р. Горинь

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Neckerman
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 05 вересня 2011, 18:43
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення Neckerman »

Був у вівторок (18.10.11р.) в районі Азоту.Виїзд у 5-30, на річці був вже в 6-00, (холод страшенний, вранці виходячи з дому на термометрі було -2).Перші закиди, класична ступінька...удар і в 6-20 перший судачок (перший в цьому сезоні) :ya_hoo_oo:, взяв на виході з ямки.
Зображення
Потім весь час кидавши не заробив жодного удару, тільки коли почало пригрівати сонце на одній з проводок з під кущика вилетів окуньЗображення
, який був єдиним окунем впійманим за весь день. Чомусь в цей день він був абсолютно пасивним і відмовлявся коштувати весь мій арсенал приманок,які я йому подавав, стайки окунів стояли всі в березі наче заторможені =).
Так проходивши до години 15-00 і марно полоскавши приманки, вирішив привязати до шнура флюрокарбоновий повідок, в надії що хоч якась обережна рибина відізветься на приманку. І через пів години протягуючи твістер та слідкуючи за ним бачу як з куща вилітає невеликий щупачок і б"є в приманку з такою силою, що по руках віддало :) ( де в такої малої рибини взялось стільки сили :-))
Зображення
Це хоч якось розрядило ситуацію з кльовом, і я вирішив залишитись до вечору, в надії що клюне більш достойніший трофей, але не так сталось як гадалось, до настання темноти не відбулось жодного клювання, тому на останок вирішив просто стати на точку (ще до маршрутки було 1,5 год.) і кидати на ній в надії на вихід судака, коли вже геть стемніло і я кидав на осліп, на одній з чергових проводок, вже майже під самим берегом енергійний удар...підсічка, і "кликастий" на березі :-) , навіть не получив кайфу від виважування. Взяв на приманку Bass Assasin кислотного кольору
Зображення
Час підбіг до завершення і на такій чудовій ноті закінчив риболовлю, надихався морозного повітря, і з чудовим настроєм поїхав додому. Всім граних рибалок та НХНЧ!
FishxHunter
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 17 жовтня 2010, 23:58
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення FishxHunter »

Сьогодні з форумчанами Костею (Konstantin), Віктором (SPIN), Андрієм (AndreyK) та Ромою (Roman26) спінінгували на р.Горинь в р-ні Азоту. Приїхали на світанку, на водоймі нас зустрів туман з морозом. Ставши на прешій точці я заробляю дві холостих покльовки. На третій покльовці я все таки відчув тяжкість на тій стороні нитки, ось він- мій перший судак на р.Горинь зловлений спінінгом (було ще пару шнурочків на фідер). Постоявши ще трохи на цьому місці вирішили іти далі в пошуках риби. Але на жаль до кінця рибалки нічого крім декількох окунів впіймати нікому не вдалось.
ЗображенняЗображення У Андрія зранку був зхід судака десь в р-ні кіло, та у всіх по одній чи дві нереалізованих покльовки (хто клював- невідомо :)). Погода вдень була суперова, але на кльов риби позитивно не вплинула. На земснаряді нарахував під берегом на дні три дохлих рибки- скоріше за все підривали гади (печально). Через відсутність кльову вирішили довго не бути і десь о 15:30 вже були в Рівному.
Аватар користувача
ВікторGVS
Абориген
Абориген
Повідомлень: 148
З нами з: 17 квітня 2010, 18:51
Телефон: 234567
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення ВікторGVS »

FishxHunter писав: На земснаряді нарахував під берегом на дні три дохлих рибки- скоріше за все підривали гади (печально). Через відсутність кльову вирішили довго не бути і десь о 15:30 вже були в Рівному.
Та, ні! Ніхто там нічого не підривав. Місце занадто людне. А дохлі верховодки - це нереалізовані снулі живці. Там періодично сидять на живця. Наприклад, у вівторок там сидів дідок з донками на живця. З його слів він у минулу неділю зловив щуку майже на 7 кг і хотів повторення тріумфу.
Був і я сьогодні в районі Азота. І вашу компанію бачив :) Результат - один невеликий судачок на двох. У вівторок на вечірній зорці теж був судачок, не кондішин, ну і окунь.
NazarKO

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення NazarKO »

І я там був і в суботу і в неділю все понулях і три кіслотних Ассасіна в корягах. :cry_ing: :cry_ing: :cry_ing:
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення Горыныч »

На Ровно решили в понедельник в обед (благо работа позволяет) – на Хранилище с утра смысла нет, решаю сделать первый выезд на Горынь на судачка. Беру соседского хлопчину и в 7 по тёмному стартуем. (Аккумуляторы не зарядил, так что выкладываю все фотки, что успел сделать)
Зображення Зображення
Как стало чуть светлеть в центре ямы чёткий удар (чуть не всрался :)) – слава Богу тут кто-то есть!!! Но и на этом всё. Думаю, пойду попробую на входе в яму, взял Ламик и Релакс на 14 гр. головке (на яме кидал Люмисом с мультом и 22-25 грамм). Первый заброс – чёткий удар Йаааазь (тьфу) – СУДааааааК!!!! Фиг там – щука, хотя Ламик в бублик, но фрикцион на месте и поводок есть! Долго ли коротко-ли, но щучка оказалась под берегом и была ловко подхвачена Вовчиком. С ходу была оценена как трёшка, что позднее подтвердило взвешивание в магазине – 3,230 кг.
Зображення Зображення
На моё испуганное лицо не обращать внимание – сам уху ел :).
Фотик сдох, но потом еще сделал пару фоток…
Зображення Зображення Зображення
Как солнышко окончательно взошло, я оборвал 3 приманки и больше ничего интересного на Горыни не было :). Переехали на озеро Шаминне на котором какой то наглый щурёнок (или 2, думаю это был не окунь) сумел 3 раза подряд клюнуть и сойти на МДЖ. После чего я не расстроенный поехал собираться на Ровно…
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
SergeyOn
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 157
З нами з: 25 березня 2010, 01:00
Телефон: 063-477-93-16
Звідки: м. Радивилів
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення SergeyOn »

Привіт!
Накінець-то прийшло натхнення написати. Трошки пізно але перед вихідними саме норм.
В неділю були в Козлині на стариці. Зранку сильний туман, приморозок, вже 1,5 м від краю була легенька корочка льоду.
Минулої неділі хоть невеличка щучка пробивала (від 300гр до 1кг), а цеї неділі взагалі на 4-ох чоловік "0".
Зато пейзажі зранку були чудові. Пару фото:
Зображення
Зображення
Зображення
А десь після 13-00 клювало по повній програмі :-) :-) :-) :smu:sche_nie:
Зображення

Всім НХНЧ!
Рыба не клюет, потому что у нее клюва нет!!!
FishxHunter
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 17 жовтня 2010, 23:58
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення FishxHunter »

Виходив на пару годинок на річку в р-ні с.Решуцьк. В результаті біля п"яти слабеньких покльовок і дві потужніші, які реалізував. Окуня знайшов на ямці, але після того як витягнув дві гіллячки- покльовок більше не було. Погода супер, місцеві кажуть що половлюють щуку на блешні. Декілька фото полосатих:
Зображення
Зображення
Аватар користувача
Neckerman
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 05 вересня 2011, 18:43
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення Neckerman »

Сьогодні виїздив на річку в р-ні АЗОТу. Зранку невеликий туман, приморозок, кільця і шнур приходиться частенько обчищати.
Був націлений на судака, але судак аж ніяк не на мене :-) , за пів дня не відчув жодного удару. Знов спостерігав картину коли окунь стоїть у березі, реагує на приманку,а брати не хоче (мабуть повні ікри і молоків), хоча якщо попробувати мормишкою з мікротвістерком, то результат міг би бути й кращим. Мені тільки попався 1 якийсь голодний "недомірок" :hi_hi_hi: , який повністю заковтнув червячка.
Зображення Зображення
По щуці можна сказати кльов краще..за рибалку було 4 виходи і промахи невеликих щупачок, ще 3 вдалось зловити, одна 300 гр., друга 100 :-) (були амністовані), а третя трохи потріпала нерви. Пробував я собі ловити окуня на "мдж", роблю неспішно проводку...раз ступінька..два..три.., а потім БАМц, і зацеп, потім зацеп почав швидко рухатись і впиратись, прийшлось підтягнути трохи фрикціон, і дати бій супернику. Трохи позмагавшись в перетягуванні "канату" рибина все таки підпливає до берегу, і робить останній ривок прямо в берег...головою :-).Це був її останній ривок...
Зображення
Зображення
заважила вона 1,3 кг;
Зображення
Погода в обід просто Супер!, після ранішнього морозу, тепле сонце заряжає позитивом :)
Зображення
Зображення
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Посетили судачьи угодья в составе меня, Андрея (a-platon) и Анатоль Анатолича - никого :ne_ne_ne: .
Только по верху периодически кто-то гуляет (жерех или голавль). Не удивительно – уровень воды ниже обычного на метр… Проверили ямки – тоже нет никто.
Переехали выше шлюза, в одном месте на прямике только у меня один тюк.
Попробовали на повороте тюк – сидит, думал окунь, но подтянул – судачёк грамм 250, как увидал его стал тянуть помедленнее и возле кромки травы он благополучно сошёл. Думали уже уезжать, попробовал чуть ниже по течению снова у меня тюк. Андрей пробует на подаренный ему червяк Экшн пластик – отгрызли пол червя и потом тюк. Ставлю и я червяка (до этого стоял Юмовский твистер), есть поклёвка. Чуть позже хороший удар и сход судака поболее :-( . И тишина…
Есть 2 воодушевляющих вывода:
1. Судака уже можно пробовать словить
2. Разловлен Экшн пластик – основной мой стратегический запас приманок на этот сезон :)
Считаю не даром съездили :-ok-: .

Пару фоток добавлю позже.
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
Neckerman
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 05 вересня 2011, 18:43
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення Neckerman »

Шукав щастя і я сьогодні на річці, в р-ні АЗОТу :)-(: . Коротко опишу сьогоднішню рибалку....
Ловити почав біля шлюзів, рівень води низький, але вода стала помітно каламутніша, в порівнянні з минулими разами. Ловити почав з твістера на офсетному монтажі. Закид біля шлюзів , рівномірна проводка і перший удар по твістеру, але рибина не засіклася..ну нічого йдем далі...знову рівномірно веду твістера, удар..підсічка і на цей раз вже начебто надійно сидить, думав спочатку окунь..але виявилось щучка :), фотосесія і продовжую ловлю.Біля того ж місця, роблю закид в іншу сторону, ступінька..удар, гарний супротив, і витягую гарного окунчика :) , на вигляд грам 150-200
ЗображенняЗображення
Далі захотілось трохи експериментів :-), і я почепив їстивну резину, і вирішив що зараз кльов буде як з кулемета :ohot_nik:, водив "кракозябру" і по дну, і ривочками, і потяжками,і робив великі паузи, але риб на ці всі вмовляння не реагував, не рахуючи курйозного випадку коли виймав приманку з води за нею вилетів такий от недомірок:
Зображення
За всю риболовлю, було 5 виходів невеликих щупачків, які вдаряли по приманці і втікали =). Також залишившись на вечір, заробив 3 судакові покльовкі, одну покльовку реалізував у вигляді незалікового судачка (взяв за самий край приманки), друга покльовка була такою... стою я ввечері і спостерігаю за кінчиком вудилища, вже трохи розслабився, і в несподіваний момент як "гахне" по вудилищу,механічна підсічка, 10 сек. боротьба....і схід :cry_ing:, вийняв з води одного грузика, без твістерка (який вже був розловлений). Ловив я на ЮМовську резину, груза використовував від 8 до 12 грам.
Зображення
І ще кілька фото :)
Зображення
Зображення
Всім НХНЛ
Аватар користувача
makarr13
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 10 квітня 2011, 21:08
Телефон: 0983620405

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення makarr13 »

Всем привет рибачив в районі Козлина спочатку ходив по стариці повний "нуль" :ne_ne_ne:
перейшовши на нову два удара один з яких результативний окунь в районе 250гр :)-(:
був випущений в рідну стехію на цьому і все
Аватар користувача
Konstantin
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 186
З нами з: 30 червня 2008, 00:00
Телефон: 777-777
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення Konstantin »

Писать то особо нечего, но многим, перед воскресеньем будет интересна обстановка на Горыни…
Сегодня с Димкой Фишханетром и Ромой, рыбачили в районе с.Рубче. За весь день у ребят не было не поклевки, а у меня ситуация была совсем странной. Я много времени отдал на эксперименты с весами проводками и приманками, дабы потом успешно пользоваться самыми уловистыми вариантами. За полдня я заработал 6 поклевок, в трех случаях я даже прокатал клыкастого, приманку судак кусал в нескольких миллиметрах от оффсетника. В том числе был сход возле шлюза на рачка, который, после атаки остался с порванными клешнями.
Видел только одного мужика, который выдурил судачка около 400гр. на «подкове», кто-то утром возле дамбы поймал щуку 1,5кг., и это все, что интересного я узнал.
Вот сижу и думаю, не поехать ли завтра опять на Горынь…….
Аватар користувача
omer
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 10
З нами з: 28 січня 2009, 01:00
Звідки: Земля
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення omer »

Був у неділю (13.11.11р.) в районі Азоту. Више по шлюзу. Міні Трофей мого друга 4,620
Зображення

Зображення

Зображення

Двух дюймовий manns (кола), місце не скажу :)
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення Samuraj »

Славный трофей, рад за твоего друга! :co_ol: Учимся делать красивые и правильные фото - рыбу перед сессией помыть, за глаза рыбу не брать... :nel-zya:
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення proteus »

Samuraj писав:Славный трофей, рад за твоего друга! :co_ol: Учимся делать красивые и правильные фото - рыбу перед сессией помыть, за глаза рыбу не брать... :nel-zya:
+1 ... по варварски троха фотка вышла ...
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 2 гостей