Рибінспекція інформує...

офіційна інформація, документи
Правила форуму
Ініціатива Чиста Устя

Телефон гарячої лінії Рівнерибоохорони 0(362) 63-39-32
email rivneryboohorona@gmail.com
"Телефон довіри" відділу запобігання та протидії корупції в органах рибоохорони 0(63) 982-24-62

Усіх небайдужих громадян просимо повідомляти журналістів телеканалу „Рівне1” про випадки браконьєрства за телефоном 0362-623-501
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

EXPERT писав:
Звертаємо увагу підводних мисливців, що під час нерестових заборон, підводне полювання заборонено.
Это уже дискридитация, не подобает начальнику Ровенских рыбаков делить людей на надежных и нарушителей имхо.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

pensioner писав:
EXPERT писав:
Звертаємо увагу підводних мисливців, що під час нерестових заборон, підводне полювання заборонено.
Это уже дискридитация, не подобает начальнику Ровенских рыбаков делить людей на надежных и нарушителей имхо.
Я тут нідочого. Цитую тільки розпорядження Голови обласної адміністраці №108 та наказ Держрибоохорони у Рівненській області від 19.03.2009р за №12-ОД.

детальні довідки за тел Держрибоохорони 8(0362) 67-91-12
моб 8(067)3607856

В мене особисто ставлення до підводних мисливців негативне, хоча зустрічаються серед них і порядні.

За негативом далеко ходити не приходиться. Постійно від кафе Кентавр до стадіону, на р.Устя в нашому обласному центрі, плаває підводний "мисливець" і супроводжуючі особи постійно тягають рибу на ринок вагою значно перевищуючи норми вилову.

Якщо подібних випадків поменшає, то і ставлення до підводних мисливців покращиться.
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

EXPERT писав:
За негативом далеко ходити не приходиться. Постійно від кафе Кентавр до стадіону, на р.Устя в нашому обласному центрі, плаває підводний "мисливець" і супроводжуючі особи постійно тягають рибу на ринок вагою значно перевищуючи норми вилову.

Якщо подібних випадків поменшає, то і ставлення до підводних мисливців покращиться.
Насколько я знаю именно этот брак (не подводник) даже ружья не имеет , "работает" осенью зимой и весной руками , пока карась (в основном) и прочая мелочь сонная лежат на дне , собирает руками и на рынок это правда , на берегу жена (в основном) и секретные знаки ну вроде руки в кармане опасно (кто то пасет) руки по швам можно передавать товар.
Все , включая инспекторов, про него знают , а привлечь не могут зорро какой то :wink:
да по теме он ни в упф ни в клубе не состоит .
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Згідний, але для рибалок які на Усті безрізниці, людина яка наділа костюм і браконьєрнічає є членом федерації рибалок чи ні.

Скоріше за все, якщо наприклад спінінг був так само уловистий як підводна рушниця, то спінінгісти теж мали такі проблеми. Від соблазна заготовки тяжко утриматись.
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

Це, напевно скоріче просто брак, а не мисливець чи т.д. і таких як він і з спінінгом вистачає, краще запропонуйте як його притягнути до відповідальності та організувати інспекторів які дійсно можуть його притягнути до відповідальності. Решта просто лірика спостережень за браконерами.
"... А в это время сейчас кто то на рыбалке..."
Аватар користувача
DJ
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 16
З нами з: 03 березня 2009, 01:00
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення DJ »

EXPERT писав: Маю копію наказу про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби...
дата наказу 19.03.2009року розберусь зі сканером і вивішу повний текст.
А.
Ну де той наказ ? Га? Тут в мене люди вже злитися почали :)

Давай хоч факсом на Громаду кидай
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

EXPERT писав:Я думаю, що взавтра рибінспекція наказ вивісить, а ще разом з рибінспекцією планується рейд по браконьєрским місцям. В рейді разом з рибінспекцією планують брати участь також Рівненська Обласна Федерація Риболовного Спорту та Громада Рибалок України. Приєднуйтесь.
Да, видно,що Ви тільки думаєте та плануєте. Вже і післязавтра прийшло, а наказом і не пахне. :roll:
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

По перше - зі сканером так і не розібрався так, що вибачайте і чекайте доки через інші джерела вивісим.
По друге - доки самі "умні" язиком чешуть, ми займаємось ділом.
Тільки вернувся з рейду. Активісти Федерації риболовного спорту та Громади рибалок України провели перший рейд по боротьбі з браконьєрами разом з Рівненською Рибінспекцією.
Хоча і погода була нерибна на браконьєрів, дуже холодно і рух риби не спостерігається, а також активізації браконьєрів.
Ми досягли певних успіхів в цій справі.
Завдяки злагодженій дії наших активістів та Рибінспекції було затримано та задукоментовано на греблі Азота два браконьєра з "павуками". В результаті проведеної операції, вилучено три "павуки" та риба. Доки Рибінспекція мчала на всіх парах на місце злочину, наш активіст Микола Свірик задукоментував на цифровий фотоапарат процес браконьєрства.
Повернувшись в Рівне до нас приєднались ще громадський інспектопр Рибоохорони Кощук Сергій з човном та двигуном, та Гаврилін Михайло.
Так як Рибінспекція не радила збирати більше активістів, достатньо було людей для рейду на Млинів.
Не буду вдаватися в тонкощі рейду, це буде тільки наруку браконьєрам, але скажу, що дії були злагоджені і робота кипіла по максимуму.
В результаті рейду на Млинів, було складено один адмінпротокол та виловлено декілька браконьєрских сіток.
Ми домовились з Млинівським інспектором Держрибоохорони Козіцким Олександром Івановичем і на подальшу співпрацю в боротьбі з браконьєрством на Млинівщині.
Слідуючий рейд не загорами, про що я вас проїнформую.

P.S. Дуже вразили чудові краєвиди р.Іква, та неочищені, смердючі стоки через велику трубу з очисних м.Дубно, до речі теж задукоментовані на відеоплівку.
Приєднуйтесь, на слідуючий рейд поїдуть інші активісти і думаю не менш продуктивно.
B.B.B
Боєць
Боєць
Повідомлень: 229
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення B.B.B »

Звісно, щодо Азоту, Млинова та інших місць - молодці. Моя повага. Так тримати!
Знаю, як сьогодні сутужно та тим більше у період кризи, не можу не запитати і відначити щодо ще однієї гарної і навіть дуже мальовничої річки - Стир. А простори ці тягнуться від с. Хірники, минаючи Лопавше, Лисин, Вичавки, Перекалі, Малево (вийняткове прохання), Охматків, Більче, Красне, Ставрів, Торговиця, Нове, Підлозці, Топілля, Боремець тощо. Тобто, вся ця акваторія нині нищівно обставляється сітками (особливо вночі), також діють електрики. Не раз буваю на рибалці і бачу мертву плаваючу рибу, раків, жаб тощо. Дуже велике прохання - навести лад у цій акваторії. Саме ця зона є віддаленою від Рівного і місцеві браки почувають себе вкрай вольготно. З повагою.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Дякую, попробуєм щось зробити. Бажано мати 100% інформацію, для того, щоб брати на гарячому. Інформацію за якою можна спіймати на 100%, або завадити браконьєрам, пишіть в лічку а також по телефону.
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

Можливо не по темі, але підскажіть хто знає наскільки серйозно закінчуютиься процеси після суду для браків, можливо вони просто до них всже звикли ... Да було б непогано передбачити крімінальну відповідальність при певних умовах . наприклад ел лов.
"... А в это время сейчас кто то на рыбалке..."
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

За електролов нескажу, а "павучатніки" зловлені в суботу зі слів інспекторів будуть мати по гр 500 штрафу.
Декілька раз зловити та довести до суду і рідко. хто знову наважиться браконьєрничати.
Просто потрібно працювати і браконьєри будуть боятися кожного риболова.
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

Дійснго так, безперечно, але ще важливіше щоб їх дійсно хтось наказав, покарав и т.д. . Незнаю як проходить цей процес тому і питав чим закінчубться випадки ? (а наші гуманні суди іноді приймають досить дивні та цілком мотивовані рішення).
"... А в это время сейчас кто то на рыбалке..."
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення _magic »

EXPERT писав:За електролов нескажу, а "павучатніки" зловлені в суботу зі слів інспекторів будуть мати по гр 500 штрафу...
Это если я вдруг захочу поймать пару живцов паучком?
что деньги брать с собой?
Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

kuZZma, якщо живців будеш ловити забороненим способом лову, то інспектор повз тебе не проїде. Тоді готов гроші в суд, а якщо кількість живців буде великою, то і на кримінальну справу можна наловити.
Відповісти

Повернутись до “Рибоохорона”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей