оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
SHIL
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 26 червня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення SHIL »

А де саме цей "Старий міст". Бо ця назва мені ні про що ніговорить. Де ще в нас на басіку можна ловити судачків?! Хоча б намікніть))
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

SHIL писав:А де саме цей "Старий міст".
Пояснити на пальцях доволі тяжко. Якщо знаєш добре Басік, спробую.
Уявімо перешийок від понтону(Новий Двір) до більшої частини водойми. От і потрібно пробувати ловити на цьому перешийку,а місцеві вкажуть напрямок. Тільки слід ловити(якщо пішки) зі сторони с.Басівкут. Зі сторони Нового Двору - споруджені будиночки і до води підход перекритий...
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Там конечно покльовують судачкі але розміри їх дуже вражають..., краще на Горині пошукати, ніж дразнити піпісочного судака :lol:
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення tohin »

Тільки слід ловити(якщо пішки) зі сторони с.Басівкут. Зі сторони Нового Двору - споруджені будиночки і до води підход перекритий...
От якраз пробувати ловити слід зі сторони Нового Двору,пройти можна
від того ж пантону.Якщо стояти лицем до озера на Новодвірському мосту,то слід піти праворуч,ч-з посадочку по стежці.Скажу прямо-шлях тернистий.Висока кропива,але пройти можливо.Можна і по вулиці між будинками,але всеодно потрібно буде пробиратись ч-з високу кропиву та траву.
Зі сторони Б.Кута ловити там неможливо по одній причині-вся водойма від берега заросла травою,в межах нормального для тутешніх умов спінінгового закиду.До того ж, зі сторони Н.Двору знаходиться тверда бровочка,тому там він і стоїть.Але реально,там ловляться навіть не судачки,а судаченята.Тому краще не травмувати малих,а дійсно зайнятись пошуком достойних екземплярів на річках області.
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
SHIL
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 26 червня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення SHIL »

дякую я приблизно зрозумів. а з аскільки метрів від берегу ця бровочка. щоб я хоч зміг до неї докинути флагманом сенсором.( якшо можна дайте координати на гугл на цей перешийок який треба ловити.
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

В воскресение решил и я попытать счастья на чудо-озере Басив Кут. Утро началось с негатива пьяный сторож(или как его там) лодку которую мы заказали с вечера, положили жерди чтоб заякориться, отдал кому-то другому . Пришлось плыть на алюминиевой.
Сперва поплыли в сторону старого моста попутно облавливая территорию ОП. Окунь молчит, кое где малька кто-то гоняет, но словить его не получалось. Дошли почти до точки но мне надоело это занятие и мы привязавшись у берега стали ловить верховодку. Прикормили, насадили опарыша и стали ждать жора, но не тут-то было. Верховодка клевала вяло, прикормка её не особо собирала, а раньше на неё рыба слеталась косяками. Половили мы так часа полтора, словив штук 20-25 решаем плыть домой. Пробуем уговорить окуня под берегом у "пропеллера-ветряка" я тренируюсь Уокером, мой напарник микро твистерами и вертушками ОП. Время к полудню, делаем последнюю остановку напротив ямы( она утром по кругу обставлена лодками, чего ловят непонятно). Глубина метра2-2,5. Ставлю Дорадовский воб. Аляска тонущий, натурального цвета и после нескольких забросов прямо под лодкой чёткий удар, даже не удар а вис и после короткие потяжки. Я от неожиданности даже не подсёк. Ещё дав оборота катушки и рыба сошла. По сопротивлению думал хороший окунь. Покидал ещё минут 5 ОП. Поменял воб на такой же только плавающий с окрасом "перч" и опять через несколько забросов в том же направлении под лодкой удар, но этого удара я уже ждал, подсечка вышла мягкой но успешной и судачёк оказался в лодке. Сказать что я удивился - ничего не сказать... Воблер явно не судаковый - раз, время полдень солнце в зените -два, про судака на озере я только слышал -три. Проводку делал потяжки с паузой и чирканием дна иногда.
PS:После фотосессии судачёк благополучно был отпущен
Зображення
Зображення
Зображення
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

Замість "сліпого" гастрономчика в середу ввечері подалися з Дімоном на Басік. На відому декому точку. В результаті з 18.50 до 21.00 було відчуто масу покльовок і виловлено кучу дрібноти - 31 судачок і 7 окунців. Серед схожих на піскарів судачків виявилося 4 монстра грамів так під 300. Вся живність (окрім окунців) була випроваджена у рідну стихію. Прикольно - за рахунку 10-4 в користь Дімона мені вдалося підібрати проводочку і колір (а також враховуючи технічні проблеми Дімона з шнуром), тож зрештою міні-турнір закінчився з рахунком 14-24. :D

Наступного ранку - та ж точка. Кльв зранку дуже слабкий ... десь під 11.00 розкльовується - а Дімон вже перемотаний шнуром Гамакацу 8 лб - і до 12.00 я пролітаю з рахунком 18-7. Втім вдень було більше окуня... Всі відпущені...

Непоганий тренінг в плані проводочок.. :D
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

bogdan писав:Непоганий тренінг в плані проводочок.. :D
+1
в четвер вперше прогулявся з спінінгом пару години у вечорі з сторони н.двора одразу за пляжем. взяв два піпісочних і одного 100 гр окушка, чисельні тичкі мабуть зовсім маленького, проклевуеться блище до берега в траві, але інколи бье на падіннні. непреемне враження - гори сміття та пустих пляшок.
познайомився з пацанчіком - місцевим завсегдатаем, років 13-15. ловить на гірлянду щодня в районі пляжу, знае всі точки кльову погодино, але саме в цей день чомусь не брало :lol: хлопець свідомий, маленькіх окушків, судачків відпускае! до речі, хлопчік гостюе у бабусі, приїхав з сонячної іспаніі!
то де там цікаві точкі з берега по лінії н.двора?
маю можливість скласти компанію в любий будній день з 16-ї до 19-ї години (чекаю малу зі школи з другої :evil: зміни) для спільного тренінгу, перейняття досвіду, вивчення берегової лініі і т.д.
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

oleg-rivne писав: ...то де там цікаві точкі з берега по лінії н.двора?
Читай вище про "старий міст"... :wink:
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

В кого є бажання половити хижака в цю неділю? Беремо лодки на прокат і в бій 8)
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Бажаючих поїхати на Басівкутського хижака вистачило на три лодки...З форумчан був artcool та shalun_99, а herch трішки проспав. Але окрім форумчан виявили бажання відпочити ще троє друзяк та родичів :lol:
Зображення
Отже сьома ранку і ми вже на воді. Хто на весла, хто за фотік і в бій...
Зображення
Декілька хвилин махання веслами і ми вже на першій точці. На одному з перших кидань Ромчик бере окуня.
Зображення
Зображення
По закінченню фотосесії мою приманку щось активно атакує. Триває боротьба, про розміри тільки можу здогадуватися, але перемагає невидима зубата...витягую приманку - хвіст наполовину обрізаний. Йо-ма-йо...обідно до сліз. Таку рибу впустив, а як вона боролась 8O
Вирішуємо з Ромчиком змінити місце лову. І тільки якір побачив дно, мій товариш знову виймає полосатого.
Зображення
Зображення
Знову закінчуємо фотосесію і приманки у воду. За декілька хвилин я вирішив змінити силікон на блешню і відразу отримую клювання. Але знову - нефарт...Подряпини на колебалці і це все, що залишилось на згадку від зубатої. В мене з Ромчиком вже якісь результати, а братушки і тичка не відчули :( Прикро, але це надає хлопцям наснаги...
Знову мінямо місце і Роман заробляє клювання зубатої, "флюрик" обдертий - Роман в шоці. Знову нервово закурюємо та в бій. І перша атака приносить результат моєму товаришу. Знову полосатий взятий в полон.
Зображення
Зміна місць лову приносить відмінні результати для нашого форумчанина - artcool. Дві зубатих красуні на кукані...
Зображення
Зважування більшої показало - 2кг.
Ось і вона
Зображення
Нас на водоймі змінив herch. Так, що чекаємо на його розповідь...
Аватар користувача
KESHA
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 07 вересня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KESHA »

Приємно здивувала така рибалка в Басовому куті . Можливо озеро , ще стане місцем поломництва рибалок , без допомоги людей.
Юра порвав всіх ,але візуально щука до 2 кг. не дотягує на половину, я вибачяюсь але мені так здалося.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

KESHA писав:Приємно здивувала така рибалка в Басовому куті . Можливо озеро , ще стане місцем поломництва рибалок , без допомоги людей.
Без допомоги людей там не обійшлося. Є інфа, що УТМР запускає(таки запускає) мальок. І браків менше стало, жодної сітки не зацепили. Але пливали хлопаки і щурят(десь по 300-500гр.) на кукани вішали...
KESHA писав:Юра порвав всіх ,але візуально щука до 2 кг. не дотягує на половину, я вибачяюсь але мені так здалося.
Можливо виною у всьому Юрин безмен :lol: , але факт, як той казав - на ліцо...
А Юрасик - красава, дійсно був кращий...
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Дякую Шалуну та Юрі за звіти!

Було приємно почитати локанічний та "оснащений" чудовими фотографіями репортаж.

Побільше б таких...!

Пи.Си.
От цього я прагнув - щоб на форумі було про що почитати та на що подивитися, а не обсмоктувати плюси і недоліки один одного :D
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
qwert
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 89
З нами з: 04 липня 2008, 00:00
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення qwert »

В яку ціну зараз лодки на озері?
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей