Рибінспекція інформує...

офіційна інформація, документи
Правила форуму
Ініціатива Чиста Устя

Телефон гарячої лінії Рівнерибоохорони 0(362) 63-39-32
email rivneryboohorona@gmail.com
"Телефон довіри" відділу запобігання та протидії корупції в органах рибоохорони 0(63) 982-24-62

Усіх небайдужих громадян просимо повідомляти журналістів телеканалу „Рівне1” про випадки браконьєрства за телефоном 0362-623-501
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Я думаю, що взавтра рибінспекція наказ вивісить, а ще разом з рибінспекцією планується рейд по браконьєрским місцям. В рейді разом з рибінспекцією планують брати участь також Рівненська Обласна Федерація Риболовного Спорту та Громада Рибалок України. Приєднуйтесь.
Аватар користувача
DJ
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 16
З нами з: 03 березня 2009, 01:00
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення DJ »

EXPERT писав: разом з рибінспекцією планується рейд по браконьєрским місцям..
Ну и зачем было об этом на всю область орать? Конспирация, батенька
AVN
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 10
З нами з: 23 лютого 2009, 01:00
Телефон: +380675057378
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: разом з рибінспекцією

Непрочитане повідомлення AVN »

EXPERT писав: разом з рибінспекцією планується рейд по браконьєрским місцям..
РОФРС реально на высоте, мы гордимся вами! Но рейдов прийдется делать не один, а много, чтобы покоя браконьерам не было. Честным рыбацюгам надо присоединяться к общему благому делу, а информацию действительно не стоит в открытых разделах светить. Наш опыт показывает, что хапуги не дремлют и мониторят интернет. А особенно ушлые деятели еще и прикидываются борцами за экологию, фальшивыми призывами и лозунгами себе пытаются имя сделать и доверие завоевать, а потом используют это в таких грязных целях, что обычные браконьеры от зависти сдохнут. :(
Аватар користувача
igorek
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 21 травня 2008, 00:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: разом з рибінспекцією

Непрочитане повідомлення igorek »

AVN писав:
EXPERT писав: разом з рибінспекцією планується рейд по браконьєрским місцям..
РОФРС реально на высоте, мы гордимся вами! Но рейдов прийдется делать не один, а много, чтобы покоя браконьерам не было. Честным рыбацюгам надо присоединяться к общему благому делу, а информацию действительно не стоит в открытых разделах светить. Наш опыт показывает, что хапуги не дремлют и мониторят интернет. А особенно ушлые деятели еще и прикидываются борцами за экологию, фальшивыми призывами и лозунгами себе пытаются имя сделать и доверие завоевать, а потом используют это в таких грязных целях, что обычные браконьеры от зависти сдохнут. :(
Повірте мені !!! У нас на Рівнинщині браконьєри і будуть цім займатися. Рибінспекція не допоможе. Є факти, розповідали які "рішають" з інспекцією. Розповідали знайомі. Я проти браків. І ми врядчи чим можемо допогогти.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Ми і не зможемо, це в силах тільки - федерації :lol: . В нас мощі не вистачить :lol: ...
AVN
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 10
З нами з: 23 лютого 2009, 01:00
Телефон: +380675057378
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Вера в себя

Непрочитане повідомлення AVN »

shalun_99 писав:Ми і не зможемо, це в силах тільки - федерації :lol: . В нас мощі не вистачить :lol: ...
А вы кто? Федерация - это прежде всего рыболовы, а не 1-2 руководителя. Народ, поверьте наконец-то в себя! Сколько можно ждать, пока кто-то придет и решит ваши проблемы? Браконьеры не страшнее обычных рыболовов, поверьте. На практике большинство - трусливые и зашуганые. Потому что знают, что они преступники и это ничем хорошим не кончится. Объединяйтесь кагалом, берите свою рыбинспекцию за жабры, заставляйте их работать - добросовестно выполнять свои служебные обязанности. И сами им помогите навести порядок. Не знаете как именно? Нет опыта? Другое дело - поможем и научим. РОФРС все документы и преференции ГРУ переданы, опытом поделимся. Решаемо - главное желание!
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Ми це.... Люди які не дивлячись на те, що давно зневірились в допомозі рибохорони, їздять на водойми і ріжуть сітки, боряться з браками своїми силами. Спостерігаючи за розставлянням сіток телефонуємо в держрибохорону і годину слухаємо про те, що всі десь на виїзді.
А скільки разів представники РОФРС виїздили на рейди разом з "охороною" минулого року? Дуже хочеться побачити звіти про Ваші сумісні виїзди, а не ось такі пусті балачки
EXPERT писав:ще разом з рибінспекцією планується рейд по браконьєрским місцям. В рейді разом з рибінспекцією планують брати участь також Рівненська Обласна Федерація Риболовного Спорту
Скільки членів РОФРС отримали посвідчення громадських інспекторів в 2008 році? І майбуть всі ті документи припадали пилом вдома?
AVN писав: Честным рыбацюгам надо присоединяться к общему благому делу, а информацию действительно не стоит в открытых разделах светить.
Чесні рибацюги завжди раді приєднатись. Пропозиції чекатиму в "особистих повідомленнях". Збір групи однодумців гарантую...
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

shalun_99 от якщо не тільки постійно язиком а і ділом, я особисто радів за таких рибалок. На словах всі борці, а як до діла то нікого і незнайдеш.
А рейд і неодин буде. Хто не насловах а наділі бажає прийняти участь звоніть за тел 8(097)2125940 або в лічку.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

EXPERT писав:shalun_99 от якщо не тільки постійно язиком а і ділом, я особисто радів за таких рибалок. На словах всі борці, а як до діла то нікого і незнайдеш.
От про язик говорячи в дзеркало подивіться. Свідомі рибаки у відмінність деяким Членам РОФРС якраз і ділом, а не словом.
А чому Ви пане Щевич проігнорували ось цю тезу?
shalun_99 писав: А скільки разів представники РОФРС виїздили на рейди разом з "охороною" минулого року? Дуже хочеться побачити звіти про Ваші сумісні виїзди, а не ось такі пусті балачки
Скільки членів РОФРС отримали посвідчення громадських інспекторів в 2008 році? І майбуть всі ті документи припадали пилом вдома?
Мені здається, що Ви знову язиком поплескаєте і на змаганнях будете сидіти.
EXPERT писав:Хто не насловах а наділі бажає прийняти участь звоніть за тел 8(097)2125940 або в лічку.
А це що за заклик?Зображення
Окрім голови РОФРС, ніхто з федерації їхати не хоче? Зображення
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Про виїзди та рейди в минулому році мова нейшла. Про роботу громадських інспекторів, хто дуже цікавий нехай поцікавиться в рибінспекції.

Про місце і час рейдів ніхто говорити небуде , я думаю буде їх висвітлення після виконаної роботи. А shalun_99 та інциативній групі я порадив розпочати з Басівкута за яке найбільше переживає. Керівництво рібінспекції я думаю піде назустріч і виділить інспектора для цієї роботи.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

EXPERT писав: Про роботу громадських інспекторів, хто дуже цікавий нехай поцікавиться в рибінспекції.
Так я у Вас запитую. Для федерації видавали ці корочки. Розкажіть народу як Ви ними користувались.
EXPERT писав: А shalun_99 та інциативній групі я порадив розпочати з Басівкута за яке найбільше переживає. Керівництво рібінспекції я думаю піде назустріч і виділить інспектора для цієї роботи.
Красно дякуємо за пораду.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Для дуже розумних відповідаю ще раз. Безкоштовно їздили в метро. :lol: :lol: :lol:
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Маю копію наказу про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби...
дата наказу 19.03.2009року розберусь зі сканером і вивішу повний текст.
А поки коротко про основне.
-заборонено рибальство під час руху риби на нерест і на період ікрометання в такі строки:

- на річках області та їх кореневих водах - з 1 квітня по 20 травня.
- у придаткових водах річок - з 1 квітня по 30 червня
- в озерах та водосховищах області - з 1 квітня по 10 червня

Любительский лов риби дозволено згідно з вимогами Правил любительского та спортивного рибальства на ділянках, відведених органами рибохорони, за межами нерестовищ з берега однією поплавковою вудкою або спінінгом.

Звертаємо увагу підводних мисливців, що під час нерестових заборон, підводне полювання заборонено.
Аватар користувача
aleksey_gregul
Боєць
Боєць
Повідомлень: 243
З нами з: 08 січня 2008, 01:00
Телефон: 0973449063
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення aleksey_gregul »

EXPERT писав:Маю копію наказу про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби...
дата наказу 19.03.2009року розберусь зі сканером і вивішу повний текст.
У нашей власти есть свой сайт - http://www.rv.gov.ua
Там такого документа еще нету. Как думаете, еще не появился? Или не появится вообще и человеку придется корячиться со сканерами всякими?
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

aleksey_gregul писав:
У нашей власти есть свой сайт - http://www.rv.gov.ua
Там такого документа еще нету. Как думаете, еще не появился? Или не появится вообще и человеку придется корячиться со сканерами всякими?[/quote]

Та мені і нетяжко, хочеться допомогти рибалкам з інформацією. А сайт влади, рибалки читають я думаю рідко.
Відповісти

Повернутись до “Рибоохорона”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей