Грушвиця

Тут пишемо звіти про рибалку
Правила форуму
Правила форуму
Перше, вонож і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити
Аватар користувача
віталій
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 03 травня 2010, 17:29
Телефон: 0662143875
Контактна інформація:

Грушвиця

Непрочитане повідомлення віталій »

В суботу,22 травня рибалив з товаришем на даній водоймі...на став прибули о 4.30,обидва береги зазделегідь заняті рибалками,нам виділили невеликий участок на дамбі...моєю ціллю була трофейна риба,так що я не засмутився,єдине що бентежило це спека,від якої хотілось сховатись в бесідку якої на дамбі :lol: немає ..скажу наперед що додому приїхав червоний мов рак :lol: ...отже виставленний род-под,веду закорм шарами,бойлами і горохом на відстані 90-100м,наживка бойли і горох..від гороху зразу ж прийшлось відмовитись,оскільки на комбінацію з трьох задіпованих горошин підряд витягнув 2 малявки-карпунці вагою грам по 400 :( це в мої плани не входило і тому вирішив ловити тільки на бойли...відверто кажучи вся риба стояла в березі,поряд сиділо багато рибалок і робили закиди в 3-4 метрах від берега :o ш що саме цікаво що у них клювало,карпушки грам так по 200-500,карасі дуже рідко..висновок:карась вялий після нересту,карп якраз нереститься...після заміни комбінацій з гороху на бойли протягом кількох годин у мене жодних паровозів...перезакинувся,поставив інші бойли..щоб трохи було веселіше зробив собі поплавчанку,заколотив манки разом з діпом,вонючка ще та вийшла :lol: ,якийсь чоловік понюхав мою наживку то чуть не блюнув :lol: але...не встиг я закинути як покльовка і амур вагою 2 кг в підсаці,через 5 хвилин другий на 1,5 кг,періодичний кльов карпуш 500-1000г і супер покльовка амура кг так на 4.5-5 і обрив повідка(застосовував досить тендітні поводки) а амур торпеда добряча...адреналін ;) товариш рибалив поруч,закид на 20-30м,кукурудза,карпушки невеличкі клювали у нього...ну і саме цікаве...накінець то мій сигналізатор на род-поді заспівав пісню :) паровоз такий що ого-го..підсікаю,такого супротиву ще ніколи не відчував,працюю фрикціоном,все роблю спокійно і зважено..і бздинь...обрив основної жилки... :( судячи що стояв бойл пилящий на 22 про вагу екземпляра можна тільки догадуватись...отаке...а...і ще що цікавого..під берегом на манку у сусіда клювали товстолоби :shock: ...2 покльовки-2 обрива..така от рибалка вийшла..
Аватар користувача
zerich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 163
З нами з: 11 червня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення zerich »

Добряче наслухавшись про дану водойму - вирішив і сам перевірити. В середу в ранці порадившись з дружиною вирішили виїхати зранку у четвер відпочити - можливо рибки половити , от власне так воно й вийшло , о 4 ранку в четвер зазвенів будильник - "ПІДЙОМ" , о 5.00 вже на водоймі розставляю палки , та готую прикормку , по дорозі до сектора зустрів Миколу (спільного знайомо Полосатого=)) , каже, що рибка клює але всі тузи до 2 кг. Вирішивши , що тузи нам не друзі - приймаю рішення не годувати шарами , а працювати лише ракетою та коброю. Після першого закорма в 6.00 приємне ТУ-ТУУУУУУУУУУУ - перший пішов :
Зображення
Зображення

а далі дивіться самі:

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Загалом з 6.00 до 14.00 було виловлено 15 риб з них 5 перевищували 4кг., 13 з 15 були зловлені на бойли власного виробництва =))) (на правах реклами) :D
www.carp.rv.ua
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Оце молодчина!!! А як дружині риболовля? Сподобалася?
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення DerSieger »

красавчег! :D поділись рецептом...
[off]і зроби, кінець-кінцем, кнопочки :cry:[/off]
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
віталій
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 03 травня 2010, 17:29
Телефон: 0662143875
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення віталій »

Дімон,просто красунчик!!! треба і собі поїхати реабілітуватись за недільну невдалу рибалку :lol:
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення Юра »

заколотив манки разом з діпом,вонючка ще та вийшла


Розкрийте секрет, що за діп такий. Зараз саме цікавлюся цією темою - аром.
Аватар користувача
zerich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 163
З нами з: 11 червня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення zerich »

Про манку з діпом ні чого не чув , а для приготування своїх бойлів використовував декілька аром : сензор сквид октопус, та рибячий жир від тамдема.
І не плутайте діп з аромою - це зовсім різні речі.
www.carp.rv.ua
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Сумісна рибалка форумчан відбулася...
Трішки фото, звітик завтра...втомився витягувати рибу :shock: тузи з а п а р и л и :o
Зображення
Зображення
Зображення
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Отже! Домовилися виїхати з Рівного десь о 17:00. В мене як завжди...непередбачувані обставини і я на водоймі тільки близько 20:00.Познайомився з п. Олегом, трішки потеревенили. Розмістилися з братушками на березі поблизу будинку охорони. 3-ий сектор - "Скольмо", 2-ий сектор - "2$", 1-ий сектор - "Шалун".
Доки закинувся вже темно. Вирішую годуватися коброю. Підкормився бойлами і тиша. Покоштували свіженьке пивце з Віктором(2$) і вирішую перекинутися. Час пролітав дуже швидко і вже о 00:20 в мене паровоз. Трішки боротьби і на березі мій перший карп в Грушвиці.
Зображення
Далі прийшла черга "двох баксів" виймати рибу...
Зображення
Швиденько фотографуємо, через те, що вже другий короп на підході у "2$".
Зображення
Доки ми з хлопцями з команди "2$" займаємося виважуванням своєї риби, команда "Скольмо" вже теж взяла декілька коропів. Нажаль немає фото їхніх коропів.
Знову покльовка в "2$" швиденько фотографуємо і біжимо до мого род-поду.
Зображення
Зображення
При виважуванні свого коропця нарешті розумію, що місцевий короп надзвичайно сильний. Ще декілька хв. боротьби і довгоочікуване фото.
Зображення
Далі ще був кілограмовий сазанчик і тиша...Чим зайняти руки???Спати не хочеться...вирішую наліпити шарів на ранок. А далі вже і світає. Закормлюю свою зону кульками і лягаю подрімати. А "Скольмо" далі тягає рибу...Ось фото де проходить майстер-клас від жіночої половини "Скольмо"
Зображення
Просипаюсь близько восьмої, а "Скольмо" далі тягає...ото Дімині бойли ;)
В мене далі тиша...Вже десь близько 11:00 вирішую перемістити маркер і прикормити нове місце ловлі. Вже і хлопці починають збиратися по домівках...А в мене тиша. Хлопці проходячи повз мене кажуть, що впіймали щучку :shock: не вірю - показують.
Зображення
Отже всі покинули місця ловлі, а в мене досі тиша, але близько 14:00 прорвало - тузік за тузіком. Рахувати втомився...і вже збираючись до-дому - паровоз і нарешті гарний супротив риби на тому кінці. Доволі цікава боротьба і короп за метрів сім від берега починає впиратися...з хвилин п'ять точилася боротьба під берегом, але ще трішки і він вже у підсаку. Щеб трішки і була б 5тірочка.
Зображення
ПиСи
Відпочинок - бомба! Тузи запарили :lol: Тільки при комбінуванні двох 24мм. бойлів була тиша, але недовго - десь 1,5кг. туз вирішив поласувати такою смакотою. На повний поп-ап - була тиша...Нейтральні комбінації, гарно працюють. "Скольмобойли" - закинув і риба. Пилюка від "Сензор" - риба є але потрібно трішки зачекати...
Отаке...
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення DerSieger »

трохи не подобається мені виїзд на риболовлю ввечері після роботи. все бігом, все похабцем, язик на плечах. так як в грушвицю їхали перший раз, не знали дороги а тільки напрямок, то добиралися через якесь поле, на якому з кожним метром було все менше і менше признаків дороги. але все-таки добрались до водойми, де вже рибачили дімон з віталіком. поки маркерування, закорм, туди-сюди, то зтемніло і закидались вже всліпу, не на маркер а на око.
в очікуванні покльовок зайшов в сектор шалуна погутарити про те про це і чую звук всіх чотирьох моїх сигналок. шо це було одночасно 4 паравоза вірилось мало, але поспішив в сектор. виявилось шо покльовка все-таки була, але не в мене а на фідер в сосіда метрів 15, яку він успішно провтикав, а риба взявши круто вправо зайшла на мої снасті і видавала "вєчєрній звон" і знову ж таки успішо зійшла з гачка перед самим підсаком. зрозумівши переспективу сліпого перезакидання 4 палок, прийняв рішення трохи поматюкатись.
дякуючи включеному прожектору на водоймі всте-таки пристосувався закидати. маркер звісно шо видно не було, але біль-менш в потрібне міце влучав. тим паче пішли покльовки і перезакидати стало вже даже пиємно...
риба в водоймі дуже цікава в плані боротьби. трьошки видавали такий "спарінг", шо приходилось їх подовгу і цікаво виважувати. особливо під берегом риба ніяк не хотіла йти в підсак. дуже сподобалось і адреналінчику відхватив не мало.
ше не встигнувши толком зфотографуватись з першою рибою в 3,200 як пролунав сигнал і знову цікава і довга боротьба і знову 3,100. потім туз, зход, знову 3,200 і знову туз. після 6:00 ше один зход і тиша. даже "скольмівські" самокати зичнув, шоб хоч тузами погратись, але окрім ще одного зхода покльовок до обіду більше не було.
загалом водойма зподобалась, карпуша в ній - боєць справжній - виважувати дуже цікаво.

п.с. шкода шо не було гітари... :x
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
MAJSTER79
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 21 червня 2010, 11:24
Телефон: 0671574025
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення MAJSTER79 »

ДОБРОГО ДНЯ.
А Я ТАКОЖ ВЖЕ 2 РАЗИ БУВ У ГРУШВИЦІ НА СТАВУ..
СТАВ ДІЙСНО ДУЖЕ ГАРНИЙ.
ПЕРШИЙ РАЗ Я ПРИЇХАВ ЩОБ ДОМОВИТИСЬ ПРО РИБАЛКУ ТА Й ВЗНАТИ ЦІНИ ПОЗНАЙОМИТИСЬ З ОХОРОНЦЯМИ ЧИ ТО ВЛАСНИКАМИ.
ТАК ОСЬ...
ПРИЇХАЛИ МИ З КУМОМ І ОХОРОННИК ПО МОЕМУ САША НАС ДУЖЕ ПРИВІТНО ЗУСТРІВ..РОЗСКАЗАВ ЩО РИБАЛКА КОШТУЕ 100 ГРН.
НА НІЧ МОЖНА ЗАЛИШИТИСЬ АЛЕ БАЖАНО ЩОБ ЧЕРГУВАВ ХАЗЯЇН СТАВКА ОЛЕГ....
ТАК ЯК МИ ПРИЇХАЛИ ТІЛЬКИ В РОЗВІТКУ ТО ВЗЯЛИ НОМЕР ТОГО ОХОРОНЦЯ САШКА І З СПОКІЙНЕНЬКО ПОЇХАЛИ ЗБИРАТИСЬ НА РИБАЛКУ.ТО ЯК РАЗ БУВ ЧЕТВЕР.
В ПЬЯТНИЦЮ ВРАНЦІ ЩЕ РАЗ ПЕРЕТЕЛЕФОНУВАЛИ ЦЬОМУ САШІ.
ВІН ЗАПИСА ЯКА БУДЕ МАШИНА ТА НОМЕРИ..
І СКАЗАВ ПРИЇЗДЖАЙТЕ ХЛОПЦІ МИ ВАС ЧЕКАЕМО..
ВЗЯВШИ ВСЮ НАШУ РИБАЦЬКУ АМУНІЦІЮ ТА ЗАЙХАВШИ ЩЕ ЗА ШАШЛИЧКАМ НА *КРАЙ* МИ ПОЇХАЛИ В ГРУШВИЦЮ...
ПРИЇХАВШИ ПОБАЧИЛИ ЧОЛОВІЧКА РОКІВ СОРОКА ПЬЯТИ..
ПРИВІТАВШИСЬ З НИМ ЗА РУКУ(РАКУ НАМ ПОДАЛИ НЕХОТЯЧИ НІБИ МИ ПРЇХАЛИ З ПОДАТКОВОЇ МЗДУ ЗБИВАТИ)МИ ЗАПИТАЛИ ХТО ТУТ ГОЛОВНИЙ ПО РИБАЛЦІ І ДЕ НАМ МОЖНА СІСТИ..
ВІН СКАЗАВ ЩО ВІН ВЛАСНИК СТАВКА І ВСІ МІСЦЯ ЗАЙНЯТІ..
ТОДІ НАГАДАЛИ ЩО МИ ПРИЇЗДЖАЛИ ТА ЩЕ Й ЗВОНИЛИ..ТОБТО У НАС ДОМОВДЕНО..
НА ЩО ВІН ВІДПОВІВ ЩО ВІН ВЛАСНИК І ДОМОВЛЯТИСЯ ТРЕБА З НИМ..
ТОДІ ВИНИКЛО ПИТАННЯ НАВІЩО НАМ ОХОРОНЕЦЬ 0 СТОРОЖ СКАЗАВ ЩОБ МИ ПРИЇЗДЖАЛИ ЗНАЮЧИ ЩО ПО ЯКИМОСЬ ПРИЧИНАМ НАС ВЛАСНИК СТАВКА НЕ ПУСТИТЬ..
ШАНОВНИЙ ВЛАСНИКУ СТАВКА...
ЯКЩО ВИ ЦЕ ПРОЧИТАЕТЕ ПРОСИВ БИ ВАС ПРОКОМЕНТУВАТИ ДАНУ СИТУАЦІЮЮ.
ДЯКУЮ НА ПЕРЕД.
НАДІЮСЬ ЩО КОЛИСЬ ВСЕ ТАКІ ПОРИБАЧУ НА ДАНОМУ СТАВКУ...
ЗВІСНО ЯКЩО НАМ ВЛАСНИК НА ЙОГО РОЗСУД ДОЗВОЛИТЬ...
ВСЬОГО НАЙКРАЩОГО ВАМ ВСІМ МОЇМ ДРУЗЯМ І КОЛЕГАМ РИБОЛОВАМ...
MAJSTER79
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 21 червня 2010, 11:24
Телефон: 0671574025
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення MAJSTER79 »

ДОБРОГО ДНЯ ВСІМ КОЛЕГАМ РИБОЛОВАМ КАРПЯТНИКАМ.
ПЛАНУЮ ПЛЇЗДКУ В ГРУШВИЦЮ ПІСЛЯ ОБІДУ В ПЬЯТНИЦЮ З НОЧІВЛЕЮ..
НА КАРПА..
ЯКЩО ХТОСЬ МАЕ БАЖАННЯ ПРИЕДНУЙТЕСЬ..
БУДУ РАДИЙ НОВИМ ДРУЗЯМ ТА ЗНАЙОМСТВАМ...
Аватар користувача
zerich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 163
З нами з: 11 червня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення zerich »

На жаль я не зможу в п"ятницю - змагання в Шепелі , але якщо потрібно домовитись то зможу допомогти.
www.carp.rv.ua
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення stal1n »

а чи можна отримати номер телефону Олега?
дякую
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість