Грушвиця

Тут пишемо звіти про рибалку
Правила форуму
Правила форуму
Перше, вонож і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Братушки! Давайте вирушимо на ці вихідні в Гориньгрод, а вже потім на Грушвицю ;)
Стосовно № тел. п.Олега, нажаль дати його не зможу, але домовитися про риболовлю - посприяю!
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Нарешті Шалун-молодший виїхав на риболовлю з ночівлею :)
Отже...
Купа справ на дачі, але вже о 16:00 я в Рівному. Швиденько збирається Альона, а Влад вже давно напоготові :D
Домашні справи ще затримали нас до 19:00 і вирушаємо до Діми(СКОЛЬМО) за деякими прибамбасами.
Близько 20:00 вже на водоймі. Нас зустрічають величезні хмари та гарні блискавки. Приймаю рішення, що насамперед - затишок для сім'ї, а риболовля вже на другому плані. - Палатка, одіяла, матраси, спальники...все для сухої ночівлі. Залишаються лічені хвилини до наступу ночі і вже прути закинуті. Нажаль закормитися, вірніше точно закормитися, часу не було. Отож, приймаю рішення - 2ва прути на СКОЛЬМОбойли, інші 2ва на спецпрогу від СКОЛЬМО. Тільки один нюанс - без годування...Вирішую, що потрібно використовувати стрінгери або сітку ПВА. На ніч закидую з сіткою.
Готую вечерю на мангалі, малеча сидить в очікуванні "монстер коропа" :P , дружину від свіжого повітря морить на дрімоту...і підходить до мене рибалка з сусіднього сектору аля потеревенити. Розмова була доволі змістовною через те, що мій співрозмовник був з Донецька. Почув я і про Донецьке море і про Харківське вдсх. і про.....ой багато про що. Тільки о 00:30 ми з сім'єю сіли повечеряти. Швидка вечеря і вирубон в моїх близьких 8-)
Пообіцявши сину, що він буде повідомлений про покльовку, вирушив готувати на ранок стіки та на ніч сітку із смакотою для коропів. Вже реально задовбавшись мастирити ту трахомудію, вирішив перекурити поблизу род-поду і тут як не...запіщить, ні не так - він просто взяв бойла і пішов, незупиняючись. Підхоплюю палку та відразу до намету щоб повідомити своїх про покльовку...ага, місцеве повітря звалює ліпше будь-якої анестезії. Догутися я не зміг. Вже взявши коропа у підсак намалювалася дружина :) Швиденьке фото і у водичку красеня. Із записів 02:00 - 3,8кг.
Далі буде...вирубаюсь.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Відразу після короткої фотосесії красеня(батарейки вмирали), послідувало випускання в рідну стихію. І знову монтажі, перекидання, приготування сумішей для вранішнього закорму...і вже близько 05:00 мене все це притомило та заведений будильник-палатка та сон, правда коротенький. Вже о 06:00 вийшовши з палатки, зрозумів, що навіть гарячі напої не допоможуть - холодно, блін. Відразу беру до рук ракету і вперід зігріватися...Нарублені бойли(1 кг.) та пєлєтс(2 кг.) полетіли в першу точку. Далі експеремент - горох, експерементальна прикормка, шалена порція конопель + бойли = "апельсини". Вже і мої напарники :) проснулися та синок почав нагружати мені парашут кулями і вперід до годування другої зони. Не пройшло і декількох хвилин після годування як результат не забарився - клювання в берег - вручаю тендітного прута(2,75Lbs)для дружини і розпочалося протистояння...Але так як в моєї половини вже є досвід і теоретичний і практичний, вона вийшла переможцем в цьому поєдинку. Короп на око десь біля 4 кг. вже на березі. Кидаю погляд на розміщення крючка і серце кровю обливається - в риби величезна рана між верхньою та нижньою губою. Дружина швиденько несе антисептик і як тільки я виймаю крючок, відразу пирскаю на рану. Коропу відразу стало шалено боляче і декілька потужних стрибків і риба у воді. Нажаль фотосесія та зважування стали неможливими :(
Декілька годин без клювання, ставлю "скольмобойли" і результат незабарився. Тузік був взятий у підсак сином. Та відразу фото і риб у воду.
Зображення
Зображення
І вже близько 15:00 зібралися та поїхали в Рівне - спека була невиносимою :shock:
Як висновок хочу добавити, що я орієнтувався тільки на крупного коропа, чого і досяг. Але якщо задатися ціллю - натягати тузів, все це робиться можливим(чому? - читайте вище ;) ). Є підібрані бойли для даної водойми, використовуючи які можна відірватися по коропу...
ПИ. СИ.
"Скольмобойли" красавци! 8-) Грушвиця вже на них присаджена :!:
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

За неперевіреною інформацією :oops: в середу вечером був виловлений короп близько 10кг. :shock: Отаке...
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Братва, може вирушимо на закриття сезону ;) Десь так в наступну неділю 8-)
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Температура сприяє цікавому закриттю сезону. Маю величезне бажання закрити сезон в цю неділю. Чи є бажаючі? Думаю, що час проведемо цікаво 8-)
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

В неділю в Грушвицю...Бажаючі скласти компанію, є???
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

А в Грушвиці карп пішов,на фідер! Я в відпуску можна було б по 50 грн і по 2 фідера і погнали.
Шукаю напарника і завтра з 9 00 можна їхати. З Олегом погоджено.
До речі це не 1-ше квітня,яна повному серйозі!!!
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

вже на водойм1 _ Скольмакс, Вдала Рибалка, Николай,Скольмакс та Лукас. вдала рибалка вже маэ в своэму актив1 два туза. Будемо вечеряти....
Аватар користувача
Igor UZ
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 09 березня 2011, 19:22
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення Igor UZ »

shalun_99 писав:вже на водойм1 _ Скольмакс, Вдала Рибалка, Николай,Скольмакс та Лукас. вдала рибалка вже маэ в своэму актив1 два туза. Будемо вечеряти....
А Скольмакси що, з Прилбич одразу на Грушвицю :) ?
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення nazrik »

Так :lol:
Рибак
Аватар користувача
Igor UZ
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 09 березня 2011, 19:22
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення Igor UZ »

nazrik писав:Так :lol:
З корабля на бал. Герої!!! :D .
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

герой розмочився в 23 45. Взяв туза на трофея
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей