р. Горинь

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Relax
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 18
З нами з: 24 березня 2015, 03:07
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Relax »

Доброго дня,вельмишановні риболови!). Пишу звіт за вихідні, які провів на природі в селі. По дорозі в село, вирішив,що хочу порибалити на живця,от тільки треба було вирішити головну проблему - проблему з живцем .) Поспілкувавшись з місцевими, дізнався що маленьких карасиків можна наловити поплавковою вудкою на маленькому озерці біля лісу. Дізнавшись як краще пройти до озера вирушив в дорогу. Хвилин 30-40 ходу і я на місці і не просто на місці, а на чудовому одномісному) озерці біля лісу. Насаджую червячка, закидаю поплавкову вудку і... насолоджуюсь краєвидом:



Змінюю приманки: хліб, тісто, манка, опариш - результат той самий, насолоджуюсь краєвидом.) Години дві чи три насолоди краєвидом, вирішую,що хватить з мене цієї краси та вирішив йти в сторону річки. Змотавши поплавцеву вудку помічаю в сумці підсак. Думаю треба спробувати зловити живця підсаком. Перша "проводка" підсаком і в ньому красуються 2 ось таких монстра:



За один круг навколо цього озерця я зловив штук 20 цих мутантів і одного малесенького карасика. Думаю стрьомних живців мені хватить,йду до річки. Підійшовши до річки бачу купу бризг води від погоні щуки за мальком. Буду закидати вудки на цьому місці...



В рибацькому ящику знайшов 4 неперекусуваних повідка, а вудок 5. На чотири вудки з повідками чіпляю мутантів, а на одну без повідка малесенького карасика (карасик реально малесесенький,думав якщо клюне хижак, то малий)) І тут спрацювало прислів'я : "де тонко там і рветься" ) Клюнуло хвилин через 5 після закиду на вудку без повідка з малесесеньким карасиком) Бій був недовгий - секунди три чи чотири) Витягнув вудочку без карасика і гачка... А на монстрів-ротанів покльовки так і не отримав...
Висновок: монстр-мутант ротан --- явно не найкращий живець., полюбому треба повідки на всіх вудках,незважаючи на розмір живця.

P.S. Ще побачив радугу навколо сонця, реально гарно:



Розумію що нерест, розумію що 5 вудок, пишу чесно, рибалив я щуку,яка уже явно віднерестилась, хоч це і не важлива отмазка)
Всім добра і позитиву!
Востаннє редагувалось 13 травня 2015, 14:32 користувачем Relax, всього редагувалось 2 разів.
Рибалка в Україні (РвУ): https://www.youtube.com/channel/UCUR51E ... VVW2CPwljA
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Обсуждение переехало туда: http://rivnefish.com/forum/viewtopic.ph ... 80#p215180
Andriy P.
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 17 липня 2013, 21:06
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Andriy P. »

В п'ятницю ввечері та вчора зранку відвідав річку з фідером. На якийсь улов особливо не сподівався, бо тиждень назад просидів з обіду до вечора і виловив аж одну плотвичку :hi_hi_hi: Проте все одно пішов на те ж саме місце - рівний участок річки з достойною течією та глибиною у місці лову близько 3м. Прикормка -Флагман Компетішн Рівер+трохи Трапер лящ спешл та мелена макуха.Також додавав горох та пшеницю.Почав ловлю десь о 16:15 та ловив до 20:00. Мав близько 8-10 покльовок. В улові 4 плотви(одна десь грам 300) та 2 єльца.Все на черв + опариш. Зранку в 5:15 вже почав ловлю. Прикормка майже така ж. В перші півгодини мав кілька непоганих покльовок, які не міг ніяк реалізувать. І ось чергова покльовка на опариш і як результат - верховодка. Відразу ставлю черв'як. Через хвилин 5 сильнющий удар і майже повне розпрямлення кінчика. Підсікаю-є! Водило гарно ,думав головень, виявилось лящ! ПІсля того як ковтнув повітря спокійно дав себе завести у підсак. Заважив 1,3 кг, мій рекорд по лящу поки шо :smu:sche_nie: Після цього до 9 ще 1 мала густерка та 2 носарі. В будь якому разі рибалкою дуже задоволений!
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

Мабуть я ніколи не попаду на рибалку в стабільну і хорошу погоду для кльову :-) Але все ж бажання посидіти біля фідера було велике і виїхали до річки з ночівлею!
Прибули на місце вчора десь біля 16 години, швиденько збираю фідери і кормушки полетіли у воду... Глибина у місці лову біля 2 м, на дні багато ракушки, яка часто сідала на приманку. Прикормка залишилася з минулих рибалок і для експеременту я використовував Фішдрім Река, а батько Флагман Компетішн + Флагман Лящ. Повідки 70-100 см 0.14-0.12, наживка опариш, черв"як, горох. Покльовок не було дуже довго, небо почало затягувати хмарами і ми швиденько поки не стамніло поставили палатку і готували вечерю
ЗображенняЗображення
Але клювань так і немає... Закинув дві донки на росянку в стороні від фідерів...
Небо вже повністю затягнуло хмарами і помітні були лише блискавки і світлячки на фідерах.... Нарешті у батька перша легенька покльовочка і перший підлящик на долоню, відразу ж повернувся назад у воду! На годиннику вже 22 і мабуть з настанням ночі риба почала рухатися. Незабаром і в мене клювання і знову підлящик грам 150-200 відразу був випущений. Настрій вже покращився, але гроза підходила все ближче :)
Десь в 23.20 в тишині почувся легенький шум дзвіночка на донці, але я не придав цьому уваги, подумав що десь вітер чи сміття зачепилося за шнур і далі спостерігав за фідерними кінчиками...
23.30 мїй сонний настрій потривожив той же дзвіночок, але він вже дзвенів більш впевнено! Підійшли з батьком і побачили, що шнур проти течій і кінчик легенько подьоргується! Я витримав трохи паузу, дав "йому" зажувати приманку і підсік... Після підсічки відразу фрикціон почав жужати стравлюючи шнур :sh_ok: Руки моментально затрусилися... але потужні ривки заставили мене зібратися і не злити "його" :) Батя побіг за підсаком... боротьба тривала хв 10 мабуть і біля берега у світлі ліхтарів показався вусатий, хоча спершу я подумав що це щука :-) У підсак ввійшов тільки з третього разу, так як підсак не зовсім для його розміру був :)
Ну і через кілька хвилин мондраж...руки трусяться... і він на березі
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Не гігант, але поки найбільший якого ловив і якого бачив вживу :)
Наробивши шуму, насвітивши ліхтарями мабуть розлякали залишки того підлящика, який вночі підійшов на корм.... просидівши до 2 ночі і не побачивши клювань пішли спати з надією на ранок...
В годині 4 пройшла злива і не дала мені доспати до сигналу будильника, який мав прозвучати в 5 ранку!
Ранок... небо затягнуте хмарами.... вітер змінився на північний і дув прямо в лице.... замішую свіженький корм... кормушки полетіли у воду... Але клювань немає.... 6...7...година ранку і глухо...жодної покльовочки :-(
Потрібно щось змінювати і в"яжу повідок 0.12 і довжиною десь 1.2 з найменшим гачечком якого знайшов. Наживка малесенький пінопласт 2мм та опариш... Нарешті покльовка і спокусилася плотка грам на 80, ну вже веселіше, але такі клювання були раз в годину :-(
На річці були до обіду, так як кльову не було почали збиратися додому!
Висновки
1. Завжди мріяв про сома і цього разу я його побачив і навіть потримав його на гачку, вірніше не сома а сомика.
2. Активність риби була тільки вночі перед грозою.
3. Різниці в роботі прикормок не побачив, так як риба була не активна.
4. Новокуплений у Флагмані підсак був розловлений :)
Всім гарних рибалок!
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

Ці вихідні також провели на Горині, на річку попали в суботи біля 6 вечора! Поки батько налаштовував снасті я спробував поритися в обривистих берегах і пошукати поденку :) Рився майже годину... знайшов штук 30-40, вся крупна і вже мабуть готується до вильоту, так як майже вся з крильцями!
Цього разу рибалили на один фідер, решту палок переоснастили на звичайні донки, які були закинуті нижче по течії. Прикормки використовували флагманівські, повідки 0.1,0.12,0.14. довжиною 0.7 - 1.1м!
Закинувши три донки, одну на росянку та дві на поденку і нарешті вмостившись біля фідера насолоджувався співом пташок і відсутністю людей :)
Клювань довго не було, іноді на одного опариша влітала плотва, потім коли почало темніти опариша замінив поденкою в надії на щось крупніше, але її відразу збивала та ж плотва і тільки псувала приманку...
Перше цікаве клювання відбулося десь в 23 годині, на одній з донок задзвенів дзвіночок, спрацювала поденка
ЗображенняЗображення
Звісно ж малеча була відпущена
Фідер мовчав і в мене і в батька, мовчала і річка, лише жаби порушували тишину. В годині 12 ночі на ту ж донку сіла така ж по розміру маренка і вона була відпущена! Після цього батько пішов спати в машину, а я накачавши матраса ліг на березі річки :)
Заснути було склпдно, місяць світив як лампа :) Клювань не було.... Небо почало затягувати хмарами, місяць вже не сліпив очі і мабуть саме тоді я якось придрімав.... Сон мій потривожив дзвіночок який розривався на донці з поденкою! Я на автоматі проснувшись відразу попрямував до місця покльовки.... Присвітивши ліхтариком побачив потужні ривки кінчика, я швиденько побіг назад до фідерного місця і взяв довгий підсак, так як без нього там ніяк (захламлений берег, гілки...трава... доступу до води немає) Підсічка і щось сидить на гачку! Не сом як мнулого разу, але теж щось приємно жужало фрикціоном, події не форсував, так як повідок 0.18! Підвівши до берега обачив, що це теж марена, але вже хорошого розміру, в підсак ніяк на міг її завести... батько спав в машині, а мені через поганий підхід до берега прийшлось трохи повозитися... Але згодом вона все ж потрапила на берег
ЗображенняЗображення
На годиннику 1. 45... на сон вже не тягне... небо вже повністю затягнуте хмарами... моросить легенький дощик... посидівши трохи біля фідера і не побачивши клювань пішов знову подрімати... але тільки заснув і знову дзвіночок... тільки вже на фідері... на поденку спокусився підлящик грам на 200-250.... потім знову глухо... заснув я біля 3 ночі....
В 5 ранку проснувся від того, що замерз :) Перевіряючи снасті побачив, що приманки ніхто і не скоштував, лише на фідері повис підлящик як і попередній....
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Вранці клювань не було зовсім... навіть плотва кудись пропала. Тому в 10 почали збиратися.
Висновки
1. Всі покльовки на поденку, але після її вильоту який буде вже душе скоро про кльов на Горині на певний період можна забути зовсім!
2. Покльовки були тільки коли місяць затягнуло хмарами, мабуть риба боялася виходити при такому сяйві місяця
3. Вода низька і подивившись на майбутню погоду переживаю що б Горинь не пересохла :-)
Всім вдалих рибалок!
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ZVod »

Також були .... рибалили в день ... Рівень води надзвичайно низький ... по берегам сильно почала заростати.. .Річку важко впізнати...... Риба взагалі не клює - результат пару плоток та дві густери на одну пінку...Всі покльовки невиразні тички .... Біля самого берега бачив як пропливають декілька кілошних головнів .... Хижака не видно ... верховодки також не має ... Пливуть нитчаті зелені водорослі ... та й пух ...- шнуром ловити не комфортно ...
Та й таке ... Не скоро поїду ... Взагалі не сподобалось ....
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Тоже был на речке в разных местах 21.05 и 02.06, оба раза во второй половине дня, примерно с обеда и до вечера. Результат плачевный - с трудом удалось поймать по несколько плотвичек и верховодок. Такое впечатление, что рыба в речке "ушла на дальний кордон". :-(
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Юра »

Горинь змінилася, і якби не назавжди.
Основна біла риба: головень та плітка. Густера одиночна, ляща взагалі не бачив (рибалю вдень).
Замість фідерної ловлі почав ловити пікером на горох. Досить цікаво, трохи схоже на спінінгову ловлю: покльовок і риби мало, але непогана. :-)
Ловля в самому березі, на легенькі грузи, вести себе треба тихо, вагон шмурдяку, як в фідері, з собою тягати не потрібно, дуже мобільно все - за хвилину зібрався і перейшов на інше місце.
Ловимо на горох та пуфики, можна пробувати перловку і т.ін., кормимо горохом, затрат на прикормку та насадку 0.
Але в останні тижні і до того слабенький кльов пропав. Вода надто низька, риба в нересті і ще чорт його знає що... можливо, що й руки криві. :hi_hi_hi:

Ось фото з однієї з початкових рибалок на пікер:
ЗображенняЗображення
Andriy P.
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 17 липня 2013, 21:06
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Andriy P. »

В підтвердження слів Юри щодо ефективності ловлі на горох під берегом скажу, що рибалив 29.05 ввечері та 30.05 зранку фідером і як результат 3 носаря, густерка і бичок. Знайомий ловив 30.05 зранку майже поряд зі мною на горох під берегом і зловив 2 лящі на око приблизно по 1,2-1,5 кг. Щоправда той же знайомий був сьогодні і повернувся додому з нульовим результатом, тільки мужик якийсь доброго карпа підчепив та через короткий підсак так і не взяв.
Аватар користувача
xxOZ
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 181
З нами з: 24 травня 2013, 23:10
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення xxOZ »

Время С 16.00 Вс(31.05) до 02.30 Пн(1.06)
Улов 3 окуня чуть больше ладони, плотва чуть больше ладони и густера в полторы ладони.
Пришел, начал закорм но каждые пол часа какие-то уроды приходили поплавать на той стороне реки(что б спустится к воде - обрыв метров 5-6) визжали и прыгали в воду в 5-8 метрах от места закорма. в итоге улов сам говорит за себя. После 9 вечера тишина полная. в 23.00 вцепилась густера. Дальше молчание, только сом где-то рядом гулял. в 1.30 заснул.. проснулся в 2.30 от холодрыги.. собрался и поехал домой. Все поймано на червя. остальная наживка не дала никакого результата.
Аватар користувача
Relax
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 18
З нами з: 24 березня 2015, 03:07
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Relax »

Доброго дня всім найтерплячим людям у світі - рибалкам! Пишу невеличкий звіт з запитанням за 24 травня. Ловив фідером на річці Горинь , насадка - червяк, зловлено було одного маленького головника, але побачив ось таких рибалок (на відео), з того що я чув попадались їм переважно раки, щучки та маленькі сомики, хочу запитати як називається ця херня ,якою вони ловлять і чи можна ловити таким способом?







Дякую
Рибалка в Україні (РвУ): https://www.youtube.com/channel/UCUR51E ... VVW2CPwljA
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ehnaton »

Може й помиляюсь, але здається його називають "павуком". Як на мене, якби його не назвали - на "одне вудлище з одним гачком у нерестову заборону" воно явно не тягне :(
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Delife »

Витяг з судового рішення стосовно такого засобу лову риби.
Згідно постанови суду, ОСОБА_2 о 14 годині 30 хвилин 24 червня 2012 року на річці Лісна, притоки річки Тетерів, в с. Бартуха Романівського району Житомирської області ловив рибу забороненим знаряддям лову «климня», знаряддя лову виготовлено із сіткових матеріалів, заборонених для використання в даному місці і в даний час, чим порушив Правила любительського і спортивного рибальства.
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ANDROID »

[quote="ehnaton"]Може й помиляюсь, але здається його називають "павуком". Як на мене, якби його не назвали - на "одне вудлище з одним гачком у нерестову заборону" воно явно не тягне :([/quote]
Мушу Вас поправити, так як ловля на один гачок на одне вудилище на річках до 20 травня. тому на річках можна ловити на декілька снастей
Аватар користувача
Silva
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 50
З нами з: 17 травня 2012, 09:37
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Silva »

ehnaton писав:Може й помиляюсь, але здається його називають "павуком".
Помиляєтесь, це не павук. Павук на відео - https://www.youtube.com/watch?v=y_P3v9s35-c
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей