оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
vasyliuchok
Ледар
Ледар
Повідомлень: 26
З нами з: 22 березня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vasyliuchok »

Товариші, я як новенький перечитав всі повідомлення данної теми, але так і не знайшов толкової поради. На спінінг з берега ще реально щось зловити??? Якщо так скажіть яку ділянку краще обловлювати і на що??? на басіку ні разу на рибалці не був
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

vasyliuchok писав:Товариші, я як новенький перечитав всі повідомлення данної теми, але так і не знайшов толкової поради. На спінінг з берега ще реально щось зловити??? Якщо так скажіть яку ділянку краще обловлювати і на що??? на басіку ні разу на рибалці не був
Взагалі на Басіку на спіннінг з берега реально ловити і люди ловлять, і я ловив, але цьогорічного весняного сезону не відкривав ще поки.
Дати відповідь на питаня "де ловити краще?" практично неможливо - риба постійно змінює місце стоянки відповідно до погоди та природніх факторів. Особисто я ловив окуня і біля шлюза (в районі його), і на пляжі, і на Дяковому куті, і за ним, і біля військового пляжу, але закономірності ні-якої не знайшов. В певний час клювало в певному місці. Літом, в період спеки краще покльовувало зі сторони Н.Двора у глибших місцях. Восени багато мілкого окуня я ловив на пляжі практично в березі, там де наявне підводне каміння. Але висновок можу зробити такий - рибалка спінінгом з берега на басіку дійсно відноситься до розряду динамічної і поки не походиш-пошукаєш, добре і не половиш.
Щодо уловів, то в них було багато окуня (здебільш мілкого, але попадалися екземпляри до 1 кг), судачок (так само мілкий, але про наявність великих екземплярів 4-6 кг чув від багатьох), щука - знову ж таки мілка (до 700 гр). Риба в озері є, але потрібно постійно шукати ключик до неї та місце стоянки. Як доведеться побувати на Басіку та відловитися - обов"язково повідомлю у звіті та напишу про приманки та проводку.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Рибалив сьогодні спінінгом на озері. Кльов нормальний, деякий окунь ще не віднерестився.
Зловлено біля 20 щучок та до десяти окунів. Із залікових 5 щучок від 400 до 700 гр, та 4 окуня більше 100 гр.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

23.04.09 р. вирішили вискочити з 06-00 до 10-00 в Новий Двір.
Зранку на поверхні грунту був заморозок - трава біла...
Руки мерзли майже 2 години.
Іван Щевич розмочився перший - натрапив на вихід хижака, впіймав 3 окуні, один з них на 315 гр,

Зображення

інші трохи менші. Коли я підійшов, щоб заважати йому :) то ще застав покльовки. Раз 5-7 бачив зтягнутого з джигголовки віброхвостика в Івана - кльов спадав.
Я розмочився щупачищем грамів на 30-40, він вполовину більший за віброхвіст, на який спокусився:
Baby
Пішли по іншому березі, мілкий окунець жадібно рвав хвости на твістерах, упіймали по 5-7 окунчиків потім надоїло це жлобство полосатого - дуже вредний, бере міцно але не взаглот, наче грається з нами - результат - хвостик окуню, залишки риболову :D
За весь час я зловив 5 чи 6 щучок, ні одна не наблизилася до залікової:
Монстр
Брат монстра
Сестра монстра
Іван Павлович зловив приблизно ту ж кількість щучок, але лише одна наближалася за вагою до 400 грамів.
В мене був одил риба "зішл" - удар недалеко від берега, декілька міцних жимів і сход, думаю - це єдина щука, яка могла б бути в заліку, "на око" немаленька, я яка саме залишається тільки гадати.
Як кажуть збили аскому хоч такими "монстрами", день-два тому, зі слів місцевої публіки, брала трохи більша щука. Похолодання дало про себе знати, що ж чекаємо тепліших ранків.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Starter
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 98
З нами з: 10 лютого 2008, 01:00
Телефон: +380673627707
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Starter »

artcool писав:
KYM писав:23.04.09 р. вирішили вискочити з 06-00 до 10-00 в Новий Двір.
А куди саме в Новий Двір.якщо не секрет??
В Новому Дворі на розвилці, де церква повертаємо праворуч біля магазина, через метрів 200 з ліва буде річка Устя, а далі й міст, за яким уже озеро Басів кут.
Ловим як до моста ,так і після.
Удачі.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Вчора виїзжав на пікнічок. Захватив з собою спінінга. Трішки половив в новому дворі зі сторони ж/д дороги.В результаті лову між тостами :D десяток окунців, щучка на 670 гр та "байдарочник".
Цікаво зловив щучку. Закинув спінінг попереду байдарки в надії, що шнур встигне потонути доки байдарка проїде, але так не вийшло.
Байдарка зацепила кілем мій шнур і одразу покльовка щуки.
Щучка почала сіпатись ледь не перекинула байдарку.
Мужик на байдарці кричить не смикайте, а то перевернусь.
Я і несмикав, але відпустити зовсім шнур якось не зміг. З горем пополам мужик добрався до берега не перевернувшись. Звільнивши шнур, я все ж таки витягнув щучку разом зі жмутом зілля.
Ще зустрів Шалуна з Кузьмою які все пробують зловити коропа на Басовому Куті, але ніяк не вдається.
Була покльовка "БРАКОНЬЄРІВ", але зірвались. Хоча Робоохорона прибула за 15 хв після звонка, але не встигли.
Місцевим бракам достатьнь і 15-20 хв, щоб наловити на "ЧЕКУШКУ" рибки.
Браків не зловили, але за те знаєм як вони діють і їх затримання не за горами.

Зображення
Зображення
Зображення

А це БРАКОНЬЄРИ.
Зображення
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Вчора виїзжали з Ромчиком Тарасюком на Басік вечором. Десь близько 18-00 Роман мене забрав на лодку біля спасателів.
Плавали в соторну Нового Двора. Біля берега одиночний окунець 40-70 гр. Блище до Н.Двора надибали місце та відвели душу - за проводку до 4-х покльовок. Підібрали потрібний монтажик приманки кожен під себе і почали, як кажуть, ковбасити. В улові був окунець від 30 (що було рідко) до 150 (що також було не часто) грамів. Не можу сказати, що колір приманки грав роль, навіть різниця у розмірі, практично не сказувалася на кльові - брало на дюймові та півтора-дюймові твістера.
Приблизно з 19-30 до 21-00 зловили мабуть більше 3-х кг залікового окуня, був ще і піпісочний окунець, який не лінувався тренувати нас...
Як кажуть збили оскому :) .
Не стали чекати сутінок - пиляти було не близько, тому зібралися та поїхали на лодочну станцію віддати човна та по домах. Ось такенька спонтанна рибалочка вийшла.
Усім ні хвости, ні луски!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення tohin »

Видно не всi збили оскому, :lol: :wink: бо я вчора все з тим же Ромчиком Тарасюком був там же.
Причому коли ми стояли не на точцi,а лише метрах в чотирьох лiвiше i жбурляли з протилежного боку(''з хвоста'')не бачили нi покльовки окуня,проте в мене зрiзала щучка.
А от коли запливли йому з голови...
...тодi i почалось.З перших же закидань почалась мерва.
Пустих проводок не було.Iнодi,мабуть коли йому колор набридав,ми використовували атрактант.Вiдчувалось пожвавлення,покльовок ставало значно бiльше.
Тiлько коли сонечко сховалось за горизонтом i похолоднiшало смугастий заспокоiвся.
Вага,розмерчики-все як писав KYM.
В актив десь пiд 4 кг таранчатого окуня.
Негатив.
"Негатив" плавав туди сюди на своэму довбаному коритi весь день.
А так-як точка на котрiй ми стояли не дуже широка,нас постiйно злегка бентежило "легкими" хвильками з-пiд його двох двигунiв.
На кльовi це не вiдобразилось,а от мiй скромний човник доводилось щоразу повертати носом до цунамiв,щоб не черпанути водички.
Хай його трясця вхопить :lol:
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Почему не берёть крупный судак?

Берут вот такие приколы:

Зображення

Этот сделал сальто при фотосъемке =)
Зображення

Басовкут загадочен?!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

А точка - все та ж... Хватить "изголятся" над "старомостним" окушком... і судачком.. :D :D 8O
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Це один і той самий раз, давно там не був!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Dimon999
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 24 лютого 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Dimon999 »

вчера вечером с20.00 до 22.00 был на озере. на точке встретил Свирыка. поклевки начались с первого заброса,но вместо спортивного окуня начал ловится не менее спортивный судачок.видно вышла кормиться конкретная стая,так как окунь был единичным,поймали штук 5-10,а судачка наверно штук по 30.размер рыбы 50-200гр. , пару судачков за200гр. в22.00 поймал одного 350-400гр.,но начали адски заедать комары и мы свалили.
сначала лучше ловилось на гавнофиолет,но потом ,когда начало темнеть цвет роли не играл.клевало как на кислоту, так и на оранж и другую разную хрень.
было интересно,только возникает вопрос, ге же плавают папы имамы этих судачков? :evil: :twisted: :evil:
Аватар користувача
RUBAK
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 08 березня 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення RUBAK »

Завтра також собираюсь зранку порибачить! нехто непідкаже гарні місця????
<div>  </div>
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення tohin »

Були сьогодні зранечку на озері.Зі сторони проведення змагань по поплавку.
Думали добратись до точки,але поки прокидали всю пряму,видурюючи зпоміж трави окунців...
....стало впадлоЗображеннякудись йти далі,бо сонечко піднялось досить високо і стало адскі попікатиЗображення
Мене почало плавити.І окунець,як тільки сонце піднялось,поволі перестав клювати.Все це відбувалося з 7-10ої години ранку.
По траві окунець був майже одиночний,зрідка вдавалось вичепети 2-3.А в самому кінці,ми з Андрюхою набрели на великий прогал в траві,біля якого вирішили зробити пару забросів.І тут почалось,на кожній проводці,по декілька покльовок.Приманки проводились під стіною трави.Окунь вискакував з-під неї.Брав як на вильоті так і під самим бережком.Я ловив на мікрушний твістер "масло",а Андрюха на вертушки в основному лонги 1 і1+ розмірів світлого кольору..Різниці по вазі окушат впійманих на твістер,і на вертуху небуло.Стандарт не менше 40-50ти гр.Правда вертло вигідно себе показало по одинарним окунцям,між травою,а мікро вигравало в швидкості лову,бо менше чіплялось за траву,і риба знімалась і випускалась набагато швидше.
Загальну кількість ніхто не рахував,але по 20-25 шт за 30-40 хв піймали.(тільки ті що в прогалі).Зображення
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення tohin »

Ще на початку тижня домовились з Свіриком Миколою,що в неділю побовтаємось на озері,в пошуках нормального окуня,або ще чогось.
Ось вона настала,блін.З вечора все складено,тільки трясця якірця свого не зміг нарить.Десь як після Млинова закинув так досі і шукаю.Зображення
Протелебенив будильник,як завжди,ну ще п"ять хвилинок і встаюЗображення
а потім ще два рази по п"ять...
...встав нарешті і глянув у вікно,шоб йому,а там бура лютуіть.
Небо сиве,вітер дує,думаю добре,лодочка на сьогодні точно відміняється.Але ж по бережку походить можна!!!І знову зкоса поглянув еа вікно.Думаю дай звякну до Коляна,що він скаже.
Як виявилось він був теж не в захваті від побаченого за вікном.
Одноголосно вирішуємо перенести розправу над окунями на інший раз.
Виспався.Пошлявся день по місту.Прийшов над вечір,дивлюсь за вікно,а там вродь уже все О.К.
Пачучуть зібрався і двинув на озеро.Майже дійшов до точки,а це від мене хвилин 20ходу,вдалі шось гримнуло.Зображення
Добравшись до місця,вздрів знайомого автомобільчика,розклався,прокидав трішки.Пішов вздовж берега до двох фігур,в яких були спінінги з білими кінчиками.Аце,як виявилось, частина команди "Альбатрос" чавила місцевого окушка в травичці.
Відразу пропоную піти трішки далі,в куточок в якому я ловив в минулий раз.Влізли троє:я, VIK і Мішаня.Прокидали і так і етак,а він ніяк.Ну окунь тіпа.
VIK першим пройшов за кущі,я за ним.Він став у відносно чистому прогалі.Трава була проте дуже рідкувата і ближче до дна.
Я зайшов трішки далі,передімною багато трави.Окремими кущами аж до самої поверхні.Дно теж встелено травою.Відразу пробую виколупати смугастого з травички на 1.5 гр.-повний 0.
Кинув трішки далі,ваги якраз вистачило,щоб закинути за сам краєчок,і майже відразу піймав першого смугастого.Таким чином видурив ще двох.Ставлю 2 гр і кидаю вже метрів на 5 далі.Не даю повністю опуститись на дно,і на підході до трави відразу покльовочка.
Проте досить не внятна,а тому холоста.Міняю колір з зеленого на масло і по накатаній схемі починаю виципляти окуняк.Міша зліва від мене теж має покльовочки,проте набагато рідші і з більшою кількістю сходів. В мене ж якщо покльовки не відбулось на підході до трави,то майже 100%-во вона стається в кущику,або за ним.
Піймавши біля 15-ти хвостиків,всі відправлені додому, зміщаюсь правіше,звільнивши місце для хлопців.Прокидую зправа-глушняк,обійшовши хлопців обкидую зліва-глушняк,міняю кольори,проводки-глушняк.А пацанчігі тим часом набрали обертів і довбуть окунів,аж гай шумить,але знову ж,багато сходів і холостих покльовок.Після покльовочки,якщо її вдавалось реалізувати, його потрібно було відразу піднімати вверх,бо якщо цього не зробити,окунь зходу нюрав в трави і сходив.По покльовкам можна було судити,що він ледве вистромивши носа з трави хапав за хвостик приманочку і якщо не заковтував,то сіканути його було неможливо.Бувало і по 2-3 покльовочки за проводку,поки він не наздоганяв приманку.І стояв він явно пятном,тому що всі мої спроби задурачити його з боків ні до чого не привели,а ребяти,ставши на точку теж почали ловити.
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей