Прилбичі(Львівщина)

Тут пишемо звіти про рибалку
Правила форуму
Правила форуму
Перше, вонож і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

В звязку з неочікуваним всплеском активності на роботі - змушений відкласти подорож на Прилбичі , а так хотілося :( :( :(
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення _magic »

Суточная рыбалка в 8 минутном ролике...
Не обошлось без приключений по дороге...ну очччееень быстро мы ехали....полицейской машине пришлось разворачиваться.....
но обошлось без штрафа....
С погодой нам повезло....не было ни холодно и не жарко...ночью никто не замерз... :D :D :D
рыба клевала хорошо...поймали много....,
все нарыбачились....лично я остался очень доволен... Не было к сожалению трофеев..

смотрим...http://www.youtube.com/watch?v=BX-914hq ... re=mh_lolz
Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення DerSieger »

круто!
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення _magic »

Если Ваню укатаем,будет еще режиссерская версия... :D
Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення DerSieger »

Вихідні провели на прилбичах.
Жара неймовірна, повний штиль. Погода явно не коропова, але декілька рибин вдалось підняти. Я взяв 10 шт. загальною вагою 59 кг. Ті, що на око до 2 кг. навіть не важив і не рахував - зразу ж у воду. Стас взяв здається 14 шт., Юра Максимус казав шо наловив багато, але я бачив тільки 2 шт. :D

Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення

Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення

Зображення Зображення Зображення Зображення


Було трохи сходів та обривів. Водойма - реальна перевірка снастей і монтажів. Риба дуже бойова, давала пропиздосів. Навіть здорові карасі паравозять на тверді бойли як 18-тка... Задоволення отримане, адреналін виділений, лоб та ніс зпалені.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Прилбичі. Максимус та Шалун. Час перебування 3-6 серпня.
Мета - "Микита" :D
Мета Максимуса - відпочити від роботи та виспатися.
Зупинилися на 25 та 26 секторах.
Зло - купа мулу, мало води. За рибою потрібно виходити при виважуванні.
В п'ятницю я закормив свій сектор самокатами(пиль) та шарами(пиль). Ніч принесла мені та Юрі по сімочці. Наступний день виразився клюванням карасів. Грішу на пиль. Хоча, якщо взяти до уваги наступні два дні, то можна і зробити певні висновки ;) Штиль - карась стоїть в секторі. Вітряна погода - його набагато менше.
Субота пройшла у відганянні карася та у потугах зловити крупняк. Перепробував купу комбінацій і знайшов панацею. Із суботи вечора до ранку - купа клювань. Перетирання жилки, сходи через те, що лінувався вийти в ніч з підсаком у воду...Але не буду про погане. До вечора неділі я дивувався через середню вагу риби в моєму секторі і ще більше дивувався Максимус!!! В мене в активі - 6, 8, 7, 9, 8, 7, 6ітд і тп. А у Юри - тузи. Сектора поруч. Робили витримку і не кормили. Ситуація таж сама. Складається враження, що у коропа є свої тропи. І дорожка крупнячка проходила через мій сектор. В неділю ввечері в мене вже все боліло. Втомився від виважування(приємно ;) буде що взимку згадати). Був і дубль. Що ще цікавого. Два родподи. В мене на одній із вудочок - одинокий пік. Я вже готувався за декілька хвилин, що має бути паровоз. В Юри на родподі - одинокий пік. Ситуація повторюється. Оригінально!
Корови атакували(активно) два інших поля. Але зло не корови, а бездіяльність пастухів - їм пофігу куди підуть корови :x
Багато коропів не було змоги сфоткати. Зважував в основному ту рибу яка була крупною. Одного красеня навіть і не зважив, поцілував та біг з підсаком за іншим. А той зійшов...прикро.
З неділі на понеділок в Максимуса вже здали нерви та вудилища в ночі були вийняті на берег. А до мене прийшла менша риба 2-5кг. Крупняк значить пішов на дальній кордон.
Із висновків - все круто. Годуватися можна не масово. 2-3 кг. бойлів вистачить щоб втомитися виважувати рибу. Пєлєтс - карась. Пиль(закорм) - вєнгри ;)
Пробіжка до родподів була довжиною метрів 50. Паровозило...ммм...
Ну і декілька фото.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення DerSieger »

maximus писав:...
Зображення
...
юра, з такими довгими руками як в тебе і карась буде виглядати на фото як пятнадцятка)))
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

А я і не писав,що ловив крупняка - то ж писав Шалун ,що в мене тузи були!!! А на фото то самий більший з них! :D :D :D
NEW_Евгений
Нуб
Нуб
Повідомлень: 6
З нами з: 16 липня 2012, 10:45
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення NEW_Евгений »

Юра,а то правда шо ви з Шалуном у сусідів рібу просили шоб сфоткаця?
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Евгений писав:Юра,а то правда шо ви з Шалуном у сусідів рібу просили шоб сфоткаця?
Головне, що аготовітєлям дорогу на Прилбичі не показали :lol: А сусіди в нас шикарні були і добродушні, щоправда бачили їх тільки два рази на день...коли пастись виходили.
NEW_Евгений
Нуб
Нуб
Повідомлень: 6
З нами з: 16 липня 2012, 10:45
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення NEW_Евгений »

хто тут:? якись странні голоси:(
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

І знову Прилбичі... :)
Мав змогу приєднатися до Николая з сімєю на рибалку-відпочинок.
Відпочинок: шашлики, кава, до кави, купання, засмагання - одним словом погода посприяла гарно відпочити на лоні природи.
Риболовля...
Коля - 14ий сектор
Шалун - 13ий сектор
Так як було дуже сонячно, вирішили рибку не мордувати(не важили). Звичайно не всю. Були декілька екземплярів, що були змушені приміряти карпову сумку :) У Колі найбільший заважив - 8,4 кг. В мене - 7 кг.
Зображення
Зображення

Приїхали в суботу і відразу приступили до ловлі. В мене на вечір суботи вже було 5ть коропів. Розслабив батони та негодувався :P
Перші прикормочні спомби полетіли тільки в неділю. Риба була прохідна, валила в основному дуплетами. Ще ввечері суботи поїхав дуплет. Довелося виважувати коропів разом з Аньою(дружина Колі), а Колька нам підсачив.
Зображення
Були моменти, що короп невідгукувався по декілька годин :o Вже під кінець рибалки зробив декілька висновків щодо грузів. На наступній риболовлі буду використовувати "листочки-літачки"! Зі сходів...дуже прикрих було два сходи в останній ранок...Чому? До сьогодні гадаю. І в мене ще один коропець завів в корчик та зійшов.
Працювали майже всі бойли. І "Річі" і "Тандем" і "Нутра" і "Род хатчісон" і "Солар" і "Старбейтс". Причому працювали деякі такі унікальні смаки :shock: Останні дві доби у Колі активно їхало м'ясо.
Зображення
Ну і наш виїзд скінчився нічиєю - 19ть-19ть. УРААА! Перемогла дружба :P
Зображення
Зображення
Зображення
Я не сова! Я білочка!
Зображення
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Поки фото! Звіт ,можливо, попіздже! Коротко; клював крупняк: 9600,9500,8400, 7600,7200 і багато 4-5кг! Всю крупну рибу витянула Наталка!
+карась як з пулемета на фідер і плотва достойних розмірів - працювало 2 бойла - просто інші насадки навіть не ставив - з суботи на неділю і в неділю ловив погано ,бо на ніч закормив ядреною сумішу - і карп злякався)))))
ЗображенняЗображення Зображення
Зображення Зображення Зображення
Зображення Зображення Зображення
Зображення Зображення Зображення
Зображення Зображення Зображення
Зображення Зображення Зображення
Зображення Зображення Зображення
Зображення Зображення Зображення
Зображення Зображення Зображення
Зображення Зображення Зображення
Зображення Зображення Зображення
Зображення Зображення Зображення
Зображення Зображення Зображення
Зображення Зображення Зображення
Зображення Зображення Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість