р. Горинь

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

р. Горинь

Непрочитане повідомлення KYM »

Велика річка Горинь, зловив трофей - поділись враженнями!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
aleksey_gregul
Боєць
Боєць
Повідомлень: 243
З нами з: 08 січня 2008, 01:00
Телефон: 0973449063
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення aleksey_gregul »

По рассказам сотрудников в Горыни развелось много Марены. Перед последним похолоданием, когда река была безо льда, за ночь поймалось много этой рыбки.
На личинку поденки.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Кум ездил в это воскресенье на Горынь в район с.Воскодавы - результат = 2 плоточки небалшых и фсё ((.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
aleksey_gregul
Боєць
Боєць
Повідомлень: 243
З нами з: 08 січня 2008, 01:00
Телефон: 0973449063
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення aleksey_gregul »

А мой сосед ездил в воскресенье В Ходосы. Поймал спинингом судачка 30см. Кроме того, ставил удочки с колокольчиками. Колокольчики позвякивали. Червяки были сьедены.(неделю назад никто их даже не нюхал) Видимо подстегнуло утреннее солнышко. Да и температурка воды растет на градус в неделю...
Аватар користувача
OlaF
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 21 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення OlaF »

Неділя 16.03.08. Горинь біля с.Ремель. Нас три чоловіки. Два фідера на черв'яка, один спінінг на силікон і блешні "мастер".З 8-00до 15-00. Результат --НУЛЬ! :evil:
Запитували у сусідів -- аналогічно.
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення roony »

Нарешті відкрив сезон! :P У неділю з товаришем їздили на Горинь за АЗОТ. Ну нах. Ловили на фідер нічого не зловили... Я туди взагалі не поїду більше - краєвид ще той індастріал, дуже давив на психіку 8O і нормально через це не відпочив. Про рибалку... ніби і дно простукали, ловили і на опариша і на мотиля і на червя і різні комбіації - жодної покльовки на три фідера... вже і поводки ставили тонюсінькі і довгесеньки, гачечки теж, рибу і просив і погрожував, тьфу...
Є і плюси - сезон відкрито це раз, випробував нову підставку під фідер (дякую китайським дтям) це два, спробував новий монтаж на фідер - жодного перехльоста за всю рибалку (дякую Віталіку Марчуку - це він показав і навіть одного зв'язав) про чутливість нічого сказати не можу :roll: , це три. Ну і ще подивився як іхтіандри ниряють... це вже було під кінець рибалки, пішов дощ, ми почали зматувати вудки тому він трохи підняв настрій :D
ну і потім шашлики у Назіма ...
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

roony писав: Ну і ще подивився як іхтіандри ниряють... це вже було під кінець рибалки, пішов дощ, ми почали зматувати вудки тому він трохи підняв настрій :D
ну і потім шашлики у Назіма ...
Вітаю!
Але поясни про іхтіандрів :?:
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення roony »

Ну там мужик якісь пірнав у костюмі підводника навіть з рушницею. Може розвідку проводив :) Бо потім виліз на берег і не знімаючи неопрен почав кидати спінінга
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

roony писав:Ну там мужик якісь пірнав у костюмі підводника навіть з рушницею. Може розвідку проводив :) Бо потім виліз на берег і не знімаючи неопрен почав кидати спінінга
Ржунимагу.... :P :P :P
Я чув, цирк в Рівне приїхав :!: :P :P :P
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Рано ronni розчаровуватись. На Горині в цю пору на фідер не клює практично ніде. Краще поїхав би і половив марену. Трішки згодом я можу показати тобі місця у черних камней. Твої враження від Горині зміняться.
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення roony »

Дякую Палич за підтримку :) :wink: Я взагалі то в Горині не розчаровуюсь, хоча на фідер взагалі на річці ловив вперше, може щось і не врахував :cry:
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
aleksey_gregul
Боєць
Боєць
Повідомлень: 243
З нами з: 08 січня 2008, 01:00
Телефон: 0973449063
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення aleksey_gregul »

В воскресенье опять с сыном, чтобы "порулить", ездил в Ходосы. На Горынь. С погодой повезло, с рыбалкой наоборот. По удочкам - пусто. Даже червяка никто не понюхал.Зображення Вода сильно поднялась. Побросал спининг около 2-3 часов. Пусто. Один только раз видел всплеск ровно посередине между мной и тем местом, где приводнилась блесна. Но на мою снасть она не соблазнилась. Ну и шут с ней, зато сынок немного порулил, а я покатался на месте пассажира.Зображення
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Такий собі Фічук Петро зловив на фідер в неділю карпіка біля 6 кг., чекаєм отчета про боротьбу. 8O :? :!:
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ZVod »

EXPERT писав:Такий собі Фічук Петро зловив на фідер в неділю карпіка біля 6 кг., чекаєм отчета про боротьбу. :sh_ok: :? :!:
мда... хотілося би би побачити детальний прокурорський звіт про подію в вказанням точного місця перебування (біля якого там куща с силкою на мапу google) :men: :men: :men: :-) :-) :-)

ps: який тама рівень води... хто зна?
Аватар користувача
aleksey_gregul
Боєць
Боєць
Повідомлень: 243
З нами з: 08 січня 2008, 01:00
Телефон: 0973449063
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення aleksey_gregul »

Да! Везет же людям! А я с дружком и сыном провел ночь в прошлые выходные на Горыни в Горбакове и ноль. Одно осталось неприятное впечатление, это то, что течение очень сильное и в толще воды очень много всякого мусора. Вроде выше по течению - сенокос. Уже через несколько минут вытащить снасть затруднительно. Она превращается в гирлянду из всякого болотного мусора. Это на леске. Я представляю себе, что было бы со шнуром!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей