Городище (Корецьке)

Тут пишемо звіти про рибалку
Правила форуму
Правила форуму
Перше, вонож і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити
Аватар користувача
Predator
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 13 травня 2012, 22:25
Контактна інформація:

Городище (Корецьке)

Непрочитане повідомлення Predator »

Усім доброго настрою!!!!!!!
Рибалив на даній водоймі 18-19 травня. Погода порадувала та і кльов теж, але про це пізніше. Приїхали на дану водойму приблизно о 17.00 а на водоймі аншлаг рибалок стільки що не має де яблуку впасти, вирішено було їхати на мілину можливо там були місця, тому що вся глибша частина водойми була окупована риболовами.
Після 30хв. подорожі ми зупиняємося та розпочинаємо викладати всі снасті. Після 20хв. маркерування мною було знайдено коридор між травою, якої до речі там безліч. Після закорму 80 відсотків якого це зернові (кукурудза, горох, пшеничка, пшоно, та ін.) було закинуто та встановлено на род-под 4 прути (Бюджетні Фірми Konger 3-ох составні довжиною 3,60м та тестом 3-lb) і саме цікаве розпочалося (це очікування) на паровоз.
Вечір 20.00 тихо і знову у воду полетів 5-ок спомбів, десь о 23.00 перезакидання і в палатку на бокову. Ніч пройшла тихо, чого не скажеш про ранок. Підйом о 5-ій ранку перезакидання та ранкове годування (Тільки Spomb).
І ось воно 06.30 і перший карп спійманий на дуплет горошин ніжиться на маті. Зважування 6,200кг. Після 50 хв. очікування лунає шалений піск сигналізатора і через 15хв. боротьби 5,100кг у підсачеку (спокусився на кукурудзу+плаваюча кукурудза від ESP). Ну якто кажуть їде. Знову пару спомбів полетіло на метрів так 70. Дальність закидання була приблизно такою права крайня та ліва на підход риби по 70м. та по метру від місця закорму друга та третя 70- 72м. в самий ценр на пятно.
Приблизно о 10.00 збулася моя мрія мій рекорд короп вагою 9,200 зловлений на доріжку кукурудзи з 5-6шт. позує мені на фотоапарат.
Загалом було 5 паравозів було зловлено 4 коропи вага яких стала 6,200; 5,100; 9,200; 1,400 та один обрив повідка.
Фото додаю. Це мій перший звіт всі коментарі пропозиції та критику приймаю і беру до уваги.
Всім дякую, з повагою Predator!!!!!!!!

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Востаннє редагувалось 21 травня 2013, 13:25 користувачем Predator, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Ahrefs [Bot] і 2 гостей