р. Горинь

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Розпочалась аварійна зупинка виробничих потужностей хімічного гіганта. Разом з ними зупиняться і очисні споруди. Понад 70 відсотків неочищених каналізаційних стоків потраплять у Горинь. Заступник міського голови Сергій Васильчук прибув на підприємство аби вивчити ситуацію на місці.
http://www.ogo.ua/gallery/main.php?g2_itemId=21503
Roma
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 55
З нами з: 19 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Roma »

Як не одне, так друге... :evil:
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

На Горині розпрочався кльов мирної риби. :!:
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Мешканці Рівного уже сьогодні можуть залишись без воды

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Міський водоканал отримав телефонограму про зупинку хімічного підприємства "Рівнеазот", а саме через його очисні споруди йде три чверті каналізаційних стоків міста.

У разі повної зупинки Рівнеазоту місто змушене обмежити, а то й припинити водопостачання. Виняток зроблять хіба для шкіл, лікарень та садочків. Підприємство каже, зупинка вимушена, вже кілька місяців є проблеми з постачанням газу. Досі блакитне паливо купували у приватного "Укртрансгазу". Уряд наполягає змінити постачальника на державну компанію "Газ України". Порозумітися не вдалося, відтак у газовій трубі тиск знизився до критичної межі. А на самому підприємстві ухвалили неприємне для городян рішення.

Михайло Заблуда, Генеральний директор ВАТ „Рівнеазот”: "Сейчас половина завода уже стоит. Производство азотной кислоты отановлено. Сейчас начинаем планово останавливать производство аммиака. я думаю, через час будет остановлен полностю завод".
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
Николай33
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 108
З нами з: 17 березня 2008, 01:00
Звідки: Ровенский район
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Николай33 »

Знакомый ездил с ночевкой с суботы на пятницу, за деражное, туда где когда то была насосная, там есть хорошее место на Горыне поворот с приличными ямками, он охотился на сомиков, поймал одного грам 900, и под утро слышал как выше по тичению было произведено два взрыва, после чего минут через 30 по течению плыл мёртвый малёк, он был с ребёнком, и побоялся сходить и посмотреть на браконьеров, но говорит что там это частенько практикуется, пожалуйста сообщите об этом безобразии рыбинспекторам, пусть тот район возле Деражного контролируют лучше, обидно что таким варварским способом орудуют нехорошие люди и безнаказанно..
Ему я дал сегодня номер телефона испекции, в следующий раз если что то подобное он будет звонить, но боится что анонимность не будет обеспечена, я его как мог убеждал что всё будет ок, и он и его семья не пострадают если что.
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ZVod »

На горині...
Зразу, що кинулося в очі - це низький рівень води, нижчий за норму майже на метр. Ну що є то є... і наша команда в складі 4 чоловік розклала свої фідери зразу після ранкового дрібного дощику. З перших хвилин особливо не довелось щось закормити - табуни дрібної густери показали хто в домі хазяїн. Пізніше почали влітати дещо крупніші екземпляри – як не дивно окуні (у декого досить крупні), плотва і рідко крупні підлящики. В цілому рибка активна, але кльов досить обережний. Тому потрібна була певна спеціалізація, що привела в мене до дивного зацепу. На скільки я був здивований коли за цеп – ожив..... Я зразу зрозумів що це мій трофейний лящик.... За декілька хвилин трофей показав спинку і в мене другий шок – такий собі непоганий щупачок.... Дуже акуратно я його вивудив. Зловлений він був по всім правилам за куток верхньої щелепи на одного білого опарика і ще одна там хєрня. Дуже порадував, я тут не пошкодував що поставив міцний нуклеровський гак та лісочку 0,14 (прававда густера просила подавати їй в подальшому дещо делікатніше). Сутність саме цієї рибалки полягала в тому щоб підібрати найтоншу снасть та уникнути обривів - бо сортамент рибки був досить різноманітний.
Ps – ловив трохи на хорох – майже нічого але разок щось тикнуло.... і все..

Ось така рибка
Зображення

Робоче місце :wink:
Зображення

На малій воді
Зображення
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ANDROID »

На что ловил и где именно?
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення roony »

В неділю вирішив поїхати на Горинь. По-перше, ловити карасів на ставахтрохи наскучило, а по-друге почитавши звіти форумчан про риболовлю на Горині і побачивши фотозвіти Олексія Грегуля захотілось і собі такого ляща зловити))))
Довго вирішував куди саме, радився і зрештою поїхав в Хотинь. Товариш взяв машину. Він до речі вчився в Одесі за його словами чи не кожні вихідні їздив на Дністер та інші тамтешні річки. Рибу ловить теж способами одесько-молдавських рибалок. А тому можна було і позмагатись з ним цікаво і дещо перейняти з досвіду.
Приїхали о 5 ранку. Були хлопці з ночі. Розговорились. Кажуть за весь час (субота по обіді, ніч) - нуль. Ловили на фідер, прості донки-закидухи, наживка - опариш, хробак. 8) ну-ну...
Розклались значить... жінці дав махалочку, хай думаю живця наловить, бо була надія когось на живця схопити. :roll: І як показало життя бажання не без підставне))) Замочив прикорм, розкладаю фідера, ну шо я росказую ви і самі знаете як це буває)))
Жінка швидко розмочила рахунок і гарненький ротанчик з мисливця перетворився на жертву. Години до десятої на фідер ловиться лише середня плотва. Тільки но почав крапати дощ, на той фідер що закинутий нижче по течії покльовка - сіпанина кінчика, потім він загинається і ... всьо. достаю гачка немає((( І так ще два раза. Чухаю потилицю. Поводки 0,12 ... фрікціон приспущений до нємагу... Чи це я гачки прив'язувати не вмію(((( :oops:
Але відчуваю що підійшла стайка серйозних риб тому висновки тра робить швидше і ваабще тра шось робити!!!
Витягаю обидва фідера: шнур міняю на жилку, ставлю 0,14 поводок, замість трубки ставлю отвод просто на лєсці. Закидую, жду... Дружина в цей час пішла пекти картоплю. Факт загалом малозначимий але для цієї історії важливий. :arrow: І тут знов на закинутий нижче фідер клює! підсікаю виважю... Йде легко, мабуть знов плотва. серйозна рибка, думаю собі, побачила не серйозного рибака і пішла. І ту-ут за метра півтора від берега як почалось! Риба дає по гальмах і вмикає задній хід, і так відчутно тяне вниз ніби хтось на гачок цеглину повісив! Події не форсую, одною лише вудкою підвожу до берега, бачу сріблястий бік і від розміру трофею аж в роті пересохло. В голові думки літають різні - ні за одну вхопитись не можу... Жінка зазвичай страхує з підсаком але позвати її не було сил... да й підійти до берега їй без чобіт складно вода спала і на метер від страшне болто в яке провалюєшся по коліно. Давши рибі хапнути повітря викладаю її на берег і в цей момент вона відчіпляється (виявляється все таки гачки з лопаткою в'язати правильно я ще не навчився :oops: ) і лежить на березі біля самої води. 8O я киду фідер стрибаю, провалююсь, хапаю двома руками рибу і кидаю її подалі на берег.. ф-ф-у... з багнюки ледь видряпався, взяв ляща в руки - серйозний трофей! Зву жінку, та з подиву ледь у вогонь не впала. Товариш підбіг. Поки вони ляща розглядають у мене руки-ноги тремтять, закурити не можу. Горілки б!!! Усім!!!
Але вже перший фідер показує покльовку!!! Ну коротше кажучи три ляща я ще впіймав (правда поменше) і кльов перестав. Вперше мені захотілось сфотографуватись з трофеєм і пошкодував, що навіть на телефоні не було камери. Не було і сантиметра, але сірниковою коробкою поміряв - десь 51,5 см.
Правда, вже перед від'їздом, щось такеє клюнуло, що тягнуло туди-сюди а потім зацеп чи шо - ніякого руху. Мучив, мучив.. але витяг лише жилку - без кормухи і повідка((( І тут на протилежному березі спінгіст, який прийшов хвилин 10 тому, витягує щуку до 1,5 кг, але вона впала на берег і ушла в воду((( Мужик сказав:"Не засєклась".
А що мій живець? За цими лящами я про нього згадав коли дядько на тому березі на живця витяг окуня грам на 600-700 (як нам здалось з тієї відстані). Витягаю - а бичок реально пошматований чиїмось зубами, але на гачку крім нього нікого((( Ну думаю, "надо что-то в консерватории подправить" перед наступним виїздом. А шо? На фідер ловиш, а донка собі стоїть нікому не заважає)))
Вже в 12 зібрались до дому - товариш поспішав. Він зловив лише три окунці, і розважав мою дружину історіями типу "якось я на Дністрі такого ляща взяв".
Вдома за пивом ми з дружиною вирішили, що ніде як на річці не набудеш того досвіду, і не навчишся ловити рибу.
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
aleksey_gregul
Боєць
Боєць
Повідомлень: 243
З нами з: 08 січня 2008, 01:00
Телефон: 0973449063
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення aleksey_gregul »

Да! Горынь она такая... Даже предположить, что может клюнуть невозможно. Посему даже верховодку желательно ловить на надежные снасти. У меня именно так и было. Ловил верховодку а клюнул лящик 3.250кг. Он на аватарке.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Вдома за пивом ми з дружиною вирішили, що ніде як на річці не набудеш того досвіду, і не навчишся ловити рибу.
Поддерживаю, правильно глаголишь, река даёт море опыта!!!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
qwert
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 89
З нами з: 04 липня 2008, 00:00
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення qwert »

Вчора був на річці. Піднялась вода. Кльову майже немає.
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

Да ладно клева нет . В раене Химии на фидер с опарышем (в ночь) берет знатный лещ (только кое кто не хочет делится такой инфой) на кончик подматывай светлячка , хорошая прикормка с вечера ! факт
:!:
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ZVod »

Рибалив, сьогодні 17.02.09 значно вище шлюза десь чотири годинки. рівень води, як і прозорість майже літня... течія дещо сильніша. Поки туди-сюди та й вже дев'ята ранку під фідерною годівницею...(ну звісно ж під фоксом 8) ). Самого ранку преспектива дуже райдужна - майже кілограмовий карасик та один обрив. Обрив розмотав десь 15-20м. на шпулі та поки йорзав, проти течії різко бризьнув. Змушений був постаити 0,09 від трабуко-еліт бо кльов був ДУЖЕ ... ДУЖЕ обережний.... а то й зовсім відсутній. Ловив на одного опариша...

ps: На останок, коли вже зібрався, така собі непогана щуча-мамка помахала хвостиком, під кущем.. А так річка абсолютно без сплесків...

Всім удачі....

Зображення

Зображення
Востаннє редагувалось 20 червня 2011, 21:52 користувачем ZVod, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

карась чудовий
"... А в это время сейчас кто то на рыбалке..."
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ZVod »

П'ятниця 24,04,09 .... вище шлюза...
Вода, ще більше впала ... досить прохолодно не тільки зранку але протягом самого дня. Ранок розпочався з дрібної густери та поганого кльову. Світлу прикормку вже можна цілком сміло використовувати - наколотив наполовину фіш-дрім. Працює. Рибас реагує але кльов зовсім невпевнений - тільки коли годівниця повна. Густера теребить. Дуже шкода що повз тебе пропливають товариші верх брюхом. Це мабуть не сіточники попрацювали. До обіду кльов покращився. Зявилась плотка. Вцілому десь було три нормальні покловки а так дуже слабенько!!!

Зображення

Зображення

Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей