Бочаниця

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
oleg1221
Ледар
Ледар
Повідомлень: 22
З нами з: 24 лютого 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення oleg1221 »

в середу були з 6 до 11год 1 окунчик ГАЛЯК ПОВНИЙ. рИБУ НЕ ПРОДАЮТЬ А СЕТІ СТАВЛЯТЬ.Оплата з острова 50грн
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення KYM »

Ого...! :-(
Схоже ще одна водойма на грані...
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення stal1n »

тиждень назад мій дружбан ловив в ніч з пятниці на суботу
карась ще не ловиться, зловлено всього два екземпляри з ікрою - випущені
також зловлено декілька плотвиць(але кому вони тре? :) )
все на вудку, фідер промовчав як німець цілу ніч і ранок, навіть хробака ніхто не тронув

хто має якусь свіжу інформацію щодо водойми - діліться :bra_vo:
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Boroda
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 24 липня 2009, 00:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення Boroda »

Всем привет! Простите за запоздалый отчёт :smu:sche_nie: , навалилось малость работы…
И так, в обед пятницы 7-го мая, мы (Андрей, Вова и я) выехали в Бочаныцю на карася.
Исходя из силы и направления ветра, мы выбрали северную сторону острова. Быстро разбив лагерь на более-менее «ровном» участке, начали закармливать место ловли.
Вскоре у ребят пошли первые поклёвки. Правда клевал исключительно окунь. А по сему я принял решение расчехлить спиннинг и упереться в микроджиг. На первом же забросе – стандартный мелкий окунек. А дальше, «як пороблено» :ved_ma: , почти на каждом забросе по 2-3 поклёвки, а то и спин дугой, уже й протащишь пару метров и … очередной сход. Благо хоть у ребят, на опарыша :sh_ok: , окунь клевал, так что на уху наловили.
Уха :e-d-a: была просто сказочная, по новому, для меня, и очень неожиданному рецепту.
Поздний ужин плавно перешёл в заполночьное расписание «Тысячи», а там уже стало светать. Ночью клевало очень слабо и исключительно ерши (они где-то узнали, что уха уже сварена и опасаться уже нечего).
Ребята, малость посидев на пирсе, ушли спать. Я же остался ждать утреннего клёва. А клевали у меня исключительно окуньки и ершики. Но всё же удача таки улыбнулась мне, я поймал на фидер ерша-«монстра». При вываживании даже два раза сработал фрикцион, правда подозреваю, что это ерш или кормушка цеплялись за траву, но все равно приятно.
На глаз ерш потянул (сначала) на 200 гр., чуть попозже – 250 гр., а по дороге восвояси :k_i_n_g: и все 300 гр. По приезду домой, всё стало на свои места, ерш потянул ровно на 120 гр. длина до основания хвоста – 21 см. (до окончания хвоста – 23,5 см).
А карась видимо недавно отнерестился и «болеет». За два дня было поймано, всего 5 штук. У тех рыбаков, которых мы могли видеть, тоже не было замечено особой активности.
Фото можно посмотреть здесь
«Оскому» по фидерной и поплавочной ловле так и не сбил…
Не шалю, никого не трогаю, починяю примус
Аватар користувача
SKIPERUN4IC
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 48
З нами з: 22 листопада 2009, 01:00

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення SKIPERUN4IC »

був в Бочаниці, карась гарний, но мало :) зловив 14 штук 3кг получилось в других людей результати тоже не особо, чогось йому там не хватає, навєрно води забагато :) да ще й казали шо закормили серйозно
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення stal1n »

НАРЕШТІ побував у цьому році в Бочаниці Зображення , провів там добу
при приїзді мали намір закріпитись на березі, але охоронець переконав нас краще сісти на острові
я заняв 25 пірс, мій напарник 24

десь о восьмій вечора вже зайняли місця
поспіхом розклав новеньку вудку і закинув на мастирку, а сам почав готувати прикормку. Дивлюсь а поплавочок легенько смикається, але до впевненого "повело!" діло не доходить. Декілька разів перезакинув, але це нічого не дало: ті самі подьоргування. Тоді вирішую, щоб мене не відволікіла ця дрібнота ставлю на гачок(Kamasan B983 №14) одну кукурузку "Премія". Лише поплавок встає як відразу починається впевнене клювання і веде в комиші. Я як завжди споійкно і впевнено майже без підсікання дістаю вудку на себе... І тут моя новесенька вудка згинається як веселка, мене всього різко тяне з пірса, я щось намагаюсь зробити і БЗДИНЬ, щось порвалось і ковазаючий поплавок за 17 гривнів плаває у воді. Лізу у воду за поплавком, знову ставлю на вудку, підбиаю грузик, в'яжу повідок. Налаштувавши глубину й огрузочку попплавця, все готово. Знову наживляю кукурузку і кидаю в теж місце. Тільки поплавець стає як відразу починає йти в камиш! Тяну вудку на себе, починає тріщати фрикнціон на катушці, намагаюсь грати фіркціоном і не дати рибі зайти в камиші, але це мені погано вдається і знову БЗДИНЬ. Знову поліз у воду за поплапочком :)
Оскільки такої великої риби ще в житті на вудку не ловив, тому навіть приблизно не знаю якої вона була ваги...
Більше на кукурузу того вечора не клювало, ми розклали всі снасті і позакормлювали місця. По класиці бочаницького кльова перша риба першого дня - окунь, попапвся на фідер. Ще до настання темноти я зловив одного чи двух карасиків на фідер.
Вночі ми смажили шашлички і вели задушевні рибацькі бесіди, кльов був повністю відсутнім.
Прокинувшись вдосвітая перезакинув всі снасті і потрошки почала покльовувати плотвичка на фідери
РАПТОВО почав верещати той самий фрикціон на поплавцевій вудці, закинуто було на кукурзку. Цього разу риба була значно меншою, але все рівно дуже сильною. Проблема в тому що поряд є камиш і якщо риба потрапить туди шансів її витягнути немає. Прибіг мій колега і ми впрвано затянули карпика в підсак
Після цього кльов був вялим і лише в годині о десятій ранку я нащупав фідером якесь місце де почав брати регулярно карась. Клював раз в хвилин 15, але весь риб хороший і гідний. Десь риби три непогані екземпляри у мене зійшли ще у воді і риби з дві не зміг завести у підсак.
Коли телефонував охоронцю, отримав інформацію що ловиться карась на манку і хробака, на ділі виявилось, що на манку не бере взагалі, на хробака я зловив 4 окуня, одного йорша-велетня грам на 80 і 2 карася, всі інші карасі ловились на опариша. Прикормку застосовував саморобну
загальний результат 7.7 кг, але у мого напарника у заліку було всього-навсього карасів 5, і всі невеличкі Зображення . У інших рибаків на острові резуальтати теж якісь були погані.
А для мене це була супер рибалка, всім ні хвоста ні луски Зображення

Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення

P.S. після мене пірс номер 25 зайняв чоловік, який вже неодноразово на тому місці ловив виключно карпів, я сьогодні телефонував десь в 11 ранку, чи зловив він щось. Відповідь - повний нуль, сьогодні кльов відсутній
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення stal1n »

був на рибалці в Бочаниці
прибули в суботу, 26 червня о 15:00, рибалили до 14:00 неділі

я відразу як приїхали я закинув вудку на кукурузку в надії, що візьме карпик, але він за весь час рибалки так і не взяв
почав закормлювати своєю особливою прикормкою фідерне місце і почались покльовки: карасі і мала краснопірка
почався дощ і всі наша компанія(крім мене) сховались на березі, у мене ж був дощовик і я продовжував чатувати над фідерами - клювало
Взагалі противний дощ йшов майже весь вечів, було неприємно але нічого не зробиш. Як почалось смеркатись дощ припинився, а з ним і кльов. У мого дружбана десь о годині 9 щось клюнуло на кукурузку на вудку в комишах, це щось відразу стянуло вудку у воду і миттєво розірвалось повідок.
вночі я зарядив два фідери на кукурузку, які так і не клюнули, мої колеги прилаштували до поплавців світлячкки - жодної покльовки вони не побачили. Взагалі останні два роки ще ні разу не клювало в Бочаниці вночі.
Я прокинувся десь о третій тридцять і ще раз прикормив місце в камишах почав чекати кльову. Клювало на вудки дуже вяло і карась невеликий. На фідер почало брути десь о шостій ранку, і в основному краснопірка, після години девятої і до кінця рибалки спіймати карася на фідер стало рідкістю. Клята краснопірки клювала жадно і безперестанку, причому якщо на одні й ті ж опарші можна зловити три чи чотири карасі без заміни, то краснопірка якимось чином з'їдає відразу всю насадку, тому в мене катастрофічно швидко закінчувались дві пачки опаришів
Ситуація у інших рибаків на острові була погана, в заліку по декілька карасиків за цілий ранок, непогано ловив чоловік на пірсі номер 17, на пірсі номер 0 на бойли було впіймано читири коропа
отаке, взагальному я спіймав приблизно 4,5 кг рибки
Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
PASHA
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 81
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення PASHA »

Всім привіт!Завтра перший раз їду рибалити в Бочаницю - став не знаю!Підскажіть будь-ласка, хто що може...яку наживку брати з собою, на що клює,на які бойли ловиться,чи є комари ввечері чи ні?Дякую!!!
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Особисто у мене - на опариша-слабо, на кукурудзу-слабо. В основному мастирка....на червяка-окунь. Це за прошлий рік.
Може краще не в Бочаницю) ?
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення stal1n »

я ловлю фідером виключно на опариша
вудкою в камишах клює на все, потрібно лише підібрати ключик, тому беріть з собою максимально можливий багатий арсенал насадок
на кукурузку в камишах є реальний шанс поцепити карпика
комарів нема, або я їх не помічав
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

PASHA писав:Всім привіт!Завтра перший раз їду рибалити в Бочаницю - став не знаю!Підскажіть будь-ласка, хто що може...яку наживку брати з собою, на що клює,на які бойли ловиться,чи є комари ввечері чи ні?Дякую!!!
Коллеги а вот произошло и ЧУДО!!!!! - подводники снимают маски, листы, бросают гарпуны - и берут в руки УДОЧКИ, ФИДЕРА и тд...Паша - респект Вам, и так смотриш и Вы станиет такими же как и мы :)
По прикорму я чесно не знаю, всё зависит на что именно собираетесь ловить - рекомендую взять всего по чуть. Но знаю одно - точно, ночью сторожа раставляют сети :-( и ловят карася, коропа, а потом продают по 10грн/кг. Так что смотрите сами и принимайте решения. :men:
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
PASHA
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 81
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення PASHA »

Viktorovi4 писав:
PASHA писав:Всім привіт!Завтра перший раз їду рибалити в Бочаницю - став не знаю!Підскажіть будь-ласка, хто що може...яку наживку брати з собою, на що клює,на які бойли ловиться,чи є комари ввечері чи ні?Дякую!!!
Коллеги а вот произошло и ЧУДО!!!!! - подводники снимают маски, листы, бросают гарпуны - и берут в руки УДОЧКИ, ФИДЕРА и тд...Паша - респект Вам, и так смотриш и Вы станиет такими же как и мы :)
По прикорму я чесно не знаю, всё зависит на что именно собираетесь ловить - рекомендую взять всего по чуть. Но знаю одно - точно, ночью сторожа раставляют сети :-( и ловят карася, коропа, а потом продают по 10грн/кг. Так что смотрите сами и принимайте решения. :men:

Дякую,Viktorovi4, за те, що так мене компліментами засипали! :mi_ga_et: Але повинен Вам сказати, що підводним полюванням я займаюсь мало часу, а от риболовлею з 10 років і до ціх пір :ni_zia: , так що я такий же як і Ви вже давно! :hi_hi_hi: :mi_ga_et: :co_ol: Ловлю і на фідер, і на поплавочні, і на карпові, і на резинки, інколи на спінінг,а також їжджу на зимню рибалку... :mi_ga_et: :co_ol: :ni_zia:
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення stal1n »

PASHA писав:
Viktorovi4 писав:
PASHA писав:Всім привіт!Завтра перший раз їду рибалити в Бочаницю - став не знаю!Підскажіть будь-ласка, хто що може...яку наживку брати з собою, на що клює,на які бойли ловиться,чи є комари ввечері чи ні?Дякую!!!
Коллеги а вот произошло и ЧУДО!!!!! - подводники снимают маски, листы, бросают гарпуны - и берут в руки УДОЧКИ, ФИДЕРА и тд...Паша - респект Вам, и так смотриш и Вы станиет такими же как и мы :)
По прикорму я чесно не знаю, всё зависит на что именно собираетесь ловить - рекомендую взять всего по чуть. Но знаю одно - точно, ночью сторожа раставляют сети :-( и ловят карася, коропа, а потом продают по 10грн/кг. Так что смотрите сами и принимайте решения. :men:

Дякую,Viktorovi4, за те, що так мене компліментами засипали! :mi_ga_et: Але повинен Вам сказати, що підводним полюванням я займаюсь мало часу, а от риболовлею з 10 років і до ціх пір :ni_zia: , так що я такий же як і Ви вже давно! :hi_hi_hi: :mi_ga_et: :co_ol: Ловлю і на фідер, і на поплавочні, і на карпові, і на резинки, інколи на спінінг,а також їжджу на зимню рибалку... :mi_ga_et: :co_ol: :ni_zia:
ну а де ж звіт по рибалці в Бочаниці?? :ne_ne_ne:
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення nazrik »

Де на даний момент найкраще сідати на ставку.....чи на острові (на якому пірсі),чи на дамбі і з якого боку від бази????????
Буду дуже вдячний,так як цього року вперше хочу потрапити в бочаницю з пятниці на суботу)))
дякую
Аватар користувача
kolesdoc
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 11 червня 2010, 23:26
Звідки: Рівне,БК
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення kolesdoc »

І мені теж, особливо на фідер( особливо на method).
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 1 гість