Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Правила форуму
Ініціатива Чиста Устя

Телефон гарячої лінії Рівнерибоохорони 0(362) 63-39-32
email rivneryboohorona@gmail.com
"Телефон довіри" відділу запобігання та протидії корупції в органах рибоохорони 0(63) 982-24-62

Усіх небайдужих громадян просимо повідомляти журналістів телеканалу „Рівне1” про випадки браконьєрства за телефоном 0362-623-501

Увага!!! Вибираємо водойму та вид риби для зариблення!

Озеро "Басів кут"
60
42%
Гідропарк
8
6%
Річка "Устя"
5
3%
Карась
12
8%
Амур
3
2%
Щука
25
17%
Короп
24
17%
Судак
7
5%
 
Всього голосів: 144

Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення Samuraj »

stal1n писав:...Я не проти об'єднання якщо чесно, лише є пару умов. Готовий відкрито все обговорити
Не надо наступать на грабли, есть сайт федерации - там все хорошо, есть ривнефиш - тут все отлично, нет срача, нет разборок. Никто не хамит, никто не умничает. Хочешь пишеш там, хочешь выставляешь отчеты здесь. Никто никому не мешает. Поверьте, от этого только плюс. Зачем вам лишний кипишь???Не нравится ящик, поставим свой с лейбой ривнефиша, было бы желание...Вы еще не объеденились, а уже движение с ящиком...имха
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення stal1n »

Діло в тому, що я відразу ж запитав: а під чиєю егідою ця акція? Отримав відповідь: під егідою двох простих рибалок.
А виявилось, що на ящичку рекламується інший сайт про рибалку.
Питання: чому?
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
МАК
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 11 червня 2012, 08:58
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення МАК »

stal1n писав:Діло в тому, що я відразу ж запитав: а під чиєю егідою ця акція? Отримав відповідь: під егідою двох простих рибалок.
А виявилось, що на ящичку рекламується інший сайт про рибалку.
Питання: чому?
Тому що ми являємося членами ФРСРО і ця акція є нашою ініциативою, ніякої реклами тут не було і не буде але вона також проходить за сприянням РОФРС допомога з її сторони це пошук рибки, ОФІЦІЙНЕ зариблення тобто печатки,документи іхтіологи , рибінспекція також спортсмени доложують чимало зусиль у цьому дійстві !!!! Якщо зі сторони користувачів і адміністраторів даного ресурсу є бачення що це реклама будь ласка можна на скриньки до друкувати посилання на цей форум але кажу зразу що в мене часу цього робити немає !!! Ми ж робимо всі добре діло а робити на цьому рекламу мені якось вибачте на слові * НЕ ВПРИКОЛ *.

Недавно проходив по магазинах картинка вразила, є магазини в яких люди працюють з клієнтами і не бояться вставити 5 копійок про зариблення і хочуть щоб це зариблення відбулось то там якесь ворушіння є а в інших мммДА :-(
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення stal1n »

МАК писав:
stal1n писав:Діло в тому, що я відразу ж запитав: а під чиєю егідою ця акція? Отримав відповідь: під егідою двох простих рибалок.
А виявилось, що на ящичку рекламується інший сайт про рибалку.
Питання: чому?
Тому що ми являємося членами ФРСРО і ця акція є нашою ініциативою, ніякої реклами тут не було і не буде але вона також проходить за сприянням РОФРС допомога з її сторони це пошук рибки, ОФІЦІЙНЕ зариблення тобто печатки,документи іхтіологи , рибінспекція також спортсмени доложують чимало зусиль у цьому дійстві !!!! Якщо зі сторони користувачів і адміністраторів даного ресурсу є бачення що це реклама будь ласка можна на скриньки до друкувати посилання на цей форум але кажу зразу що в мене часу цього робити немає !!! Ми ж робимо всі добре діло а робити на цьому рекламу мені якось вибачте на слові * НЕ ВПРИКОЛ *.

Недавно проходив по магазинах картинка вразила, є магазини в яких люди працюють з клієнтами і не бояться вставити 5 копійок про зариблення і хочуть щоб це зариблення відбулось то там якесь ворушіння є а в інших мммДА :-(
Де обіцяний план дій? Ти обіцяв оприлюднити і врахувати побажання наших форумчан
Чому Лопачук Димитро так тут нічого й не написав? Ти ж 22 березня обіцяв, що він щось тут та й напише.

Подивись на це все моїми очима: цей форум переглядає щоденно більше як 600 різних людей. ЩОДЕННО. Ви тут класно все понарозписували, "ось які ми молодці, зариблюємо водойми, хочемо послухати всіх і кожного, все врахуємо. Зариблення водойм — спільна справа!" А потім ставите ящички з рекламою свого сайту. Це ж не справедливо, хіба не так? Як я, як власник інтернет ресурсу, де ви розкручуєте свою тему, маю до цього ставитись? невже так важливо було тулити на ті ящики емблему РОФРС? Я ж прямо у вас питав вище: під чиєю егідою ця акція? Відповідь: "Я і мій дружбан Лопачук Димитро". А тут тобі логотип РОФРС на ящичках. :ne_ne_ne:
Пахне не зарибленням, а простим піаром.
Хоча хай буде хоч так, свої кровно-пітно зароблені гроші я в сапсані вам залишив, надіюсь їх витратять дійсно на рибу для міських водойм.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
МАК
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 11 червня 2012, 08:58
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення МАК »

Хоча хай буде хоч так, свої кровно-пітно зароблені гроші я в сапсані вам залишив, надіюсь їх витратять дійсно на рибу для міських водойм.
Трошки неприємно це читати !!!

Прошу модераторів та адмінів форуму видалити цю гілку !!!! А також мій акаунт неприємно коли робиш добре діло а тобі в борщ гадять !!! Вибачаюсь за грубість!!!
Де обіцяний план дій? Ти обіцяв оприлюднити і врахувати побажання наших форумчан
Чому Лопачук Димитро так тут нічого й не написав? Ти ж 22 березня обіцяв, що він щось тут та й напише.
Точну дату виложення плану по зарибленню я не викладав все планувалось, Дмитру я не батько і не мати щоб приказувати щоб щось написав, все мало бути з часом но якщо комусь невтерпець щось від нього почути дам його особистий номер і думаю він дасть на всі Ваші запитання відповідь!!! А саме образливо що незрозуміла для мене ворожнеча між даними ресурсами якимось боком постійно торкається цього дійства, нерозумію що такого ми поганого зробили?
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення Samuraj »

МАК писав:...Трошки неприємно це читати !!!
От, блин, юношеский максимализм, не гарячись, настрочил на пол страницы... :-) , можно было ответить проще - Витя, никаких проблем, давай наклеим лейбу вашего форума...
Аватар користувача
МАК
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 11 червня 2012, 08:58
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення МАК »

Samuraj писав:
МАК писав:...Трошки неприємно це читати !!!
От, блин, юношеский максимализм, не гарячись, настрочил на пол страницы... :-) , можно было ответить проще - Витя, никаких проблем, давай наклеим лейбу вашего форума...
Якщо зі сторони користувачів і адміністраторів даного ресурсу є бачення що це реклама будь ласка можна на скриньки до друкувати посилання на цей форум але кажу зразу що в мене часу цього робити немає !!! Ми ж робимо всі добре діло а робити на цьому рекламу мені якось вибачте на слові * НЕ ВПРИКОЛ *.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення stal1n »

Макс, ранок вечора мудріший.
Ніхто видаляти цієї гілки, а тим більш твого акаунту не буде. Дійсно, не гарячкуй.
Ображати я тебе не хотів, якщо так сталось — прошу вибачення.
А саме образливо що незрозуміла для мене ворожнеча між даними ресурсами якимось боком постійно торкається цього дійства, нерозумію що такого ми поганого зробили?
Так і мені не зрозуміла! Чому мене там забанили без жодних пояснень я до цих пір не знаю 0_0
А ти заварив всю цю кашу з зарибленням, то вже доведи справу до кінця. А не видалити тему.
Спокійніше, все буде добре :) Хіба нещасна рівненська риба повинна страждати через наші чвари? :smilefish:
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення SPIN »

Пропозиція: зарибити щукою лебединку.
Плюси:
- браків там немає, тому ми не будемо фінансувати спосіб збагачення браків
- багато малька не потрібно і мальок не втече в устю
- щука поїсть сорну рибу і підготує базу для нормального зариблення
- в лебединку ніхто не зливає "лайно", велика наявність якого особисто мене відштовхує від ловлі на басівкуті
Мінуси:
- немає
ПС
В цьому проекті я готовий взяти участь
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Ідея дуже хороша, сам придумав? Насправді, щучка в лебединці повинна вижити, за умови, що не прийде черговий мер "гаспадарник" і не спустить озеро під предлогом почистити (читай відмити гроші :ni_zia: ) Тай кормова база більш ніж хороша, карася - немеряно. Я сам кілька разів привозив із Нового Двора щучку-травянку що потрапляла в прилові, але чи вижила вона - не впевнений. Було б гарно - спінінгісти на лебединці. Хоча торкнути її вночі током і згребти все живе, як два пальці об.... В любому випадку + більше ніж -, тому я за!
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення SPIN »

kamennieshipy100 писав:Ідея дуже хороша, сам придумав? Насправді, щучка в лебединці повинна вижити, за умови, що не прийде черговий мер "гаспадарник" і не спустить озеро під предлогом почистити (читай відмити гроші :ni_zia: ) Тай кормова база більш ніж хороша, карася - немеряно. Я сам кілька разів привозив із Нового Двора щучку-травянку що потрапляла в прилові, але чи вижила вона - не впевнений. Було б гарно - спінінгісти на лебединці. Хоча торкнути її вночі током і згребти все живе, як два пальці об.... В любому випадку + більше ніж -, тому я за!
Так, ідея моя. В мене давно були думки - по тихому, без зайвого галасу, запустити туди щуку, а потім знімати дивіденди, але стримало те, що шило в мішку не сховаєш і швидко знайдуться "халявщики". Тому якщо збереться хоч трохи бажаючих на зариблення щукою, то можна спробувати. Ті з форумчан, хто відмовиться, а потім буде приходити на готове, буде як мінімум соромно, бо озерце не велике і багато хто кого знає.
Щодо браків, то можу сказати, що лебединка в темну пору доби непогано патрулюється міліцією, неодноразово зустрічав бо місце жваве і темне.
ПС
Щодо басіка, то збільшення кількості риби лише буде притягувати більше браків, які ще швидше знищать те що є, коли буде їх критична маса. Крім того, на мій погляд природнє відновлення там йде більш-менш нормально, я під вечір, коли темніє спостерігав біля берега хмари! малька, але не бачив, яка саме риба.
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення Vetal »

Панове, щодо "Лебедінки" і пресингу браків, та він там ще більший ніж на Басіку це якщо брати в масштабах розміру водойми, в минулому році весною коли був нерест ставав свідком неодноразово як вночі (і навіть серед білого дня) сітками, підхватами і іншими знаряддями ловили рибу (трофейних карасів) і ніякої міліції не було. Колись випустив туди 4 невеличкі коропці, що привіз з Верхова. Браки, сітки, нищення то самі люди, то ми самі...нажаль
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення SPIN »

З повідомлення Vetal і kamennieshipy100 я бачу, що не я один є поціновувачем перспективності цієї водойми. Щодо браків, то їх тут легше затримати або прогнати, бо коли вони на човні, це зробити набагато складніше. Наряди я почав зустрічати лише в цьому році.
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення proteus »

Лебединка прикольная тема ... Браков не думаю что тут более ... Все таки в лебединку полезут неадекватные, а вот на басике и те и другие мочат ... Для спиннинга озеро вообще огонь .. просто даже что б потестить снасть, приманки и т.д. Открытый берег открывал бы не абы какой спортивный интерес с другими спиннингистами... Немного другой бы менталитет народу, было б очень интересно на лебединке ...
Вообще как то читал в Германии или где там, в центре города озера, карпы на корки хлеба кидаються, люди ловят, отпускают, фотографируют, детям показывают .. А тут, рыбы нет, мусор в воде .. :facepalm:
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення SPIN »

Вопрос самый главный: сколько необходимо малька щуки для лебединки и какая цена вопроса. Это нужно для того, что если организаторы этой темы "спрыгнут с темы", ведь судя по всему они видят для зарыбления только басик, ведь варианты с устей и гидропарком изначально нерабочие, то может соберёмся кого это интересует.
2 proteus: тебе вообще из окна можно спиннинговать Зображення
Закрито

Повернутись до “Екологія та Відновлення рибних запасів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 2 гостей