оз. Залив, с. Страшів

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
salijchyk
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 22 травня 2008, 00:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення salijchyk »

Значит нет смысла ехать :cry: Пока...
Аватар користувача
Kolega
Ледар
Ледар
Повідомлень: 26
З нами з: 17 квітня 2009, 00:00
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Kolega »

Як там жор щукі на оз.Залив?????????? Можливо хто їздив! поділіться?
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення trans »

Вчора з друзями відвідав дану водойму. Був вперше, тому і емоцій маса. Водойма дуже красива, "Рівненська Венеція", безліч каналів правильної фоми шириною до 20 метрів.
Коли прибули на водойму, побачили декілька автомобілів, які дружно вигружали лодочні мотори. Рибалка на цій водоймі на 99% складається з тролінгування. 1%-це я і мені подібні берегові спінінгісти. Попитав досвідчених рибаків про ловлю з берега, а тим більше про ловлю окуня, побачив тільки здивовані "знизування плечима"- всі ловлять тільки щуку і тільки тролінгом.
Мої друзі взяли також лодку, а я з "відмінним :cry: настроєм пішов шукати "несудоходний" канал - дуже якось нехотілось спінінгувати там, де їздять лодки з шлейфом відпущених тролінгових приманок.
Коли відійшов кілометра 2, з радістю побачив ще одного поодинокого "берегового" рибалку. З піднесеним настрою йду до нього (а це ще кілометра 2), все-таки вдвох веселіше, та й можливо водойму знає. Коли підійшов-знову розчарування-"рибак" ставить масу донок на живця. Не люблю я такої рибалки (на живця), тому і пішов від нього в "горде одиночество".
Перші полоскання води приносили також розчарування-канали дуже мілкі 50-80см, товстий шар мулу, декілька разів зачепив господарські сіті.
Почав шукати вимиті бровки на поворотах і на одному закиданні відчув дуже слабенький тичок. Міняю осоновну жилку на 0,12 та флюрокарбон 0,10. Точне закидання під обріз очеретів-удар - і гарненький окунь на грам 400 в мене в руках. Знову ж швиденько закидаю, покльовка, підсікання і обережне виважування риби. На цей раз окунь ще більший. Риба дивувала своєю вгодованістю. Профіль тулуба рибини дуже товстий, майже круглий. Ще декілька зловлених рибин і все. Шукаю нове місце, і знову декілька красенів-окунів опиняється на березі.
Почала дивувати погода. То повний штиль, то сильний вітер з поривами дощу, і кинути ультралайтові приманки було доволі важко (а працювали в основному вони). Взагалі окунь брав дуже обережно і тільки з засідок густого камиша. Приманка на відстані 1м від камиша - взагалі ігнорувалася. Майже всі покльовки тільки на першому падінні. Саме делікатна проводочка відлякувала окуня.
Якщо на першому падінні небуло покльовки-можна зразу вимотувати, якщо закидання трошки дальше від стіни очеретів, можна також зразу вимотувати, риба не брала, елементарний зацеп за очерет-обрив дуже делікатної снасті. Крім того був "виловлений" носок 8O , консервна банка 8O .
Тобто рибалка була дуже ювелірна - надточне кидання, екстренне тормозіння рукою катушки, щоб на дати слабини жилки і очікування "як кіт мишу" єдиної делікатної покльовки, але реалізація кожної покльовки радувала очі - окунь був весь на підбір.
Така цікава рибалка швидкоплинно закінчилась, тому що скоро мало темніти, а до автомобіля кілометрів 6 (!) треба було ще йти. Автомобілем доїхати до мене не змогли тому що колесо провалилось в боброву нору і ми ще довго потім витягували автомобіль.
Прийшлось йти ногами, якщо зранку йшов "налегке", то зараз так не получилось. Рибу розфасував в два пакети, тому, що відірвались ручки. Було зловлено 47 відмінних окуня, які заважили майже девять кілограм. Прошу вибачення за якість фото (телефоном).
Зображення
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Браво!
Схоже, що Саша першовідкриватєль ловлі окуня в даній водоймі, усі окрім тролінгу по щуці більше ні як не ловлять... :?
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення trans »

Знову побував на рибалці 5 грудня.
Рибалка дуже не сподобалася, в вихідний день туда варто не їхати взагалі (я маю на увазі риболовлю з берега).
Маса лодок з бензиновими двигунами на повній швидкості катаються в одну і іншу сторони. Під час своєї рибалки я нарахував більше 10 проїздів човнів (це тільки ті, які проїзджали повз мене). Про якого окуня може йти мова (ширина каналу трошки більше 10 метрів)?
Тільки пройде хвиля від човна, знайдеш поодинокого окунця, як дивишся знову човен. Не рибалка, а випробування нервової системи на стійкість.
За весь день зловив декілька окунів, причому розмір їх також бажав кращого.

Зображення
Аватар користувача
qwert
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 89
З нами з: 04 липня 2008, 00:00
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення qwert »

Яка ціна зимою на даній водоймі?
Аватар користувача
KESHA
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 07 вересня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KESHA »

Пройшов слушок , що на водоймі хтось пошкодив дамбу, вода витікла і лід придавив рибу . Можливо хтось ,щось чув ?
Dum spiro, spero...
Аватар користувача
Kolega
Ледар
Ледар
Повідомлень: 26
З нами з: 17 квітня 2009, 00:00
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

оз. Залив

Непрочитане повідомлення Kolega »

є в когось інформація щоб заперечити цьому факуту??????????

дуже нехотілосяб вірити в це
Аватар користувача
KESHA
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 07 вересня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KESHA »

Інформацію підтвердили ще одні люди.
Dum spiro, spero...
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення AnMyk »

По тій інформації що маю - місцеві вночі декілька раз відкривали шлюз.
Аватар користувача
pushustuy
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 15 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0974626847
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pushustuy »

Рострелять!!!!
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення AnMyk »

Важко не погодитись, якщо врахувати те що браконєри для того щоб ловити і так, мабуть, напівживу рибу готові загубити всю водойму.
datz
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 05 травня 2010, 00:02
Телефон: 0979670979
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Залів в Сарненському районі

Непрочитане повідомлення datz »

Вітаю всіх Рівненчан та жителів області!
Прошу вибачення, однак не зміг чомусь створити повідомлення у специфічній гілці про Залів. Тому тут.
Я проживаю в Києві, однак сам родом із Сарн. Ще в школі їздив з батьком на Залів (Сарненський район, с. Страшеве). Тоді була рапіра і котуха Нєвская, жилка-шестьорка і потужні савєцкі блешні. Щось і тягали трохи. Потім інститут, робота, переїзд до Києва, потім Німеччина, знову Київ, сім'я, знову робота... Замість рапіри - Daiwa, нэвскую змінив Mitchel, з'явились кілограми силікона всіх сортів моделей кольорів і запахів. З Києва роблю вилазки на Київське та Кременчуцьке вдсх. Тесть - заядлий рибалка, проживає на березі того ж таки Кременчуцького вдсх, є катер і т.д.
Буду в Сарнах у батьків. Маю намір заглянути на Залів на 8-9 травня. Поганяти щупачків. Як там зараз? Чи можна за човен домовитись? Чи не дуже великі втрати риби після спуску води? На форумі обговорювали, що наче навесні воду спустили - рибу льодом придавили. На Київському вдсх була така біда цьогоріч. Купа судаків. Гори судаків,яких ще напівживих виривали з-під криги зовсім не спортивного мислення рибалки... А потім це все гнило і розкладалось. То, блін, Шуфричі срані (та інші "сіроткі")- побоялись, що їх Кончену-заспу підтопить... Сукі, мля.
Отже, чи варто на Залів ломитись? І якщо варто, то краще, як і раніше (15 років тому) вправо від бази? Все що спіймаю - відпущу, незважаючи на розмір. Я давно вже ні щуку ні судак не вживаю в їжу. Щука щось перестала подобатись за смаковими якостями, а судака просто шкода. Морська риба з супермаркету мені значно смачніша. Може це і дико звучить для індіансько-варварського мислення жителів Сарненського району. Сам же був такий :-) Європа свідомість і відношення до рибалки змінила.
Всім - гарних вихідних.
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: оз. Залив

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

Рыбалка на оз.Залив разрешена только с берега.( до 10 июля). После можно на лодке. ::yaz-yk:
Из личного опыта, в этот период времени(начало мая) результат может быть скромным. Я бы всё же прошёлся по левую сторону от базы(если смотреть на озеро). Правее шлюза местные орудуют и не всегда дозволенными способами... :cry_ing:
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: оз. Залив

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

Попал на Залив в ночь с пятницы на субботу. Вечером с берега на Миджа словил чуть больше десятка окуней и несколько краснопёрок(на уху хватило). Интересно то, что краснопёрка пыталась съесть, а не просто била воблер :sh_ok: и размер самой мелкой был всего см 8-9!!! Утром вышли на воду и увидели удручающую картину: озеро умирает и превращается в болото, чистой воды практически не осталось, все плёсы заросли кувшинкой и другой зеленью... вовсю орудуют браки(три сети видели, дважды намотали на мотор), сети трёхстенки. Интересно кого они там собрались вылавливать, если за полдня словлено было несколько окуней бычальского размера. Ходили и взабродку и с лодки но рыбки не обнаружили. Теперь врядли туда ещё поеду, ещё пару лет и только лягушки там будут жить :-(
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей