Шумск(Тернопольская область)

Тут пишемо звіти про рибалку
Правила форуму
Правила форуму
Перше, вонож і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Шумск(Тернопольская область)

Непрочитане повідомлення _magic »

Занесло порыбачить на Тернопольщину...
Водоем по размеру примерно такой как в Грушвице,но гораздо интереснее.
Приехали,немного поблукав,еле нашли место чтобы разбить лагерь -аншлаг в Шумске,причем почти все машины с Ровенскими номерами.
Покидав веером маркер,не обнаружив ничего интересного,оставил его маячить на комфортном расстоянии для заброса...
Минут через 10 после заброса у Игоря (нас было трое)карповых прутов 6, первый выезд...включаю чтобы снять видео и тут мне отчет - выкинь акум чувак,а ведь только с зарядки снял перед выездом...вот такая фигня,так что видеоматериала минимум .
Зображення
Потом надули лодку и что бы не париться со сподом накрыли поляну карпу.Приехал сторож ,обилетил,рассказал по чем рубероид на Тернопольщине,ну типа с лодкой мы бурнули,вплоть до того что- ще трошки и збирайтесь хлопци...
Дальше был ужин и отбой...
Ночь прошла спокойно,первая поклевка в 7 утра на стандартную комбинацию для незнакомых водоемов- темный низ-желтый верх и зачетный шестерик в подсаке .
Через час примерно упал свингер у Игоря,подсечка и коллега улучшает свое личное достижение - 8,4кг
Зображення
Перенаживляю все на горох и дальше примерно с интервалом в один час выезжало,то у меня ,то у моего коллеги.
Результат -- 7 рыбов,один мелкокарп -1,5кг,один 3,5,остальные 6,5,7,00. Процентов 70 поклевок в берег...Реализованы все
Считаю,что для суточной рыбалки нормально.
Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Шумск(Тернопольская область)

Непрочитане повідомлення Рома »

Може хтось дати контактний номер телефону цієї водойми?
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
SAFIK
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 69
З нами з: 19 червня 2015, 14:26
Телефон: 067 353 03 01
Звідки: Кременець
Контактна інформація:

Re: Шумск(Тернопольская область)

Непрочитане повідомлення SAFIK »

Намагатимусь в короткі строки зібрати інфу по ставу в Шумську!
Зображення
Аватар користувача
SAFIK
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 69
З нами з: 19 червня 2015, 14:26
Телефон: 067 353 03 01
Звідки: Кременець
Контактна інформація:

Re: Шумск(Тернопольская область)

Непрочитане повідомлення SAFIK »

Наші,кременецькі, їздили по знайомству - нічого не зловили. Хазяїн казав що ловити не буде давати,хіба що ,може(?), щось на кшталт змагань,і то під питанням....
Зображення
Sniper
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 18 липня 2016, 09:49
Контактна інформація:

Re: Шумск(Тернопольская область)

Непрочитане повідомлення Sniper »

Найбільший улов у моєму житті
Автор Олександр Чиж
м. Рівне


Дочекавшись п’ятниці, ми з друзями зібралися на водойму в місто Шумськ. Загрузивши усі речі в бус, вирушили в дорогу. Ця година промайнула як декілька хвилин за розмовою про риболовлю, техніку і тактику. I ось ми на водоймі. Привітавшись з власником ставка Олегом, ми почали розкладатись. Хлопці стали на одному березі, а я вирішив розміститися навпроти, оскільки ніколи ще там не рибалив.

Приїхавши, я почав розкладати намети, вудки та готуватися до закорму. У цьому сезонi я вирішив перевірити, наскільки ефективно може працювати програма, яка складається з взаємоузгоджених елементів, тому придбав усю лiнiйку продукції КУКУРУЗА•ЧИЛИ компанії Grandcarp: (насадочнi та прикормочнi бойли, атрактивнi рідини, стiк мiкс, зерносуміш, залиту CSL).

Зображення

Перше що зробив – закормив свім зерносумішшю, залитою амiнолiквiдом, якого дав на старті не досить багато. Після закорму закинув вудки з насадкою у виглядi насадочних розчинних бойлiв КУКУРУЗА•ЧИЛИ 16 мм і довгорозчинних бойлiв КУКУРУЗА•ЧИЛИ 16 мм.

ЗображенняЗображення

День видався спекотним, і в мене було тільки дві покльовки, з яких тільки одна реалізована у виглядi невеликого карпика.

Зображення

Здзвонившись з хлопцями, вияснив, що в них справи ідуть краще, і в кожного було багато тузів. Я не довго думаючи став готуватися до годування свіму. Цього разу зробив все так, як треба, про що не шкодую!

Після закорму я перезакинув вудки, використавши у якостi насадки довгорозчинні бойли КУКУРУЗА•ЧИЛИ 16 мм, і ми почали готувати вечерю. Повечерявши, вирішив почекати до пiвночi, сподіваючись, що має щось підійти, але нажаль, так і не отримав ніякого результату. Після цього вирішив ловити до ранку на довгорозчинні бойли КУКУРУЗА•ЧИЛИ 20 мм і ліг спати, завівши будильник на 4 ранку, щоб перезакинути вудки.

ЗображенняЗображення

Ранок приніс коропа вагою 4.67 кг, який був сфотографований та швидко відпущений. Після цієї приємної процедури, підкину дві жменьки бойлів коброю, поставив чайничок і став милуватися ранком.

Зображення

О сьомій ранку знову зробив перезаброс та сів ловити плотву на поплавчанку. Як з’ясувалось, вона також була не активна. За годину лунає паровоз, який приносить лускатого коропа вагою 5.88 кг. Фотографую та швидко відпускаю.

ЗображенняЗображення

Знову підкидаю коброю дві жменьки бойлів. І тут в мене як по маслу пішло – кожні 30-40 хвилин гарна риба на маті.
ЗображенняЗображенняЗображення

За десять хвилин до одинадцятої беру коропа вагою 8.32 кг – це мій рекорд року по коропу. Роблю фотосесію та відпускаю.

ЗображенняЗображення

О дванадцятий почав робити наступний закорм, який знову залив амiнолiквiдом КУКУРУЗА•ЧИЛИ і дав пропитатися на протязі години.

Зображення

Накормивши свім, став чекати на покльовку, і о чудо – у 17:05 від мого перону вiдiйшов паровозик. На протязі декількох хвилин боротьби адреналін аж заскалював. Завожу красеня в підсак, і короп вагою біля трьох кило на маті. Фотографую та швидко відпускаю.

Зображення

Через півтори години поїхав наступний паровоз, який приніс лускатого вагою 4.4 кг.

ЗображенняЗображенняЗображення

За вечір я мав багато тузів і ще один сход щуки біля самого берега, яка клюнула на той самий бойл КУКУРУЗА•ЧИЛИ.

Перезакинувшись на ніч, я вмостився спати, так як комарі не давали намилуватися вечірнім заходом сонця. Ніч принесла двох коропiв, які були відправлені в коропові мішки до ранку.

Зображення

В 6:50 мій сон перервав паровоз. Витягнувши чергового коропа, вирішив зробити фотосесію і відпустити трьох красенів в рідну стихію.

Після гарячого чаю з бутербродами почав збиратися додому. Зустрівшись з хлопцями, узнав, що я мав найкращій результат серед усіх за весь період рибалки на цій водоймі. Це був найбільший улов у моєму житті.

Хочу подякувати власнику водойми за гарний ставок. Також дякую фірмі Grandcarp за високу якість продукції, з якої легко можна скомпонувати повну прикормочну програму, яка працює набагато краще, ніж прикормка, що складена з неузгоджених між собою по складу i запаху компонентів. Ще хочу подякувати своїм друзям, які змогли поїхати разом зі мною на цю рибалку. Сподіваюсь, що ми ще не раз зберемось для такого ж гарного відпочинку.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість