Рибінспекція інформує...

офіційна інформація, документи
Правила форуму
Ініціатива Чиста Устя

Телефон гарячої лінії Рівнерибоохорони 0(362) 63-39-32
email rivneryboohorona@gmail.com
"Телефон довіри" відділу запобігання та протидії корупції в органах рибоохорони 0(63) 982-24-62

Усіх небайдужих громадян просимо повідомляти журналістів телеканалу „Рівне1” про випадки браконьєрства за телефоном 0362-623-501
Аватар користувача
UR5TIG
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 106
З нами з: 28 травня 2008, 00:00
Телефон: 0673838772
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення UR5TIG »

[quote="salijchyk"][quote:b669bc5460="SergeyOn"]Да з Life буде дорого)))
А опубліковано десь на сайті немає?
А то за один гачок все ясно, а от за тройнік на блєсні і воблер з 2-ма тройніками!
Нехочеться непорозумінь! А то приїдеш а тут тобі :arrow: гов ховм! Тут ловити неможна! Шей блєсною![/quote:b669bc5460]

Якщо не введено повну заборону ... тоді спініг з блешньою - мається наувазі штучна наживка... і воблер з трьома гачками - читати як одна блешня... ОК?
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Vik »

Шановні, маю величезне прохання, скиньте хто знає номер хмельницької рибохорони.
вчора повернувся з Ізяслава, на водосховищі море човнів, я вже не говорю про спінінгістів на човнах, сітки перебирають як всебе на городі, серед білого дня, місцеві вповноважені органи не приймають абсолютно ніяких мір.
невже правоохоронні органи не мають ніякого відношення до боротьби з браконьєрством? просто відділок міліції знаходиться над Горинню, під їхніми вікнами ставлять сітки, а вони навіть не те що не реагують, а ще й перепитують що там попадається.
серце крається...
Аватар користувача
ihtiolog1
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 68
З нами з: 26 березня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ihtiolog1 »

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ, ВИКОРИСТАННЯ
І ВІДТВОРЕННЯ ВОДНИХ ЖИВИХ РЕСУРСІВ ТА
РЕГУЛЮВАННЯ РИБАЛЬСТВА У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ


Н А К А З
05 березня 2010 року м. Рівне № 24-ОД


Про встановлення весняно-літньої заборони
на лов риби, інших водних живих ресурсів
у рибогосподарських водних об’єктах, що
знаходяться в зоні діяльності Держрибоохорони
у Рівненській області на 2010 рік

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 28 вересня 1996 року за № 1192 „Про затвердження Тимчасового порядку ведення рибного господарства і здійснення рибальства”, пп. 8.1, 8.2, 8.3 „Правил промислового рибальства у рибогосподарських водних об’єктах України” затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 18 березня 1999 року за № 33 і зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 25 травня 1999 року за № 326/3619 та п. 3.14, 4.4, 4.14.3 „Правил любительського та спортивного рибальства” затверджених наказом Держкомрибгоспу від 15 лютого 1999 року за № 19 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 7 травня 1999 року за № 30-27-833,

НАКАЗУЮ:

1. Заборонити здійснення промислового та любительського рибальства, а також добування водних живих ресурсів на час ходу риби на нерест і на період ікрометання у такі строки:
- з 1 квітня по 20 травня – на річках області;
- з 1 квітня по 10 червня – на озерах, водосховищах, інших водоймах;
- з 1 квітня по 30 червня – в придаткових водах річок.
2. Заборонити лов раків у водоймах підконтрольних Головному управлінню в період виношування ікри, личинок, першої та другої линьок в такі строки:
- з 1 квітня по 30 червня;
- з 20 серпня по 30 вересня;
3. Старшим рибоохоронних дільниць та завідуючим секторами оперативного реагування:
- проінформувати місцеві органи влади, зацікавлені установи та організації, про встановлення вищезгаданих заборон і розробити конкретні заходи щодо охорони нерестуючої риби та інших водних живих ресурсів на територіях ввірених їм структурних підрозділів;
- спільно з сектором іхтіології управління систематично вести контроль за ходом нересту і надавати Головному управлінню інформацію про хід нересту на закріплених територіях станом на 1 та 15 число звітного місяця письмово;
Взяти під особистий контроль:
- спрацювання рівнів води в Млинівському, Хрінницькому та інших водосховищах, річках Прип’ять, Горинь, Стир, Іква, Случ ставках загальнодержавного значення;
- використання водних живих ресурсів у водоймах, що перебувають у користуванні на умовах оренди та тих, що готуються до передачі в оренду.
- проведення у рибогосподарських водних об’єктах та прибережних смугах днопоглиблювальних, вибухових, бурових, сейсмологічних робіт та інших видів робіт, що можуть негативно вплинути на стан водних живих ресурсів та нерестовищ.
4. Сектору іхтіології Головного управління спільно з старшими рибоохоронних дільниць та завідуючими секторів оперативного реагування:
- призупинити здійснення промислового рибальства та використання водних живих ресурсів у водоймах спеціальних товарних рибних господарств на нерестовий період;
- систематично вести спостереження за ходом нересту, станом та запасами іхтіофауни у водних об’єктах підконтрольних головному управлінню, шляхом проведення науково-дослідних контрольних ловів.
5. Широко оповістити населення через засоби масової інформації (газети, радіо, телебачення) про встановлення забороненого нерестового періоду а також про заборону пересування по нерестовищах плавзасобів і розглядати таке пересування як порушення Правил любительського та спортивного рибальства.
6. У відповідності до Правил любительського та спортивного рибальства, дозволити любительське рибальство на водоймах загального користування та водоймах закріплених за товариствами рибалок-любителів, з берега за межами нерестовищ одною поплавковою або донною вудкою із одним гачком та спінінгом.
Примітка: нерестовищами вважати мілководні зарослі вищою водною рослинністю або закорчовані ділянки водойм, стариці, заплави та заливні луки.
7. Заборонити громадянам та організаціям користування та пересування плавзасобами в межах нерестовищ, крім суден спеціально уповноважених органів, що здійснюють охорону водних живих ресурсів.
8. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.



Начальник
головного управління В. С. Трофимчук


p.s. Шановні колеги вибачте, що із запізненням! Якщо виникають питання задавайте, відповіді будуть :P
Аватар користувача
UR5TIG
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 106
З нами з: 28 травня 2008, 00:00
Телефон: 0673838772
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

ur5tig

Непрочитане повідомлення UR5TIG »

Увага, нерест!



З метою охорони і природного відтворення водних живих ресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області в 2010 році, наказом Хмельницького територіального відділу встановлено весняно-літню заборону на вилов водних живих ресурсів на період нересту риби і відтворення інших водних живих ресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області у такі строки :

• у річках та їх притоках - з 1 квітня по 20 травня 2010 р.(включно);

• у водосховищах, озерах, ставках та річках, що впадають в Дністровське водосховище - з 1 квітня по 9 червня 2010 р. (включно);

• у Дністровському водосховищі - з 1 квітня по 29 червня 2010р. (включно);

• у водоймі - охолоджувачі Хмельницької АЕС - з 1 квітня по 9 червня 2010 р. (включно);

• заборонено вилов раків у всіх рибогосподарських водних об’єктах - з 20 квітня по 29 червня 2010 р. (включно).

Такси з відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування або знищення водних живих ресурсів, за одну штуку виловленої риби. Веризуб - 340,00 грн. Марена звичайна - 102 грн. Сом -85 грн. Судак, сазан, білий амур, товстолоб, щука, вугор -51 грн. Короп, лящ, білизна, лин, в`язь -25,5 грн. Плітка, тараня, синець, підуст, чехоня -10,2 грн. Карась, клепець, окунь, плоскирка, головень - 5,1 грн. Миньок -34 грн. Раки -1,7 грн.


Приємного Вам відпочинку та вдалих рибальських трофеїв.
Аватар користувача
pirania
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 22 січня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Рибінспекція інформує...

Непрочитане повідомлення pirania »

Доінспектувалися... свідомі інспектори рибоохорони, не витримавши свавілля "перевертнів в погонах" звертаються до керівництва області.



Голові Рівненської
облдержадміністрації
п. Берташу В.М.

гр – на Чопка Р.І.
районного інспектора рибоохорони
Зарічненської рибоохоронної дільниці
Держрибоохорони у Рівненській області
прожив.

гр – на Гордійчука А.В.
районного інспектора рибоохорони
Кузнєцовської рибоохоронної дільниці
Держрибоохорони у Рівненській області
прож.



Шановний Василь Михайлович,

звертаємося до Вас, як до керівника нашої області та людину якій небайдужа доля її водойм та рибних запасів нашого краю, з проханням втрутитися в ситуацію, що склалася на даний час в Держрибоохороні у Рівненській області та на водних об’єктах Рівненської області.
Так з червня 2009 року Держрибоохорону у Рівненській області очолює така знана серед жителів нашого краю по незаконним оборудкам із організацією промислового лову риби на Млинівському та Хрінницькому водосховищах, незаконних використаннях ставків та розкраданні державних рибних запасів особа, як Трофимчук Василь Сидорович.
Дана особа призначається на посаду керівника місцевих органів рибоохорони вже втричі, цьому керівнику колективом управління два рази висловлювалася недовіра, в 2008 році він притягався до адміністративної відповідальності за порушення вимог Правил рибальства, в його діях також були виявлені ознаки злочину, а саме організації незаконного рибного промислу, в липні 2009 року він притягався до адміністративної відповідальності за корупційні діяння, та ще на протязі року два рази за порушення вимог законодавства про працю. Окрім того на посаду заступника начальника управління призначена особа, що взагалі має судимість за зловживання владою та службовим становищем при перебуванні на посаді інспектора рибоохорони.
З моменту призначення даного керівника, останнім була цинічно та нахабно вщент зруйнована існуюча з моменту створення органів рибоохорони Рівненщини, а саме з 1977 року структура рибоохоронних дільниць, що вже не раз показувала свою ефективність. Більша половина колективу, під тиском керівництва та осіб, наближених до Трофимчука В.С. не стримавши погроз та створених умов праці, була звільнена, подеколи з грубими порушеннями законодавства про працю, серед даних членів колективу були люди, що віддали галузі не один десяток років, неодноразово нагороджені відзнаками уряду, міністерства та комітету рибного господарства. На звільнені місця призначалися особи, без спеціалізованої, а за часту і без елементарної вищої освіти, випадкові люди, різноманітні бізнесмени, що не тільки не дбали про державні рибні запаси, а і про свої підлеглих та державне майно. Так старший Зарічненської рибоохоронної дільниці, що проживає в м. Сарни за весь час свого керівництва на дільниці не провів жодного рибоохоронного рейду в Зарічненському районі, самостійно не склав жодного адмінпротоколу (замість нього це робить своїм почерком його підлеглий) і дбає лише про свої бізнесові інтереси. Такий розподіл працівників створив вкрай нездорову моральну та психологічну обстановку в колективі.
З моменту призначення вищезгаданого керівника управління на Зарічненський район, що має найбільшу кількість водойм в області не виділено жодного літра пального чи запчастини до автомобіля та флоту, що знаходиться в вкрай морально та фізично застарілому стані (автомобіль УАЗ випуск 1979 р), а нещодавно зовсім було відібрано один єдиний підвісний двигун, що був придбаний на дільницю при попередньому керівнику. Керівником управління не було прийнято жодної дії щодо збереження у користуванні адмінприміщення управління, що було виділено місцевою владою при попередньому керівнику. Фактично на даний час дільниця є без елементарного приміщення. Рибоохоронні дільниці існують тільки у звітних документах управління. Аналогічні ситуації і по інших рибоохоронних дільницях. Окрім того Трофимчук В.С., в порушення антикорупційного законодавства займається підприємницькою діяльністю та будує свій магазин, на який незаконно використовує будівельні матеріали та інструменти, що були придбані за державні кошти і використовує на будівництві працю працівників управління, які замість охорони державних інтересів на водоймах області незаконно з примусу проводять будівельні роботи.
Так з моменту призначення вищезгаданого керівника управлінням не було направлено жодного матеріалу з ознаками злочину (за лов риби електрострумом, вибухівкою, спуском водойм, тощо) до слідчих органів, при попередньому керівництву таких випадків викривалося близько двох десятків за рік. Хоча випадки затримання таких порушень є, напрошується висновок, що їх просто «заминають», розуміється не безкоштовно. Ми самі на собі відчули тиск Трофимчука В.С. та керівника місцевої міліції, за нашу принципову позицію та за те, що викрили в травні минулого року злочинну браконьєрську групу, яка здійснювала лов риби електрострумом і складалася з колишніх працівників рибоохорони та УТМР, які нагло заявляли, що ловлять рибу для керівника місцевого райвідділу.
Так з червня минулого року різко впали показники щодо викриття грубих порушень Правил рибальства, здійснюється тільки видимість рибоохоронної роботи, викриваються в основному малозначимі порушення, зовсім не ведеться профілактична робота з населенням через залучення ЗМІ. Дана злочинна бездіяльність, корупційні схеми керівництва управління та інших відповідальних керівників підрозділів управління, спровокувала розгул масового браконьєрства на водоймах області, що нанесло значні збитки державним інтересам в рибному господарстві.
Такі непродумані кроки щодо руйнації структури рибоохоронних дільниць, непродумана кадрова політика керівництва управління, зрощення керівництва управління та наближених до нього осіб з злочинним браконьєрськими угрупуваннями, призвели до того, що державні водні живі ресурси під час нерестового періоду кинуті напризволяще, розкрадаються браконьєрами та їх покровителями серед керівництва управління та повного провалу нерестової кампанії на водоймах області та Зарічненського району зокрема.
Всі ці дії та ціла низка інших негативних дій таких «горе – керівників» створили негативний резонанс серед населення області та вкрай підірвали імідж органів рибоохорони та влади зокрема.
З вдячністю розраховуємо на Вашу підтримку.

Підпис________ Чопко Р.І.

Підпис______ Гордійчук А.В.

«12» квітня 2010 р.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Рибінспекція інформує...

Непрочитане повідомлення KYM »

Тримайтеся хлопці, респект за те, що не боїтеся йти проти та відстоювати правду!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Бабай
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 76
З нами з: 22 серпня 2009, 00:00
Телефон: 0976716672
Звідки: с. Велика Омеляна
Контактна інформація:

Re: Рибінспекція інформує...

Непрочитане повідомлення Бабай »

Якось би , підтримати людей.Провести акцію, чи лист написать!
Аватар користувача
ihtiolog1
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 68
З нами з: 26 березня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Рибінспекція інформує...

Непрочитане повідомлення ihtiolog1 »

Масової загибелі водних живих ресурсів не виявлено



20 квітня відбулося засідання Міжвідомчої комісії по визначенню можливого впливу регулювання рівня води у Київському водосховищі на стан іхтіофауни та рибних запасів під головування міністра МНС України Нестора Шуфрича. На засіданні йшлося про обстеження прибережних ділянок Київського водосховища з метою визначення обсягів загибелі водних живих ресурсів внаслідок спрацювання води, визначення місць скупчення загиблої риби, які були здійснені працівниками Держкомрибгоспу та Держрибохороною у м. Києві та Київській області.



- Масової загибелі водних живих ресурсів не виявлено,- заявив перший заступник голови Держкомрибгоспу Олександр Задорожний. - Ми обстежили лівий та правий береги Київського водосховища. І якщо вже точно відтворити картину із загибеллю риби, то на правому березі загиблої риби не виявлено, а на лівому є поодинокі випадки.



Що ж стосується подальшого обстеження водосховища, то плануються контрольні облови, на основі яких і можна буде говорити про підсумкові показники, а також про причини загибелі риби.

- Хотілося також відзначити, - додав Олександр Задорожний, - що Уряд оперативно виділив понад 1 млн. гривень задля термінової реконструкції гідротехнічних споруд у Чернігівській та Івано-Франківській областях, що дасть змогу запобігти подібним ситуаціям.

Інформація сайту Держкомрибгоспу України (http://dkrg.gov.ua/index.php?lang_id=2&content_id=614)

p.s. ГАНЬБА !!!
Аватар користувача
UR5TIG
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 106
З нами з: 28 травня 2008, 00:00
Телефон: 0673838772
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: Рибінспекція інформує...

Непрочитане повідомлення UR5TIG »

Що ж стосується подальшого обстеження водосховища, то плануються контрольні облови, на основі яких і можна буде говорити про підсумкові показники, а також про причини загибелі риби. :sh_ok:

ЦЕ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ВИЛОВИТИ В НЕРЕСТ ЩЕ ТЕ ЩО ОСТАЛОСЬ. :-(
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Рибінспекція інформує...

Непрочитане повідомлення Рома »

Россо-Неро писав:
ROMAnion писав:
stal1n писав:а можна отримати номери телефонів, за якими у таких випадках можна телефонувати?
0673602840- рибохорона.
Якщо номер не вірний, прошу знаючих поправити!
в мене записаний 067-360-7856

Телефон чергового рибінспектора 067 360 78 56
Телефорн головного інспектора 067 360 28 40
Ніби так... :)
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

ihtiolog1 писав: Про встановлення весняно-літньої заборони
на лов риби, інших водних живих ресурсів
у рибогосподарських водних об’єктах, що
знаходяться в зоні діяльності Держрибоохорони
у Рівненській області на 2010 рік

p.s. Шановні колеги вибачте, що із запізненням! Якщо виникають питання задавайте, відповіді будуть :P
Уважаемый ihtiolog1, прошу Вас дать разъяснения, относительно того как "весняно-літня заборона" касается водоемов которые находятся в аренде.
А именно:обязаны ли рыбаки любители придерживаться в этот период правил "ловля с берега", "один крючек, одна снасть" и норм вылова?
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
ihtiolog1
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 68
З нами з: 26 березня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Рибінспекція інформує...

Непрочитане повідомлення ihtiolog1 »

Згідно п. 1.1. дія Правил любительського та спортивного рибальства поширюється на всі водні об’єкти України та їх придаткову систему в межах, яких вона сягає за максимальних паводків (за винятком водойм, які знаходяться на території природно-заповідного фонду, риборозплідних господарств, водойм, які мають обмеження щодо їх спеціального використання (питні, технічні тощо), штучно створених ізольованих водойм або їх ділянок, на яких лов (добування) водних живих ресурсів заборонено).

Водойми природно-заповідного фонду - водойми природних заповідників, національних природних парків і т.д. де можуть бути встановлені і інші суттєві обмеження щодо вилову риби та інших водних живих ресурсів.

Риборозплідні господарства - спеціальнопобудовані рибні господарства основною метою діяльності яких є відтворення рибних запасів, та вирощування молоді цінних видів риб, до них відносяться вирощувальні системи повносистемних рибних господарства, рибоводно-меліоративні станції та нерестово-вирощувальні господарства.

Водойми з обмеженням їх спеціального використання - технічні водойми промисловості, водосховища питного водозабезпечення, ставки-відстійники водоочистки та ін.

Штучно створені ізольовані водойми або їх ділянки - це в більшості випадків новостворені водосховища де є обмеження протягом трьох років щодо будь-якого рибальства з метою формування іхтіофауни.

Отож на орендованих водоймах де організовано любительський лов також слід дотримуватись Правил любительського та спортивного рибальства.
Аватар користувача
ВікторGVS
Абориген
Абориген
Повідомлень: 148
З нами з: 17 квітня 2010, 18:51
Телефон: 234567
Контактна інформація:

Re: Рибінспекція інформує...

Непрочитане повідомлення ВікторGVS »

ihtiolog1 писав: Отож на орендованих водоймах де організовано любительський лов також слід дотримуватись Правил любительського та спортивного рибальства.
Хм... Тоді як пояснити п.3.10 Правил спортивної та любительської риболовлі:
3.10. "Для створення сприятливих умов любительського
рибальства та надання відповідних послуг рибалкам-любителям на
ізольованих водоймах місцевого значення або ділянках таких водойм
можуть створюватись в установленому законодавством порядку
культурні рибні господарства (далі - КРГ).
Створюються такі господарства за погодженням з органами
рибоохорони. Розпорядження цими водоймами здійснюється відповідно
до статті 8 Водного кодексу ( 213/95-ВР ).
Режим любительського рибальства в КРГ встановлюється
користувачами цих господарств.
Правила рибальства на водойми КРГ не поширюються".
Посудіть самі... Який сенс на арендованій водоймі дотримуватись Правил, якщо приходить осінь, ставок спускається і вся риба вибирається і продається?
Аватар користувача
ihtiolog1
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 68
З нами з: 26 березня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Рибінспекція інформує...

Непрочитане повідомлення ihtiolog1 »

Шановний Остап!

Водойми місцевого значення в Україні існують лише в Одеській, Херсонській, Миколаївській, Донецькій областях та Автономній республіці Крим. Їх перелік і статус визначено наказом Державного комітету водного господарства України за №41 від 03.06.1997 року "Про затвердження річок та водойм, що віднесені до водних об'єктів місцевого значення" (зареєстрований у Мінюсті України за №2/2442 від 06.01.1998 року).

Всі решта водойм України мають статус загальнодержавного значення, тому створення на них КРГ є неможливим.

p.s. Хоча в деяких областях, накприклад, таких як Волинська, обласна рада самовільно вважає, що всі водойми мають статус місцевого значення і роздають в оренду ставки, озера, водосховища на яких і створили декілька КРГ всупереч діючому законодавству.
Аватар користувача
ihtiolog1
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 68
З нами з: 26 березня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Рибінспекція інформує...

Непрочитане повідомлення ihtiolog1 »

Остап писав: Посудіть самі... Який сенс на арендованій водоймі дотримуватись Правил, якщо приходить осінь, ставок спускається і вся риба вибирається і продається?
В більшості випадків організовують платне рибальство на водоймах які не спускають кожного року і використовують для екстенсивоного рибництва, тобто за рахунок природних кормів і кормів які вкидають рибалки. Бо рибальство і інтенсивне рибництво не сумісні. Який орендар пустить толпу рибаків у ставок який кишить рибою? І яка при цьому повинна бути оплата за риболовлю?
Відповісти

Повернутись до “Рибоохорона”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей