанс останньої надії... Коли приїхав "сторож" з білетами, я вже мав десятків три карасиків "стандартного" розміру. На пряме запитання відносно присутності коропа я побачив "чесні" очі Остапа Бендера, торгуючого видами на краєвид провалля, який розповів: є, сам бачив, зарез саме нереститься в кінці ставу. Після почутого про нерест коропа я більше питань не задавав, оскільки зрозуміло всім (чи майже всім) що при температурі води +15 - нема про що говорить. До речі, ціна квитка дійсно - 20 українських гривень. Про обмеження вилову в гачках та кілограмах "сторожом" чомусь не озвучувалось. Очевидно ціківили орендарів лише гроші, ну та Бог з ними... Карася в водоймі дійсно багато, смакові якості пристойні (тільки но зняв пробу).
Все було добре, поки не приїхали (після обіду) на "жигулях" горе-рибалки. Лише уявіть собі: ви пригодували місце недалеко від берега, тихенько рибалите, надієтесь що обережний та обов"язково здоровецький корописько оцінить ваші зусилля... та раптом: залітають "чуваки" на авто, голосно грюкають дверима, кричать, потім їдуть геть (я аж зрадів, побачивши їх на іншому березі)...та за 30 хвилин, повертаються і .... КЛАКСОНЯТЬ :twisted:мені, мабуть в надії що я підбіжу і відзвітую, дебілів мать їх... :evil: :evil: :evil: знову брязькіт дверей, вигуки, матюки, вечеря де багато горілки і т.д.і т.п. Я в думках попрощався з здоровецьким корописьком, лишився лише реальной карась. І тут народ попер на привезеному з собою металевому човні завозити снасті! "Зелений змій" супроводжував того мастодонта, що сидів на веслах. Оскільки на березі з "жигуля" були всі поголовно глухі, та мали по дві ліві руки (з слів веслуватого), кльов навіть карася сказав "до побачення". Мені лишалося змотувать вудки, що я ф зробив. :cry:
Виловив 5кіло карасиків стандартного розміру та ваги.
Ось коротенько і все.
Висновок по даному ставу:
- багато якісної прикормки "на карася" з добавкою гороху, круп.
- черв"як-гнойовик, опариш на гачок
- фідер, махалка
- АКМ для хренових сусідів
Більше фото в "флуді" розділ ФОТО,,,ФОТО,,,ВІДЕО...
Зображення

Бійтеся цьго "монстра" та його пасажирів! :evil:
Зображення
Панове, любіть ПРИРОДУ, МАТЬ вашу!!!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

На рахунок відпочиваючих-"рибалок", мої співчуття, прикидаю яким повним був той стакан нервів, що були зпалені завдяки таким клоунам =(
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
westrvua
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 10 листопада 2008, 01:00
Телефон: +380988553295
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення westrvua »

Одни пишут налево, другие направо .... так всё таки если ехать в сторону Млынова поворачиваем направо с трассы?!
Аватар користувача
castevania
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 04 травня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення castevania »

В Новоселівці поворот праворуч, далі прямо до церкви, перед церквою ліворуч і вниз. Але це рахується вже ставок в Косарево
Аватар користувача
Banderivets
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 18 березня 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Banderivets »

Знаку "Косарево" чи будь-яких інших немає, отже орієнтир - церква. А далі, як я описав раніше: 1 чи 2 віріант заЇзду до ставу на "острів".
Панове, любіть ПРИРОДУ, МАТЬ вашу!!!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей