Княгинин

Тут пишемо звіти про рибалку
Правила форуму
Правила форуму
Перше, вонож і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити
djtolstuy
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 4
З нами з: 23 вересня 2014, 19:14
Контактна інформація:

Княгинин

Непрочитане повідомлення djtolstuy »

Місце лову: Княгинин.
Час лову: 13.00-15.00.
Погода: темп.+22, темп.води+16, вітер стабільний західний 3-6 мс, тиск 741-742.
Глибина: 1-1.8м.
Дистанція: 1 точка приблизно 50-60м.
Компаньйони: Товариш Алексей ))) (DjAlex).
Снасті: Карпові стандарт,флети,фідери in-line.
Прикормка: Горох,кукурудза,Traper big carp(кукурудза).
Наживка:Горох,кукурудза,діпована кукурудза кукурудзяним діпом,опариш,червяк.Pop-aps кукуруза,слива.Бойли пилящі слива,ананас,кальмар-осьминог.
Зловлено: 1 карп 8,900 та десь десяток карасиків 150-300гр.
Спочатку ми мали поїхати в Глинськ але добравшись туди,поговоривши з рибаками,настрій там залишатись пропав.Я хотів в Олександрію але товариш Алексей умовив мене поїхати в Княгинено,і непрогадав.Таки трофейного карпа цього літа я вловив але подробиці пізніше.
Отже Княгинено там е три стави,перший нечійний кажуть там е щука та багато линка,другий став для малька а на третьому ми ловили.Оплата 200грн. і доволі чемні охоронці хоча сітки таки ставлять але кажуть НЕКЛЮЕ))).Став здаеться був зариблений і набраний 3 роки тому,і товариш там літом непогано відловлювався.але літом заростае кропивкою як в Варковичах тому краще їхати весною та осінню.Місць для лову вистачае.
Закинувши снасті довго розмірковуючи що начепити зупинився всетаки на мясних інгрідіентах тому що вже доволі прохолодна вода,Увечері брав непогано карась великий та у товариша було два схода карпа ,вночі ніодніеї покльовки,зранку почав прокльовуватись невеликий карасик,доречі щука під берегом робила мерву і так завжди коли в гаражі дивлячись на спінінг думаеш брати чи ні,цього разу зробив неправильний вибір)))Але прот це не жалкую (цей момент мабуть ціле літо буду смакувати) в 11,30 за Київським часом взяв Він (Карпенко Карп Карпович) до чого я небув готовий ,вірніше до розмірів тому що ловились там тільки до трьох кілограм карпенята,вудка 1,8 м на карасика з тестом 60грм.,та жилкою Fox 0.33 на розрив 4,3кг.,хоче тре жилці відати похвалу працювала гарно,та флет з 12 гачком за який я найбільше переживав,покльовка була впевнена тільки підсік то подумав що пеньок зацепив але швидко зрозумів що пеньки так неплавають а жилка все зматувалась,хвилин за 5 став і я помало некатушкою а вудкою почав підтягувати,він небрикався але йшов туго я думав це карпик 3 кг і десь трохи зілля намотав тому робив все холоднокровно ,але вирішили поки підтягував роздітись та брати з води і непрогадали бо коли побачили розмір то ніженькі затрусились))),але ми зробили гримасу ніби ми зрілі капятники та чемно поклали його в підсак(тим паче що за нами вже пару чоловік наблюдали).Що сказати рученькі трусяться,ноженкі трусяться серце взагалі скаче по тілу,при цьому і фото і розмови з сусідами і вітання ну і трошки заздрощів))) ОТ ЗА ЧИМ ТРЕ ЇХАТИ НА РИБОЛОВЛЮ!!! Відійшов через час нераніше тоді тільки перезакинув вудки які пришлось вийняти коли виважували карпа.І ще перед покльовкою я облив 2 флета діпами,печінкою та кальмаром на який він взяв непамятаю але думаю це і зіграло головну роль,а от поп апи та бойли мовчали хоча було пару піттяжок може невеликий карп,карасикам подобався черьвяк.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення


P.S. Ну однозначно що на цю водойму я ще повернусь,подарувала вона мені массу емоцій та і гарно там отже ні хвоста вам ні луски,вірте працюйте удосконалюйтесь і неодмінно зловите трофея,до зустрічі на водоймах))).
На конкурс звітів.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Княгинин

Непрочитане повідомлення stal1n »

Нова спортивна водойма. Острів, 20-21.06.2020

Вирішили ми з кумами поїхати десь разом нарешті на риболовлю та ще й зі всіма дітьми. Я запропонував поїхати в тільки-но відкриту для риболовлі і відпочинку водойму з назвою Острів біля однойменного села.

Заздалегідь ми забронювали собі сектор з великою альтанкою та наявністю затишної соснової посадки, щоб нам була тінь в ці спекотні літні дні. Місце було дійсно класне для відпочинку, тут ще й в наявності присутній невеличкий пляж з піском, який тягнувся й у воду на пару десятків метрів. Адміністрація дуже привітна і допомагала нам у всьому: привезли дрова, показали де набирати з криниці воду. Я спитав чи нема якогось грубого корму, бо не встиг купити в Рівному, то нам спочатку привезли сипуху різну, а коли я відмовився (бо ж маємо свою), то нам пізніше привезли ще кукурудзу. А зранку навіть заварили каву для наших жінок.
Зображення Зображення

ЗображенняЗображення

Звісно ж, що я більше був зайнятий розважанням дітей та нашої компанії, аніж риболовлі. Мій кум Ярослав закинув класичний фідер з наживкою пуфом, а я два тяжкі фідери з попапами. У нього час від часу(коли він не лінувався оновлювати наживку) там клювали карпенята дворічки та карасі, а в мене зрідка трохи більші карпики, десь в кілограм ваги. На жаль нічого залікового цього виїзду в нас так і не клюнуло.

Пробував я закидати на 80, 90 та 100 метрах. Годував пелетсом в спомбі з додаванням сипучки від карп про. Славік же десь на 35 метрах, прикормка якась світла на карася. Сусіди ліворуч мали в заліку таку ж рибку як і ми, теж без залікової. Керуючий на водоймі Сергій пояснив це тим, що можливо короп якраз був на нересті день до того, що весь комиш кипів, і зараз риба хворіє.

Ну, якби там не було не риболовлею єдиною. Відпочинок нам дуже вдався: діти щасливі, жінки нарешті побачили чим ми займаємось ото біля води.



Цей же запис на моєму вебсайті зі всіма фотографіями і таблицею клювань: Нова спортивна водойма. Острів, 20-21.06.2020
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей