Сновидовичі

Тут пишемо звіти про рибалку
Правила форуму
Правила форуму
Перше, вонож і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити
General
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 06 травня 2011, 11:02
Контактна інформація:

Сновидовичі

Непрочитане повідомлення General »

Їздив цими вихідними в с. Сновидовичі Рокитнівського району на відпочинок, щоб порибалити, грибів позбирати. Став дикий, рибалити дозволяють тільки знайомим, хоча місцеві за відсутності власника става товчуть електроловом та ставлять сіті. Приїхавши я та мій кум відразу за палки, через годину вудки на родподах, а гачки у водоймі (маркером теж працювали). Закормились шарами + пелетс кукурудзяний + невелика кількість бойлів (навсякий випадок) + горох + конопля. Дньом та нічкою було в загальному десь три-чотири поодинокі піки а далі тиша. Місцев що проходили нас невтішали - говорили, що риби нема. вибили майже всю. Та щей наш відпочинок співпав з днем відкриття полювання, то вже наслухались за ніч крякання (свистком), пострілів та замочування полювання....(майже всю ніч поряд ГУДІЛИ охотнічки). В день я ще спіймав три окуні, жінки назбирали грибів (та щей білих) - вийшла чудова уха-юшка. Щука ніяк нехотіла чеплятись тай в подальшому окунь затих. Наступного ранку на моїй вудці спрацював паровоз, оскільки я збирав ягоди то за вудку взявся кум - схід (говорив що навіть невідчув нічого). Стало сумно, що за сутки так нічого і не впіймано, почали вірити місцевим. Пішов я знову в корчі з ягідьми - чую жінка щось гукає. Непоспішаючи підхожу до родпода а там вже кум щось чекає (говорив що паровозило і замовкло), почекав я кілька секунд і ОООО диво пішов в берег. Підсік пару раз мотнув і халепа лєска з шпулі і намотало під неї, знімаю її розмотую потім назад , тягну - нечую нічого, сум... Як тут потягне в сторону через мої вудки далі до кумових , зупинити важко. Тягався я з ним хвилин 15, підтягую до підсака а він знову наволю до центру става. Таки завів в підсак, кум непідвів, кидаємо в мішок і на вагу - 5,3 кг БІЛОГО АМУРА. В підсумку я щасливий: 3 окуні на лодошку + 5,3 кг білого амура, банка ожини + пакет білих грибів + повні груди свіжого повітря + купання в ставку.
yurakrav
Ледар
Ледар
Повідомлень: 37
З нами з: 09 серпня 2010, 09:35
Телефон: 0679005431
Контактна інформація:

Re: Сновидовичі

Непрочитане повідомлення yurakrav »

П.С. Став закритий, тому ловити там не дозволяють. Хоча і риби там вже мабудь і немає
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Сновидовичі

Непрочитане повідомлення stal1n »

А є телефон туди?
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Сновидовичі

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

stal1n писав:А є телефон туди?
Куди? :-) :-) :-)
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Сновидовичі

Непрочитане повідомлення stal1n »

ttearjerker писав:
stal1n писав:А є телефон туди?
Куди? :-) :-) :-)
То ж там є якийсь господар:
хоча місцеві за відсутності власника става
Та й пару б фотографії цієї місцевості для нашої бази даних не завадило б.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей