оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Roma
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 55
З нами з: 19 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Roma »

Ходив на днях кідать спінінг - нічого. А на пляжі ловив мужик на ПІНОПЛАСТ - два здорових круглих карася.
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

а на пенопласт - это обычная тема! В Богдашеве я сам так ловил....но щас там качки лапками кверху плавают.
Roma
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 55
З нами з: 19 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Roma »

В смислі від пінопласту лапками до верху, чи шо??? А чого це риба на нього клює, я розумію, коли ведеш шучну приманку, риба не встигає її понюхати, спробувати, а пінопласт то вона смаукує, нюхає і при цьому бере. Як це так????
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Лапками доверху не від пінопласту))))))))))))....просто біля Здолбунова на озері Цегельного заводу дохнуть качки масово...штук 300 зібрали....і ніхто нічого не каже чому так сталось. А В Богдашеві в неділю також бачив 2 дохлих качки....і дуже зелена вода. Ну вода понятно-цвіте, а чого качки дохнуть не знаю...але рибалки рибу ловлять. Сьогодні їздив в Богдашів-дохлих качок немає. Рибалки сидять.
Щодо пінопласту-працює чудово. Чому риба ведеться на нього - не знаю. Але я ловив фідером - кожних 3-5 хв покльовка. Карась на ладошку і більший.. ПІнопласт пробував ароматизований "ваніль" жовтий і брав просто чисто білий без запаху - однаково. Плюс напевне в тому що легше його помітити рибі ...віситиь собі над кормушкою і хитається))) не треба його шукати в мулі.
В принципі трохи вийло не по темі "Басів Кут"...вибачаюсь.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Сьогодні спілкувався з Юрою Півнем - на Б.Куті, на самому пляжі непогано бере лящ на фідер, також багато покльовок карпика і коропа, залікової плітки. Бере з близька, з далеку не хоче - точіть лижі !
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Юра »

Хлопці, є питання до тих, хто ловить рибу на Басіку і вживає її в їжу.

Питання відносно її чистоти та екологічності. Чи має вона якийсь сторонній присмак? Чому питаю. Якось, кілька років тому, рибалив на Басіку зі сторони пляжу і в кінці водойми біля латаття. Знайшов три труби із вонючими і мильними стоками, стояти біля води не можна було від смороду, що вже говорити про рибу. І це лише третина берегової лінії. А що вже робиться біля приватного сектору, й уявити страшно.

Саме це і зупиняє мене від ловлі на такій привабливій і близькій водоймі, адже рибку я люблю не лише ловити, а й їсти.

В кого які думки будуть?
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Юра писав:Хлопці, є питання до тих, хто ловить рибу на Басіку і вживає її в їжу.

Питання відносно її чистоти та екологічності. Чи має вона якийсь сторонній присмак?

Саме це і зупиняє мене від ловлі на такій привабливій і близькій водоймі, адже рибку я люблю не лише ловити, а й їсти.

В кого які думки будуть?
Ще майбуть чотири роки тому, постійно рибалив з човна. В уловах- лин, карась, короп. Плюс до всього родичі з БК. І звичайно частенько риба опиняється на столі. Нарікань жодних. Тільки короп сильно мулом тхне.
Стосовно смороду. Одного разу підпливаючи до Нового Двору, ніс почав різати запашок. Стверджувати, що то фекалоїди, не можу. Стосовно виведення стічних труб. Там все більш "гуманно", копаються колодязі і....Далі все зрозуміло :cry: :wink:
Аватар користувача
Kolyan i syn
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 51
З нами з: 16 вересня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Kolyan i syn »

Були із сином Сашком в неділю на озері.Сашко спочатку вирішив ловити на поплавчанку,а я не зрадив своєму фідеру - замішав прикормки і почав методично годувати місце,перезакидаючи фідер через кожні 10 -15 хв.Десь о 8.00 Сашко витягнув першого карася на долоню , а далі - тиша.У рибалок по сусідству до 10.00 ще було кілька результативних покльовок , а далі у них наче відрізало , зате у мене почався кльов ,ну як у чорних камнєй.Ловились в основному карасики з долоню,але попався і один карпик на 300гр.,а також попадалась плотва і верховода,яка чіплялась на льоту кормушки.Побачивши такий кльов , Сашко також вирішив закинути фідера і відложити поплавчанку.Через деякий час після годування Сашко витягнув на свого фідера кілька карасиків,серед них навіть були трохи більші,але це не можна було порівняти з жором,який відбувався в мене.Десь ближче до обіда Сашко вирішив ловити з мого прикормленого місця.На два фідера покльовки йшли практично одна за другою.За спиною вже було багато людей,яким було дуже цікаво - що то за така снасть на яку риба клює,хоча поряд ніхто нічого не ловить?Приблизно о 13.00 кльов став вялішим і о14.00 ми вирішили згортатись.Ловили ми відразу біля "Хортиці", на солдатському пляжі.Наживка - опариш,пшениця.Виловлено було більше 3-х кг. різноманітної риби.Чесно скажу - не очікував отримати стільки задоволення від рибалки на Б-Куті.
Аватар користувача
Igor09
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 67
З нами з: 27 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Igor09 »

Kolyan i syn писав:Виловлено було більше 3-х кг. різноманітної риби.Чесно скажу - не очікував отримати стільки задоволення від рибалки на Б-Куті.
Результат гарний :bra_vo: :co_ol: Дуже добре, що поділилися на що ловили, бо самому цікаво на що клює зараз карасик на даній водоймі. А Басівкут справді приносить задоволення, риба там є, ніде вона не ділася, тільки треба вміти і знати на що ловити.
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення pensioner »

ну карпика отпустили ? 300 - 1 кг это не вес для такой рыбы
старый , очень старый рыбак ,
споймал - накати .
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення roony »

Kolyan i syn писав:Ловили ми відразу біля "Хортиці", на солдатському пляжі.Наживка - опариш,пшениця.Виловлено було більше 3-х кг. різноманітної риби.Чесно скажу - не очікував отримати стільки задоволення від рибалки на Б-Куті.
А я біля вас був з малим ловив на поплавчанку) але треба було брати фідер
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
serseruy
Боєць
Боєць
Повідомлень: 201
З нами з: 15 червня 2008, 00:00
Телефон: 0509802583
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення serseruy »

Рибалив сьогодні фідером на солдатському пляжі з 9.00 :du_ma_et: до 12.00 в улові 7карасиків 100-150гр. та 2плотви.Все взято на опариша,але треба їхати пораніше і думаю улов буде набагато краще.Завтра планую поїхати ще так що приєднуйтеся. :co_ol:
Аватар користувача
serseruy
Боєць
Боєць
Повідомлень: 201
З нами з: 15 червня 2008, 00:00
Телефон: 0509802583
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення serseruy »

Рибалив вчора також попловок+фідер,наживка опариш,червяк. До 10-ї ранку в улові 5 карасів,1карпік(в районі 300гр.)і 1 підлящик (також гр.300) :co_ol: П.С ходив мужик показував посвідчення і всім розказував що рибалка буде платна 120грн.+70грн.вступ+7грн.посвідчення,ветерани праці и також льготніки будут рибалити безкоштовно.Хто будет мати посвідчення мае право рибалити також в Старомильську+2водойми(яких точно я не памятаю),також можно брати човни зі знижкою 50%.Сказав дядько,що хочуть навести трішки порядок, я так зрозумів що то був начальник УТМР.
Аватар користувача
Kolyan i syn
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 51
З нами з: 16 вересня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Kolyan i syn »

Вчора вийшов з Сашком до роботи на пару годин на рідний Басік.До 7.30 зовсім не клювало , а до 8.30 було виловлено одного підлящика - 600гр. і штук 5 карасів 200 - 300гр.(підлящика і 3 карасі витягнув Сашко на свій пікер).Я ловив на фідер.Насадка - опариш і перловка з пшеничкою.Загальний улов - 2кг.Такою спонтанною рибалкою ми з сином залишились дуже задоволені.
Аватар користувача
Kolyan i syn
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 51
З нами з: 16 вересня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Kolyan i syn »

Сьогодні до обіда знову були на рідному Басіку.Ця водойма і досі не перестає приємно дивувати.Зранку до 11.00 кльову майже не було.За цей період було зловлено по одному карасику десь по 200гр.Після 11.00 відбулась добряча потяжка,легенька підсічка і на тому боці шнура відч улась приємна важкість.Після недовгої боротьби лящ вагою 1кг.650гр. було загнано в підхват.Через 5хвилин - знову покльовка і знову приблизно такий самий лящ на гачку.Але цьому таки пощастило - він виграв свою боротьбу за життя.Ще через кілька хвилин відбулась покльовка у сина Сашка,яка була успішно реалізована , в результаті - лящ 1кг.50гр. Рибалка була чудова.ловили фідерами на кукурудзу.
Востаннє редагувалось 23 серпня 2010, 10:16 користувачем Kolyan i syn, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей