оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
spaik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 87
З нами з: 06 грудня 2010, 01:08
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення spaik »

Вийшов зранку на пару годин на Басік,Н-Двір.З самого початку заробив відрив п*ятки у свімінг імпакт,невдовзі другий
відрив,стало зрозуміло ,що шпана полосата балується.Перепробував декіліка приманок,поки не заробив покльовку
на бейтбрізовського нідла,покльовка у вигляді легкого пощипування,на цього хробака взяв двох п*ятидесятиграмових
"монстрів",такий улов не дуже подобався,ставлю граба ямамотовського та на дальній бровці відразу на падінні
відчуваю тичок і кокунець трошки більшого розміру на березі,потім ще п*ять попалися .Покльовки чіткі.І на останок(коли
вже йшов додому) знову ж таки за метрів 30 від берега заробляю добрий тук,риб непогано чинив супротив,(що мені
принесло тошки андреаліну) і полосатий грам на 200 на березі.Після цього я закінчив риболовлю.
Зображення
Зображення
Аватар користувача
Bizba
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 89
З нами з: 26 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Bizba »

В субботу решил проверить Басовкут на наличие судака. Выехал после 7 часов вечера. До темноты заработал 2 клеваки, одну реализовал. Оказался окунек, грамм 50. Зажрал почти 2-ух дюймовый твистер по самое небалуй. :)
А с наступлением темноты на басс асасин клюнул бонус. :)
Зображення
Ну и просто фото вечернего пейзажика
Зображення
spaik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 87
З нами з: 06 грудня 2010, 01:08
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення spaik »

Гарний бонус,значить не всю рибу потравили на басіку.
Аватар користувача
Atom
Ледар
Ледар
Повідомлень: 32
З нами з: 02 червня 2011, 10:51
Телефон: 0970635457
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Atom »

Також вирішив оживити тему і виїхав на озеро.Ловив в Новому дворі з сторони зал.дороги,з 15.00-18.30.Був впійманий один "бандіт", на вертушку БлуФокс 2 (мідна).Ударів було здесяток добрий, мабуть великий розмір змінив на 1 невідчував обертів(палка непідходить).
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Если время - деньги, то самые богатые люди - рыболовы.
Аватар користувача
Atom
Ледар
Ледар
Повідомлень: 32
З нами з: 02 червня 2011, 10:51
Телефон: 0970635457
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Atom »

21,05,12 Сьогодні вечором виїхав з своїм кумом на озерце.Вчорашній окунь недав спокою!!!!
Вертушка БлуФокс 1 Ґ(мідь) в моєму активі 2 хорошох один невелчкий ( і купа ударів :) :co_ol: ), кум 2 стандарта на твістерки!!!
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Если время - деньги, то самые богатые люди - рыболовы.
Аватар користувача
Bizba
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 89
З нами з: 26 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Bizba »

Был на водоеме... Поклевывает окунёк, если найти стайку - то поклевки одна за одной. Правда размер.. :( Достойных было всего 3 штуки. Остальные - спортивные.
Так же были выловлены СУДАКИ :)
РАЗ...
Зображення
ДВА...
Зображення
ТРИ...
Зображення
Был, правда еще четвертый, но его не фоткал, просто стряхнул в воду :)
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Був і я на Басіку. Рибалив ввечері з берега на пляжі після того як розійшлись відпочиваючі, на фіолетовий 3/4 твістер. Улов біля трьох десятків окунів і штук 5 судаченят.
А ось і фоточки:)
Зображення
Зображення
Зображення
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Пишу в останні секунди перед виїздом в Хотинь:) тому дуже коротко. Басік має рибу але риба спить покльовки є але в*ялі, дуже дуже. По кольорам зелений та фіолетовий. Оснастка дроп-шот.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
flint
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 01 листопада 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення flint »

Зранку на Басіку - красота, є невеликий результат. Пару окунців, при чому третій- у шлунку більшого:

Зображення
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Басівкут

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Вчора захотілося фаршированої щуки :)
Вже о 04:30 на воді. На їстивну гуму - окунь за окунем. Але я за щукою приїхав...І вже близько сьомої години взяв дві з однієї точки.
Зображення
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: Басівкут

Непрочитане повідомлення николай »

хороший трофей!!!
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
SID
Ледар
Ледар
Повідомлень: 20
З нами з: 03 травня 2012, 12:00
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення SID »

Всім привіт. Хочу поділитись такою цікавою історією яка трапилась зі мною 21.07.12р.
Сьогодні з ранку мені було скучно і погано після п"ятниці (перепив), не знаючи чим себе заняти я вирішив спробувати на ділі свій новий спін daiwa sweepfire 10-40. Постало питання де ж саме? відповідь довго шукать не прийшлось, "Басік". Поки випив пивка, поки доїхав до озера, була вже близько 14:00 і почався гарний дощик. Не знаючи ншого місця як новий двір де понтон я пішов саме туди. Там вже сидів чоловік і ловив верховодів. Кинув пару раз, глухо, вирішим змінити місце. Обійшов майже все озеро, де можлтво було кидати, пару разів лазив на дерева бо кидав під корчик або повз дерева і циплявся. Перепробував все і воби і колєбалкі і вертушкі 0 повний 0!!! через деякий час зустрів першого спінінгіста, який мені попався і почали дискусію: де, на що, чим. Так як я місцевості не знаю, а сміврозмовник порадив далі не йти, я скористався його порадою і повернувся на понтон. Там й досі стояв чоловік і ловим верховодку. Я знову почав кидати і знову 0. Десь біля 17:00 я згадав, що є нова блесна Мепс циклоп яку я сьогодні не кидав, згадано на цеплено. Три рази кинув і відчув удар, можливо це був зацеп, але краще щоб був удар. Провірив блесну, чиста листя нема, слідів зацепа нема, кидаю в те ж саме місце, даю лягти на дно, смикаю, починаю з повільної проводки, набираю темп і тут зацеп, я дьорнув, ніби пішло, знову зацеп, знову дьоргаю і відчуваю, як блєсна починає рухатись не втому напрямку куди я її тягнув. Зібравшись я починаю потихенько підтягувати, шнур тримаю натягнутим, ніякого опору не відчуваю, думаю "ну все знову якась гіляка чи черевик" аж ні відчуваю, що те, що під водою тримає мого циклопа намагається змінити траекторію. Значить там щось є. В перше за рік, що хожу на щуку я щось зловив. Так як вода була мутна я підвів невідомо що до самого понтона і почав піднімати за шнур, ви не уявляєте мій ШОК коли не поверхні з"явилась майже метрова щука!!! грубиною більша ніж мій кулак! Підсака в мене не було тому я, як зараз розумію зробив помилку, почав мідіймати за шнур, жодного опору, вісить. Але коли витагнув з води і поклав на холодний метал почалось щось страшне! Вона почала кидатись, крутитись, підпригувати. Я в свою чергу вирішив натягнути шнур щоб вона не могла рухатись і трохи її підняти як в цей час помічаю що шнур провис, а щука починає підстрибувати в напрямку води. Сусід кинув вудки і побіг на допомогу, я її вхопив, але вона вислизнула і впала в воду!!! під водою риби вже не було видно, але блиск мепса я ще помічав, який вона забрала з собою. Коли я підняв спін то помітив, що не витримав карабін і розігнувся. Люті не було меж! бо тиждень тому купим нові поводки з розривним навантаженням, як казав подавець, 18 кг. Один поводок коштує 18 грн. в результаті зіпсований настрій, втрата трофея, втрата блесни, втрата довіри до того магазину, адже їх продукція мене підвела!!! Все перераховане ніщо з тим, що якщо вона не звільниться від гачків то здохне!!!!! Я б всерівно її випустив, для мене головне сам процес, тим паче в нас браконьєри і так все вибили - КАБЕЛЯ ЇМ В ЖОП.....У! - а тут така краса, краще хай на волі плаває чим спочатку в тарілці як блюдо, а потім спустять в унітаз!!!!!
Ось така цікава і повчальна історія.
Бережіть природу, відпустивши рибину, вона може наплодить 100-ю інших!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ЗображенняЗображення
Дякую (SergeyOn) за підказку з фото!!!
Викладаю фото поводків: на всіх стоять одні ті ж самі карабіни, яка марка не знаю так як купував все разом.
Востаннє редагувалось 22 липня 2012, 08:55 користувачем SID, всього редагувалось 2 разів.
SID
Ледар
Ледар
Повідомлень: 20
З нами з: 03 травня 2012, 12:00
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення SID »

Інфа для спінінгістів. Вчора 31.07.12р. був на басіку в районі все того ж пантона, приїхав десь біля 18:00, зразу після роботи, біля понтона все було в водорослях, був дідок, який ловив окунів перед цим трохи розігнавши зелень, а мені вже не було як ловити так як від моста і до лівого краю понтона все в водорослях!. Перейшов в інше місце. Чув як один з рибалок в тей день зловив 36 окуней, от тільки розміри не знаю. пробував ловити на твістери, віброхвости і воби, зловив одного окуньчика чуть більшого за лодонь на воба 6г. ще один зійшов під самим берегом. Хоч риба і гуляла, але більше нічого на спіймав. Після 21:00 почали надоїдати комарі.
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Басівкут

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Вчора був на БК. Впирався у вертушки. Кулібін активно працював силіконом та заробляв клювання судаченят та окуньців. Добре, що поставив на активному місці жпс мітку... ;)
Сьогодні вранці виїхали з Колькою та відправились по робочих (старих) крапках. І повна тиша. Я знову таки впирався в блешні. Коля намагався вимучити окуня на силікон. В годині восьмій вирішили попливти на жпс координату :) Перше закидання у Колі та відразу сідає судачок. Потім сідає окунчик. В мене на силікон теж сідає окунчик. Але повертаюсь до блешень та ловлю судачка. І потім приходить довгоочікуваний момент...спін в дугу...починається боротьба і ВОНО сходить.
Хочу ще. Ввечері буду знову шукати монстриків...
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Басівкут

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Сьогодні відправляюсь з Сантафе на Басік. ;) Звіт буде. Ромка буде. Кулібін теж буде. Кароч, буде весело :lol:
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Semrush [Bot] і 7 гостей