р. Горинь

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
antosik
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 17 квітня 2015, 04:51
Телефон: 0973165155
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення antosik »

Всім Привіт!!! Сьогодні порибачив з фідерком на р.Горинь. Час лову з 05:00 до 17:00. Улов: 8 підустів (250-300гр) 4 плотви (100-120гр) 2 густеркі (70гр) 1 карась (1245гр). Дуже багато сходів та холостих покльовок. Вся риба, крім карася, відпущена!
ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення
Аватар користувача
anzud
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 41
З нами з: 02 квітня 2012, 12:31
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення anzud »

Всім привіт. Короткий звіт з річки. Прикормка Traper feeder special + Carp Pro Super Carp з добаванням вареного гороху як крупної фракції. Рибалка тривала з 9.06 біля 15 год. до 10.06 близько 20 год. Вода вища норми сантиметрів на 50. Думав буде не дуже, але рибка порадувала. Проснувся лящик). Результат рибалки - 14кг. виловленої риби. Соррі фот нема(.
Всё для неё любимой, для рыбы :ps_ih:
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

anzud писав:Всім привіт. Короткий звіт з річки. Прикормка Traper feeder special + Carp Pro Super Carp з добаванням вареного гороху як крупної фракції. Рибалка тривала з 9.06 біля 15 год. до 10.06 близько 20 год. Вода вища норми сантиметрів на 50. Думав буде не дуже, але рибка порадувала. Проснувся лящик). Результат рибалки - 14кг. виловленої риби. Соррі фот нема(.
Відпустив, залишив лише норму?
Аватар користувача
anzud
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 41
З нами з: 02 квітня 2012, 12:31
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення anzud »

Звичайно, 3 кг, як по закону.
Всё для неё любимой, для рыбы :ps_ih:
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

anzud писав:Звичайно, 3 кг, як по закону.
Повага!!!! :co_ol:
Аватар користувача
Chels
Абориген
Абориген
Повідомлень: 117
З нами з: 04 червня 2013, 20:41
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Chels »

Був з батьком на Горині 23.06, виїзд на рибалку був незапланований, так як прибули на місце близько 17:00 години. З перших забросів на точку стала густерка (30-100г), покльовки були майже на кожному забросі, проте були проблеми з реалізацією, ловив повідком 120 см. Після 40 хв ловлі вирішив поставити коротший повідок – 90см, риба почала засікатися значно краще. Близько 20:00 години виник провал в кльові, вирішв зробити довшу паузу перезакидання, після 10 хв очікування відбулася впевнена покльовка, відчув приємний супротив – проте риба зійшла після нетривалого виважування. Через декілька хвилин відбулася ще одна покльовка, але і цього разу риба зійшла… Вирішив змінити гачок на більший, а саме №14, через декілька хв відбувся чіткий відстріл кінчика і на цей раз рибу вдалося підвести в підсак – це був підлящик в райні 400-500г. Стало зрозуміло, на точку підійшла більш крупніша риба… Так з 20:00 до 21:00 вдалося зловити ще декілька підлящиків (250-400г), риба продовжувала клювати й далі, але на нічну рибалку ми з батьком не розраховували, тому треба було збиратися до дому.
Активність риби вражає: покльовки були як на опариш, так і на мотиль. Ловив в досить швидкому темпі та об’ємною кормушкою, так як за декілька годин рибалки викинув близько 2.5 кг корму. Рівень води трішки впав, під вечір активізувався хижак – щука робила мерву…
Рибалка вийшла досить динамічна та цікава, постійні експерименти з повідками та гачками принесли позитивний результат. Приємно, що ще залишилося куди поїхати, щоб зловити хоч якусь рибу і не платити при цьому гроші за риболовлю,так як ловити рибу в «акваріумах» не люблю)))
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
slash
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 57
З нами з: 01 лютого 2015, 22:48
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення slash »

Рибалив в ніч з 18 на 19.07.2016р.
Зображення
Ніч спокійна, одна покльовка з обривом повідка (0,14).
Під ранок почався кльов мега-крупної риби
Зображення
__________________________________
Зображення
Щастя її що з довжиною повідка вгадав та мій кіт рибу не любить, все за губу. Клювало на 2 пінки, із частотою в 15 с.
Спроби виправити ситуацію з розміром, результату особливого не принесли, рідші покльовки та й не набагато більша рибка
Зображення
__________________________________
Зображення
Хоча всплески та стрибки у висоту демонстрували про наявність "дідусів та бабусь". По при все вище описане, рибалкою я задоволений (тиша, вудка, річка, відсутність "мега розумних юзерів"). Садок поїхав до дому сухий.

P.s. Всім НХНЛ :smilefish:
Andriy P.
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 17 липня 2013, 21:06
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Andriy P. »

3 роки я шукав "своє" місце на улюбленій річці, місце , на якому до мене ніхто б не ловив рибу, місце, подалі від будь-якої суєти та шуму ,де жодна рибалка не обходиться без пригод, і найголовніше, місце на якому завжди можна розраховувати на нормальний як для Горині улов. І, здається, я таки його знайшов!
jjjk.jpg
Зрозуміло, що все відносно, і у кожного своє поняття "нормального улову", проте попередній, особливо, тогорішній досвід ловлі фідером на Горині дозволяє робити такі висновки. Приблизно з середини червня ловлю лише там, і хоч на рибалку вдається вибратись не так часто як хотілося б, проте з 6-7 проведених рибалок не було жодної провальної. Опишу останню яка відбулась вчора ввечері та фактично продовжилась сьогодні зранку. Почав риболовлю о 17, закінчив близько 21. Кормлю майже весь час кормами Фішдрім, інколи флагман, також додаю салапінку та щось з наживок. Цього разу використовував ФД Плотва та Фідер+. Про попередні рибалки коротко скажу, що основна риба тут плотва та густера (як і скрізь), в липні непогано брала білоглазка та підуст. Також майже на кожній рибалці клюють марени, проте, реалізація - відсотків 40, все інше - відірвані повідки та розігнуті гачки :nez-nayu: В червні пізно ввечері також влетів судак 2.4 кг на 2 гнойовика :sh_ok: В серпні почав прокльовуватися підлящик і я зрозуміло дуууже надіявся на ляща, якого ловив за 3 сезони 3 рази :smu:sche_nie: Спочатку на ближню бровку влетіла гарна плотва на кукурудзу, потім ближня замовкла та беру на дальній ще 3-х на ту ж наживку. Потім мовчок, заряджаю на дальняку черв"яка та через хвилини 3 дістаю 150 грамового підлящика.
441.jpg
Повторяю з черв"яком на дальній і за 5 хвилин фіксую плавний загиб бланка, миттєво хватаю вудлище і відчуваю приємну ліниву тяжкість...Невже я таки дочекався?? Тааак, це ВІН, нарешті, хоч під берегом і обмотав поводок навколо плавника, проте з Божою поміччю я його таки дістав. :ya_hoo_oo:
6664.jpg
Заважива Лящ 1,2 кг. Далі до вечора ще пару плоток ,густерка та 1 підлящик під 300 грам.
811.jpg
Зранку в 5 кормухи вже полетіли в воду, проте це не завадило рибці вперто ігнорувати мої старання. Порадував тільки майже 400 гр підлящик на дальній та покльовка і схід хижака який вхопив міні головничка , що сів на опариши. Приблизно о 8 рибалку завершив.
845.jpg
Знизу додам ще кілька фото з попередніх рибалок, в основному результати вечора та ранку в сумі.
842.jpg
8555.jpg
Всім удачі! :prapor: :smilefish:
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Andriy P.
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 17 липня 2013, 21:06
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Andriy P. »

Сьогоднішній ранок та вчорашній вечір знову провів на Горині. Приїхав на річку о 16:30, кормив ФД Фідер +ФД Лящ з салапінкою та кукурузкою. Короче за вечір сміймав лиш пару плотвичок по грам 50-70 та пару густерок такого ж розміру. Приблизно без 15-ти 9 вже у сутінках фіксую приємну покльовку на 3 опариша-плавний загиб кінчика. Підсікаю і відчуваю як щось давить у дно, ну думаю ось він мій лящик! Мнимим лящиком виявився 700 грамовий судачок :-)
84.jpg
Прикольне закінчення рибалки) Сьогодній зранку о 5 знову на вихідній позиції, до пів7 - тільки дрібнота. Потім часом десь 100 г плотва в основному на кукурузку. Ще була гарна покльовочка на червяка і прикрий схід рибки в зіллі, по поведінці схоже на 300-400 грамового підлящика. Взагалі плотва брала в основному на перших секундах після опускання кормушки, думаю вона стоїть в півводи і топче ряску якої зараз просто море пливе по річці.
44.jpg
Повідки довші не робив і пінопласт не підчіпляв, бо надіявся на придонного звіра, і не дарма) О пів на 9, коли вже думав про те щоб потихеньку закруглятись відбулась впевнена покльовка на черва прикритого опаришем. Супротив був не такий вже і великий, проте зілля це справді проблема..Незважаючи на це лящ опинився у підсаку!! Цього разу 1,4 кг.
65468.jpg
Після цього ще пару плоток і густерка. Також вкінці влетів непоганий окунець. О пів на 10 закінчив рибалку. :) На фото - те що лишилось після амністії недомірків)
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
vladamator
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 19
З нами з: 15 жовтня 2011, 10:55
Телефон: 0503751789
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення vladamator »

Мої вітання колегам по захопленню!
На вихідних нарешті вибрався на рибалку з ночівлею на улюблену Горинь. Ціле літо ремонт та робота не давали змоги глянути вгору та присвятити час улюбленому захопленню... Аж ось мрія здійснилась і я на річці. Далеко не їхав, був за Рубче. Сидів на прямій ділянці. Не ставив за мету наловити риби чи вполювати трофей, просто хотів побути на природі, послухати пташок, жаб і іншу живність, подихати свіжим повітрям ночі. Саме це і відбулося. В улові дрібнота: підлящики, густера. На опариша діймала верховодка, ближче до сутінків в якості наживки почав використовувати росянок і пішли клювання підлящика. Донки на пучки росянок сома не привабили, але один поводок з флюра на раенок виявився обрізаним, можливо щучка споусилась росянкою, або якась дрібнота зжерла червяка, а вже її щука... Ближче до вечора до мене приїхав друзяка з сином, пожарили шашлику, на ніч він додому, я в рісло і релаксував біля вудок. Кайф спілкування з природою незрівнянний. Рибу не брав.
Всім НХНЧ!
Andriy P.
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 17 липня 2013, 21:06
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Andriy P. »

Останній ранок літа провів на річці. Приїхав ще затемна о пів на 5 ранку. за перших 2 з половиною години виловив лиш пару некрупних плотвичок та густерок. Кормив ФД плотва + ФД фідер з бетаіном та салапінкою. Приблизно о 7:30 фіксую гарну покльовку -мимо. Перезаброс та через секунд 30 знову удар по кінчику і кормушка попрямувала по течії. На цей раз підсік винуватця -лящик, рівно на 1 кг. Поки його витягував, виплутував гачок з підсака і т.д. пройшло хвилин 10. Нарешті знову закидаю снасть і майже в льот знову хороша покльовка, ще один лящик!! цього виводив ще довше, заважив 1,2 кг. Через хвилин 10 снасть знову у воді. Цього разу довелося чекати хвилини 4-5. Знову відстріл кінчика, і 3 красень в підсаку!!! Потягнув на 1,3. Потім були ще незрозумілі тички, удари по вершинці з втратою гачка при підсічці, але мені було вже не до них. Всі лящі зловлені на черв.яка з опаришом. О 9 змотався і щасливущий після однієї з найвдаліших рибалок в житті відправився додому :ya_hoo_oo: Нехай щастить!
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
antosik
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 17 квітня 2015, 04:51
Телефон: 0973165155
Контактна інформація:

р. Горинь

Непрочитане повідомлення antosik »

З 7 на 8 вересня ночував на улюбленій річці Горинь, в районі с.Рубче.
Прикормка: Traper Leszcz special та Traper karpiowate (50%50) + Traper atraktor leszcz та Помаранчевий "флюрік". З наживкі, найкраще працювала пінка та кукурудза.
Повідок флюрокарбонн D16, довжиною 70-80см.
Майже вся риба піймана з 16:00 по 19:00. і трошки з 08:00 по 10:00. А з 19:00 по 08:00 пиво, шашлик, чай, кава.
Всім гарно відпочити на вихідні. Зустрінемось на Горині. :)
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Аватар користувача
antosik
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 17 квітня 2015, 04:51
Телефон: 0973165155
Контактна інформація:

р.Горинь

Непрочитане повідомлення antosik »

Привіт всім! В понеділок виїжав на улюблену річку Горинь. Над вибором місця довго не думав, так як на мою думку кращого місця (для цієї пори року) ніж "ШЛЮЗ" немає!
На місце прибув о 5:30. Покльовочки почались з перших хвилин лову. Зранку рибка клювала дрібна(густерка та плотвичка) і постійно.
Приблизно з десятої години, почало клювати рідше але більші екземпляри.
В загальному було піймано:
два головні (700 та 900гр)
карась (800)
десяток плотви і густери (100-150)
та купа дрібноти яка попливла підростати.
Прикормка: Traper Leszcz special+помаранчевий флюрік+меласса(звичайна)
Наживка: Пінка, горох.
Повідки довжиною від 0.5 до 1м. діаметр 0.12.
Гачки Овнер 14-16
кормуха 40грам.
Час лову з 6:00 до 16:00. найбільша активність кльву (приблизно) 10:00 до 12:30
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

Доброго дня! Травневі вихідні дали змогу трохи посидіти з фідером, трохи тому що більше не давав дощ :)
29.04
Рибалив з 15.00 до 20.00! Прикормка Флагман Плотва і залишки з минулого сезону. Перше клювання заробив відразу, густера приємного розміру жадно з"їла пшеницю! Гарний початок, але дощ не давав змоги комфотно рибалити.
Працювали тільки черв"як і пшениця, на опариша практично клювань не було. Повідок 1-1.2 м, 0.14!
Клювало практично весь час і досить активно, але тільки плотва і густера, підлящика я так і не дочекався! Через деякий час на місце закорму підтягнувся щупачок який непроти був скоштувати мою плотву
ЗображенняЗображення
Через хвилин 40 в мене вже був зрізаний повідок, але за годину часу шнурок все ж засікся і запаркований в підсак, на губі у нього був мій попередній повідок з гачком :)
ЗображенняЗображення
звісно його випустив
Достатньо промокнувши і задоволений кльовом почав збиратися! Більшість риби було випущено, кілька взяв підсмажити!
ЗображенняЗображення
30.04.
Рибалив з 14 до 18
Теж місце і надія на те що підтягнувся лящ на корм, але ні, підтягнулася хороша плотва і крупніша густера! Влетів навіть маленький підлящик.
Але кльов в порівнянні з вчорашнім слабший, разом з дощем замовкла і риба! Кілька плоток теж взяв на пательню
ЗображенняЗображення
2.05.
Час лову з 6.00 до 12.00
Теж місце, але за весь час 3 клювання дрібної густерки! Зміна погоди в кращу сторону все зіпсувала! Рибалити комфортно, але риба закрила рот!
Так відкрив фідерний сезон!
Всім трофеїв!
Took
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 28 грудня 2014, 22:52
Контактна інформація:

Реванш взято!

Непрочитане повідомлення Took »

Місце риболовлі: Горинь, с.Метків

Початок рибалки: трав. 10, 2017 07:30

Кінець рибалки: трав. 10, 2017 18:30

Тип рибалки: Фідер

Риба яку було спіймано - Карась срібний 4.500 ,6шт. Опариш, Хробак
Трофей - Карась срібний 1100 Опариш, Хробак
Привіт всім риболовам. Відразу поясню чому це був реванш ) Вже декілька поїздок я мерз, попадав в дощ, продувало мене вітром, шкварило сонце, але на кльов щось ніяк втрапити не міг. Кілька тижнів тому я рибалив на цьому ж місці й вловив лише одного лящика на кіло з копійками. Виходив на наш улюблений басік, кормив рибу, медитував і все частіше подумки повертався на Горинь. Люблю я цю річку. Там затишно, завжди природа дарує якісь нові враження й емоції. Та й за кілька останніх років, нарешті, рівень води більш-меньш радує. Тому було прийняте рішення про нову вилазку.

З трьох вихідних вирішив поїхати в середу. Прогноз казав,що це буде нове випробування, але мороз краще ніж дощ та вітер) По всім прикметам кльову можна було не чекати - повний місяць, тиск нестабільний, а перед рибалкою мав падати, врешті заморозок на ніч. Але ж як можна всидіти вдома? Тому пакую рюкзак прикормкою з останнього виходу на Басік. Там мікс - лящовий Traper, чорний fish dream + моя власна мішанина. Опариш і хробачкі є. Є навіть хрущ. Готую перекус, термос з чаєм і тра було б виспатись, але ніч промайнула без сну. Мабуть не лише в мене таке перед рибалкою ;0) Мандрую на першу маршрутку. На вулиці свіженько так та під рюкзаком нормальненько.

Що радує вже на станції? Правильно - відсутність натовпу рибаків, точніше жодного! Ну,значить я один псих що в такий дубар на рибалку їде.

І ось я на місці. Красаа... Трава вкрита інієм і похрустує під ногами. Повітря чисте та прозоре. Вода падаючи з дамби парує як над казаном юшки. Пташки влаштували справжній концерт, все навкруги щебетало, тьохкало, шаруділо і радувалось сонечку яке повільно підіймалось над цим всим краєвидом.
ЗображенняЗображення



Ну що ж - замішуюсь і розкладаю фідер. До того мікса що я вже назвав досипаю ще такий же об"єм власної мішанки і до цього всього ще третину загального об"єму землі. Вийшло десь трохи більше чотирьох літрів важкої прикормки. Тактика була задумана ще наперед. Важка прикормка з крупною фракцією. І так як клювання часом треба чекати довго, то між перезакидами фідера кормлю точку з руки шарами розміром з великий мандарин. Повідок майже метр, 0.16 Jaxon Eternum. Основа 0.27 теж Jaxon Eternum. Ще з рибалки де вловив ляща, зрозумів що маленькі гачки треба залишити і ставлю KO AJI DOUTSUKI 7 COLOR G. Чудово просікають мозолисті, натерті на ракушняках губи ляща. Можна було б і шостий номер та небуло. Оснастка як завжди - улюблена металева трубка протизакручувач, все просто. Кормушка 50 грам сітка,метал.

Перший закорм, кормушка летить вводу, ліска натягується... Все тепер можна і чайку посмакувати, а що може бути краще чашки гарячого чаю морозним ранком? Дві чашки! Потягнулись хвилини чекання. Жодного руху, навіть ніхто посмакувати не підходить до гачка. Річка поступово починає оживати, з'явились перші сплески головня на поверхні.

І тут чую хлопнули двері машини. В мене з'явився сусід, дядько сів недалеко нижче по течії. Ловив на горох. Підійшовши до нього десь за години півтори взнаю що взяв головня непоганого, до кіло. Ну що ж продовжую кормити і чекати. Вже навіть закралась думка, а чи неварто на яму перебратись? Може холодно і риба вся там?

11-00 дзвонить товариш, питає як справи - ділюсь думками про зміну точки. Ледь встиг покласти телефон в карман бачу відстріл і якесь невнятне сіпання кінчика фідера. Піднімаю, тягну і таке враження, що якась плотва мабуть чи підлящик , вже думаю піднімати так, на повідку, але... Що я бачу? Блиск такого нічогенького бочка з під води. Рука тягнеться за підхватом, ну,думаю - лящ! А вже коли підняв і поклав на берег зрозумів що це мій перший в житті трофейний карась! Та ще й який! Красень що тут скажеш. Сонливість як рукою зняло. Перезакидую, азарт просипається та все дарма знову тиша, нічого не турбує моїх хробаків на гачку.
ЗображенняЗображення



Що ж тут сказати. До четвертої години дня я не отримав жодного клювання. Сусід на горох половлює головнів які вже вовсю б"ють по поверхні. Мені ж лишилось лише милуватись виходами головня й жереха. Якийсь шнурок ганяв малечу прям під ногами. Вже з четвертої річка місцями кипіла. Хижак давав прочухана всім хто не заховався. І ось нарешті я дочекався клювання, екземпляр вже поменше, але ж клює!

За дві години я отримав ще п'ять клювань і всі реалізував. Щастю не було меж. Значить все зробив правильно, прикорм працює, точка робоча. Жаль було збиратись, але глянувши на улов зрозумів що й так предостатньо, щоб порадувати свіжою рибкою батька і пригостити друзів, далі це вже був би перебор. Тому рішуче викидаю залишки прикорму в річку. Збираю амуніцію. І не кваплячись йду на автобус. Сонце потроху йде до заходу. Вечір вже не такий прохолодний як ранок, можна просто насолодитись природою. Милуюсь річкою. Їду додому. Реванш взято!

Всім вдалих рибалок!

ЗображенняЗображення


P.S.

Цікавий факт - чотири з шести рибин засіклись за верхню губу.Пучок хробака і опариша навряд чи сильно течією піднімало.Моя думка,що повідок висів на зіллі й карасю лише залишалось відкрити рота,а нешукати щось там в грунті.

P.P.S.

Несваріть сильно що може забагато взяв додому:0).Я таких велетнів ще неловив.Думав що найбільші грам по 700-800.Та вдома виявилось що 1100 та 1000 і то приблизно бо вага неточна.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість