р. Горинь

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Samuraj »

SergeyOn писав:Ну звичайно ви вирішіть це питання на майбутнє шоб знати.
:smu:sche_nie: Але ми на самій ямі не ловили, а після неї, вже за поворотом. На самій ямі 2 спінінгіста кидали приманки, про яких AndreyK писав, в яких була покльовка і схід "чогось".
Я трішки не так написав, ми ловили в районі Гапки, а точніше після неї.
Горыныч конечно прав - закон должен быть одинаков для всех. Но у нас в плане рыбоохраны нет порядка и скорее всего никогда не будет! Как по мне, то пускай нормальные рыбаки (форумчане) почаще наведаются в эти места, может хоть так эти места драчисты, електрики и вся отальная шлае... будут меньше посещать. Сам недавно ниже дамбы вступил в конфликт с одним драчистом, почтенного возраста, минут десять его воспитывал, не помогало, пока не воспользовался ненормативной лексикой с угрозой рукоприкладства - подействовало. :st_ruskiy: В дискуссию вступать не буду, ИМХО.
Аватар користувача
SergeyOn
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 157
З нами з: 25 березня 2010, 01:00
Телефон: 063-477-93-16
Звідки: м. Радивилів
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення SergeyOn »

Дак я тоді просидів ні одної покльовки, в звонив сьогодні Влад (Valdys) казав шо знакомий рибак казав шо місцеві
в районі теплого вже покипятили!! :sh_ok: :sh_ok: Може я і попав після них, як на 8 чоловік шо там рибачили навіть тичка не було.
То це все логічно і пояснюється! А тут на погоду грішиш!!!

І коли встигають!?!? Коли вже вони наїдяться :pa_la_ch: :pa_la_ch:
Рыба не клюет, потому что у нее клюва нет!!!
Kostya
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 171
З нами з: 02 червня 2009, 00:00

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Kostya »

На рахунок кльову в суботу.
В продовж того часу, що я "фідерую" на Горині я для себе зрозумів, коли буде кльов, а коли ні. Для мене є три основні фактори :
1. Якщо вчора погода була значно краще ніж сьогодні - перший мінус.
2. Якщо в березі я не побачив жодного малька - другий мінус.
3. Якщо декілька опаришів, кинутих в річку, тонуть і ніхто їх не чіпає - третій мінус.
В суботу було три мінуси. Я зрозумів що приїхали дарма ще з ранку. Навіть другий фідер я не розвертав. Жодні браки тут не при чому, просто бувають дні коли клює і коли не клює, в суботу був день коли не клює.
Так що, шановні фідермєни, не падайте духом, "далі----буде"
Kostya
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 171
З нами з: 02 червня 2009, 00:00

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Kostya »

Нарешті дочекався неділі і на рибалку.
Біля дамби народу тьма, сів на перше вільне місце.
Підлящики 600,650 гр. на горох і на опариші. Судачок на опариші+пінопласт в момент початку вимотування.
Судачок був перший, а першу рибу я завжди беру із собою, традиція, звиняйте!
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
SergeyOn
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 157
З нами з: 25 березня 2010, 01:00
Телефон: 063-477-93-16
Звідки: м. Радивилів
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення SergeyOn »

Всім привіт!

Важко про нульовий результат писати але.... :wo_ol:
В неділю також сидів фідером на шлюзі. З 7-00 до 12-00 бачив тільки одну покльовку, і то слабеньку.
Ловив на опариша, мотиля та кукурузу.
І сидів через 3 місця від Кості, який по попередньому посту хоч відійшов від "нуля" :co_ol:

Після 12-ї підїхали знайомі і забрали на шашлик! :dan_ser:

Тепер питання до Кості: коли по часу ці підлящики проклюнулись?
Рыба не клюет, потому что у нее клюва нет!!!
Kostya
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 171
З нами з: 02 червня 2009, 00:00

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Kostya »

Підлящики зловлені з 10-30 до 13-30.
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Сегодня ездил в Рубче открывать сезон с SergeyOn и ещё одним знакомым. Уровень воды упал примерно на полметра по сравнению с тем что там был 2 недели назад. Вода уже довольно прозрачная.
С самого утра было тихо, потом в период с 8 до 9 был клёв, затем опять тишина и лишь в обед несколько поклёвок, дальше фидеры продолжали молчать и около двух часов собрались домой. Наживка - опарыш+мотыль, прикормка - гороховая каша по "киевскому" рецепту.
Результат - два подлещика (больший грамм около 300), плотва и маленький рыбец. Это была моя первая рыбалка фидером, так что результатом, в принципе, доволен. :hi_hi_hi:

Зображення

Зображення

PS Днём знакомый от скуки собрал маховую 5-метровку и на удивление очень бойко клевала верховодка. :sh_ok: А я то думал ещё рано и свою поплавочку не взял. Что интересно, наиболее интенсивный клёв был на солнце, а не в тени, и ближе к мелководному пляжику - видимо, рыба выходит погреться.
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Юра »

Сьогодні теж виїзджав на Горинь з фідером. Район Азоту.
Але виїзд був більш для релаксу на природі, ніж щось зловити, так як до фідерного сезону ще не готовий та й вважаю, що ще рано. Та несила було сидіти вдома. Та й жінка відпустила :ya_hoo_oo: , але лише на суботу.

Перше, що здивувало - нема рибалок - значить, нема кльову або й риби. Друге - вода впала на пів-метра. Третє - заморозок, трава в інії.

Сів зліва від шлюзу, думав, що рибка має бути активною ближче до мілких місць. Прикормки принципово не готував, лише зварив мастирку (горохову) і використовував пружину замість кормушки. Спочатку тестував монтаж, який по весні себе зарекомендував на ставках по карасю: кінцевий груз, 15 см повідок , пружинка, основна жилка і 1-н короткий повідочок на верхнє кільце пружинки. Повний ігнор. Не кліпсувався, шукав місця локації рибки. Згодом переробив під класичний фідерний монтаж із повідками 60 та 40 см. Наживляв опариш та мотиль у всіх мислимих комбінаціях. Нащупав одну точку, ямка. Покльовки бачив лише там. Але лише покльовки. Обсмоктувало мотиля, зривало опариша, можливо, раки, або перловиця. Кілька штук зловив. :ti_pa: Одним словом, кльову не було. Із "бонусів" - линок грамів 350, що ще більше здивувало. Був весь в п"явках. Линок заковтнув пучок мотилів. Одного підлящика розміром з пів-долоні поставив на живця, коли вже складався і витягував, був порізаний, а покльовки не бачив. Поряд сиділи рибалки, та ж сама картина. Всі дружно змоталися і пішли на маршрутку в 13-00.

Незважаючи на негативну тенденцію в кльові сезон "розмочив", якось аж легше стало. Та й погода порадувала. От таке.
bondar0809
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 20 жовтня 2010, 11:58
Телефон: 0970487753
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення bondar0809 »

AndreyK писав:Сегодня ездил в Рубче открывать сезон с SergeyOn и ещё одним знакомым. .
Ловив на ямі чи на рівному дні?
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення AndreyK »

bondar0809 писав:Ловив на ямі чи на рівному дні?
На прямике
Аватар користувача
Вова2008
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 19 лютого 2012, 20:15
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Вова2008 »

З 11.30до18.був в Решуцьку.За весь час 3 покльовки І все. Опариш і червоний хробак.
в рибалці як і в інтимному житті головне процессссс!!!!!
Аватар користувача
Серж-ядовитий
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 22 лютого 2010, 01:00
Телефон: 0965706360
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Серж-ядовитий »

25 був в Горбакові на горині рибацюг трішкі було. Вітер канешно конкретний фідер з стійкі піднімав аж :a_g_a: , з 8:00 до 13:00 за весь час одна покльовка один голавль грам 300 :hi_hi_hi: . Рибачив на: опариш, мотиль, хробак. Покльовка була на опариш з хробаком. Прикормка власна з додаванням вареного пшона і трішкі фіш-дрім - лещ + бетаін. Вода піднялася на сантиметрів 80. Говорив з одним рибацюгой то сказав , що в суботу 24 покльовки були зловив пару плоток два подлещика трохи густьори а ось сьогодні 25 не однієї покльовки небачив на томуж самому місті сидів і пробував на інших нічого. Я зібрався і вирішив сходити на ставок ...http://rivnefish.com/forum/viewtopic.ph ... 082#p33082
Pank
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 60
З нами з: 20 лютого 2012, 18:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення Pank »

Цих вихідних в суботу 7 квітня на Горині в с.Воскодави біля дамби спостерігав за двома фідерменами. Тягали мелоч раз за разом. Але на падьонку в той день клювало краще і без прикормки, ну не краще але більша плотва та лящики грам по 300)))
Аватар користувача
Вова2008
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 19 лютого 2012, 20:15
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Вова2008 »

16 ,був в Решуцьку.7пічкурів,один горошиною вдавився,перший раз бачив :cry_ing: .На спінінг якась паскуда відгризла половину металевого повідка....
в рибалці як і в інтимному житті головне процессссс!!!!!
Kostya
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 171
З нами з: 02 червня 2009, 00:00

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Kostya »

Вчора, 17 квітня, був нижче шлюзу(Азотівського). Результатом задоволений(як на таку погоду), 1.5 кг(11шт) мірної плотви та підлящика, два голавлика по 100гр.-підростають. Ловив на опариша та мотиля , окремо (не бутерброд). На мотиля клювала дуже дрібна риба, то ж використав його в якості домішки до прикормки. Прикормку приготував суто літню. Ловив на тому місці вперше, з 6:30 до 15:00. Фото не робив.

P.S. До уваги спінінгістів - поверхнева активність хижака була на високому рівні, весь час.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей