збереження та відтворення рибних запасів області

Правила форуму
Ініціатива Чиста Устя

Телефон гарячої лінії Рівнерибоохорони 0(362) 63-39-32
email rivneryboohorona@gmail.com
"Телефон довіри" відділу запобігання та протидії корупції в органах рибоохорони 0(63) 982-24-62

Усіх небайдужих громадян просимо повідомляти журналістів телеканалу „Рівне1” про випадки браконьєрства за телефоном 0362-623-501
Аватар користувача
PASHA
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 81
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: збереження та відтворення рибних запасів області

Непрочитане повідомлення PASHA »

Саха1604 писав:Я знаю що закон України дозволяє але доказати рибінспекторам дуже тяжко, в ночі охотився на білому озері на угря. Також я проти змагань підводних мисливців, я і сам ніколи в них не приймав участі, наблюдав картину на томуж білому озері літом 2010року, після змагань у воді лежла так сказати незачотна риба, яка була підстрілена а потім викинута, а були такі які виходили на берег з щущками по 100-200 грам, коли я захотів свотографувати кукан бистро заховали в багажник машини. Я не говорю що всі підводні мисливці браки, є серед них нормальні і адекватні і це дуже радує.

пане САХА, десь Ви весь час попадаєте не на тих підводників, і не на ті клуби з їх змаганнями - в нашому нормальному клубі на змаганнях і взагалі по всій україні у всіх нормальних клубах є допуски по стрльбі риби і меншу рибу від них ти не маєш права вбити інакше дискваліфікація, тому в нашому клубі такою єрундою, як вбивання щучок по 100-200грам на змаганнях не займаються, а тим паче незалікові викидувати у воду ніхто не буде!!!! :ni_zia: Наші змагання цілком відкриті для всіх і часто відпочиваючі чи просто люди приходять подивитись самі чи з дітьми і навіть приймають участь у різних конкурсах. Можливо Вам слід спробувати вступити в нормальний клуб, як наприклад, наш "РІВНЕНСЬКА СЛУЧ" і можливо Ви тоді зміните свою думку стосовно підводників і підводного полювання заголом!!! Зайдіть на наш сайт і подивіться фото нашого активного клубу і як ми вміємо відпочивати і веселитись!!! :co_ol: УДАЧІ! :mi_ga_et:
Аватар користувача
ADM
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 16
З нами з: 13 квітня 2011, 16:06
Телефон: 0986821091
Контактна інформація:

Re: збереження та відтворення рибних запасів області

Непрочитане повідомлення ADM »

Ув. пользователи, "клоунаду" я удалил. Имею на примете некоторых из Вас, которым при повторном оффтопе будет выдан вкусный банан, пока что амнистия ввиду праздника!
Рекомендую понапрасну не писать сообщения несущие инфу не по теме и поберечь подушечки на кончиках пальцев, а так же китайскую клавиатуру - весь оффтоп будет в топке!
С ув!
Не что не вечно под луной!
FishxHunter
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 17 жовтня 2010, 23:58
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: збереження та відтворення рибних запасів області

Непрочитане повідомлення FishxHunter »

Ще одна цікава статейка з газети:
"У поліських озерах нереститимуться осетрові. Цього хоче голова облдержадміністрації Василь Берташ. Мовляв, і своя цінна риба буде, не те що короп, і не менш цінна чорна ікра. А заохотив до такої ідеї Василя Берташа губернатор Астраханського краю Олександр Жилкін, днями побувавши з делегацією росіян на Рівненщині. Щоправда, не врахували, що одного лиш бажання голови в цій справі мало.

Втім, Василь Берташ до перспектив вирощування поліщуками осетрів поставився серйозно і вже підрахував, скільки чорної ікри можна зібрати з кожної рибини:

— Російські науковці успішно вирощують осетрових риб. Три роки вона росте, а далі метає ікру. Одна рибина дає 60 кг ікри.

А перший заступник голови Рівненської обласної ради Михайло Кривко уже й визначив місця на Рівненщині, де цю осетрову рибу можна буде вирощувати:

— З огляду на велику площу водних плес Рівненщини, особливо в північних районах, для нас це багатообіцяюча і, головне, прийнятна перспектива. Тим більше, що російські колеги навіть готові дати нам мальків.

Менше оптимізму, щоправда, у фахівців. Але ж хто їх запитував? Приміром, Андрій Орел, провідний іхтіолог Держрибоохорони в Рівненській області, стверджує:

— Вирощувати осетрову рибу в нашій місцевості можливо, але дуже проблематично. Для цього виду риб у нас надто холодна вода. Найбільш оптимальним різновидом осетрових риб для нашої місцевості є веслоноси. Вони так само як і рослиноїдні риби, білий і строкатий товстолоби, харчуються зоо— і фітопланктоном.

Втім, процес їхнього розмноження дуже складний. Навіть якщо малька до нас завезуть, то існує ще кілька проблем. По-перше, у нас немає бази для їх вирощування та відповідних інкубаційних цехів. По-друге, цей вид риби дуже безпечний — малька можуть склювати рибоїдні птахи. Ці риби дуже повільні і в статевому дозріванні — воно триває від восьми до десяти років. Крім того, осетрові види риб занесені до Червоної книги, тож перед тим як починати їх розводити, потрібно зібрати чималу кількість дозвільних документів. Потрібні спеціальні дозволи і на ввезення малька цієї риби з інших країн. Це дуже клопітна справа. Знаю, що в Черкаській та Київській областях є рибгоспи, де намагаються розводити цю рибу. Відверто кажучи, вони не дуже тим задоволені. Більш перспективним я бачу розведення звичних для нашої місцевості коропа та рослиноїдних видів риб.

Щоправда, словосполучення «метати ікру» вживається й в іншому, переносному значенні — так кажуть про людину, яка сердиться або хвилюється. А підстав у пана Берташа для таких емоцій достатньо. І не тільки з приводу малоприємної минулотижневої скандальної публікації в «Українській правді» щодо його родинного бізнесу, що була поширена по всій Україні. Напередодні зустрічі з астраханською делегацією, на якій і пролунала ідея про вирощування осетрових риб, Василь Берташ разом з головами інших областей був на нараді у Президента Януковича. Без хвилювання такі наради не обходяться. Президент сердиться, а голови хвилюються. Голова приїздить і сердиться, і тоді вже його підлеглі хвилюються. Тобто «метають ікру».

Сергій ТКАЧЕНКО."
Рівне Вечірнє
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: збереження та відтворення рибних запасів області

Непрочитане повідомлення stal1n »

SPIN писав:Виловлювання "недомірків" нищить рибні запаси
http://www.hunt-fish.com.ua/article.htm ... c91e1ca17d
offtop
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: збереження та відтворення рибних запасів області

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Відповісти

Повернутись до “Екологія та Відновлення рибних запасів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість