р. Горинь

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Andriy P.
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 17 липня 2013, 21:06
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Andriy P. »

Трошки із запізненням відзвітуюсь про фідерну рибалку(першу цієї осені), яка відбулась у понеділок 5 жовтня. Сильно не готувався бо було бажання просто побачити хоч одну покльовку та відпочити з другом. Купив пачку опариша і прикормку Фіш дрім спорт блек, яку і використовував разом із фішдрімовською плотвою без каш та інших добавок. Ловив з 11:00 до 17:00 з невеликою перервою на кидання спінінга в обід. Стартового закорму не робив, дуже частих перезабросів теж, десь раз в 5 а пізніше і 10-15 хвилин. Спочатку хвилин 15 без покльовок, потім легенькі подьоргування і незабаром перша рибка на гачку(на 2 фото)-на червяка з опаришом. Далі ще пару покльовочок чогось некрупного, після чого пауза хвилин 6-8 і перша нормальненька покльовка - мимо, черех хвилин 5 ще одна. Потім третя і на цей раз відчуваю приємні удари риби в руку, перша плотва в мене в руках, ще й до того досить мірна, грам 150-200! Потім впродовж всього дня клювала плотва та під кінець рибалки підійшло пару густерок. Покльовку треба було вичікувати, в середньому десь на 10 хвилині була покльовка, раніше зазвичай шось некрупне, проте слабких покльовок було мало, в основному гарні - плотвині. Все на червяка з опаришом. БІля десятка покльовок нереалізував, хоча деякі були дуже якісні, хотів зробити довший поводок ,але виявив що забув поводочну жилку вдома :du_ma_et:Улов хоч і не великий, проте, отримав від рибалки ВЕЛИЧЕЗНЕ задоволення, особливо після такого не дуже кльового сезону :nez-nayu: Та ще й осінню великий кайф ловить на фідер (особливо коли ловиться), я зацінив! Всім вдалих рибалок!
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Рома »

Знову мої колеги побували на "дальньому кордоні". Риба клює добре. Наживка - хробак.
Зображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
antosik
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 17 квітня 2015, 04:51
Телефон: 0973165155
Контактна інформація:

р.Горинь

Непрочитане повідомлення antosik »

Всім привіт! Сьогодні рибачив нище шлюзу, а точніше на виході з теплої канави. Вода низька та прозора але риба клювала. З 8 до 10год піймав дві густери 100-120гр. з 10 до 11год. чотири підлящики 200-210гр. та плітку 168гр. ще було два сходи та купа нереалізованих клювань. Гачок №18, поводок 0.08, наживка однесенький мотиль, прикормка Трапер (всяка разна) коричневе та помаранчеве флюро-печиво та купа прикормочного мотиля. Фотіка з собою не було. В 11:20 поїхав по справах. Біля шлюзу сиділи знайомі не бачили жодної покльовки.
Аватар користувача
antosik
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 17 квітня 2015, 04:51
Телефон: 0973165155
Контактна інформація:

р. Горинь

Непрочитане повідомлення antosik »

Знову вирішив вихідні провести на Горині. В суботу рибачив з 10:30 до 14:00 піймав сім рибок: 4 плотви, 2 густери та одного підляща. Сьогодні був з 10:00 до 16:00 піймав 15рибок загальною вагою 1700грамм. Прикормка Traper Dynamic ,Traper Turbo, помаранчеве печиво та трошки мотиля. Покльовки були напротязі усього дня , але риба вперто не хотіла підсікатись та постійно крала мотиля. Рибалкою дуже задоволений, навіть літом результати бували гірші. У всій (без винятку) рибі, в шлунках була прикормка, особливо печиво. Ще сьогодні піймав два монстри, навіть не знаю що за риба.
Вчора:
ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення
Результат:
ЗображенняЗображення
Покльовка:

Сьогодні результат:
ЗображенняЗображення
Що за риба --- :nez-nayu:
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
Orbit
Абориген
Абориген
Повідомлень: 124
З нами з: 05 листопада 2013, 20:31
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Orbit »

antosik писав:Знову вирішив вихідні провести на Горині.
Доброго дня. Ви на Горині ловили вище від дамби чи нижче, дуже схоже місце що біля Німецької стариці???
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Orbit писав:
antosik писав:Знову вирішив вихідні провести на Горині.
Доброго дня. Ви на Горині ловили вище від дамби чи нижче, дуже схоже місце що біля Німецької стариці???
На фото - место впадения "тёплого канала" ниже шлюза, если не ошибаюсь.
Аватар користувача
antosik
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 17 квітня 2015, 04:51
Телефон: 0973165155
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення antosik »

Вихід з теплої канави, с.Рубче.
Аватар користувача
Orbit
Абориген
Абориген
Повідомлень: 124
З нами з: 05 листопада 2013, 20:31
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Orbit »

Всім привіт.
Був сьогодні на Горині в районі с. Рубче. Ловив з батьком з 9:30 до 14:30.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Скажу відразу, що кльову сьогодні в мене не було, чи ловити не вмію чи риба відмовлялася їсти. Викинув десь приблизно 1,5 кг прикормки і грам 200 прикормочного мотиля, і заробив аж одну покльовку у вигляді йорша-носаря (риба була відпущена так, як знаходитися в "Червноній книзі") .
ЗображенняЗображення
В батька ситуація з кльовом була не краща, 2 покльовкі і зловлено одну густерку.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Думаю ще колись приїду сюди половити густеркі і плотви.
P.S. По дорозі додому заїхали на шкільну старицю, де на боковий ківок було зловлено до трьох десятків верховодки для кота. Майже всі рибалки які були на стариці непогано ловили верховодку.
JonyJ
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 10 лютого 2016, 09:09
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення JonyJ »

Всім привіт!
Пишу з запізненням, про перший виїзд на фідер 27 лютого на річку Горинь біля села Збуж Костопільського району.
На жаль прогноз погоди вказував на заморозок, але мушу керуватися правилом що їхати на рибалку потрібно тоді коли маєш можливість так як не завжди вона (можливість) може бути. Хоча прогноз показував -3 градуси, на термометрі о 5-й ранку було всі -6градусів тому хробак який я залишив багажнику автомобіля замерз повністю. Пришлосяч ловити тільки на мотиля та опариша які з годом теж підмерзли))) Течія була досить сильною, використовував кормаки 90-100гр. Протягом всієї рибалки а це з 7-ї по 16-ту годину , я не побачив жодної покльовки, але ціль виїзду не наловити риби а протестувати нове оснащення і вудилища які були закуплені в зимній період. Тому я не засмутився а навпаки був задоволений прожитим днем, природа біля річки Горинь The Best!!!!
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
JonyJ
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 10 лютого 2016, 09:09
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення JonyJ »

Привіт всім! Знаю що нерест, навіть батько наголовшував і розповідав про матеріальну відповідальність, але, фідер один, гачок один, тай взагалі мета не замішком риби поїхати, а вирватися подалі від роботи компа та "битовухи"!
Поїхали ми в район м.Дубровиця. Погода звісно підкачала, лив дощ, сильнана течія не давали змоги вибробувати всі прийоми прочитані та проглянуті в інтернеті. Рибалив з 7-00 8.04.2016 по 10-00 9.04.2016 з перервою на сон з 21-ї по 6-00 ранку. Покльовок було мало, було спіймано 2 густери та 1 підлящик пристойного розміру. Нажаль фото не зробив так як смартфон упав у воду... стілець розвалився, підставку зломав...
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення stal1n »

JonyJ писав:Нажаль фото не зробив так як смартфон упав у воду... стілець розвалився, підставку зломав...
За те час проведений на рибалці в рахунок життя не йде.
А всі матеріальні речі - це діло наживне, не переймайтесь :)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

На вихідних відкривав фідерний сезон! Рибалив в суботу з 17 до 21 та наділю з 7 до 12!
Глибина в місці лову 1.5 м, кормушка 40 гр.
Перши раз в житті ловив на мотиль, чесно кажучи різниці в клюванні не побачив, в суботу ввечері клювало на все :) На бутерброд мотиль-опариш спокушалася тільки плотва, але приємного розміру грам 200-250. Активно клювала десь до 8 вечора, потім різко перестала, але потім на опариша влетів голавлик, думав повідок 0.1 не витримає та все ж завів його в підсак!
Цікавий момент був на початку рибалки, метрів за 10 від нас вмостився місцевий рибак з двома вудками з ліщини, теж активно ловив плотву при тому, що гачок у нього був 10 номер по радянській нумерації, на який він насаджував одну пшеничку :-) До його приходу у нас під ногами крутився щупачок який активно топтав малька, який збирався на залишки корму! Щука так активно годувалася, що влетіла на пшеничку місцевого :-) Дядько звісно без підсака.... очі в нього перелякані... берег обривистий, ну я звісно допоміг витягнути, заважила щука 1.600 :) Після цього дядько розбалакався трохи, порозказував про 5-ти кілограмових головнів яких він ловив, про лящів і т.д
На наступний день рибалив на тому ж місці, я прийшов в 7 ранку, а місцевий вже сидів з 6 ! Зловив він за той час 5 плоток я одну і одного підлящика, яких відразу випускав! Потім клювання стали зовсім ніжні і незрозумілі, місцевий в 9 вже пішов я досидів до 12, за цей час вдалося виманити 2 густерки з мізинець розміром!
Ось так відкрив фідерний сезон! Більшість рибки випускав, так як була з ікрою, але пару забрав :)
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення SPIN »

Цікавий момент був на початку рибалки, метрів за 10 від нас вмостився місцевий рибак з двома вудками з ліщини, теж активно ловив плотву при тому, що гачок у нього був 10 номер по радянській нумерації, на який він насаджував одну пшеничку До його приходу у нас під ногами крутився щупачок який активно топтав малька, який збирався на залишки корму! Щука так активно годувалася, що влетіла на пшеничку місцевого Дядько звісно без підсака.... очі в нього перелякані... берег обривистий, ну я звісно допоміг витягнути, заважила щука 1.600
Мені завжди видавалось кумедним, коли олдскульні способи ловлі були ефективнішими за сучасні технологічні. Одного разу при ловлі спінінгом теж спостерігав, як в невеликій акваторії щука ігнорувала воби і силікон (двох рибалок), але двічі відгукнулась з невеликим інтервалом на колєбалку якогось місцевого рибалки, яку той закидав допотопними снастями (дрин, інерційна котушка, товста ліска)Зображення
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Юра »

У місцевого рибалки і його снастей немає переваги перед вами. Просто він добре знає водойму, повадки в ній риби, скоріш за все часто кормить одне місце тою ж пшеницею (приважує), от і ловить залікову рибу.
Часто крупна риба ловиться у таких людей в самому березі, вони сидять тихо і знімаючи "пінку" до 10-00 йдуть додому.
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

Юра писав:У місцевого рибалки і його снастей немає переваги перед вами. Просто він добре знає водойму, повадки в ній риби, скоріш за все часто кормить одне місце тою ж пшеницею (приважує), от і ловить залікову рибу.
Часто крупна риба ловиться у таких людей в самому березі, вони сидять тихо і знімаючи "пінку" до 10-00 йдуть додому.
Саме так і було, місцевий сидить там мабуть кожного дня і кожного дня прикормлює пшеницею! Я ложив кормушку на стіл під протилежним берегом, а він ловив у себе під ногами
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Ahrefs [Bot] і 2 гостей