Грушвиця

Тут пишемо звіти про рибалку
Правила форуму
Правила форуму
Перше, вонож і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Господа спортсмены...ладно шуткую....
Лукас - три коропа, два на самокати.
Скольмакс - 4 коропа на трофей
Це все з новин на ранок...
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Юра взяв 4.8 дек1лька хв. тому...все пока бо у Вдало1 рибалки паровоз.
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення nazrik »

Що там з паравозом у Вдалої Рибалки???
Рибак
Аватар користувача
Igor UZ
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 09 березня 2011, 19:22
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення Igor UZ »

shalun_99 писав:
nazrik писав:Що там з паравозом у Вдалої Рибалки???
http://rutube.ru/tracks/43003.html?v=c9 ... 48e175e362
І скільки заважив ?
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення nazrik »

Жіночка трималася красиво))))
БРАВО
Рибак
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Igor UZ писав:
shalun_99 писав:
nazrik писав:Що там з паравозом у Вдалої Рибалки???
http://rutube.ru/tracks/43003.html?v=c9 ... 48e175e362
І скільки заважив ?
Біля 7кг - взяли і переловили мене одним махом,а я так чекав трофея на Трофей! :D :D :D
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Зображення
Зображення
Ось фото сімочки з гкроями дня...А взагалі то - це найкрупніший короп якого зловили в Грушвиці(з тих що я бачив!)!
Мої вітання!!!
Фото та звіт пізніше!
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

З чого почати...
Попередньо домовилися виїхати на риболовлю: Тарас, Николай та "Лукас"(Віталій ну і я). "Скольмакс" по дорозі з Прилбич на Рівне теж вирішують зробити десантну висадку Юри на Грушвицю і в годині десятій вечора приїхав Саша з командою :D (Вдала рибалка).
Розмістилися таким чином:
7ий сектор - Скольмакс
6ий сектор - Тарас
5ий сектор - Николай
4ий сектор - Лукас
3ий сектор - Вдала рибалка
Наша головна ціль - подивитися чи буде клювання при щільному пресингу, умови наближені до змагань :P
І ціль нашої команди - чи працюватимуть самокати.
Ми на водоймі близько 17:00, від машини до сектора потрібно трохи пройти :evil: і розпочалося тягання речей. За час нашого носіння в Тараса вже два коропці. ;)
Маркер в руки і давай шукати щось цікаве...цікавого мало, вирішую зупинитися на дистанції близько 100м. Знайшов перепад десь на 20 см. Закидаюсь, все кліпсую за допомогою гумок. І починаємо годування спомбом. Ось якраз тут, на мою думку і була допущена помилка. Потрібно було жбурнути шарів з 10ть. А спомбом полетіла пропарена конопля пелетс(крупна фракція) і бойли. Але ладно, Спортекс відпрацював на всі 100%, спомб вдало закріплений - залишився жити в мене в сумці. Ну все ніби правильно. Закидання - два прута полетіли з самокатами МУШЛЯ, а ще два з БАНАНОМ. 18:25 прути закинуті, облаштовуємо базу.... О 20:00 вирішили подивитися, що і як з пилюкою і зрозуміли, що можна спокійно закидатися на ніч. Далі вже була риба у Скольмакс, Тарас теж потихеньку підловлював, компанія супер настрій ще кращий. Приїхав Саша, повечеряли і баяньки.
Зранку беремо дві риби на МУШЛЮ, настрій ще більш чудовий і на два прути закидуємо комбінацію від Динаміта. До відїзду беремо ще дві риби, найкрупніша була біля 2кг.
Аналізуючи виїзд, відловилися всі чудово, але найкращі результати в нічних гостей - годувалися вони прикормочними шарами. А ось ловили на дрібні бойли, збрехати нехочу, але навіть 10мм. були присутні. І ось на цю дрібноту команда Вдала рибалка, впіймала декілька особин біля 4кг. та красеня на 7кг. Отаке...
Якщо брати у відсотковому співвідношенню клювань серед усіх команд то найбільше риби було впіймано на бойли ТМ "Трофей", орієнтовно 60-70% !
Ну і трішки фото
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Сподіваюсь, що хлопці доповнять мою розповідь...
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Не зловивши риби на Прилбичах і отримавши дозвіл від нареченої, вирішив провести ніч на Грушвиці біля родпода в колі друзів, а не вдома біля телевізора. Отож о пятій я на водоймі в очікуванні покльовки і приїзду друзів з клубу. А Тарас,який вже був повінстю готовий до комфортного проведення риболовлі, все тягає і тягає, 2 риби, і 2 риби на бойли від ТМ Трофей - першу на "Клубнику" ,а другу на "Креветку" + мав пару піків на "креветку". Отримавши таку інформацію ,я ставлю на всі палки сніговики з клубника - креветка, підбор бойлів не робив , так як був змучений дорогою і двома безсонними ночами на Прилбичах. Далі опишу результати,а демагогію проведу пізніше: вся риба була зловлена на бойли від Тм Трофей, комбінація описана вище, закорм - 2кг бойлів креветка прикормочних- вечір і 1 кг пелетс креветка ранок (до речі під час кормління взяв карпа на 4кг). Вся риба зловлена не з зони закорма,а на краю цієї зони. Із трофеїв - 3 риби - 4800, десь 4000 і 2500, все решта тузи до 1500 - нецікаво. Вночі спав - хлопці тягали щось на мої палки. Вся риба відпущена - при чому 100% вся. Ніч провів прекрасно - і виспався і риби нловив і з друзями поспілкувались. Думаю якщо фест буде в такому ж руслі і з таким же кльовом- всі залишаться задоволеними. Найбільше отримав адреналіну від карпа 4800,який перших 5 секунд виважування - не подавав жодних признаків своєї присутності, зато потім дав мені просратись, що пишлось кликати на допомогу Тараса. Також був прикол - чую пік - встав - підійшов - тиша- пішов до сусідів - через годину повернувся для перезаброса - витягую - а там карп 1200 - сидить зараза і такий лінивий,що неможе грузило в 120 грам підняти - ото таке. Вибачте за стиль письма - але на ноуті по другому важко писати. :D :D :D
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення николай »

декілька фото з ночі :D
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

[off]Мене вже виключало на ходу, а що ж 2 безсонних ночі + дорога, але фотка прикольна. Колька напиши про відчуття,як тягнув на карпову снасть і палку свою першу рибу - сподпбалось????[/off]
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

[off]Блін я вроді всюди був присутній і в кадр тільки на одній фотці вліз.(Що значить СКРОМНІСТЬ :!: :!: :!: )[/off]
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення николай »

maximus писав:[off]Мене вже виключало на ходу, а що ж 2 безсонних ночі + дорога, але фотка прикольна. Колька напиши про відчуття,як тягнув на карпову снасть і палку свою першу рибу - сподпбалось????[/off]
[off]відчуття просто супер на словах не передати (це треба пережить самому) :D !!!! :D чуствується кожен рух під водою...хотя і карп не крупненький(до 1.5кг)також сподобалась робота спода в поєднанні з спомбом :mrgreen:[/off]
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення nazrik »

Всі привіт.Як знаємо Тарас знову на ставку. З вечора зловив пару кілограмових, далі в активі 3.0кг, 3.5кг, та пару кілограмових зранку.Прикол товариші такий що ноччю був МОРОЗ, казав що на маті калюжа замерзла :D Ось і таке буває)))
Рибак
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей