оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

qwert писав:В яку ціну зараз лодки на озері?
25грн. - світловий день.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

KYM писав:І це Басівкут, чи той став в Румунії? 8O
Басік, рідний Басік. Свіжі новини :!: :!: :!:
Півень Юра - обрізаний повідок і один щучий хвіст, про окуні непам'ятаю.
Тарасюк Ромчик - один щучий хвіст до 1кг., зо 10-ть окунів до 400гр. і за неперевіреною інфою 8O 8O 8O один щучий хвіст - 4кг. Інфа(поки писав) підтвердилась. Риболовля у Ромчика триває.
Також зі слів аборигенів. Нещодавно була виловлена щука - 1м. 8O і одна трішки менша 8O І були покльовки монстрів, що "американки " розгиналися 8O
Artcool вийшов на воду. Далі буде.
Йопт, а чим не Румунія :wink: :D
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Чекаємо на розповідь про риболовлю "КУМа" та компанії...Кажуть, що непогано по окуню відірвались... :wink:
Deportivo
Нуб
Нуб
Повідомлень: 9
З нами з: 13 жовтня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Deportivo »

Сусідами були я та мої 2 друга. У нас за весь день 2 щуки і 2 окуня(щуки-600,800, окуні -150,200 гр.). А на рахунок дядьків-судачатників, то вони її не ловлять а багрять с...ки!!! Ту снасть я роздивився добре, там груз і 3-4 трійники. Бачив на свої очі як вони брали одного з більших судаків у підхват, зачепленого за спину. :evil:
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

shalun_99 писав:Чекаємо на розповідь про риболовлю "КУМа" та компанії...Кажуть, що непогано по окуню відірвались... :wink:
Особливо розповідати не дуже є про що :)

Об 06-30 в неділю Стартер заїхав по мене, далі забрали Тохіна і на Басік. Часу було небагато - о 10-00 мені потрібно було бути вдома, тому вирішили прогулятися берегом.
Як кажуть там де стали, там і ловили, лише Тохін пробігся бережком аж до Н.Двору - хотів щуку.
В уловах був непоганий окунець, середньої ваги 100-120 гр, траплявся і 200 з копійками.
Дюймовий твістер атакувався дуже бодро, що дало змогу насолодитися адреналінчиком і "збити аскому".
Я видно став у трохи більш перспективнішому місці - в мене непагано брав окунець, а коли вирішив пробити "дяльняк", бо кльов йшов на спад, то з першої ж проводки заробив покльовку зубатої, але потримав я її недовго - 21-й карбон пенькнув - я її навіть і не розвернув, тому не можу сказати за вагу.
В загалом, коли кльов був добрий (думаю Юра правий на рахунок тиску, бо він скакав, як горний козел...) то траплялося навіть таке, що на 5-6 проводок біла лише 1-на холоста. Повторюся - окунець брав дуже гарно.
Так як я мав відвідати свою куму та поздоровити її з Днюхою в них на дачі, то більшого окушка я забрав, меншого випускав, хоча не скажу, що меншого було багато - відпустив менше десятка.
Отже для любимої куми "заготовив" 3 кг окунців, які особисто мною були спечені на лагідних вугликах.

Зображення

Зображення

Зображення

Вибачаюсь, що не зробив фото на березі, щось, чесне слово, спрацював "мєдленний газ"
:D

Віктор також непогано підловлювався неподалік мене, а Антоха справді вірив у приманку і заради принципа не міняв її - 2-х дюймовий віброхвіст. Отже мав в активі близько десятка залікових окунців, а ось зубаста, видно, десь гуляла під "тим" берегом.

Отже в 10-ть з копійками зібралися та поїхали додому.
Ось такенький експромтик вийшов.
Усім НХНЧ!
Не учи рыбу плавать!
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Сьогодні в одного з рибалок був схід ЧОГОСЬ такого, що дужка на катусі поломилася 8O
Якщо погода буде милостива до нас то виїдемо пообіді. Ну дуже хочеться знайти місцевого щучого монстра...Батарейки заряджаю, фотозвіт гарантую(якщо поїду)...
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Субота 17.10.09р.
Почалося все ще в сумерках, десь о 07-00 год.

Відразу стало зрозуміло, що кльову не буде...
Прийшлося полосатого випрошувати. Через десяток проводок перший джигіт. Брав в дні:

Зображення

Відразу за мною, внісши корегування у проводку, відкриває рахунок і Віктор, а потім я закріпив:

Зображення

Думалося, що приблизно прохавали те, що треба робити, щоб його видурювати..., ага, "...куріть пасани бамбук"- подумав окунь та пішов на перерву. :cry:

Змінили не один тип проводки - результата практично немає.
А в принципі, що стосується мене, я за ним і не гнався, мені б краще щупачка..., після цієї думки ставлю флюр 0,45, "мамкіну" приманку і "GO" працювати.

В результаті - фігвам :oops:

Замінив приманку (віброхвіст 2,5) на 1,5 Релаксівський твістер (гавнофіолет), якимось чином, сам не зрозумів як, видурив окушка трохи далі від місця нашого лову, бо пішов пройтися по бережку. Далі приманка замовкла... :?

Віктор тим часом надибав пару окунців в березі і своїм виглядом запросив мене зайнятися справою, а не фігньою, що я і зробив, попередньо перев"язавши 0,18 кабон.

Ставши біля Стартера зрозумів, що трави на цій ділянці водойми дещо більше і при активній проводці, практично при прориванні трави відчув чіткий удар, після чого насолодився повільним виважуванням полосатика, адже сьогодні його дуже мало. :roll:

Зображення

Після цього вже практично залікового парня наколупав парочку гарних покльовок, але "джентельмени в полосатому" були справжніми майстрами своєї справи і заводили в глухе зілляччя "на раз", після одного з таких заводів прийшлося обірватися :x

Здавалося надибали стояночку окунця, Віктор взяв парочку, я не відстаю, аж ось на черговій сходинці проводки - "стук"... - підсічка..., фрікціон... і..., скажу чесно - навіть відчув у руку сам мікропроцес коли карбончик різався в "неї" на зубах...

"Знову вона" - сказав Віктор..., прийшлося підтвердити, а куди діватися. Вже 2:0 на її користь. На минулих вихідних її величність також пообідала моєю приманкою, як кажуть "з кінцями" :)

Після "зрізу" покльовок не було і о 10-00 год. ми вирушили по домівках, адже у кожного були свої справи.

Хочу відмітити, що спонтанного роду декількагодинні рибалки стають дедалі цікавішими для мене, хочеться пізнати рідну водойму, та і їхати далеко не треба :)

Усім НХНЧ!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Niko
Абориген
Абориген
Повідомлень: 142
З нами з: 06 березня 2009, 01:00
Телефон: 0677713151
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Niko »

Мав нагоду порибалити на Басіку з 10 до 12. Окунь клював слабенько, але без матросіка додому не пішов - взяв пятірку полосатих. Ніколи не міг подумати, що у нас живе такий окунь...
Зображення




http://i007.radikal.ru/0910/93/6c97882aed06.jpg
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Повернення з рідного озера...втомились, трішки замерзли і класно відірвались на водоймі.
Після нарікань на "Полосатіка" зі сторони КУМа :lol: , вирішили разом з Павлом побороздити простори Басіка в пошуках зубатої. З об'єктивних причин на водойму ми потрапили тільки близько 14:00(дякую herchу). Отже розпитування аборигенів про їхні результати сьогодні, передзвони з Юрою(artcool) і на воду...Юрчик вирішив перевірити ставки в Деражно(і як виявилось не тільки там :lol: ).
Прямуємо до пробитих нашими братушками точок. Павло налаштовує воблерок і покидує з борту.
Зображення
Як досвідченіший на даній водоймі - я на веслах. Перша точка - результату нуль. І куди прямувати? Прислухаюсь до Пашиної поради і прямуємо до кувшинок. На півдорозі до місцевих красунь - вихід хижака. Налаштовуємо приманки і навипередки закидаємо кольорові приманки у воду. Паша - 0. Шалун влучає в ціль.
Зображення
І тут з'являється наш друзяка artcool. Оце зустріч 8O Ми відразу вирішили пригадати чарівну місцину в АР "Крим", Коктебель вона зветься. Дізнавшись про Юрині походеньки у Деражному ми знову повертаємось до роботи 8)
Павло швиденько починає змінювати точечки і незабаром заслуговує покльовочку і матрос вже в лодці, але він від фотосесії відмовився і занирнув у діряву :lol: лоду... На наступній фото у мого товариша сход, ледь цигарку не ковтнув
Зображення
Я вирішую в корні змінити тактику і гуму заміняю на залізо(блін, за зубатою приплили). Дальнє кидання в кувшинки і зацеп(свіжо куплений катсмайстер), обідно - ДА...Зацеп розпочинає рухатись та чинити супротив. Вже при виважуванні біль нашого плавзасобу, я про всяк випадок вирішив скористатися підсаком...і я побачив супротивника - полосатий 8O Гарненький окунець вже на фотосесії
Зображення
Зображення
Павло мене фотографує,відклавши спін у бік, але однією рукою притримує свою палку і...покльовка. Мда, лимони від Павла сподобались сьогодні окуньцям. Зображення І настав період безкльов'я...
Знову перепливаємо і знаходимо цікаву місцину. Я - залізо, "Полосатік" - гума. І...чую - підсак, є щука.Швидкі рухи і підсак у воді, а полосата :lol: щука у підхваті. Спочатку було розчарування, окунь, а далі усвідомлення ситуації - який окунь :P
І знову - цитрусові рулять :P
Сонечко сховалось за хмаринками і відчутно похолоднішало. Отже прийшов час вирушати до дому. Вже на березі я вирішив порівняти Павлушкіного красеня з пляшкою з під пива(1л.)
Зображення
І дует "Два ПОЛОСАТІКА" :lol: :lol: :lol:
Зображення
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

Шалун , а где пропал твой старый друзяка Кузьма ? не у что на Павла-катастрофу поменял ?
Отчетец - класс , особо цепляет как "зацеп начинает двигаться и сопротивляться" и в итоге видишь окунца :wink:
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Завтра Басік вздрогне! Вирулюємо з Ромчиком в пошуках щупакабри...Фото обіцяю, а от фото з рибом :lol: спробуємо :P
Вже о 07:30 маємо бути на воді. Звіт пообіді.... :wink: :roll:

Пи.Си. Забув. Пишу: порадили мені сьогодні саморобну блешню. Сказали, що уловиста.....ну просто капці. Отже завтра приділю їй трохи уваги і якщо все підтвердиться - здам точку продажу Shocked
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

21 жовтня 07:50 ми вже на воді. Перепрошую ми - Роман з тестем та Шалун.
Дістались до першого місця лову. Перебираю свої приманки, але акцентую увагу на басік-силікон та сіжопридбаній блешні...Роман активно кидає басік-силікон(надалі БС), а тесть за ним повторює ті рухи...
Я повертаю голову в пошуку виходу окуня і бачу як до мене прямує лодка. Не так сказав - на мою лодку і декілька метрів залишається. В тому плавзасобі сидить тєло і виставляє "кружки". Такого нахабства я ще не зустрічав 8O Зауважую тому дєятєлю про к-ть "кружків" на одну особь, а він починає хамити...І тут вже я не витримав :oops: :roll: після моїх...лагідних слів, те чудо допливає до Романа і починає розказувати, що сітками вже всю рибу повитягали...Ну йопт...- А кружками по надцять штук, кажу не витягають??? Тіло знову огризається. Телефоную в Рибохорону. Відповідають і на диво реагують 8O Вже за пів години вони були на воді. Чи знайшли "кружкостава" не знаю, але сітку зачепили і подякували за інфу...
Вибачаюсь за ліричний відступ, але вся ця епопея, зіпсувала настрій...
І так 08:08, обертаюся до Романа, а він вже тягне...судака. Красава, більше не має слів...Фото з далеку...та до праці.
Зображення
Вирішую змінити тактику після того як тесть Романа виймає о 08:20 окуня... Ставлю БС і до праці. Праця увінчалася успіхом, матросик іде в залік...Ще хвилина і знову ударчик, але зійшов малець.
Змінюю точку та прямую до старого мосту. Знаходжу там місце де массса трави підводної...І друге кидання приносить результат і знову БС вирішує все...Коли вже набридло боротися з підводною рослинністю - знову БС і знову окунець. Найбільше вражає те, що на рівні з БС всі інші приманки - відпочивають, нервово відпочивають...Причому все - воблера, блешні(різноманітні), силікон різних кольорів. Але радувало око - стан погоди та природи. Таке враження, що сьогодні літо. Ставало все тепліше і тепліше...
Зображення
Повертаючись на старі точечки зустрічаю своїх напарників. І вже маю нагоду роздивитися судачка зблизька
Зображення
Роман залишається на улюбленому місці :lol: , а я гребу :lol: в пошуках окунів(зрозумів, що щуку незнайти).
Вже обкидавши дві точечки, зустрічаю Юру Півня. Він знає :wink: коли припливати на риболовлю, годинник показував 13:10.
Звернув увагу як Юра приваблює хижака - стоячи. Соррі за якість фото - відстань.
Зображення
Ще трішки потренувавшись в закиданні - нуль, повний нуль...І на базу. Дорогою зробив класну фотку(лично для меня)
Зображення
База. Зустріч з товаришами. Дізнаюсь, що остання точка принесла моїм колегам ще п'яток окунів. Один з них справжній красень.
Зображення
Ось і судачок
Зображення
А чому мені не щастить і окуньці такі малесенькі :cry: ?Всі були випущені додомки
Зображення
Ось така видалася риболовля. Мої результати мене не втішали, але гріло душу те, що Рибохорона працює і щось таки знаходить
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Увага!!!
Завтра буде готуватися передача про збереження рибних запасів на каналі Рівне-1.
Від нашої сторони запрошений фахівець-риболов.
Щевич та актив Президії РОФРС на даний момент в Києві і завтра також там будуть, тому ПИТАННЯ до усіх, хто хотів висловити свою думку та має сили - ХТО ЗАВТРА МАЄ БАЖАННЯ ПІТИ НА ТЕЛЕПЕРЕДАЧУ ТА ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ???

На передачі також мають бути присутні працівники Рибохорони.
Для того, щоб не вийшло так, що в нас "усьо в порядку з охороною рибних запасів", на телепередачі потрібна наша людина, яка знає приблизно що можна сказати з числа наболілих, в т.ч. і на Форумі питань.

ТО ХТО ПІДЕ?
Чекаю на дзвінок по тел. 093-323-81-17 або 067-360-88-01 Сергій.
Або відповідь тут чи в ПМ.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Massik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 22 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Massik »

KYM писав:Увага!!!
Завтра буде готуватися передача про збереження рибних запасів на каналі Рівне-1.
Від нашої сторони запрошений фахівець-риболов.
Щевич та актив Президії РОФРС на даний момент в Києві і завтра також там будуть, тому ПИТАННЯ до усіх, хто хотів висловити свою думку та має сили - ХТО ЗАВТРА МАЄ БАЖАННЯ ПІТИ НА ТЕЛЕПЕРЕДАЧУ ТА ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ???

На передачі також мають бути присутні працівники Рибохорони.
Для того, щоб не вийшло так, що в нас "усьо в порядку з охороною рибних запасів", на телепередачі потрібна наша людина, яка знає приблизно що можна сказати з числа наболілих, в т.ч. і на Форумі питань.

ТО ХТО ПІДЕ?
Чекаю на дзвінок по тел. 093-323-81-17 або 067-360-88-01 Сергій.
Або відповідь тут чи в ПМ.
Я думаю, всім буде цікаво, коли саме треба бути в студії. Я, наприклад, не проти.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

23.09.2009 г. на пару часиков вырвался на оз.Басовкут.
12-12:30 дня был на правом берегу в районе старого моста. Дождь моросил с переменным успехом - иногда он хорошо "шёл", иногда прекращался но на небольшой промежуток времени.

Решил "поупрашивать" окуня.
На первых проводках заработал поклёвку полосатого, даже его увидел на поверхности воды, но разбойник сошёл.
Далее много безрезультативных проводок и пристреливание к ситуации.

Понял что нужно делать только после поклёвки этой дамы:

Зображення

Зображення

Как правильный - отпустил её. Брюхо полное чего-то, мож икры, а мож малька...

После щучки пошли поклёвки окуня. Несколько обидных сходов - старый затягивал снасть в зацепы и уходил. Судя по сопротивлению был неплохой, но и не настолько большой, чтобы уж ахти жалеть. Предполагаю, что одна из поклёвок была судаковая.

Потом, затянув фрикцион, приноровился ловить и хитрого окуня

Зображення

Зображення

Сходов, как и тех поклёвок, которые просыпал было немало. Это придавало азарта.
Сменил 4 цвета, не могу сказать, что это играло особую роль. Не добился поклёвки только на 1,5 Релаксовский твистер, но он был практически первым на счету, с которго начинал и ещё не "вкурил" темы с проводкой.
В итоге могу сказать следующее - каждый день нужно подбирать ключик к полосатому, системы нету, впрочем как и нормального клёва.
С другой стороны это интересно тем, кто хочет потренироваться в ловле окушка, ведь разве это тренировка, когда он ловиться килограммами - кидай и тяни... А тут приходиться ум расшевеливать и экспериметировать.
Вообщем каждому своё.
Ловил на дюймовые твистера, как кислотных цветов, так и более нейтральных.
Щука взяла на кисель.

Через часа 2, может чуток более дождь усилился и я отправился домой. Того времени, которое я провёл на берегу мне хватило, чтобы успокоить нервы хотя бы на половину завтрашнего суточного рабочего дня. А что мне ещё нужно?!
Рыба вся отпущена.
Вчера принёс пару окуней с того же Басика домой, потому как жена с морозиловки выняла пару штук на уху, возьму думаю в добавок. так они начали трепыхаться в кульке уже дома на кухне..., чуть не побёг выпускать в устью, чёта жалко их стало, совсем здурел наверное... :)

Нужно будет с недели проверить левый берег и пляж.

Всем НХНЧ!
Не учи рыбу плавать!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей