оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
vityadrum
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 11 вересня 2009, 00:00

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ ніч з 22 на 23 травня

Непрочитане повідомлення vityadrum »

Запланував нічну рибалку на басіку, отож приїхав близько 20-ї вечора. На повороті район ОККО було достатньо місць, обрав місце біля куща на "вилці". Місце ловлі не закормлював, відстань ловлі вибрав навмання-наскільки далеко зміг закинути. Прикормка флагман кореандр та вранці конопля універсал. Наживка опариш, мотиль та бутерброд з них. Отож перше клювання близько 21 години - підлящик на долоню, потім близько 23-ї теж підлящік. А далі аж до 03.15 штиль. Потім йшли поодинокі клювання з 3.30 до 5.30 - пілящики. В 5.30, вже з конопляною прикормкою відбувається потужне клювання - з того боку встиг побачити велику рибину, як на мене лящ на 2.5-3.0 кг. Але чи то лінь чи то звичне недбальство, а повідок то 0.13 мм, який требо було поміняти з вечора, не витримав.
Вже близько сьомої ранку відбулося ще одне потужне клювання, декілька хвилин боротьби та маневрування водоростями і в результаті в підсаку карась 600 грам.
Далі на бутерброд влетіло ще декілька стпндартних підлящикік та одна плотвичка.
О 9.00 риалку завершено - просто засипав на стульчику... . Результат - 2.5 кг, свою порцію адреналіну отримав, отож рибалкою задоволений.
Фоток не має, моя нокія н82 фоткає "по настроению". Вибачте за орфографію - писав на планшеті ...
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення stal1n »

Гарний день і на роботі все спокійно, чому б не поїхати на рибалочку? ;-)
Зображення
15 хвилин велосипедом і я вже на місці зі сходом сонця. Як не дивно, але біля кущика вільно — мабуть вже давненько кльову немає %)
Зображення
5 годівниць з базовою прикормкою(з морозилки) летять у давно відому точку на 23 метрах. Далі починаються довгі хвилини очікування на перше клювання. Через півгодинки вже бачу ворушіння квівертипу, значить рибка там крутиться. Невпинно по таймеру перезакидаюсь в точку ловлі і нарешті гарненька плотвичка позує перед моєї фотокамерою!
Зображення
Тим часом праворуч від мене розміщується два чоловіка. Спокійно і неквапливо розгортають якісь спінінги, вудочки… Ставлять родпод(!) і кладуть на нього 4 вбивці карася. Кілька хвилин налаштовують там сигналізатори. Але їм цього мало і вони ще окремо закинули три спінінги. І через кілька хвилин попросили мене, чи можна ще біля мене зліва закинути ще дві палки. Взагалі у нас нерестова заборона, ви не чули такого? Одна вудка з одним гачком, а не 10 снастей по три смоктухи на кожному. :facepalm:
Зображення
У мене почались характерні покльовки плотви і я злапав пару цих рибин. Потім настала пауза в кльові. Була одне непогане клювання, сильно потягнуло ступіньками до води, але при підсічці – промах. Після цього я зловив підлящика. Поставив вже не два, а три опариша. Через трішки часу впіймав наступного підлящика.
Зображення
Поставив три найбільші опариши, які зміг наколупати в баночці. Але чомусь ця зграя відійшла і більше у мене толква риба не клювала… Довелось знову повернетись до двох опариків. Ось так от швидко сплинув час і я поїхав на роботу :men:
Зображення
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення ZVod »

Це вже така зелена вода в травні !!!!!!!
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення slavikrovno »

Всім доброго часу доби! Вчора гарно провів час на місцевому озері. Сімейний фідер так сказати :)
Проходячи повз грудастих(і не дуже :)) ) путан які смажаться на пляжі вже бачу що біля куща аншлаг. Так і сталося, вся берегова лінія від верб і до камишів забита людьми, тільки от не рибалками, а тими, хто зазвичай не прибирає за собою сміття і не гасить багаття. Люди сиділи майже над водою. Набрався наглості, сідаю зліва від куща прямо перед носом у якоїсь парочки років по 40 :).
Тепер по ділу:
Шерман 3,6 медіум/лайт 15-65
Дайва Ліберті 3000
Плетня 0,12 10 лб.
Повідок 50 см, 0,12.
Гачок Овнер 50922 в 14 розмірі.
Монтаж патерностер.
Дистанція 25 метрів.
Прикормка Flagman professional Лящ карамель + ліквід Flagman Gold Big Roach + добряча жменя пастончіно Brasem Belge. Загалом вийшло 1,5 літра.
Наживка мотиль+пінка.
Час ловлі : 15:00-20:00.
По рибалці: так як це був сімейний відпочинок, я вибрав тактику ловити ситною і крупнофракційною прикормкою з сильним ароматом (за рахунок ліквідів). 7-8 в закорм і далі темп 10 хв. Гачок великий, вдівав 3 пінки і між ними 5-6 мотилів. Скажу відразу шо в точці вечь час крутилась малесенька плотва. Настільки дрібна, що мій 14 гак їй просто не влазив в рот. Селекційно за рахунок об'ємної насадки вдалося заробити декілька гарних клювань із періодичністю раз в 40-45 хвилин. Батониста плотва 80-100 грамів загинала квівер як дебелий карась.
Ось така весела рибалка в колі рідних мені дівчат :)
Порадувала фауна, постійно літають чайки, в кущах горобці ведуть свої інтимні справи, качки із каченятами плавають у пошуках їжі, жаби квакають, одним словом красота. Але рибка в цей день вирішила зробити вихідний :) У мене , як у всіх нормальних рибаків є поморозка і на цей раз )))))) цвіте вода.
Всім гарного робочого тижня, ні хвоста ні луски, побачимось!
З повагою Слава, Voron Feeder Team.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Аватар користувача
Orbit
Абориген
Абориген
Повідомлень: 124
З нами з: 05 листопада 2013, 20:31
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Orbit »

Аватар користувача
vityadrum
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 11 вересня 2009, 00:00

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення vityadrum »

А може хто чув або навіть має фото ЛЯЩА на 6,8кг виловленого на минулих вихідних на Басіку, - чи це байки?!!!!
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

vityadrum писав:А може хто чув або навіть має фото ЛЯЩА на 6,8кг виловленого на минулих вихідних на Басіку, - чи це байки?!!!!
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення ZVod »

Риб покльовує.... Біля куща регулярно двоєчка .... А так в мене три кілошки .. та багато дрібних приблуд... - ловив доволі далі від куща....... Дубіністи нервово курять... Все одно риба дуже вибаглива ... мотиль обовязково ... в кінці останній вася тільки на один мотиль .... дуже холодно зранку ... та й таке...

ЗображенняЗображення
Аватар користувача
vityadrum
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 11 вересня 2009, 00:00

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ ніч з 12 на 13 червня

Непрочитане повідомлення vityadrum »

Отже випросив у дружини в неділю ввечері рибалку (вона не крепко радіє тому, що я на 3 дні "рибачу").
Спробував робити все "по толку". Отож сівши зліва від горіха виміряв на 30 обертах чотирьохтисячкі ракушняк. Закормився 6-ма комушками (залишок з минулої рибалки трапер лінь карась і флагман конопля універсал) , навіть додав стандартну пачку пачку білої пінки. Далі перезакидання кожні 7-10хв. Наживка білий та червоний оприш, мотиль та його комбінації. Крючок овнер 16-й, повідок про всяк випадок 0.16 на 50см.
Перше клювання плотвичка -після другого закидання. Далі йшов ряд незрозумілих незначних клювань, реалізації ноль оурім двох окунців. І десь приблизно після 23.00 вся риба заснула.
Досидівши до 00.30 вирішив піти спати і я (з досвіду минулих рибалок до 3-ї ночі у мене не клювало) . Але не встиг я міцно заснути як о 1-й ночі задзвонив "колокольчик", вибіг змашини- кончіка мотає, підсічка і пілящік на 600 грам. Подумав випадковість, і все одно пішов спати, але через 20хв знову знову почув дзвіночок і в результаті такий самий підлящик і от коли я вирішив, що буде кльов і почав сидіти біля фідера риба вирішила інакше.
До 3-ї ночі вдаловся зловити ще одного підлящика на 180грам, а далі голяк. З 03.00 до04.20 дрімав. Коли втав перевірив гачка все на місці і в принципі не клювало і до 10-ї ранку і як мені здалося у всіх, хто був поруч на водоймі.
От така рибалочка.. .
P. S. Один з "рибаків" сидів ближче до верб з 6-МА ПАЛКАМИ сказав, що зранку тягнув коропа на русяника, - не зловив.
igoroks
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 07 грудня 2011, 11:24
Телефон: 0503755813
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення igoroks »

Звіт з рибалки за 19-20 червня. Мабуть сюди, хоча окрім фідера використовував оснастку "вбивця карася" та поплавкову вудку оснащену ковзаючим поплавком та пружиною, в яку набивав корм.
Отже, день перший. О 4-й я на озері. Займаю місце десь посередині між вербами і кущем. В сторону куща всі місця зайняті, люди або ночували, або приїхали раніше. Поки розкладаюсь, закормлююсь, сусіди зліва щось портрохи половлюють, постійне дзеленчання заставляє поспішати. Фідер закинув метрів на 60, вбивцю карася на 40 і поплавочну метри 3-4 за лінією зілля. Годинки дві сидів слухав плескіт (нерестилась червонопірка), а також час від часу витягували рибу сусіди. У мене клювання розпочались близько 7-ї години, спочатку на фідер (прикормка траперівський лин, лещ, карась розбавлена макухою і меласою зі смаком часнику), а потім і на поплавок і на вбивцю карася (в пружини забивав фішдрімовський червоний карп, гейзер, макуха розбавлений карамельною меласою), наживка опариш та пінка. Риба покльовувала хвилями, з інтервалом в 30-40 хв. ловилось декілька рибин. На фідер декілька покльвок зранку і все, все інше на поплавок і вбивцю карася. Проаналізувавши цю ситуацію, зробив два висновки: 1) рибі не дуже сподобалась перша прикормка (грішу на часниковий смак); 2) риба стояла ближче до берега. Схиляюсь до другого варіанту, так як сусід, який ловив на 2 махові вудки витягував червонопірку і непогані підлящики на пшеницю, влетів навіть непоганий окунь, за яким йому прийшлось лізти в воду, бо затягнув у зілля.
Кльов припинився десь біля 12.30. Посидівши ще з годинку зібрався і поїхав додому. В улові 19 підлящиків вагою від 80 до 200 грам. Заодно вирішую приїхати завтра, підловити ще підлящика і зробити тараньки до пива.
День другий. Погода внесла свої корективи, з 3-ї ранку і десь до 6-ї слухав дощ, потім ввагався: їхати чи ні. Поки зібрався, на водойму попав десь о 7-й. Думав, погода не дуже, людей не багато буде - ага... Приїхавши до місця де сидів вчора побачив, що весь берег зайнятий, і всі знайомі обличчя з вчорашньої рибалки. Пішов шукати місце, знайшов за поворотом в комишах, де більш-менш можна було закинути, стоячи трохи в болоті, але головною проблемою було зілля на лінії очерету. Вирішую пробувати ловити, думаю, якщо не вдасться протягнути над зіллям, то залізу в воду і прочищу стежку, тим більше, що сусіди по боках казали, що кльов не дуже. Арсенал зброї той самий, прикормка цього разу - без макухи (закінчилась) і без меласи часникової, наживка - пінка. Десь через годину отримую клювання на вбивцю карася, витягую підлящика на грам 200. При закиді отримую вдстріл, поки знайшов щось схоже в коробці (теж саме, тільки раніше обірване і перев'язане, ну десь 60% вбивці карася :hi_hi_hi: ), закинув по новому, бачу сусід зліва починає збиратись, питаю чи можна зайняти його місце (воно ширше і прочищене від трави)починаю по трохи переноситись, закинув фідер, пішов витягувати поплавчанку, там підлящик знову сидить :du_ma_et: , задумався, переходити чи ні - перехожу. Закинув поплавчанку, йду по останню вудку сусід справа каже, що їде і щоб я займав його місце, воно чисте, простору багато, показав де краще клювало, знову :du_ma_et: Добре, переходу сюди, пішов по вудки, покльовка на фідер, витягую - пустий гачок, тим часом зник поплавок, я сикаю вудку - щось тяжке, за пару метрів бачу, що це лящ, акуратно підвів до чистого місця, підняв за ліску і викинув на берег. На око десь до кілограма, на поплавок, під берегом :sh_ok:, до того я ловив максимув 400 грам на фідер . Кажу сусіду, що вже лишаюсь тут :-). Це була 9-та година. На фідер постійні посмикування, це червонопірка, декілька штук я спіймав, але частіше витягував пустий гачок. Потім відійшов попити води і побачив смикання вудки із вбивцею карася, смикаю знову щось тяжке помаленьку підвожу з іншої сторони, тут вже тяжче - зрізаний очерет, ще й брикається краще ніж перший, але засікся добре, витягую й цього, такий як і перший. Знову :sh_ok: , на вбивцю карася (причому таку недолугу, що я думав, що на неї нічого не клюне, далі так і було). Після того раз в годинку витягував то, підлящика на поплавок, то червонопірку на фідер. Десь біля 13-ї години поплавок стрімко пішов у бік, смикаю, відразу бачу, що лящ і валить як торпеда в берег по верху, ну думаю я тебе зараз швидко викину на берег, ага, за метер до берега, потужний ривок і допобачення. Але сам винуватий, не потрібно було так форсувати, або хоча би підсак мав. Після того стало зовсім тихо (по кльову), бо так відпочиваючі на човнах і катамаранах пропливали якраз у місцях де лежали оснастки, а гарна дівчина, яка практикувала віндсерфінг, взагалі плюхнулась на мої ліски і поплавок :-) але як тільки відпливла на пару метрів я на фідер витягнув червонопірку. Потім почався дощ. Після цього було зловлено 2 йоршика і 1 підлящик 500 грам все на поплавок. Отже, риба все таки під берегом, або мені просто пощастило. Кріб більших зловлено 5 підлящиків і 5 червонопірок (ці на фідер). Ось така несподівана рибалка.
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення ZVod »

теж були... досить обємна дружня компанія ... в мене полторашка та десь 2,5 кг на засолку... рибалка дуже трудова ...
Коментар від модератора: !
Володя, посилання на інший ресурс в зоні .ru? Ти серйозно? :)
Текст з фотками скопіював і додав в твоє повідомлення.
zvod писав:Еще одна целенаправленная вылазка на леща.
Водоем местного назначения. Не очень комфортно - все задействовано от шашлыка до моторок. Ну да и ладно ... Одним словом жара... Рыб не активный абсолютно. Плотва показывает себя еле .. еле... непонятные тычки ... Но крупная... Можно было поставить самую мягенькую вершину под кормушку 20 г... и все утончить... Но осознано продолжал ловить леща.... На крючку пару пинок и мотыль... Прикормка трапер фидер спешел... (корм зачетный стоит где то в два раза дороже за аналоги на рынке - но и на мой взгляд в два раза лучший)... Кормил ... кормил и поклевка .. корабль пошел в сторону.... Подтянул ... перенаправил ... а далее все просто.... Очень нравятся такие жизненные ситуации когда рыба с трудом влазит в подхват ... ))) Приятно... Красавчик... Особенно приятно что то что задумывалось - выполнено. А далее тароночные были только варианты... Всем нхнч.
Зображення
Зображення
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення proteus »

Цікаво! Водойма щодня повна рибаків а останній звіт майже півтора місяця назад - 0_0

Трошки виправлю ситуацію! :mi_ga_et: Тим паче що також давно не писав нічого, щоправда тому що не часто їздив кудись.

На тижні думка про поплавок + човен + "басік" не давала спокою! Однак глянувши на передодні прогноз із поривами вітра до 14 м/с поплавкова мрія відпала. Щоправда замінив її на теж не дуже підходящий для цієї погоди метод - фідер з човна :dribble: Вперше в житті вирішив спробувати, тим паче що в неділю нормальне місце на басіку можна тільки з не людським щастям зайняти!
Отже, прокинувшись о пів на четверту побачив у вікні дерева які швиряло у різні боки від неймовірного вітру 0_0 Виникла думка щоб не їхати, але одразу відкинув її геть :ni_zia:
Близько п’ятої, я на місці. Цікаво але на водоймі вже вітер став адекватнішим

ЗображенняЗображення

Розвернув свій "катер" :)
ЗображенняЗображення

За допомогою ехолоту знайшов цікаве місце, із перепадом із 2,2 м до 2,8 м. Там і оселився. :)

ЗображенняЗображення

На фото до речі момент коли на хвилях датчик вийшов на поверхню. Якщо придивитись там щойно пропало значення 2,2 м )))

Закидую недалеко 30 грамову класичну квадратну кормуху (близько 12 метрів від човна) із вмістом фішдріма с бетаіном, мегамакса лящ, траперовськими аттрактантами на леща, замішаними на мелісі "оригінал". Ну таке. Без землі.
На гачку два опариша. Не встиг відвернутись, як протягом десяти (не більше) секунд чітка в руку покльовка 0_0 Підсікнув, витягнув підлящика

ЗображенняЗображення

Наступна покльовка через хвилини дві 0_0 В руках вже 300-грамовий

ЗображенняЗображення

Ну, подумав, відірвусь. Не треба було так думати :-)
Клювати ставало все менше й менше. Іноді доводилось чекати хвилин тридцять ;-) Думки про мою криворукість нівелірувались тим, що рибаки в човнах навкруги також починали дрімати. Так що все норм, просто кльов виключали.

Трохи всіх розбудив низько пролітаючий літак )) Походу той що на Туречинну літає! Цікаво було спостерігати як він пішов на друге коло та знову повертався для здійснення посадки.

ЗображенняЗображення

В цей час, риба не клювала, мабуть також дивилась на літак, адже майже дивина для Рівного! :)

Сонце продовжувало припікати, кльов притухати, проскакувала плотва, та канальний сом :sh_ok:

ЗображенняЗображення

Якого я сплутав із звичайним соміком (не ну а звідки в басіку канальний сом?), та пообіціявши раніше йому, що якщо він виживе (у зв’язку із травмуванням) відпустив його обратно у водойму :facepalm: Тепер будете знати хто винен якщо через декілька років там зникне вся нормальна риба! :)

В загальному було зловлено біля десятка підлящикив (два по 300 грам), дві плотки (одна пристойного розміру) все загальною вагою 1,6 кг.

ПС. Повертаючись, таки вирішив спробувати "поплавок"

ЗображенняЗображення

Однак не побачив жодної покльовки.

ПС2. Фідер з човна дуже сподобався. Незважаючи на "кохання" із розбором складанням пвх лодки, буду й надалі використовувати даний вид ловлі. Є недоліки у вигляді поведінки надувного човна при хвилі та вітрі, але треба розібратись як правильно розставляти якоря, або в нормальну не вітряну погоду іздити!

ПС 3. Якось так, начебто не розучився писати звіти! Дякую за увагу!

ПС4. Люди пишіть про басік! Народу немерено, біля півтора десятка човнів, а звітів немає :ny_tik:
Hamster
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 31 травня 2013, 13:55
Телефон: 095.841.28.20
Звідки: м. Рівне, с. Крилів (Дубенський р-н)
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Hamster »

Народ, якось стрьомно істи риб з басіка, все що ловлю відпускаю :nez-nayu:
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення slavikrovno »

Раз ніхто не пише нічого - напишу я.
Сесія з суботи 20:00 до 11:00 неділі. Сон з 00:00 до 4:30.
Отже, давно планував цю рибалку, зібрав усе необхідне і в бій!
Відразу про прикорм: GStream Premium Feeder + Flagman Gold Yellow Bream(той що із часом все темніє і темніє.... :men: ) + 150 грм коноплі + 100 грм сухої ароми Flagman Bream + 250 ml Flagman Eco Mix Liquid Aroma... Суцільна реклама Флагмана )))) треба звернутись за відшкодуваннями :dribble: .
Зображення
Тепер по тактиці.
Потрійне зволоження, спочатку на чистій хімії, потім водичкою із озера.
В закорм біля 30-35 кормух середньої кормоємкості. Тваринних компнентів не додавав.
Повідки 50 см, на протязі рибалки не змінював довжини.
Доречі перша моя рибалка із 100% реалізацією! Жодного сходу.
Наживка два-три мотиля і пінка. Колір пінки, як мені здалося, однаково працював добре і червоний і білий.
Зображення
Часом додавав на бутерброд шматочок черва, завжди обсоси без клювань...
До півночі було зловлено біля 8-10 рибок малого розміру 100-200 грамів.
Зображення
Зображення
Підйом о 4:20, гарячий чай і за робоче місце. Доречі завжди коли беру із собою всю свою амуніцію, крісло весь обвіс, садок і т.д, постійно гарні улови. :smu:sche_nie:
4:30 - Кладу на стіл ще 15 кормушок.
Відразу риба! Думаю - понеслась....ага, півтори години відсосів :)
Збільшував темп до 5-7 хвилин, або до клювань, якось стало живіше.
Зображення
Клювали справно підлящі, пролетіла одна плотва, верховодка. Паузи іноді затягувались до 40 хвилин.
Шерман вязав "козликів" на ура, кожним ривком відбитим в руку, я отримував чергову порцію задоволення. Дякую тобі Флагмане за толкову палку!
Зображення
О 9:30 перестало клювати взагалі...
Думаю пауза не з проста. Збільшую насадку до 4 мотилів і двох пінок, запшикавши "смачно" Gold EarthWorm Spray.
Зброс точнісінько в точку, вибираю слабину, уважно натужившись чекаю. Не минуло і хвилини слабенькі тички, потім амплітуда збільшилась, окуратненько підсік.... і УРА! Відчуваю глухі повільні тяжкі ривки. Це Василь... це точно Василь. :smilefish:
Зображення
Зображення
Кумчік Віталік припаркував ще моцнішого. Теж повірив у пшикалку від Флагману, і потягнув :men: ))) ми довго це обговорювали, що це маркетинговий хід, і спреї це нісенітниці, але так хочеться у ці всі дрібниці вірити. А такі рибалки нас заставляють це робити))) і кожного разу ми в прикорм сиплемо і льємо все більше і більше "сімейного" бюджету.
Зображення
Загалом напідсікали більше 10-ки кг.
Зображення
Я цю сесію буду довго пам’ятати... Емоцій море, позитиву, вражень , чим і з вами шановні ділюсь.
Зображення
Бажаю і вам таких крутих рибалок! :mi_ga_et:
Трішки фотополювання в паузах між напливами кльjву, фауна озера нагадує міні зоопарк:
Зображення
Зображення
Зображення
З повагою VORON FEEDER TEAM.
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення proteus »

Непогано бачу хлопці так відловились! Що впринципі дивно! )) В неділю також був. Знову на лодці приїхав на улюблену перевірену бровку! Кльову не було зовсім. Довелось навіть на два фідери ловити! По спостереженням за іншими човниками не в одного мене. За весь ранок отримав два клювання. Перше біля восьмої, одразу з 1 односекундним пищанням фрикціону та моментальним обривом (недолік кліпсування :facepalm: ) та друге о 10-ій стограмового підлящика! Ось так. :facepalm: Знявся з якоря о 12 .. Ще й не перший.

ПС. Тепер я поняв куди вся риба відійшла! :-)
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Ahrefs [Bot] і 3 гостей