Корчин!

Тут пишемо звіти про рибалку
Правила форуму
Правила форуму
Перше, вонож і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Корчин!

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Хочу викласти декілька тогорішніх звітів про риболовлю на даній водоймі!!! Ах ностальгія!!!
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Корчин!

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Після знайомства з даною водоймою на 3-ій зустрічі спіннінгістів вирішив відвідати її але вже з упором на карпа. Тим більше дуже хотілось випробувати нову палатку і просто гарно відпочити. Отож приїхав на водойму в 15-00 суботи,переговорив з Леонідом , поставив палатку і відразу до справи. Незважаючи на те що погода було геть не карпова я не сумнівався в тому,що риба буде. Так як карпа на даній водоймі безліч. Закинув 2 фідера і 1 поплавчанка,на яку ловила моя дівчина, до речі перший раз в житті. Ловили з 16-00 до 20-00 результат 2карпа(750гр) на поплавок і 3карпа на фідер. 1 суперпокльовка на фідер(коливання кінчика фідера не на 10-15см як звичайно,а на 50-70см, з обривом снасті,напевно щось немілке). Всю ніч була злива!!! Зранку була думка поспінінгувати,але на природі сон такий міцний, що не зміг пересилити себе встати аж до 10 ранку. 2-й день по кількості покльвок був більш плідний, але результат менший так як було 5 сходів за пару метрів від берега. Також було ще покльовка чогось крупного, такий же інтервал коливань 50-70см, + поломаний гачок. Отож вся рибалка закінчилась з результатом 8 карпиків загальною вагою 6,5 кг. Відпочинок і риболовля вдалась на славу. Так що можна зробити висновок, що 150грн - це не велика плата для данної водойми.!!!
При чому всі карпи були зеркальні, а дивлюсь звіти попередніх відвудувачів, то у них чомусь всі звичайні...Не розумію...
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Корчин!

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

На прохання тата моєї дівчини, я зним поїхав до Корчина на рибалку,так як дуже вже йому хотілося там побувати!!! О 5-ій ми вже на водоймі. Після приготування прикормки,збору снастей о 6-ій вже повністю готовий до покльовки, сиджу в стільці і дивлюсь на кінчики фідерів. Так я просидів до 10-00 і жодної покльовки.. Ми вирішили поснідати і знову до праці. І ось близько 11-ї покльвка - витягую плотва на кукурудзу... Ну пішов процес!! Поки змінюю наживку і забиваю прикормкою кормушку скаженна покльовка на 2-му фідері - підставка падає в воду я ловлю вудилище і роблю підсічку ,тягну - щось є,але за метра 2 від містка карп кіло на 1,5-2 зробивши розворот втік додому. Далі знову тиша! Результат - 2 плотвички і 1 карась, майже теж саме у мого "тестя"!!! Думаю субботній буревій налякав карпа нормально і він відмовлявся проявляти будь-яку активність, ховаючись у ямах!!! Чи може в когось є інше пояснення такої незрозумілої відсутності кльову...
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Корчин!

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

І знову вихідні і куди ж поїхати з ночівлею. Вибір зупиняється на Корчині - ця водойма тягне і тягне до себе. В 15-00 виїзд, до Корчина добрався швидко,бо в памяті вже відклалось розташування ям на дорозі!!! При вїзді в Корчин халепа - чорна кішка перебігла дорогу, але прямую далі з надією на краще. За 1,5 години після приїзду все готово- палатка,снасті. Розпочинаю ловитити: 2 фідера -60 і 40метрів на кукурудзу і горох, коропова палка з полуничними бойлами - 50метрів(перший раз закидував,тому мала відстань), попавчанка 3-4метри від берега на опариш. Погода нормальна,як на мене, але заважає вітер. За пару годин ні однієї покльвки. Закрадається думка,що результат буде як минулого разу - нульовий. Але ось раптом перестав дути вітер,зникли хвилі і все стало на свої місця в плані погоди. Глянувши на рівне зеркало води вирішив покидати поппер - потренуватись. Дістав палку з тестом 5-15,попер Рапала і зробивши пару закидів, бачу- перша покльвка на поплавку,точніше його відсутність і переміщення в берег - підсікаю -є!!! Ура !!! Витягую першого зеркального на 700-800грам. Через хвилин 20-30 така ж покльовка,таке ж спокійне виважуванн,з таким же результатом. Через 10-15 хв покльвка - підсічка -щось крупніше - але це щось крупніше завело снасть в хащу підводної рослинності. Закинув - чекаю ще! Тиша беру спінннінг, закидаю попер, роблю проводку,але краєм ока бачу,що на поплавочку розпочинається покльовка. Дістав попер,палку поклав на мостик так що попер плаває перед ним. Дивлюсь на поплавок - поплив - підсікаю - є!!! Але тут відбувається щось неймовірне, це є зникло з того місця,де було і зявилось за 5 метрів за долі секунди - телепорт. Кручу катушку,керую вудилищем,а рибина далі продовжує дивну телепортацію, але ось заспоїкившись риба дає себе підвести по мостика з боку(дивюсь карп,але не зеркальний),де вже стоїть з підсаком моя дівчина Наташа,але побачивши в воді підсак рибина робить телепортацію на 4 метри за долю секунди і зявляється зпереду містка,на якому вже паніка, і натягнувшм лєску обриває повідок. Далі цікавіше!!! Зірвавшись з поплавчанки, рибина зацепилась за мій попер,зігнувши при цьому лайтову палку в небачену до цього мною дугу. Я хватаю свій лайт,Наташа переходить на нову позицію, і тут я чую бульк і слова "помічниці": ой телефон!!!В голові проблискує думка: рятувати рідну Нокію Н93і чи тягнути рибину - звичайно рибину!!! Зробивши щось незрозуміле до цих пір,я дістаю на мостик своєю лайтовою палку цього телепортиста і відразу кинувши в садок , бо від попера він відчепився сам, ниряю за телефоном, за хвилину він вже в мене руках,але без ознак життя. Ну що й таке буває. На наступний день,коли я дістав рибу із садка,я зрозумів, що це не карп ,а білий амур десь до 1,5кг. Розпитавши знайомого, дізнався,що дійсно ця риба відзначається немислимою швидкістю.Але мені сподобалось - адреналіна повні штани!!!
Після даного ЧП виловив ще такого ж карпика і розпочав нічну рибалку - спокійну і тиху. До 3-х ночі фідера і коропова палка,як і раніше не подали жодного сигналу, а от поплавчанка подала, але рибка(до речі відчував що нормальна) була втрачена через невчасну підсічку. Бо як завжди покльовка відбувається в той момент,коли відволікаєш увагу на щось інше.
Далі було 2 години сну. І вже о 5 ранку розпочали новий рибальский день. Який пройшов тихо і мирно. З результатом - 2 плотви на фідер на кукурудзу і карп на 1,5кг на поплавчанку - найбільший.
Отже, результат: 5,5 кг риби(1 білий амур, 4 карпа і 2 плотви)!
Висновки з рибалки:
- найбільше карп в Корчині реагує на вітер;
- через те, що рибу гарно кормлять - треба дуже добре прикормлювать місце;
- необхідно шукати активну рибу, бо буває , що вона посеред водойми, але дуже часто вся в березі. І зловити її на поплавок більш реально чим на хітрий фідер;
- не брати мобілу на рибалку;
- не переживати,коли кльов відсутній, а просто відпочивати. Бо як завжди кльов був вчора і завтра....
Зображення
Зображення
Зображення
[URL=http://www.radikal.ru]Зображення[/
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Корчин!

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Під наркотичною дією Корчина на свято вирішив поїхати на цю водойму. В звязку з тим,що моя постійна помічниця на цей раз не змогла поїхати, взяв собі в компанію свого товариша,з яким дружимо з ясел. Приїхали на водойму десь в 13-00 суботи,переговоривши з Льонею і Юрою займаю своє постійне місце,як виявилось місток під номером 13,до речі мій улюблений номер. Погода здається нормальною - трохи хмарна,не дуже вітряна, якраз те що треба для ловлі карпа. Повідносивши снасті до мостика, закидую поплавчанку з опаришем під улюблене латаття. Замішуючи прикормку,бачу як на одному з містків рибак витягнув карпа кіло на три - піднімається настрій - буде кльов. Виставив свій род-под і закидую першого фідера з снастю на білого амура, заряжену технопланктоном. Починає накрапати дощик,який з кожною секундою переростає в зливу- стіну і постійними розрядами блискавки. Вирішили перечекати в бесідці. І ось після різкого пориву вітру на душі стало якось неспокійно. Підбіг до містка так і є - ХАЛЕПА!!! Погано виставлений родпод з фідером і трьома сигналізаторами фірми КарпПро злетів з містка і лише кінчик фідера гордо майорів із - під води. Просумувавши ціну сигналізаторів все ж таки прийняв рішення лізти в воду після закінчення грози, життя дорожче. Хвилин за 5 дістав з води все причандалля і після того як просушив сигналізатори почув їх чарівний писк - виявляється дійсно водонепроникні. Другою закинув коропову палку з полуничними бойлами, через дощ оснащення снасті ПВА пакетом виявилось дуже складною справою. Третім був закинутий фідер з кукурудзою. Після якого зробив ще вудку з оснасткою на толстолоба. Все готово. Чекаємо покльвок. І ось писк сигналізатора на амуровій снасті - невже спрацювало!!! Підсікаю,тягну, а там карась зачепився оком за гачок. Наступною спрацювала кукурудза - карп грам 700. Далі друг на поплавчанку витягує такого ж. І ось знову фідер з кукурудзою потурбував сигналізатор. Покльовка сильна- підсікаю, щось крупне,але не дуже активне,бо спокійно підтягую до містка і бачу крупного карпа(2 кг).До речі мій найбільший!!! Здивувала його поведінка - зусиль потрачено менше ніж при виважуванні зеркального на 700грам. Чому так? До сутінків витягнув ще одного карпика на фідер і все. Вночі не було жодної покльовки,а лише глюкокльов,визваний тривалим спостереженням за поплавком із світлячком. Дочекавшись початку ранкових сутінків і так як був повний штиль, дістав спінінг і вирішив погратися попером Рапала,при використанні якого у мене зазвичай починався кльов. І тут десь на 5 забросі, не давши поперу долетіти до води його атакує летюча миш і причому результативно. Витягнувши на місток, відчепили її від гачків і відпустили. Чудовище страшне!!! Так що виявляється попери Рапала дісно самі уловисті. І ось розпочався ранковий кльов:1-ий карп,2-ий,який втік з містка додому,3-тя покльовка- підсічка - і обрив поводка(0,23), відразу ж на 2-му фідері скажена покльовка і результат розігнутий гачок. 2 фідери виведені з ладу, не проблема запасні є,але заглючила сигналка і не можу відкрити багажник,в якому все сховано на ніч. На мостику паніка,то ж пройде кльов,через 20 хвилин багажник відкрили,все замінили. Заброс очікування 5 хв - покльовка - сильна ,підсікаю - щось велике, тягну - супротивляється, тут опір зник - розумію йде на мене - кручу катушку швидше і тут удар - результат обірваний повідок. Заміна - заброс! Ще супер покльовка - з 0 через те що знову розігнуло гачок,такий як і раніше - більше в Корчині їх не буду використовувати - заслабі для чогось покрупніше. І тиша!!! До 10 години ні покльовки. Ще й осадок на серці від події на сусідньому мостику.А сталося таке: мужичок,який до 4 ранку пив горіляку,співав пісень,смачнесенько закушував в гарній компанії о 9-30 вийшов на сусідній місток,закинув вудку не зрозумілої конструкції на хліб(як ми потім дізнались),привязав її до перила(що її і врятувало) і пішов далі тусуватись. Тут через 5 хвилин біжить - бачимо натяжку в складі ліска-вудка-мотузка-перило-місток-планета Земля - після підсічки і тривалого виважування,бо не могли вони знайти підсак,красень кілограма на 3-4 пішов на святковий стіл. "АБИДНА,ДА"! За цей час до 10години перебробував всі наживки з різними варіантами діпування. І ось - клює!!! Карп трохи більше стандарта на горох продіпований конопляним маслом. Далі вирішив ловити саме на це!! Перезаряжаю!!! Покльвка на 2 фідері - є карпуша. Працює!!! Супер!!! Закидую 2 фідери. Дальній мовчить, а на ближньому покльовка - підсікаю,тягну, тут раптом сход. Закидую туди ж - через 1хв знову покльовка,підсікаю, підсікаю,тягну, тут знову сход, закидую знову - через хвилини півтори знову покльовка і такий же сход. Думаю - пороблено!!! Друг каже: "наступний раз я підсікну", я погоджуюсь. Але як виявилось йому ще більше пороблено - покльвок взагалі більше не було. Лише дальній фідер турбував дробастер, з інтервалом в 1 хв він подовбував 1 коротким ударом мою горошину, і десь після 5 таких ударів горошина зникала. Це повторювалось десь 3 закиди підряд. Після чого було вирішено збирати речі і їхати додому, бо підішла якась хитра риба:та може зійти з гачка безперешкодно, той вміє хитрими рухами знімать наживку. Коропова палка з полуничними бойлами не спрацювала, думаю аби були конопляні - був би з уловом, але на них я зажав бабла(вже виправився - купив).Рибалка завершилась з результатом 7 карпів,2 карася,2 плотви - загальною масою 8 кг, багато сходів риби -масою десь 8кг через погану підсічку і слабенькі повідки, та 2 крупняка кілограм по 5, які просто вирішили погнути мої гачки,щоб мені було над чим подумати вдома.Кльов був нормальний, але лише коли переставав іти дощ, який ішов 16годин з 24 перебування на водоймі, і зменшувався вітер. Отож можна зробити такі висновки(для Корчина):
- в Корчині клює при відсутності дощу і вітру;
- клює на кукурудзу,опариша,горох,але необхідно експерементувати з діпом, бо ввечері брало на кукурузу з полуничним і скопекс діпом, на світанку - на бутерброб опариш-кукурудза також з полуницею, трохи пізніше на горох з конопляним маслом. Але це не всі можливі наживки - можна ловити і на простий хліб;
- краще використовувати повідки з повідкового матеріалу з нормальним запасом міцності або з лєски(найбільш прийнятного діаметра) з скруткою(для фідера), для зменшення обривів, або ловити на карпову снасть настроєну для ловлі на горох і кукурудзу;
- використовувати "горохові" гачки найменшого розміру - вони більш сильніші і можна наживляти,як горох так і кукурудзу, і опариш;
- шукати рибу на всіх дистанціях, бо як видно минулий раз взяли весь улов під берегом, а цей раз на дальніх дистанціях;
- період з 00-00 до 4-00 краще приділити сну - кльов відсутній;
- обовязково мати при собі Рапаловський попер,поява якого на воді є сигналом для старту кльову мирної риби. Тим більше, що на нього клює все:щука,окунь,білий амур, летючі миши.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Корчин!

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Розпочав рибалку в Корчині ще з понеділка,а саме на протязі тижня готував снасті. Так як минулі рази була маса сходів і неприємних обривів і розгинів гачків вирішив усунути всі помилки чим зменшити кількість невдач. Після перегляду прогнозів погоди в Корчині зрозумів,що кльов буде дуже рідким явищем на цих вихідних,бо при +35 лише неадекватний риб захоче харчуватись. Вся надія була на періоди доби з 19-00 до 23-00 і з 4-00 до 8-00!!! Отож, в пятницю ввечері затарившись продуктами і холодним пивом я зі своєю дівчиною вирушаю в Корчин на фінальну 5 і 3 з Наталкою рибалку. Десь біля 17-30 ми вже на звичному місці. Перш за все ставлю палатку і обустроюю побут,щоб потім на це не відволікатись. Після цього приступаю до самої рибалки. Закинув поплавчанку на саме результативне місце з горохом,раніше задіпованим. Розпочав готувати карпову палку,яку на цей раз зарядив конопляним бойлом і ПВА пакетом з половинками цих же бойлів. Після закиду, прикормлюю місце за допомогою рогатки тими ж бойлами для того, щоб привабити саме крупного карпа(видивився в фільмі). Готую прикормку - суміш фішдрім Карп, Монстер карп ,горох,кукурудза Господарочка,опариш з минулої рибалки, вода з водойми і трохи конопляного і полуничного діпа. Закормлюю місце ловлі поплавчанками. Далі готую 2 фідери,які закинув з горохом і кукурудзою. Все виставлено на родпод,сигналізатори ввімкнені. Приступив до підготовки 2 поплавчанки. Закинув її на опариш. Нарешті все готово.20-00 сижу на стільчику,попиваю холодне пиво - чекаю кльову - тиша. Після пару перезакидів фідерів розумію,що щось не так. Я використав в якості оснастки несиметричну петлю з флюрокарбону,здається 0,33, і поводок з флюрокарбону 0,25. Працює погано на відміну від того,коли використовуєш для повідка звичайну ліску - флюрик жосткий і постійно запутується. Тому поміняв на симетричну петлю,але з тим же таки повідком із флюрокарбону - працює нормально. До 21-00 - тиша. Лише одна краснопірка на опариш. Вирішив посадити її на кружок - побачити як працює, а може ще й щука попалась би... Десь після 21-00 витягнув плотву - взяла на горох. Після цього я поміняв всю наживку на горох,лише один фідер був з кукурудзою. Не хотілось тягати мелочь. Через хвилин 15 очікування бачу довгождану карпову покльвку на поплавку - ні з чим не перепутаєш - поплавок спокійно і впевнено прямує під воду і кудись в далечінь. Підсікаю - витягую - стандартний карпик - 750грам. Далі знову тиша!!! Фідера мовчать, поплавок подекуди смикається,скоріше всього плотва старалась затягнути горошину. Ставлю на поплавки світлячки,так як вже починало темніти і далі сиджу в очікуванні покльовки. Десь після 22-00 помінявши наживку на всіх гачках і 5-ти хвилинного перекура вирішую занести речі,які вже не пригодяться в машину,щоб вночі вони не заважали. Відійшовши до кінця мостика, закриваю блискавку на рюкзаку і чую,як вудилище поплавчанки починає рух по містку. В цей момент моя гарна помічниця Наталка хватає його і робить впевнену підсічку з криком: ЮРА!!!!!! Біжу на місток забираю вудилище,роблю пару обертів катушки - щось є - ще й велике. Намагаюсь підтягнути катушкою - не виходить,вудилищем - не йде, через 2 хвилини приймаю рішення:якщо гора не йде до Магомета,то Магомет йде до гори!!! Так як по лісці бачу,що карписько зайшов під латаття і відчуває себе там дуже комфортно.Знімаю штани,вдягаю шорти,беру підсак і йду на зустріч до рекорду. Підійшовши до латаття намагаюсь підтягнути його до себе - не йде!Беру підсак і ,погрузивши під воду, виганяю карписька із засідки - вийшов, після хвилини боротьби цей красень в мене в підсаці. Я переповнений відчуттями шурую з ним до містка. Виклавши підсак з рибиною на місток чую слова захоплення моєї супутниці і бачу в її очах небачену радість - такого карпа вона ще не бачила вживу,так як і я. Після 10хвилин ,які потратили на те щоб дістати гачок(екстрактор,який ще 20хвилин лежав на містку кудись зник - напевно впав в одну із щілин на містку - непоодинокий випадок)карписько на 3 кг відправляється в садок. А я з відчуттям виконаного обовязку продовжую спостереження за поплавками. До 1-00 ночі жодної покльовки не було.Вирішили спати. Близько 4-00 ранку розбудили комарі,а вже хвилин через 10 спрацював будильник. Розпочинаємо новий рибальський день. До 6-00 жодної покльовки і Наталка йде спати в палатку. Я продовжую. І тут пішло - з періодичністю в 15хв витягую ще 4 стандартних карпики,але вже якось просто,без підсака,без сильних зусиль,напевно відчув себе профі після нічного красеня. Після 8-00 сонце піднялось ще вище і шпарило як скажене. От так до 14-00 не було жодної покльовки карпа,лише виловив пару плотвичок непоганого розміру на горох. А фідера як мовчали так і мовчать. Розпарений сонцем вирішую піти повалятись в палатці, але вже через 10хв вирішив ,що краще піти покупатись,бо в палатці закінчився кисень. Виходжу на місток,щоб перезакинути вудки, і бачу,що одна з моїх вудок,які я забув закріпити, плаває біля латаття,з якого я діставав свій трофей. Тут підтвердилась моя теорія про те,що всі серйозні покльовки відбуваються тоді,коли відволікаєш увагу від рибалки. Залажу в воду з надією,що на гачку хтось є і немаленький. Добравшись до вудки пробую підтягнути - не виходить. Йду підмотуючи ліску і бачу, що другий кінець з поплавком і грузом запутаний в старому містку,який дрейфує під водою. Вивільнивши свою оснастку,бачу обрізаний поводок - був карп,але який - одному Богу відомо. Може і стандарт,а може і на 5кг. Але нічого не поробиш. До вечора більше покльовок не було, так як і ввечері. Приймаю рішення закинути на ніч фідерні палки на бойли:полуниця і ваніль, а поплавчанки на горох,але вудилища закріпити. Так як сил сидіти вночі вже не було!!! Отож в закормлені фідером місця закидую бойли полуниця і ваніль,перезакидую коропову палку з новим конопляним бойлом, поплавчанки заряджаю горохом і закріпляю за місток і йду спати. До речі ввечері суботи почала цвісти вода!!! Після того як потемніло сигналізатори час від часу спрацьовували - летючі миші бились в ліску,напевно шукали попер Рапала. Але десь близько 1 ночі,один із сигналізаторів почав попискувати з інтервалом в 5 сек - біжу на місток - бачу,що одного поплавка немає, підтягую - є карпик,але він затянув поплавок за ліску фідера,що провокувало писк сигналізатора. Але вже біля мостика цей халамидник втік. Змотую поплавчанки,щоб не наробити біди і йду спати. Пізніше піднявся вітер і я під дією поганого сну про втрату родпода з вудилищами, вирішив змотати остальні вудочки і спокійно поспати хоч пару годин,для продовження рибалки з 4-ої ранку. Але встати в 4,так як і в 5 ранку на природі виявилось нереальним. Прокинувся в 8-00 і розуміючи що вже кльову не буде,так як спєка нєможліва, почав збирати речі. Результат:8кг:карп - 3кг,5карпиків-десь 4кг,6 плотвичок - десь 1 кг.
Висновок:на риболовлі будь готовий до всього,як в плані снастей так і в плані можливих дій. Риба так як і природа - це непередачувана штука,а тому неможливо передбачити її дії в наступний момент.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
NNN
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 17 квітня 2010, 21:01
Контактна інформація:

Re: Корчин!

Непрочитане повідомлення NNN »

150 грн. це ціна за сутки :?:
Скільки туди кілометрів і як краще туди їхати
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Корчин!

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Ціна за добу цього року - 200грн. Добиратися геморно...Спочатку потрібно їхати на Костопіль, а далі вже на Корчин. Але дорога дійсно заплутана. Незабаром викинемо схему проїзду.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Корчин!

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Знаю, що сьогодні на даній водоймі відпочивав та рибалив наш товариш. Сподіваюсь, що звітик ми почитаємо ;)
Аватар користувача
віталій
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 03 травня 2010, 17:29
Телефон: 0662143875
Контактна інформація:

Re: Корчин!

Непрочитане повідомлення віталій »

блін...такий звіт детальний про рибалку написав,відправив,а його нема :(
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Корчин!

Непрочитане повідомлення stal1n »

блін...такий звіт детальний про рибалку написав,відправив,а його нема
shit happens ©
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
yurakrav
Ледар
Ледар
Повідомлень: 37
З нами з: 09 серпня 2010, 09:35
Телефон: 0679005431
Контактна інформація:

Re: Корчин!

Непрочитане повідомлення yurakrav »

Всім привіт. Даний екземпляр попався на карпову вудку - на три горошинки, коли витягав на "перезарядку"
Вага 5кг 140 гр, Довжина - 0,92 м
П.С. До речі - вже другий раз витягаю щуку на горох. Перщий раз в Рокитно так само взяла, тільки маленька була дуже :lol:
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Корчин!

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Прикол!!! Гідний трофей ще й на карпову снасть :shock:
Все таки дана водойма гідна спінінгової уваги!
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Корчин!

Непрочитане повідомлення DerSieger »

тепер буду ходить на щуку тільки з горохом...
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
yurakrav
Ледар
Ледар
Повідомлень: 37
З нами з: 09 серпня 2010, 09:35
Телефон: 0679005431
Контактна інформація:

Re: Корчин!

Непрочитане повідомлення yurakrav »

Корчин. Карп дзеркальний - 8,2 кг і ще один нереалізований "паровоз".
Витрати на рибалку: білет - 250 грн (з ночівлею), горох - жменя, пінопласт - 1 кулька, "сипучка" - 1/3 пачки "Траппер" (закинув 5 маленьких шарів руками - стояв з краю ставка, тому закидав руками в поперек ставка).
П.С. Фото не додається (Пише "Досягнуто максимальний розмір приєднаних файлів").
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей