р. Горинь

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Kostya писав:Мне кажется, что это уклея.
Чехонь 200% - только у неё такая специфическая боковая линия.
Аватар користувача
Mihalych
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 79
З нами з: 17 квітня 2010, 10:05
Телефон: 0678017474
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення Mihalych »

AndreyK писав:
Kostya писав:Мне кажется, что это уклея.
Чехонь 200% - только у неё такая специфическая боковая линия.
Чехонь 300% кроме линии,лавники.В конце мая с сыном был на дамбе возле АЗОТа я кидал спининг-ноль.Он на поплавок кроме плотвы и верховодки поймал 5 шт чехони такого-же размара. Знатоки внимание вопрос . А попадалась ли в Горыне особи 1кг и более????
Рыба есть,ловить надо уметь!!!
Nikolas
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 63
З нами з: 04 липня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення Nikolas »

В районі Суйська попадається риб близько 35см,а за більших поки не чув.І це вже не перші випадки попадання чехоні рибалкам на Горині в
районі Суйська.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення Рома »

Читаючи вищезазначені пости, а також періодично отримуючи інформацію від свого дядька, якому на Горині постійно попадається чехонь, (до 30 см) роблю висновок, що у річні цієї риби достатньо. Хоча минулими роками не чув, щоб хтось її ловив :du_ma_et: .
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

сом

Непрочитане повідомлення Рома »

Ідея риболовлі з ночівлею була спонтанною, проте підтримана всіма її учасниками і реалізована в той же вечір (з 27 на 28.06.11р). Основна мета вилазки – відпочинок, друга - впіймати трофейного СОМА :hi_hi_hi: . Враховуючи те, що я «дуже сильний сомятник», і те, що останній раз я так рибалив років з 15 тому, дуже сильної уваги на підготовку до риболовлі не висувалось і все звелось до купівлі світлячків, копання хробаків і закупівлі провіанту. Отже біля 20.00 ми (я і двоє колег, теж "великі спеціалісти по ловлі сома") були вже на Горині поблизу с. Збуж, Костопільського р-ну. Швиденько розбили невеличкий табір, заготовили дров та розпалили багаття. Біля 21.00. позакидали наші снасті і стали очікувати покльовок. Останніх довго чекати не прийшлося, проте риба, яка смакувала наживку, за розмірами їй явно уступала, так як підсікти її було нереально. А іноді і без видимих клювань гачок, після витягування оснастки, був абсолютно голий :nez-nayu: . Один товариш зазначив, що сом розпочне брати десь біля опівночі, тому ми вирішили повечеряти. Погодні умови тим часом, були м’яко кажучи, не зовсім комфортними. Поривчастий вітер та періодичний дощик оптимізму не добавляли… Першу рибу, яку було важко назвати сомом, було впіймано о 23.30. Прохання покликати своїм батьків, залишилось без уваги і невеличкі сомики (150-300 гр.) і надалі періодично клювали, повертаючись назад до річки, а дуже сильні сплески якоїсь великої рибини, можливо і сома, практично біля наших вудилищ тільки підігрівали азарт рибалки. Нудьгувати біля вудок не приходилось, але доволі сильний дощ скорегував наші плани і довелося ховатися від нього у палатці. Проте із-за неправильного її встановлення і там він нам трохи дошкуляв :mi_ga_et: . Продовжили ловлю біля 5-ї ранку. Спостерігали ще декілька непоганих, але не реалізованих клювань. Біля 7-ї ранку покидали ще трохи спінінгами і почали збиратися додому. Коли вже їхали додому із-за хмар почало визирати сонце. Відпочинок вдався тай рибу бачили.
ПС. Ні одна із риб із-за своїх розмірів фото сесії не удостоїлась та і бажання доставати фотоапарат під час дощу не було.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
SergeyOn
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 157
З нами з: 25 березня 2010, 01:00
Телефон: 063-477-93-16
Звідки: м. Радивилів
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення SergeyOn »

Всім привіт!
Коротенький звіт правда без фото :nez-nayu:
Були з ночовкою на горині в р-н азота. Їздили в складі трьох чоловік OGNISH (Саша) i Valdus (Влад).
З вечера було зловлено пару густер на юшку, вночі 4 соміка (приблизно від 150 до 300гр), та враці ще пару густер та верховодок.
Вночі ливили на росянку, ввечері та вранці на опариша та подьонку. Верховодка встигала при забросі, коли кормушка йша до дна засісти на опариша. :hi_hi_hi:
Дощ з 12 ночі трохи мішав, ще юшку встигли зварити та повечеряти, і приблизно з часу ночі до 6-7 ранку прийшлось поспати в машині.

Хто підкаже, нами не було виловлено ні одного підлящика! :du_ma_et: Відсутність його кльову незнаю як пояснити! Хто підкаже в чому причина? Погода? Виліт подьонки? Падіння рівня води?
Рыба не клюет, потому что у нее клюва нет!!!
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

р.Горинь, перший мій сезон з фідером. шалено-стабільних резултатів нема,
але рибалка цікава, захоплююча, тому черкану "пару" строк.
рибалю виключно на горині в районі с.олександрія (живу поряд з річкою), тому вирішив не розпилюватись,
а осідлати цей участок. улюбленого місця поки не маю, стараюсь кожного разу змінювати краєвиди.
час - вихідні дні з світанку і до 11-12.00, потім кльову 0 , пару раз виходив на вечір, теж слабенько,
в ночі рибалити ще не доводилось.
снасті всі в бюджеті, основна палка пікер - flagman excalibur 270, легенька, коротка (що мене задовільняє - берег, де ловлю заросший деревами, корчами), дужє чутлива - кінчик реагує на рухи опариша ))) катуха, не памятаю назву, одна з перших мої спінінгових катух, аж 7 підшипників, розмір прибл.2500, перебрана, почищена, змащена, стала в флагман як в рідне стойло)) основна жилка моно 0,21(чорна) теж забув... але непогана, спец для фідера, повідкова 0,12 salmo, гачки спочатку ставив bratfish №№8,9,10, зараз, за порадою, перейшов на leader, щo фактично виключило незасікання, котре досить часто мало місце раніше. кормушкі 20-30 грам, дистанція ловлі 7-15 метрів, ближня бровка, виходи з ям, обратки, повалені дерева.
інша палка з піднебесної (майже не користуюсь) перероблений власноруч під фідер телескоп, тримає 60-70 грам, пробував пару раз ловити з дальньої бровки, даже обрибив підлящиком 260 грам, але залишив цю тему, вважаю для себе - краще засередитись на одному фідері.
монтаж - голий патерностер, без будь-яких додаткових з"єднань, пробував трубочку - не сподобалось. з петлями симетр-несиметр теж не морочився. поводки 0,5 см, петля в петлю до основної, якось мені саме ця довжина показалась найбільш вловистою. коли "повний глухар", починаю удлінятись))
Зображення Зображення Зображення
продовжу пізніше....
Аватар користувача
kolesdoc
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 11 червня 2010, 23:26
Звідки: Рівне,БК
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення kolesdoc »

Oleg-rivne.Вітаю з фідерною "болячкою".То що ж все таки ловиться в твоєму районі Горині?Напиши пару рядків, будь-ласка:яка риба , на що ловиш,чим годуєш?Якщо не секрет :mi_ga_et: Маю на меті половити в районі бувшого "піонерськотабірного" пляжу, біля бувшого "Орленка".
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

kolesdoc писав:Oleg-rivne.Вітаю з фідерною "болячкою".То що ж все таки ловиться в твоєму районі Горині?Напиши пару рядків, будь-ласка:яка риба , на що ловиш,чим годуєш?Якщо не секрет :mi_ga_et:
відносно фідера по горині мене направив в потрібне русло форумчанин Юра (самий активний і інформативний в темі "Фідерна прикормка"): в приватних повідомленнях розжував стосовно снастей, прикормок, рибних смаків тощо... за що ему велика подяка. його рекомендаціями в основному і керуюсь.
закорм бадяжу власноруч: фішдрім бетаін+крупи, насіння... рецепти з нашого форуму у відповідній темі. окремо готую салапінку+кукурузка. на останню, хоча "влітали" крупна (~0.5кг) плотва, а частіше невеликий головень, але стверджувати, що на салапінку ставала крупна риба (як задумано автором) поки не можу. насадка: опариш, мотиль+опариш, перловка (результати невнятні), ну і як вже писав, кукурузка на головня і плотвіщу.
відносно запахів повожусь стримано (як радив Юрик): опариш на дві частини, одну пересипаю корицєю, пшик дрімікса на кормушку, капелька BRASEMа з шприца на опариша... цікаво було б попробувати добавити в прикорм сіль, але поки не наважусь (боюсь запороти прикормку)))
в загальному, запахи однозначно активізують горинську рибу, але те, що працювало в мене на ура вчора, сьогодні відганяє рибу. для себе, думаю, треба зібрати колекцію запахів, і акуратно додавати та спостерігати за реакцією.
пару раз ловив себе на думці: от зараз забадяжу концентрата в прикормку, щоб комарі попадали, і зберу всю рибу в чергу, но поки не ризикнув))
а! особливо гарні підтяжки коли відвернешся чайку посьорбати, відійдеш посс..ть... поки не вловив фішку: таке враження, що хтось там на шухєрє! досліди тривають ))
стосовно риби на "моєму" участку.
дрібна плотва і підлящик практично відразу підходять, причому підлящик завжди, а от плотва може бути не в гуморі. густери - жодної не зловив...странно, по звітах в районі азоту стабільно попадається!
верховодка - напливами, хапає на падінні, головень частенько на кукурузку, крупного поки не бачив, але клює безподобно: даже не клює, а просто ставить фидер рак...м)
марена (фото3)- боєць сурьезний! 200 грамового підняти з дна не можливо,
в голові тим часом малюється лящисько... ;;-)))
попадається маренка некрупна частенько, але тільки в певних місцях - любить струю!
по лящу поки оп.
п.с. фото 1- :smu:sche_nie: збераю гроші на правильний садок...
Зображення Зображення Зображення
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

kolesdoc писав: Маю на меті половити в районі бувшого "піонерськотабірного" пляжу, біля бувшого "Орленка".
направо від пляжу вздовж річки стежка по лісі, там багато цікавих місць.
на самому пляжу теж ловив по весні, і досить непогано.
Аватар користувача
kolesdoc
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 11 червня 2010, 23:26
Звідки: Рівне,БК
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення kolesdoc »

направо від пляжу вздовж річки стежка по лісі, там багато цікавих місць.

Саме там два роки тому ходив із спіном, непогані нібито є місця для фідера, тому і запитав.Одне погано - дизель із Рівного прибуває десь біля 8 ранку, майже в пік кльову, а до маршрутки/яка мабуть їде раніше/-далеко йти до з/д вокзалу зранку.Можливо на ніч?... :men:
bondar0809
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 20 жовтня 2010, 11:58
Телефон: 0970487753
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення bondar0809 »

На минулих вихідних рибачив на Горині в районі Оржева. Ловив на фідер на поплавочку оснастки. В результаті риболовлі на фідер було зловлено з десяток річкових бичків, пічкурик, та досить пристойна марена(усач), яка клюнула на хробака. Як не дивно краже клювало на оснастку без кормушки, просто з грузом, сам не знаю чому? Риболовлею цілком задоволений. В якості насадки використовував горох, опариші, червяка. Найкраще клювало саме на останнього. Не знаю чому, але не було жодної покльовкі підлящика.
Аватар користувача
ВікторGVS
Абориген
Абориген
Повідомлень: 148
З нами з: 17 квітня 2010, 18:51
Телефон: 234567
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення ВікторGVS »

oleg-rivne писав: густери - жодної не зловив...странно, по звітах в районі азоту стабільно попадається!
Олег! На твоєму першому фото як раз і є густера. А от підлящика там немає
За офтоп, сорі
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення AndreyK »

ВікторGVS писав:Олег! На твоєму першому фото як раз і є густера. А от підлящика там немає
За офтоп, сорі
Крайняя правая нижняя рыба - густёра, выше её правый крайний ряд - как раз три подлещика.
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення ZVod »

Горинь, фідер нижче шлюзу … Води трохи прибуло та й далі на підйомі (за період моєї присутності на річці ще десь +5 см), струя набирає більш менш нормальних обертів, в тому місці десь вже під 50 г., риба підтягнулась...
С першу вистрілив невеликий головень типовою для нього поведінкою – хотів просто розтрощити фідерний кінчик разом зі стійкою. Поставив другий фідер нижче на пучок опаришів – той постояв хвилин 15, після чого його зігнуло та ще більшими тугими підтяжками тримало в такому стані. Це була марена – сильна риба – порівняно велика, згодом я її дістав. Щоб не драматизувати ситуацію на форумі фото риби не робив, додам лише що трохи пізніше ще зловив маленьку маренку на ладонь, яку відпустив.
Далі все стало глухо – не зважаючи на те що ще ранок. Так пройшло хвилин 40 і я зрозумів що потрібно щось змінювати. Поставив досить довгий та тонкий повідок – насадка 1 опариш... Головня тьма ... він постійно курсує своїми улюбленими місцями, дуже гарно відзивається на корм. Головню подобається обрив та особливо плавучі водорості, що на фото. Покльовував яскраво але зловити це було дуже важко. Я просто в глибокому шоці – три обриви та скільки нереалізованих покльовок, як тягни не тягни все одно він у зіллі звідки взяти його не можливо. На обриві ще підчепив гігантську густеру, яка порадувала своїм розміром – ну просто рекорд!!!
Ще трохи, що до корму – цей раз корм легкий до пів пачки лящового фішдріму додав крупно меленого сухаря та висівок (є така хороша річ). Корм трохи білше зволожив щоб не був сильно пильний але утворював гарний шлейф...

Ось така риболовля ....

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей