р. Горинь

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Lustuk
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 20 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Lustuk »

:lol: Підтверджую що 09.06.09р. в ройоні Шубкова - Тучина вилетіла падьонка массово. Я зловив 200гр. головня і зійшов десь 1,5кг, А Володя, той що на фото вище з 2 лящами, зловив головня в районі 2-2,3кг, я думаю, він фото скине. Падьонку ловим, морозим і потім на неї ловим протягом року.
Аватар користувача
larry
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 01 листопада 2008, 01:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення larry »

Lustuk писав::lol: Підтверджую що 09.06.09р. в ройоні Шубкова - Тучина вилетіла падьонка массово. Я зловив 200гр. головня і зійшов десь 1,5кг, А Володя, той що на фото вище з 2 лящами, зловив головня в районі 2-2,3кг, я думаю, він фото скине. Падьонку ловим, морозим і потім на неї ловим протягом року.
булоб цикаво на головня быльше 2-х кг глянуть, може то жерех?
Аватар користувача
Остап
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Остап »

Є дуже цікава інформація.
Вчора під час вильоту падьонки в районі Тучина була зловлена чехонь 30-35см.
Останній раз про вилов чехоні в Горині (в районі Суйського мосту) чув років 10 назад.
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ZVod »

Сьогодні мав нагоду побувати на Горині в районі Хотина... Сподівався на виліт падьоднки, якої ще небуло.... Лише поодинокі випадки... ловив на фідер. Брала виключно плотва не зовсім інтенсивно але залікових розмірів. Спіймав ще до того того головня на гарну ладонь та півкілограмову плотку.
Мій товариш Василь - теж сподівався на "польот бабочки", але все марно. Лише згодом на самій струї в проводку на поплавчанку дещо половив білої некрупної риби.
Одним словом не зовсім попали.

зы...
По самій струї... на шлейіфі, що несе ріка зверху кормиться рибка… Дуже вразив сом – спочатку голова, потім хвіст змією – ШИКАРНО!!!
Аватар користувача
larry
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 01 листопада 2008, 01:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення larry »

ZVod писав:СДуже вразив сом – спочатку голова, потім хвіст змією – ШИКАРНО!!!
колись на р.Случ бiля бумажної фабрики с.Моквин при вильоті поденки мав покльовку крупного сома на пучок поденки з поверхні (в случi поденка дрiбнiша) . Нажаль місце було дуже незручне для виважування, я був зажатий корчами з боків і не міг зійти з місця після 15хв випрбування фрикциона моеї катушки сом своєю щіткою просто перетер жилку.
На Горині в райні Азоту на подкові тоже раз був свідком як великий сом з поверхні збирав поденку, враження справляє :D
Аватар користувача
Banderivets
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 18 березня 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Banderivets »

Чи є шанси "набрать" подьонки сьогодні підвечір в районі Азоту?
Панове, любіть ПРИРОДУ, МАТЬ вашу!!!
Аватар користувача
Остап
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Остап »

Масово падьонка вже вилетіла. 9 червня летіла в районі Тучина, 10-го, як пишуть форумчани, в районі Оржева і думаю в цей же день біля Азота, бо 9-го ще не було.
Сьогодні можливі поодинокі спізнілі метеликі і то дивлячись по погоді, яка на даний час не льотна.
Тепер можна сподіватися хіба що на виліт іншого виду падьонки, яка за розміром менша приблизно вдіччі за цю. (Це та падьонка про яку згадував Larry декількома постами вище)
Ця дрібніша падьонка є не лише на Случі, а й скрізь на Горині.
ЇЇ виліт припадає на липень і по часу доби зміщений на години дві, тобто масово летить коли повністю стемніє на вулиці.
На відміну від великої падьонки, яка без особливого ентузіазму реагує на світло, цей метелик "фанат" світла.
Якщо під розстелений поліетилен покласти ліхтарик, то падьонку можна збирати з інтервалом 2-3 жмені за хвилину.
Аватар користувача
Banderivets
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 18 березня 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Banderivets »

Сьогодні масово вилетіла подьонка в районі Азоту. Наловив трохи, тепер думаю, як правильно зберегти. Фото в ФОТО...ФОТО...ВІДЕО...
Панове, любіть ПРИРОДУ, МАТЬ вашу!!!
Аватар користувача
aleksey_gregul
Боєць
Боєць
Повідомлень: 243
З нами з: 08 січня 2008, 01:00
Телефон: 0973449063
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення aleksey_gregul »

Banderivets писав: Наловив трохи, тепер думаю, як правильно зберегти.
Посмотрите здесь.
Прошлогодняя и сегодня как свежая!
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

с.Олександрія, вчора спеціально був на горині, на перекатах ввечорі, до темноти. подьонка літала, не багато, голавлік активно, смачно харчувався, на штучні приманкі майже не регаував, лише один потужний удар на вертушечку мепс № 1, але не засікся, що доволі часто в мєнє відбувається, і мене дивує... :roll:
з вертушками на головля почав експерементувати зовсім недавно, цікавиться приманкою не хуже за воблера (а може і краще!?), атакує активно, мощно, бье по приманці як правило знизу, але виважую одну з 3-5, бье але не засікаеться?! тактика наступна (не моя, десь прочитав) - закид під протилежний берег на стоячку, невеличка дуга лески по бистряку, "завожу" оберталку, попадає в бистряк, і далі майже без оборотів катушки по дузі під "свій" берег. реагує непагано, одна умова - присутність головня. але як писав вище, удар і мимо... здаеться трійник, тільки зачепи?!!
думаю бье в лепесток!
які мислі, друзі?
Аватар користувача
Banderivets
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 18 березня 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Banderivets »

aleksey_gregul писав:
Banderivets писав: Наловив трохи, тепер думаю, як правильно зберегти.
Посмотрите здесь.
Прошлогодняя и сегодня как свежая!
Я вчора пізно ввечері (вже вночі) імпровізував... Одноразових стаканчиків вдома не знайшов, отож спробував слідуючим чином.
Подьонка в мене була двох типів: перша - суха, - це та що я ловив в польоті підсаком, коли вона скидала мішечок, чіпляючись до прибережних кущів; друга - мокра, це та що я ловив з води, теж підсаком, зануривши ліхтарик в воду біля берега. Ліхтарик приваблював комах до берега, оскільки основна їх маса роїлася на течії. Таким чином трохи вдалося вполювати цих звірюк.
Взагалі хочу сказати, що вчора отримав величезне задоволення від даного природнього дійства. Хто не мав бажання чи можливості спостерігать масовий виліт подьонки - той багато втратив!
Отож я ввечері з комахами зробив слідуюче: суху розложив відразу в газети та заморозив, а мокру просушив на газетах, та запакував в сухі та заморозив. Тільки що перевірив морозильник та переконався, що все супер! Мене лише цікавить, що буде з комахою після розморозки, чи довго зберігатиметься на повітрі, під час риболовлі? Що скажете, панове? Поділіться, також методамии лову на "морожену" подьонку. Які результати?
Панове, любіть ПРИРОДУ, МАТЬ вашу!!!
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

В принципе на нее не ловят , а прикармливают смешивая с "основой" (в основном), ловить можно на черва , горох , опарышь и т.д. по вкусу :wink: :idea:
Ну вот почитал , поздновато , Алексей на нее ловит :roll: век живи век учись :cry: , лично я на вылетевше-замороженную паденку не ловлю.
А наверное зря :!: :?:
Аватар користувача
Duster
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 4
З нами з: 25 травня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Duster »

Колись черпаки на березі -біля ям були... Зараз є ??
Аватар користувача
Banderivets
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 18 березня 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Banderivets »

Duster писав:Колись черпаки на березі -біля ям були... Зараз є ??
Вас іст "черпаки"? 8O
Панове, любіть ПРИРОДУ, МАТЬ вашу!!!
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Спецільний пристрій для "миття" подьонки. Велика ручка на кінці якої ковш(як в екскаватора). Ковшом занурєємо в грунт біля води і перебираємо...
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей