Застосування живої насадки

офіційна інформація, документи
Правила форуму
Ініціатива Чиста Устя

Телефон гарячої лінії Рівнерибоохорони 0(362) 63-39-32
email rivneryboohorona@gmail.com
"Телефон довіри" відділу запобігання та протидії корупції в органах рибоохорони 0(63) 982-24-62

Усіх небайдужих громадян просимо повідомляти журналістів телеканалу „Рівне1” про випадки браконьєрства за телефоном 0362-623-501
77dima
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 14
З нами з: 26 листопада 2012, 14:27
Звідки: Здолбунів
Контактна інформація:

Застосування живої насадки

Непрочитане повідомлення 77dima »

Ловлю хижака виключно на штучні насадки, тому ніколи не цікався правилами застосування живої насадки. Сьогодні, переглядаючи новини на сайті рівненської рибоохорони прочитав цікаву статтю:
http://rivneruboohorona.io.ua/s948730/r ... _u_rozpali
В цій статті мене зацікавило наступне: "Найголовніше в ловлі на жерлицю - це живець. Проте пам’ятайте й про те, що не всі наживки можна використовувати, застосування живої насадки дозволяється із числа лише тих видів риб, які не перелічені в додатку «Правил рибальства». Так, наприклад заборонено використовувати такі наживки як лящ, карась, плітка, сазан та ін."
Звернувшись до офіційного джерела "Правила любительського і спортивного рибальства " - http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z02 ... 2073961826, побачив підтвердження написаному.
Використовувати в якості живця карася і плітку ЗАБОРОНЕНО! (п.4.7 Правил + додаток ).

ПС лише в поодиноких випадках бачив, щоб на жерлицях чи кружках був "некарась" або "неплотва"
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: Застосування живої насадки

Непрочитане повідомлення Delife »

ммм... що ж тоді можна з аборигенних риб? Я визначив тільки окуня і верховодку.
BenichkaLaden
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 86
З нами з: 04 лютого 2012, 00:26
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Застосування живої насадки

Непрочитане повідомлення BenichkaLaden »

Delife писав:ммм... що ж тоді можна з аборигенних риб? Я визначив тільки окуня і верховодку.
Я думаю, що в якості живця можна використовувати все чого немає в Червоній книзі і в переліку мінімальних розмірів риб допустимих для вилову.
Живу на рибалці, в Рівному проживаю.
BenichkaLaden
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 86
З нами з: 04 лютого 2012, 00:26
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Застосування живої насадки

Непрочитане повідомлення BenichkaLaden »

Хоча читаючи ті "нАКАЗИ" розумієш, що вони спеціально пишуться так щоб важко було щось зрозуміти і нічого не порушити.
Живу на рибалці, в Рівному проживаю.
МиколаСікан
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 31 січня 2024, 13:37
Контактна інформація:

Re: Застосування живої насадки

Непрочитане повідомлення МиколаСікан »

Как круто, что мы тут можем узнать столько всего интересного и захватывающего, спасибо вам за такую интересную тематику. Я вот плюс к этому так же читаю и новости более будничные. Вот с недавнего времени стал больше внимания удилять новостям финансовым https://delo.ua/ru/finance/, ведь они сейчас большую роль отыгрывают. Та и вообще, финансовые новости всегда были отдельным видом информационного пространства, ведь именно они на прямую влияют на все валютные сценарии, как внутри страны, так и в глобальном спектре.
Oleksandr456
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 15 лютого 2024, 16:53
Контактна інформація:

Re: Застосування живої насадки

Непрочитане повідомлення Oleksandr456 »

Не живіть лише рибалкою. Бо якщо замислитися, весь світ взаємопов'язаний у соціально-економічних та політичних відносинах. У цьому аспекті мені подобається портал новин - https://lidernews.com.ua/. Тут я постійно знаходжу інформацію про ті події, про походження яких не говорять по телевізору або в інтернеті. Це через те, що їх пошуком займаються професійні журналісти, а не блогери-одноденки. Наприклад, недавно стало відомо, що міністр закордонних справ Китаю Ван братиме участь у 60-й Мюнхенській конференції з питань безпеки (16-18 лютого) і представить пропозиції Китаю щодо захисту рівноправного та багатополярного світу, повідомило МЗС КНР. Також лідерам Франції, Німеччини та Італії довіряє лише 18% громадян. Чому так - читайте та вивчайте аналізувати події!!!!
Відповісти

Повернутись до “Рибоохорона”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей