Берестовець

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Берестовець

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

02.06.2013 довелось мені побувати в селі Берестовець, Костопільського району. Обставини склались так, що у мене є начальство, яке теж любить відпочити на лоні природи та половити рибку, от і довелось мені в неділю прокидатись о 2-ій ночі,
ЗображенняЗображення
а я ж не випускник :prapor:
Не я один не спав:
ЗображенняЗображення
Доїзд: Їдемо у напрямку Костополя, не доїжджаючи повороту на об'їзну, повертаємо ліворуч з траси відразу за кемпінгом. Тут дорога хороша, асфальтно-бруківочна, проте є пару підступних колдобин, не летимо!!! Їдемо цією дорогою порядку 10-12 км. і бачимо ліворуч ставочок ЗображенняЗображення
Умови ловлі: на ставку є будка сторожа
ЗображенняЗображення
але в ній нікого немає, сторож приїздить на мопеді і збирає по 50 грн., не показує документів і не дає квитків, але поводиться впевнено і доброзичливо відповідає на всі питання, тому я не задумуючись "відстігнув" :cry_ing:
Місць для риболовлі недуже багато, став по периметру поріс верболозом, тому я і мої напарники для себе місця розчищали, хоча, ми були в неділю, можливо в будень із пресингом легше. Дно не рівномірне, мулисте, крейдяне, вистелене щебенем, гіляками, травою, кропивкою, осокою, і ще чорт знає чим, знаю, бо двічі лазив купатись, море спадів і підйомів, глибини в деяких місцях більше 3 метрів.
Іхтіофауна: Я особисто ловив карася, плітку та окуня, точно є короп, але за словами сторожа не дуже багато, на осінь планують запускати ще. Основна риба звичайно карась. Гарний поліський карась:
ЗображенняЗображення
Клює він тут на все і на поплавок і на фідер. З насадок у мене найкраще працювали мастирка та хробак, у моїх колег хробак та опариш.
А це моя подружка, чи вона була в анабіозі від перепаду тиску, чи просто дуже я їй сподобався, проте сиділа нерухомо протягом 2-ох годин:
ЗображенняЗображення
Живе на ставу також красень лебідь, ну дуже здоровий:
ЗображенняЗображення
Знайшов я там і одну бесідку, правда в самому кінці ставу:
ЗображенняЗображення
Тепер про негатив: 1.Там просто :sparta: скільки комарів, ніякі спреї не допомагали, вони просто заліплювали очі.
2. Велика кількість місцевих "рибаків", які ведуть себе не зовсім коректно, мало того що вони займають місця яких і так мало, так ще й репетують на весь став, типу: "Петре, а в тебе клює?", а Петро кричить у відповідь, і так цілий день, я так зрозумів, що рибалять вони нахаляву.
Фотки ставу:
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Вім НХНЧ! :za_da_va_la:
На конкурс!!
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
Roman T.
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 18
З нами з: 16 травня 2013, 13:07
Контактна інформація:

Re: Берестовець

Непрочитане повідомлення Roman T. »

Всім привіт!
Є якась нова інфа по даній водоймі ??
avensis
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 18 червня 2012, 11:09
Контактна інформація:

Re: Берестовець

Непрочитане повідомлення avensis »

Ловити не дозволяють!! Запустили велику кількість риби, різної!! Масово клює маленький карп!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей