Застосування живої насадки

офіційна інформація, документи
Правила форуму
Ініціатива Чиста Устя

Телефон гарячої лінії Рівнерибоохорони 0(362) 63-39-32
email rivneryboohorona@gmail.com
"Телефон довіри" відділу запобігання та протидії корупції в органах рибоохорони 0(63) 982-24-62

Усіх небайдужих громадян просимо повідомляти журналістів телеканалу „Рівне1” про випадки браконьєрства за телефоном 0362-623-501

Застосування живої насадки

Непрочитане повідомлення 77dima » 24 лютого 2015, 10:43

Ловлю хижака виключно на штучні насадки, тому ніколи не цікався правилами застосування живої насадки. Сьогодні, переглядаючи новини на сайті рівненської рибоохорони прочитав цікаву статтю:
http://rivneruboohorona.io.ua/s948730/ribolovlya_na_jerlici_u_rozpali
В цій статті мене зацікавило наступне: "Найголовніше в ловлі на жерлицю - це живець. Проте пам’ятайте й про те, що не всі наживки можна використовувати, застосування живої насадки дозволяється із числа лише тих видів риб, які не перелічені в додатку «Правил рибальства». Так, наприклад заборонено використовувати такі наживки як лящ, карась, плітка, сазан та ін."
Звернувшись до офіційного джерела "Правила любительського і спортивного рибальства " - http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0269-99/print1424762073961826, побачив підтвердження написаному.
Використовувати в якості живця карася і плітку ЗАБОРОНЕНО! (п.4.7 Правил + додаток ).

ПС лише в поодиноких випадках бачив, щоб на жерлицях чи кружках був "некарась" або "неплотва"

Подякували: 2 [Показувати]
77dima
Перехожий
Перехожий

Re: Застосування живої насадки

Непрочитане повідомлення Delife » 24 лютого 2015, 10:52

ммм... що ж тоді можна з аборигенних риб? Я визначив тільки окуня і верховодку.
Delife
Боєць
Боєць

Непрочитане повідомлення BenichkaLaden » 24 лютого 2015, 11:21

Delife написав:ммм... що ж тоді можна з аборигенних риб? Я визначив тільки окуня і верховодку.

Я думаю, що в якості живця можна використовувати все чого немає в Червоній книзі і в переліку мінімальних розмірів риб допустимих для вилову.
Живу на рибалці, в Рівному проживаю.
BenichkaLaden
Бувалий
Бувалий

Непрочитане повідомлення BenichkaLaden » 24 лютого 2015, 11:31

Хоча читаючи ті "нАКАЗИ" розумієш, що вони спеціально пишуться так щоб важко було щось зрозуміти і нічого не порушити.
Живу на рибалці, в Рівному проживаю.

Подякував: 1 [Показувати]
BenichkaLaden
Бувалий
Бувалий

Повернутись до Рибоохорона

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot]