оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

На Басівкутському озері в такий спосіб ловлять коропа. Буває, що кружків стоїть більше 50 шт.
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

та на живця стояли, бо видно було-шевеляться)))))
ще й біля дамби
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

EXPERT писав:На Басівкутському озері в такий спосіб ловлять коропа. Буває, що кружків стоїть більше 50 шт.
Угу, а потім по всьому озері плавають збирають...частіше не знаходять.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

А ви один зачепіть спінінгом ось тоді і побачите.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Колбасить всех!!! Без разбору!!! Закон один для всех!!! За каждый выловленный вне нормы кружок жертвую одну спиннинговую приманку! =)
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

03-8-08 Ще одна марна та нервова спроба ловити хижака з лодки. З 04 ранку до 10-00 з результатом 1 окунь 150 гарам. Та просто купа, просто купіще сіток та зацепів за них. При чому як тільки починається боротьба з зацепом та сіткою, відразу намальовується (просто нізвідки) веселі та щасливі власники сіток.... :evil: :evil: :evil: Незнаю, але напевно щодо щуки та хижака цей став напевно можна викреслити, інакше риболовля перетворюється за суперечки на тему сітки, їх власники браконєри та їх безваідповідальність...
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Нічого собі, не знав про таку ситуацію. А чому не набрав № тел. Держрибохорони, вони там рнеподалік... Тим більш, що вони самі просили. Треба щось робити, а то "бідняки", які побудувалися на березі водойми ще й виявляються ненажерливими гадюками =(((. В кого є пропозиції?
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

Скажу відверто, можливо я сильний скептик який колись так романтично особисто рвався в "Общественники", але в роботі рибохорони я майже розчарувався.
Особисто дзвоню (дзвонив) майже про кожен випадок і не тільки на Басівкуті, але реакція якась "запіздала" якщо взагалі була чи є, і про Льву дзвонив і про Новомалин, і про Хотинь, і про сітки які продаються після заборони .... ну, да ладно це все лірика, вони теж люди і ресурси та можливості в них обмежені.
А, щодо басового кута то тут не потрібно бути романтиком який чіпляється за сітки та дзвонить, таке відверте здивування може бути якщо б їх там хоть інколи не було (таке бачив тільки в нерест 2008) і то з дороги :).
Сітки там стоять майже постійно і впевнений вони навідь знають чиї вони :).
Але таке впевнене зауваження щодо дзвінка, справляє враження, думаю знову повернуся до дзвінків готовий навіть прийняти участь в натягування "глаза на жопу" для браків.
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

дайте будь-ласка номер телефону рибохорони. не можу ніяк знайти...десь тут бачив і не записав)
Аватар користувача
qwert
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 89
З нами з: 04 липня 2008, 00:00
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення qwert »

"чергова частина моб. 8-067-360-78-56

8-0362-67-91-12 (анонімні повідомлення не приймаються)"
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

KYM писав:Треба щось робити, а то "бідняки", які побудувалися на березі водойми ще й виявляються ненажерливими гадюками =(((. В кого є пропозиції?
Робимо рейд(форумчани),на тижні і тоді вже подивимося - хто і як реагує :!:
Пропоную - реєстрацію!!!
1.Shalun_99
2.vvi
3. KYM (не можу в ЧТ та НД - на сутках)
буду добавляти по мірі надходження повідомлень
Востаннє редагувалось 04 серпня 2008, 13:50 користувачем shalun_99, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
simsim1972
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 07 лютого 2008, 01:00
Звідки: м.Здолбунів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення simsim1972 »

Вова,я ніяк не можу зрозуміти чому така потужна спілка, як у Рівному, не може в місті навести порядок? Чому сітки стоять і ніхто їх не знищить? У нас в Чернівцях народ"созрел", хоч поступово, але наглості немає.В черті міста самі рибакі не дадуть "працювати" ,як у вас.Річка Прут не безмежна.Після повені побував, маренкі маленькі - повно! Звичайно відпущенні.З окресних ставків зарибило Прут кокретно,навіть форель з осетриною з приватних господарств пішло.Якщо потрібна допомога По Басовому Куті можу підклюти брата.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

simsim1972 писав:Вова,я ніяк не можу зрозуміти чому така потужна спілка, як у Рівному, не може в місті навести порядок? Чому сітки стоять і ніхто їх не знищить?Якщо потрібна допомога По Басовому Куті можу підключити брата.
Така проблема постає постійно. Тільки я в тому році сіток до 10-ти перерізав. Але у нас народ простий - сьогодні йому дві порізав, а назавтра він 5-ть поставить. З завтрішнього дня починаємо виїзди на Басівкут на тренування і будемо працювати в напрямку виявлення та знищення сіток та браків. Надіюсь вищеназваний рейд також проведемо і якщо будуть проблеми, з радістю приймемо допомогу Вашого брата...
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

Проїжжаючи біля мосту (той що в царськом) помітив дітвору яка ставить сітки, звісно нагнав, вони відпливли метрів 50 та знову ставити, бігати за ними часу не було, але побачивши сітку зверху вводі метрів 100 + зателефонував 67-91-12, рибохороні, любязна баришня подякувала та пообіцяла що зараз припливуть. Нажаль небуло часу дивитись чим все закінчилось.
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

[...беда нашего времени...:]
Вчера, с 7:30 до9 утра, мой друг по рыбалке, честно откидал виброхвост на Басике, в районе деревянного мостика(замёрз, ничего не словил). Вдруг откуда ни возьмись, выплывает мужичёк на лодочке и спрашивает что словил? После полученного ответа, улыбаясь, начинает медленно поднимать сетку, которая была расставлена вокруг зоны которую облавливал мой знакомый.
Должно быть смешно, если бы не было так обидно... :(
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей