Гільча (біля джерела св. Миколи)

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Николай33
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 108
З нами з: 17 березня 2008, 01:00
Звідки: Ровенский район
Контактна інформація:

Гільча (біля джерела св. Миколи)

Непрочитане повідомлення Николай33 »

Був сьогодні, погодка бррр, вітер просто з морозом, почав рибалити о пів на восьму ранку, і до 17 години.
Зловив 4.2 кг риб, 90% карасики (на палець, такі я зазвічай випускаю, але прохання власника забирати, бо його росплодилось тьма.
карпики, амури не клювали, хоча з наживок и принад, був повний боекомплект, карасиків таких пузатих я ніколи ніде не бачив, вони як сардельки, і зовсім не рухливі, витягуеш рибку без сопротивлянь, -не цікаво..
можна списати поганий кльов на погоду і різні стихії, але основна причина, перекормлена рибка, за 3 тижні вбехали уйму корму, і був невеличкий іцендент з сторожем, ні я не моя дружина не були проінформовані що розділенний ставочок, це два різні водойми, і на одному можна рибалити , а на другому ні, - і ось зараз моя дружина почала освоювати вміння ловити рибку, і виділивши їй невеличкий фідер, з кормушкою 20грамм, вона вчилась, і при тому виходить не погано, впіймала два карпики, і одного амурчика, не рахуючи карасиків, і от близько обіда, коли перестали навіть карасики клювати, я їй запропонував спробовати на другому ставочку, це буквально через півтора метра, да і за вітром закидувати, і тільки закинула- карпик грамів 150, знов закинула, і знову карпик, це єйфорія продовжувалась хвилин 20, вона успіла впіймати і відразу випустити 14 карпіків, просто ЖОР!!, ми карпики взагалі випускали завжди, якщо вони менші за 300 грамів, а сторож прийшов, і насварився, там не можна ловити, розсадник...
Десь через дві години прийшов молодий сторож, і розказав усе, на той розсадник не хватило корму, або кормить будуть піздніше, тому там так клюе, що насадка не вспіла впасти, як уже в гландах у коропця :)
виходячи з сьогоднішнього опиту, зробив висновок, зараз коли у риби почався жор (осінній) потрібно відвідувати водойми безплатні, більше шансів на гарний відпочинок, і активне клювання риб, бо власники водойм, із-за дешевизни кормів гатять туди тоннами..
-якщо я помиляюсь, поправте.
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

дякую за звіт.
завтра збрався туди їхати (((((
serjik
Нуб
Нуб
Повідомлень: 6
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела св. Миколи)

Непрочитане повідомлення serjik »

Николай33 писав: розділенний ставочок, це два різні водойми, і на одному можна рибалити , а на другому ні
.

Уточніть, будь-ласка, стосовно ставків. Чи можна ловити на ставу, що знаходиться навпроти самого джерела Св. Миколая (на березі ставу є залізний будинок-вагончик)? Оскільки бачив там табличку прибиту на вербі "Ловити рибу заборонено".
Аватар користувача
Николай33
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 108
З нами з: 17 березня 2008, 01:00
Звідки: Ровенский район
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Николай33 »

Уточніть, будь-ласка, стосовно ставків. Чи можна ловити на ставу, що знаходиться навпроти самого джерела Св. Миколая (на березі ставу є залізний будинок-вагончик)? Оскільки бачив там табличку прибиту на вербі "Ловити рибу заборонено".
имеено этот пруд платный, только нужно ехать в самый дальний конец, там где дом у воды, там и сторожа, и стоянка для авто, и там мини беседочки для рыбаков.
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

а риба там есть или просто деньги берут
"... А в это время сейчас кто то на рыбалке..."
Аватар користувача
SKIPERUN4IC
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 48
З нами з: 22 листопада 2009, 01:00

Непрочитане повідомлення SKIPERUN4IC »

Всім привіт! хтось знає в Гільчі ловить рибу можа?? якшо да, то по чом зимова??
Аватар користувача
Николай33
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 108
З нами з: 17 березня 2008, 01:00
Звідки: Ровенский район
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Николай33 »

можно, цена 50грн
Аватар користувача
SKIPERUN4IC
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 48
З нами з: 22 листопада 2009, 01:00

Непрочитане повідомлення SKIPERUN4IC »

ясно, пасібо, знаєж чувак собі ціну, даже зимой такі ціни, буде навєрно сам ту рибу там скоро ловить. Верхів полутше
Аватар користувача
avtoelectrik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 23 червня 2010, 19:27
Телефон: 0975002075
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела св. Миколи)

Непрочитане повідомлення avtoelectrik »

щось про Гільчу давненько ніхто не пише :) ,був там 22 та 24 числа рибалка платна 50грн ,біля ставу стоїть сморід від мертвої риби .Десь два тижні тому місцеві кажуть кормили з човнів на убой якимось протухшим насінням схожим на ріпак(мабуть як це зараз часто робиться власниками водойм -ЩОБ НЕ КЛЮВАЛО :-( ) ,в результаті через день став був білим на поверхні море дохлого карася ,Зараз же є поодинокі дохлі особини по воді та очереті ,але клює рибка ніби її не кормили взагалі і карпики чомусь більшість бере біля самого берега і на поплавчанки на донну снасть дуже рідко., 24го ловив сам ,дружина підсаком керувала , карасів вже багато не брали .Короп там весь стандарт 500-800гр є ще тогорішні амури біля 2кг ,але дуже мало бо торішню рибу після сходу льоду кажуть виезли на смітник ,а так рибалка дуже сподобалась і мені здається що стільки риби мало де можно впіймати на теперішніх платних ставках :-(
Востаннє редагувалось 26 серпня 2010, 20:29 користувачем avtoelectrik, всього редагувалось 5 разів.
Аватар користувача
avtoelectrik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 23 червня 2010, 19:27
Телефон: 0975002075
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела св. Миколи)

Непрочитане повідомлення avtoelectrik »

Більшість було взято карася а його там як кинеш прикормки вода кипить як в чайнику і, так як він там вспливав вверх пузом на очах то мені здаеться така доля для них краща та й улов було поділено по чесному :)
rabinovich
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 79
З нами з: 20 квітня 2010, 19:32
Телефон: 0509674615
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела св. Миколи)

Непрочитане повідомлення rabinovich »

Пару вопросов: 1-Гильче находится по дороге на Острог? (не удивляйся,я коренной Львовянин и в Ровно недавно)
2-народу много?
3-какую насадку использовал на карпа,карася?
4-на фидер не пробовал?
5-машину рядом поставить можно?
Большое спасибо за ответ!
Аватар користувача
avtoelectrik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 23 червня 2010, 19:27
Телефон: 0975002075
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела св. Миколи)

Непрочитане повідомлення avtoelectrik »

Ви знаєте мені дуже цікаво їздити по ріноманітних платних ставах часом і на чималу відстань ,а там оказується ,що як не воду приспустили чи мішечків з хлоркою накидали вздовж берега чи взагалі ось так як в Гільчі просто потравили пару тонн риби ну типа щоб не клювало ,ось так і в черговий раз приїхав закинув ,наловив,само собою отримав задоволення а не відбив 50грн ,бо на снасті витрачено в декілька десятків разів більше САМЕ НЕ ДЛЯ ВИЛОВУ ,А ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЗАДОВОЛЕННЯ,кожен це розуміє.
Аватар користувача
avtoelectrik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 23 червня 2010, 19:27
Телефон: 0975002075
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела св. Миколи)

Непрочитане повідомлення avtoelectrik »

пару фоток для наглядності ... :)правда тут був майже ураганний вітер це видно по камишах і хвилях ,ну і звісно нульовий кльов.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела св. Миколи)

Непрочитане повідомлення stal1n »

а вночі дозволяють рибалити?
завозити снасті з човника?
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
avtoelectrik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 23 червня 2010, 19:27
Телефон: 0975002075
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела св. Миколи)

Непрочитане повідомлення avtoelectrik »

stal1n писав:а вночі дозволяють рибалити?
завозити снасті з човника?
обмежень поки що немає,але човник там не допоможе -25 30 метрів і все далі зрізані кущі майже по всьому ставу ,я відразу перший раз чотири оснастки залишив :) ,а взагалі краще глянути через Google Планета Земля там фотка ставка ще без води видно і ями і бровки ....і кущі :-) .
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей