Рибінспекція інформує...

офіційна інформація, документи
Правила форуму
Ініціатива Чиста Устя

Телефон гарячої лінії Рівнерибоохорони 0(362) 63-39-32
email rivneryboohorona@gmail.com
"Телефон довіри" відділу запобігання та протидії корупції в органах рибоохорони 0(63) 982-24-62

Усіх небайдужих громадян просимо повідомляти журналістів телеканалу „Рівне1” про випадки браконьєрства за телефоном 0362-623-501
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Vik »

KYM писав:Вник в описанную ситуацию... сердце болит, что делать? Сколько раз собираемся в рейд потрощить гадюк и не собрались...
А не потрібно багато говорити, просто потрібно зібратися і зробити 100%, важко спостерігати за тим як дибілоїди глушать рибку...
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

Эта старица вообще полигон для уродов , хотя для спинингиста - рай ,красивейшие места щуки с Горыни заходят каждую весну (правда по немногу замуливается) по словам тех же местных на каждые три хаты есть один электролов , а если в селе свадьба - месяц туда не показывайся выбьют все живое !
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Андрюха, узнай побольше информации, типа того, что кто, возможно когда вылазит из местных на воду с электрикой или сетями. Если там они такие козлы, знач какая-то система должна быть. Иван в понедельник ставит сетку, а во вторник вечером снимает - приходит с суточного дежурства , высыпается и на воду, или там в четверг два олуха с крайней хаты электризуют рыбу с 2-00 до 5-00 утра. Если будет подобная инфа, я думаю, что смогу решить вопрос о наряде рыбинспекции + мы да изловить одного, другого и плакатик смастерить - "Тут оборвалась карьера двух... дебилов-электриков!, Кто следующий?"
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

KYM писав:Андрюха, узнай побольше информации, типа того, что кто, возможно когда вылазит из местных на воду с электрикой или сетями. Если там они такие козлы, знач какая-то система должна быть. Иван в понедельник ставит сетку, а во вторник вечером снимает - приходит с суточного дежурства , высыпается и на воду, или там в четверг два олуха с крайней хаты электризуют рыбу с 2-00 до 5-00 утра. Если будет подобная инфа, я думаю, что смогу решить вопрос о наряде рыбинспекции + мы да изловить одного, другого и плакатик смастерить - "Тут оборвалась карьера двух... дебилов-электриков!, Кто следующий?"
Я достоверно знаю одного, кто электроловом регулярно бьет, но когда и где узнать вряд-ли удасться...
Но постараюсь, что либо разузнать - поставлю задачу шваграм :D
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
nadia25
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 09 лютого 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення nadia25 »

Минулими вихідними на озері «Сосно», що розташоване поблизу сіл Комори та Неньковичі в Зарічненському районі з ініціативи Зарічненської райдержадміністрації були проведені районні змагання з підводного лову риби пам’яті інспектора держрибоохорони Василя Чуванова, який понад 20 років віддав охороні рибних запасів на водоймах району. До організації змагань долучилися Зарічненська федерація рибного спорту, відділ у справах молоді та спорту Зарічненської райдержадміністрації, держрибоохорона області, спортивне товариство «Колос». В змаганнях прийняло участь більш як 30 майстрів та аматорів риболовного спорту. Згідно правил про зимовий любительський вилов риби кожному учаснику було дозволено виставити до 5 жерлиць. Змагання тривало близько семи годин.
За підсумками кращими виявилися команди сільських рад сіл Сенчиці та Вичівка. Третє місце посіла команда райсанепідемстанції. Кращими рибалками виявилися Парчук Іван з Вичівки, який зловив щуку вагою 1 кг 840 гр та Воробей Михайло з с. Сенчиці -1 кг 720 гр. Найбільша вага виловленої риби на мор мишку була у Миронка Генадія -610гр, представника команди райсанепідемстанції, Некитюка Анатолія-540 гр та Чепури Олександра 350гр з села Неньковичі.
Переможців нагородили дипломами, медалями, цінними подарунками. Після завершення змагань учасники скуштували свіжо звареної на морозі юшки.
Аватар користувача
Остап
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Остап »

Вибачте, але останнє повідомленя "тхне" часами совка
Те, що після "змагань" юшки скоштували, ніяких сумнівів. Можу, навіть повірити, що окремих, стомлених "спортсменів" виносили.
А от, (звертаючись, до рибінспекції), - по 5 жерлиць.???
Уявляю каскад, де на кожного мінімум по 30 жерлиць. По іншому там не ловлять..
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Остап писав:Вибачте, але останнє повідомленя "тхне" часами совка
Те, що після "змагань" юшки скоштували, ніяких сумнівів. Можу, навіть повірити, що окремих, стомлених "спортсменів" виносили.
А от, (звертаючись, до рибінспекції), - по 5 жерлиць.???
Уявляю каскад, де на кожного мінімум по 30 жерлиць. По іншому там не ловлять..
Що ти маєш на увазі? Розкрий свою думку...
Аватар користувача
Остап
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Остап »

В Сосно ніхто менше 30 жерлиць не виставляє, а більшість місцевих навіть - по 50-60 і більше штук. І така картина спостерігається на протязі всього льодоставу – лід суцільно, як мінне поле, вкритий прапорцями. І по першому льоді без міри кожен виловлює по 20-30 кг щуки за день.
А тут таке райдужне повідомлення-рапортець про змагання і лише по 5 жерлиць на чоловіка, прямо „луч света в темном царстве”.
Хоча може й почому зря когось і образив. Можливо насправді відбулися цивілізовані змагання? От тільки цікаво як рибінспекція реагувала на ті „мінні поля”, які неодмінно там спостерігала? Адже не всі брали участь у змаганнях і ловили тільки на 5 жерлиць. Але якщо в їх присутності все дійсно так було цивілізовано, то я за те, щоб вони проводили подібні змагання щодня.
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

больше 15 штук (особенно в мороз) это уже нудная работа а не отдых !
ИМХО
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Vik »

різати сітки не вихід, піймають морду наб'ють, а ще можуть звинуватити в навмисному псуванні чужої власності, а ось компанією не завадило б виїхати, тоді хоч свідки будуть, та й морди можна буде поначищати
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

Ага і отримати років по 5 по статті злісне хуліганство....

На моє чітке переконання ці речі повинні проводитись спільно з органами відповідного нагляду та охорони, в противному випадку може мати трагічні наслідки або просто залишитись на рівні інтернет погрози.

А вихід приблизно в законодавчому полі- штрафі підняти як ГАІ і примусові роботи а краще кримінальна відповідальність . От і грошей виручать або занятість підвищиться. Все решта Лірика і необдуманий ризик, коли мені було 18 років може і рвався би бити морди а якщо подумати горловою то зараз такий час що незрозуміло кому припишуть злочинне угрупування.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

vvi писав:Ага і отримати років по 5 по статті злісне хуліганство....
Цілком підтримую. Бували моменти коли і я сітки на Басіку різав та відразу намальовувалися браки. Перепалка, переляк і що? Ставлять далі...Старався для майбутнього покоління. Для сина, онуків...І що? А нічого...Я намагався змінити ситуацію на Басіку та вона ще роками не зміниться. Ставлять сітки "спасателі", місцеві браки, та зальотні. Всі їх знають в лице і рибінспекція теж. Рука руку миє. Мєнталітєт у нас б...ть такий і не скоро це зміниться. Можемо і ми змінити, але чого воно нам буде варте? - Відмазки! - небив, нерізав сітку яка охороняла приватну рибу і тд. і тп.
Який я став ніби охороняв? Той що підвладний УТМР. Нехай самі працюють. Якщо ми прийдемо весною та попросимо дозволу для спортивного лову коропа, яка буде відповідь мені цікаво...
ІМХО. Потрібно більшої уваги приділяти річкам. Та не гнути пальці, що я зловив на Случу(Горині, Стиру) щуку на 2 кг. А потрібно її відпустити. Та при виявленні браків, Зображення повідомляти інспекію та братушків форумчан. Якщо одні не приїдуть, то інші точно підтягнуться....
Востаннє редагувалось 13 лютого 2009, 23:46 користувачем shalun_99, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
aleksey_gregul
Боєць
Боєць
Повідомлень: 243
З нами з: 08 січня 2008, 01:00
Телефон: 0973449063
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення aleksey_gregul »

shalun_99 писав: ІМХО. Потрібно більшої уваги приділяти річкам. Та не гнути пальці, що я зловив на Случу(Горині, Стиру) щуку на 2 кг. А потрібно її відпустити.
Зображення
Ага! Вот, оказывается, чем я в прошлом сезоне занимался.
В силу разных обстоятельств, на Горыни мною было выловлено очень уж мало рыбов.
Значит я занимался рыбосбережением...Зображення
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

Цілком підтримую. Бували моменти коли і я сітки на Басіку різав та відразу намальовувалися браки. Перепалка, переляк і що? Ставлять далі...Старався для майбутнього покоління. Для сина, онуків...І що? А нічого...Я намагався змінити ситуацію на Басіку та вона ще роками не зміниться. Ставлять сітки "спасателі", місцеві браки, та зальотні. Всі їх знають в лице і рибінспекція теж. Рука руку миє. Мєнталітєт у нас б...ть такий і не скоро це зміниться. Можемо і ми змінити, але чого воно нам буде варте? - Відмазки! - небив, нерізав сітку яка охороняла приватну рибу і тд. і тп.
Який я став ніби охороняв? Той що підвладний УТМР. Нехай самі працюють. Якщо ми прийдемо весною та попросимо дозволу для спортивного лову коропа, яка буде відповідь мені цікаво...
ІМХО. Потрібно більшої уваги приділяти річкам. Та не гнути пальці, що я зловив на Случу(Горині, Стиру) щуку на 2 кг. А потрібно її відпустити. Та при виявленні браків, Зображення повідомляти інспекію та братушків форумчан. Якщо одні не приїдуть, то інші точно підтягнуться....[/quote]



ПОЛНОСТЬЮ ПОДДЕРЖИВАЮ!!! сам не раз бывал в подобной ситуации(на Басовом куте). Разговор такой-Це наша річка, ми тут живемо... Зачепив, витягнув блешню а сіточку кинь на місце. [/b] Кстати звонил в доблесную рыбинспекцию-пока собрались приехать, браки сеточку упаковали и в кусты
Аватар користувача
DJ
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 16
З нами з: 03 березня 2009, 01:00
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення DJ »

Ревенчане!
Дайте областной Наказ про нерест - 2009 !

Пожалуйста :D
Відповісти

Повернутись до “Рибоохорона”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей