Прилбичі(Львівщина)

Тут пишемо звіти про рибалку
Правила форуму
Правила форуму
Перше, вонож і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити
Аватар користувача
Igor UZ
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 09 березня 2011, 19:22
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення Igor UZ »

На жаль на водоймі був не я, але мій знайомий. Загальна інформація така: ловили на самокати троє чоловік на 11 палок, в результаті за двоє суток спіймано біля 12 хвостів.Один був 9кг, два по 8.5кг, два по 7кг, все інше 3-4кг. Не пили :D .
Аватар користувача
Igor UZ
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 09 березня 2011, 19:22
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення Igor UZ »

Нарешті зявилася нагода достойно відкрити сезон - без змагань, з помірною кількістю коньяку і в приємному оточенні. На воді були приблизно о 9.00 ранку, в пятницю 20.05, поки розкинулися, облаштувалися,замаркерилися, прийшов полудень. Вирішили помірно прокормити, до першої реакції риби, а далі діяти по обставинах. Першим спокусився карп рівно на 7кг., підкинув 10 бойлів і 1-ну ракету,на 2-ій знову піііііііііі і карп на 2.9кг. Поки виважував, паравоз у брата і карп на 4.7кг, тільки відпустили, паравоз у мене і карп на 9.200. Коротше в такому режимі, ловили приблизно до 15.00, потім притихло, але я думаю тому, що ми просто не встигали підкидати корм у сектор і не втримали рибу. Під вечір риба активізувалася, але вже не так. До вечора було піймано близько 90кг карпа. Останню крапку в пятницю, поставив брат карпом на 10.900 рівно опівночі. Потім прийняли рішення вимотати снасті, щоб до ранку нормально відпочити. На ніч не кормили. Підйом був в 6.00, снасті у воду і кормитися, десь через пів години почалося: 4.600,3.500,10100,9.000,6.400,5.200,5.700,7.200,5.000,2.900,4.700, і в саму спеку , в 13.30, супер піііііііііі, і карп на 13.100. Потім знову спокій, а під вечір прийшлося знову побігати. До півночі реально замахалися, і знову снасті на берег і спати до ранку. Підйом в 6.00, і зразу кормитися. Снасті у воду, через 2хв паравоз, допомогти нікому (ще нікого не встиг розбудити), підсачую сам, зважую - 9.800, не поганий початок. А потім був аншлаг, було таке, що паравозили 3 палки одночасно, а в нас 2 підсаки - третього водили поки звільниться якийсь підсак, підсачували вже кожен сам собі, ловили з двох родподів. Відкриття получилося супер - всього піймано 56шт, загальною вагою 321кг. В 18.00 знялися, і задоволені риболовлею поїхали додому.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Круть!Ігор, а на якому секторі стояли? Наскільки я розумію прерогативу певним бойлам карп не віддавав? Чи як там склалося?
ПиСи
Мої вітання, з вдалим відкриттям сезону !!!
Аватар користувача
Igor UZ
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 09 березня 2011, 19:22
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення Igor UZ »

Дякую! Смаки коропа від змагань помінялися кардинально. В принципі, можна сказати що добре працював тільки один вид. Скажу так - солодкого йому не хотілося. Тепер про сектора, один родпод стояв в 31-му секторі, інший в 32-му. Але про саме головне забув написати - був дуууже прикрий обрив, а було все так - десь в обідню пору, просто шалений паравоз, підсікаю на зажатому фрикціоні, бо в 5-ти метрах від оснастки джунглі,(дуже часто він туди заводив, але в основному вдавалось, після віддачі волосіні, його звідти видурювати) так от, підсікаю, палка в дугу, і я не повірив сам собі, мене буквально кидає з піддона у воду, я ледве встояв на ногах!!! , похапцем відпускаю фрикціон і потихеньку пробую підтягувати, вдається (добре що він виплив на верх), і так верхом я його дотягнув до самого берега, де стояв з підсаком брат. Після декількох спроб взяти в підсак брат видає: - Ігор, він не ВЛАЗИТЬ у підсак. Я у відповідь згадав всіх і вся, не допомогло, короп його обійшов і опинився між мною і братом, а там повно трави, секунда і все скінчилося. Я був просто в шоці, це реально могла бути риба всього життя, я тупо стояв і не знав що сказати, почуття ні к бісу. От такий прикрий обрив, але є мотивація їхати знову :D .
AlexCV
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 24 квітня 2011, 12:16
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення AlexCV »

Мужики, подскажите сколько КГ берёте на Прилбычи на 3 суток?
Я там ни разу не был, посоветуйте плиз..
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

AlexCV писав:Мужики, подскажите сколько КГ берёте на Прилбычи на 3 суток?
Я там ни разу не был, посоветуйте плиз..
Якщо годуватися два рази вдень та кобритися вночі:
На ніч приблизно 1-2кг. на кобру.
На день...ну тут все залежить від щедрості рибалки та способу годування. В мене на простій рибалці пішло десь до 10 кг. сипухи, 6кг. пелєтса та бойлів біля 10кг. Це на дві доби...
Аватар користувача
Igor UZ
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 09 березня 2011, 19:22
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення Igor UZ »

До цієї поїздки ми готувалися цілий тиждень, заздалегідь замовили 4-ри сектори (29-й, 30-й, 31-й, 32-й). Їхати зголосилося девятеро. Шкода що не всі підтримали мою ідею, влаштувати такий собі "междусобойчик" із символічним "призовим фондом", це б додало адреналіну, але нічого, все і так пройшло чудово. Для підняття адреналіну вирішили підсачувати кожен сам собі не залежно від розміру риби, І потім під час виважування його виділялося стільки, що аж рівень води в озері підіймався . В пятницю ввечері все було готове до виїзду, запакували речі (до цих пір не розумію як все влізло) і о 2-ій годині ночі виїхали в напрямку Львова. Їхали весело, майже ніхто не спав, обговорювали майбутні паравози . З перервами на каву, на водойму прибули біля 7-ої ранку, зареєструвалися в охорони, проплатили і бігом по секторах. Я зайняв 32-ий, той що й минулого разу. Поки закормилися , закинулися, було вже 9.00. Погода була жахлива, вітер, дощ, похолодання до 12 градусів. В очікуванні покльовок кожен зайнявся своїм ділом
ПРИЛБИЧІ 11-14.06.2011 017.jpg
ПРИЛБИЧІ 11-14.06.2011 036.jpg
Чекати довелося довго, але по законах жанру першим розмочився новачок карпом на 7.200
ПРИЛБИЧІ 11-14.06.2011 002.jpg
.
Аватар користувача
Igor UZ
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 09 березня 2011, 19:22
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення Igor UZ »

Ввечері хлопцям довелося побігати , але не так як минулого разу, видно далося взнаки різке похолодання . В мене діло не йшло, до вечора не мали з Іваном ні одної покльовки, але я себе заспокоював тим, що зранку все буде окей. На жаль мої сподівання не справдилися, зранку в мене туз на 3.600, в дружини на фідер, на опариша амур 3.800
ПРИЛБИЧІ 11-14.06.2011 015.jpg
під вечір у Вані на 5.100
ПРИЛБИЧІ 11-14.06.2011 018.jpg
а хлопці вже добре розловилися, в них регулярні паравози
ПРИЛБИЧІ 11-14.06.2011 024.jpg
Вирішую кардинально поміняти програму на солодку, в надії що щось зміниться, але домігся лише одиночних покльовок тузів, яких навіть не фотографував.
Аватар користувача
Igor UZ
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 09 березня 2011, 19:22
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення Igor UZ »

А сусіди ловлять
ПРИЛБИЧІ 11-14.06.2011 042.jpg
ПРИЛБИЧІ 11-14.06.2011 004.jpg
ПРИЛБИЧІ 11-14.06.2011 005.jpg
В понеділок роблю остаточний висновок, що різке похолодання зігнало рибу з мілини, але щось міняти вже пізно, ввечері додому, я вже зламав мозок в думках як поміняти ситуацію, і тут приходить ідея вмовити хлопців їхати додому не в понеділок, а у вівторок ( дякую їм за те, що ввійшли в моє положення і дослухалися до мого прохання), а у Кравцова отримую дозвіл переміститися в 28-ий сектор (попередньо його промаркерувавши), і от до вечора, під пильним наглядом місцевих жителів, я переїзджаю у 28-ий сектор. Вже в сутінках роблю закорм із 60-ти шарів, 3кг пелетсу і 1кг бойлів, в надії зібрати хоча б тузів, розумію що це може зіграти проти мене, але сидіти в очікуванні монстрів уже не маю часу, завра в обід додому.
Аватар користувача
Igor UZ
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 09 березня 2011, 19:22
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення Igor UZ »

Час показав що я був правий, ми з Ванею не спали цілу ніч , не все фотографували, відловилися на славу, були і 9кг, і 10кг. Зранку, так і не спавши, в подумках уже плануючи виїзд, почув шалений пііііііі, підбігаю, підсікаю, і по спротиву відчуваю що є шанс поміняти аватарку на спортфішингу , десь в 50-ти метрах карп піднявся до поверхні і потужно розвернувшись, знову попрямував додому стравивши метрів 30,потім мені вдалося його розвернути і продовжити виважування, коли залишалося метрів 20 до берега, збіглися хлопці поспостерігати за цим цирком. При згадуванні, що доведеться самому підсачувати цього монстра, стало трохи моторошно, адже неймовірно жаль було б втратити його як минулий раз. Але нічого, справився на відмінно, пара хвилин і риба на маті, в очах кожного німе запитання - скільки? Зважуємо, вага показує чистого рівно 15кг
0131684.jpg
1667611.jpg
. Далі привітання від друзів та напарника по команді "Уж", Валєри, які не приховую було приємно чути, а потім фотосесія , І додому в рідну стихію. Ось такий вийшов цікавий виїзд, по результатах якого зробив для себе залізобетонний висновок - поки ти не в збірній ЮАР, первинне місце, а не насадка . P.S. ХОЧУ ЗНОВУ!!!!!!!!!!
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Якщо на вихідні попадемо на Прилбичі,то буде весело - http://rp5.ua/25174/ru - хоча погода по дощу міняється постійно,а от температура не втішає!!!
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

maximus писав:Якщо на вихідні попадемо на Прилбичі,то буде весело - http://rp5.ua/25174/ru - хоча погода по дощу міняється постійно,а от температура не втішає!!!
Поки ми плануємо туди попасти, люди вже ловлять...причому одноклубники :o і 15кг. і 18кг.
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

З 20 по 22 квітня планую поїздку на Прилбичі! Є 1 місце в машині - хто хоче зі мною???
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

maximus писав:З 20 по 22 квітня планую поїздку на Прилбичі! Є 1 місце в машині - хто хоче зі мною???
+100500
Бронь.
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

shalun_99 писав:
maximus писав:З 20 по 22 квітня планую поїздку на Прилбичі! Є 1 місце в машині - хто хоче зі мною???
+100500
Бронь.
Тіко снасті вже компактно складай, бо в машину малеькі пакунки не приймаю. На дикого продаються сумки - сам знаєш які...
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість