Грушвиця

Тут пишемо звіти про рибалку
Правила форуму
Правила форуму
Перше, вонож і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

:D :D :D Тепер в житті по телефону нічого розказувати не буду,бо Назар вже замість мене звіт накрапав.
Одним словом тільки,що приїхав з Грушвиці,був з ночівлею.Приїхав 19 04 біля 17:20год. Розмістився по середині між
6-ою і 7-ою будками навпроти виходу з острова. Вітер був північний і зустрічний відносно мого місця розташування,тому закинувся не кормившись. Ще до настання темноти впіймав 3 тузіки по1-кг. Біля 20:40 вітер стих і я закинувши пару спомбів почав готувати місце ночлєга. Розмістився прямо на березі. Потім була вечеря,попивання вінчика домашнього.Біля 22:45 я влігся на розкладушку і думав заснути,але біля 23-ої паравоз на клубніку,і так до 4
ранку раз в годину. На вудлищах були надіті 1. "креветка(Трофей)" 2."клубніка(Трофей)"3."риба концентрат(Тандем)" 4. "тутті-фрутті(тандем)". В результаті на ранок були в карповому мішку 2 дзеркальних 3,5 і 3 кг,і 7 чешуйчастих кілограмових шнурків. Загальна вага 13,800. По запаху домінувала Трофейова "клубніка"
З цікавого хочу додати,що дзеркальний на 3,5 був з перебитим хребтом(Так,що в нас в Грушвиці, як і на Радуті-є
свій Квазімодо). Ну і ,ще цікаво,що біля 3-ї години різко взявся МОРОЗ.(ходив до машини за сигаретами то градусник показав -5) Це звичайно жесть. Вода на маті замерзла причому десь на сантиметр,підсак примерз до трави,бойли замерзли,пепсі кола пішла кригою,одним словом з 5-ої години палив мангал. Зранку,ще було пару піків і тишина. Ось такий вийшов екстрім :!:
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

В продовження теми пару фото:
Нічний мороз:
http://s013.radikal.ru/i325/1104/81/c52f7530e45c.jpg
http://s55.radikal.ru/i149/1104/c0/46122e61d095.jpg
http://s42.radikal.ru/i098/1104/22/b89dcb872c87.jpg
Грушвицький Квазімодо(3,5кг):
http://i051.radikal.ru/1104/f3/5ecfcfc222b0.jpg
Мій табір:
http://i026.radikal.ru/1104/0b/8c6f1fe53f70.jpg
Друга мамка(3кг):
http://s39.radikal.ru/i083/1104/4d/aa9768358dd8.jpg
Шнурки,які не давали спати пів ночі:
http://s009.radikal.ru/i310/1104/c8/423ea32dc930.jpg
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Зображення
Прикольна фотка: Сонний мисливець, репер, два німця і на задньому плані "доцент"- (моргала виколю)!!! :D :D :D :D
Аватар користувача
DimonSp87
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 17 квітня 2011, 21:48
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення DimonSp87 »

Були з ttearjerker на рибалці з 30.04 на 1.05. Тільки заїхали в Грушвицю почав падати дощ з градом))) Поки я обкідав нові палки то Тарас вже закормився. Закинулися дай почали вечеряти, ввечері та вночі декілька тузів на клубніку та спеції "Трофей". Вранці пройшов дощ та вже почало клювати на креветку. В обідню пору в мене паравоз та красень на 4,700 кг. Загальна вага приблизно 23 кг.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Команда "Аматор" сьгодні були на тренуванні.Діма звіт в студію :!: :!: :!:
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Vadim 89
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 17 квітня 2011, 11:06
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення Vadim 89 »

Звіт буде завтра. Ну скажу від себе рибалка мені сподобалась, незважаючи на погоду. 8-)
Аватар користувача
DimonSp87
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 17 квітня 2011, 21:48
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення DimonSp87 »

Всім доброго дня)) 7 травня команда "Аматор" була на риболовлі. Приїхали на водойму о 5 годині, відразу почали розкачувати мої 2 нові палки та спода. Прикормили рибку та закинули палки десь о 7:00. А вже о 08:00 паравоз та красень 3 кг 830 гр на креветку "Трофей". Не пройшло й 20 хв та знову паравоз і красень на 6кг 100 гр)) А потім декілька безрезультатних піків та 2 тузіка і все)))

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
General
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 06 травня 2011, 11:02
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення General »

А я з товаришом приїхав в 7-00, попрацювали маркером, поки закинулись + катання шарів, закормлення і 8-30...9-00. Ось і по погоді. Тільки поодинокі пі сигналізаторів, та й і їх було обмаль. В товариша була одна нормальна покльовка, але результату нема. Перший виїзд результату не дав. Отож тренування перед фестивалем невдався.
vpn1221
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 14
З нами з: 23 червня 2010, 17:47
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення vpn1221 »

Відвідали сьогодні дану водойму з родиною. В сина була перша рибалка. Вітер цілий день після обіду такий що тяжко закинути. Ловив на фідер ( опариш і мотиль) На бойли трофей (слива і трошки пелетса в ПВА) На бойли покльовка була коли бойл став як горошина. Ітог 5.3кг зних 4карпа і10 карасів.http://i407.odnoklassniki.ru/getImage?p ... hotoType=0 http://i407.odnoklassniki.ru/getImage?p ... hotoType=0
Аватар користувача
DimonSp87
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 17 квітня 2011, 21:48
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення DimonSp87 »

Був на водоймі з 26 - 27, приїхав близько 20:00, поки все зібрав та закиувся то вже було темно)) (Закормитися мені допомогли Саша та Тарас, їм велике дякую). Після 00:00 почали пікати сигнали, близько 03:00 навіть всі чотири палки по черзі)))) Тобто цілу ніч я не спав. Ловив на Трофей полуниця + креветка, але на цей трофей ловились тільки тузи, а ось на річворт я зловив 2 великих коропа: 4,100 кг та 4,400 кг. Ось такой була моя рибалка:
Зображення
Зображення
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

З суботи на неділю їздив рибалити в грушвицю. Розташувався на 6-ій альтанці. Біля 18-ї розбив табір і почав кормитись. Приблизно з 19-ї почались покльовки. Прикормочну програму незважаючи на жару зробив м"ясну,що в подальшому дало непоганий на мою думку результат. На ніч від пилящих також вирішив відмовитись(думав посплю,так як зі мною була моя 10-ти річна дочка і крім того,що ловити рибу основним завданням було припильнувати,щоб вона на ночовці не простудилась,не покусали комарі і т.п-одним словом усунути всі причини по яких на слідуючу рибалку нас могли не пустити :D :D :D ) Але о 23-ій мала пішла спати в палатку,а в мене почало їхати. Покльовки були на монстер краб (тандемовський і річвордовський). В результаті приблизно 40 кг з яких найбільші 4.5,дві 4-ки ,дві 3,5 і пару по 2,згаком(з гаком пишу ,бо важив дешевим механічним безменом,але перевіряв його на фасованих пакетах пєлєтсу,то не дурить),і тузіки :D ,як же без них. До речі переконався,що в Грушвиці не все їде,як прийнято вважати. Риба повністю ігнорувала Дінамітовський (SQID OCTOPUS) причому як з поп-апом,так і без,хоча дані бойли порізані були в прикормці. Також відзначилась Трофейова клубніка,на свіжо закинуту
20-ку з ходу лупнула мамка на 4 кг. З цікавих моментів,на 2-й альтанці мужики влупили амура під 9 кг(нажаль Олег по амурах на обмежує,то небога поїхав на котлєти),і крім цього риболови біля дамби ціленаправлено ловили толстолоба і по словах Олега влупили пару 6-ок і пару 4-ок. Біля 16-ї години(в неділю)мені на зміну приїхав Діма з "Аматарів". Я вже був нарядно одітий і мав їхати на Рівне но вирішив шуганути Діму сигналізатором його палки,поки він в бєсєдці чарував над поводками,але став на край обрива і впав в воду,так,що на Рівне поїхав покупаний :D в плавочках. Фотки викину пізніше!!!
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
avtoelectrik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 23 червня 2010, 19:27
Телефон: 0975002075
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення avtoelectrik »

а я був з пятниці на суботу і всю ніч на ставку була тишина навіть світло ніде не світилось ,мені перепала 2 бесідка біля сторожа ,у мене був один тузік десь о 4 й ранку на монстер краб Трофей ,пробував і на полуницю і сливу і креветку ,але ..... :( ,поряд на третій бесідці якщо закидати напрямку протилежного берегу покльовок не було ,а якщо до острова то покльовки були у них досить часто ,на першій біля сторожа була ситуація така ж сама як і в мене ,але вони лишись на ніч далі ,так що не знаю як там було ,а взагалі то так як я в грушвиці перший раз то склалося враження, що найкраще риба ловиться на 6-й 7-й на протилежному від сторожа і на 3-й біля сторожа ,тобто на місцях що ближче до острова до всіх інших хід риби перекритий і ловиться як повезе і по результатам змагань теж видно які сектори працюють найкраще до речі під час змагань на 3-й бесідці від сторожа теж рибу ловили дуже результативно .
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

avtoelectrik писав:а я був з пятниці на суботу і всю ніч на ставку була тишина навіть світло ніде не світилось ,мені перепала 2 бесідка біля сторожа ,у мене був один тузік десь о 4 й ранку на монстер краб Трофей ,пробував і на полуницю і сливу і креветку ,але ..... :( ,поряд на третій бесідці якщо закидати напрямку протилежного берегу покльовок не було ,а якщо до острова то покльовки були у них досить часто ,на першій біля сторожа була ситуація така ж сама як і в мене ,але вони лишись на ніч далі ,так що не знаю як там було ,а взагалі то так як я в грушвиці перший раз то склалося враження, що найкраще риба ловиться на 6-й 7-й на протилежному від сторожа і на 3-й біля сторожа ,тобто на місцях що ближче до острова до всіх інших хід риби перекритий і ловиться як повезе і по результатам змагань теж видно які сектори працюють найкраще до речі під час змагань на 3-й бесідці від сторожа теж рибу ловили дуже результативно .
В Грушвиці бєсєдки біля острова звичайно переспективніші,так як хід риби там йде по обидва боки острова,але з 2-ої
від сторожів,якщо з ночовкою і ніхто не відгородив тоже досить нормально, Діма з команди "Аматор" був з ночівлею
з четверга на пятницю на другій бесєдці навпроти сторожів,місце там рівнозначне(маю на увазі якщо з ночівлею,водойма пуста і ніхто не відгороджує) і як видно з звіту взяв дві мамки і до ранку тузи доставали.Якщо брати до уваги,що в ці дні перепадів погоди,тиску не було,я б порадив проаналізувавши пости звернути увагу на поводки(можливо не підібраний добре волос і гачок не засікає. Другої причине не бачу,так як на Грушвиці бойли Трофей досить нормально фунциклюють,і якщо не матки,то всюдисущі тузи мали б брати!!!
Але все вищенаписане лише моя думка!!!
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
avtoelectrik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 23 червня 2010, 19:27
Телефон: 0975002075
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення avtoelectrik »

з мого боку третю бесідку звільнили біля 12ї ночі і зайняли в 4-00 ,всі інші крім 7ї (думаю її тримають для особливих :!: )були зайняті і активності сигналізаторів не наблюдав і взагалі всі спать полягали десь біля другої години ,а я так як перший раз на даній водоймі не міг заспокоїтись знаючи що риби тут море і тим більше що на рибалці то я не вперше ,в ранці з протилежної сторони дві бесідки звільнили зразу на третій біля мене стало двоє рибалок і теж сиділи здивовані поки я їм не показав що під островом вчора досить вдало мужик ловив тузів ,послухавши через пів години вже бігали з підсаком з криком до мене "на бойли не бере на червяка ловиться" ,на першій біля мене була компанія з родподом з ранку і до часу далі я поїхав ,у них теж був ноль .
yurakrav
Ледар
Ледар
Повідомлень: 37
З нами з: 09 серпня 2010, 09:35
Телефон: 0679005431
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення yurakrav »

Всім привіт. В суботу з 18-00 до неділі 11-00. Провели гарно час на даній водоймі. По приїзду власник ставка розказав, що кльов пропав і всі рибалки нічого за суботу не взяли (крім представника Аматорів, постійного клієнта даного ставка - три "тузіка" - зі слів власника ставка). Ми звичайно трохи "розчарувалися", але раз приїхали - то приїхали. Стали на 3-ій будці та вліво від неї (на три род-поди) і стали чекати. Короче - кінечний результат - кльов був такий, що риба не вспівала попадати навіть на мат, з підсака зразу випускалась у воду і бігом наступну вудку тянути. Вночі і зранку на ставку не спав ні один рибалка через наші "паровози". Після декількох годин - рибу вже навіть не важили. На око до кілограм 80-90 думаю підняли (вся риба від 1 до 4 кг, сходів риби також багатенько було). Вранці сусіди не витримали і прийшли до нас "стреляти" наші бойли. А поки носили речі в машину - вже на наше міце попересідали інші сусіди - фідермени. Ось така вийшла рибалка. 8-)
П.С. У мене працював "Річворд - кров. червяк" і "скопекс" від тандема. Колеги, думаю, скоро самі відпишуться про свої насадки.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей