р. Горинь

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення AndreyK »

В воскресенье 12 октября съездил на разведку на "дальний кордон" - в Дубровицкий район, до этого никогда там не был.
Сначала побывал на впадении Случа в Горынь возле с. Велюнь. Места очень интересные, Горынь здесь совершенно не такая, как в Ровенском районе и больше похожа на Случь....
Зображення

Утром было несколько поклёвок щуки, но первая не засеклась, а вторая срезала флюр - зря я поленился поставить металлический поводок в рассчёте на судака. :-( Ещё немного пополоскал там приманки и переехал ниже по течению - к с. Высоцьк.

Зображення

Здесь тоже места очень интересные и перспективные, но клёва в этот день не было... Поймал только одного маленького судачка, благополучно отпущенного подрастать.
Зображення

К сожалению, надо было рано возвращаться - были ещё неотложные дела на вечер, а впереди предстояло 3 часа дороги в переполненной студентами маршрутке. :-) Но думаю обязательно съездить ещё хоть раз поискать здешних горынских судаков в более подходящую погоду.
Neveteran
Ледар
Ледар
Повідомлень: 33
З нами з: 09 січня 2012, 22:35
Телефон: 0964577073
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Neveteran »

Бил сегодня на Горині ,результат : 1щучка 4,6кг, 1 щучка 2,4 кг, і !!! Зачетний Голавлік честних 1,8кг (51см).
Зображення
ЗображенняЗображення
Востаннє редагувалось 19 жовтня 2014, 19:37 користувачем Neveteran, всього редагувалось 3 разів.
Аватар користувача
mohara88
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 14 серпня 2014, 12:43
Телефон: 0966709574
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення mohara88 »

4,6 на що вийшла?
«Завжди знайдуться ескімоси, котрі розроблять для жителів Бельгійського Конго директиви поведінки в тропічну спеку»
Neveteran
Ледар
Ледар
Повідомлень: 33
З нами з: 09 січня 2012, 22:35
Телефон: 0964577073
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Neveteran »

Вся риба на колебалку, пізніше викладу фото риби.
Аватар користувача
mohara88
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 14 серпня 2014, 12:43
Телефон: 0966709574
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення mohara88 »

А фото коливалки?)
«Завжди знайдуться ескімоси, котрі розроблять для жителів Бельгійського Конго директиви поведінки в тропічну спеку»
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

Цього разу рибалка на улюбленій річці була досить трудовою, але і на хороший кльов при такій погоді і не розраховували! Клювання були, але хижак ніяк не хотів потрапити на кукан, або в об"єктив камери!
А тепер все по черзі!
Отже, перший раз в житті я проспав :-) Незнаю чому, але будильник мене не підняв, проснувся сам десь біля 7 ранку і в результаті човен на воду спускали біля 9 ранку! Морозець був гарним :)
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Активності риби на поверхності очікувано не було, перша година сплаву і облову гарних місць результату не принесли :ne_vi_del: Першу покльовку заробив я десь біля 11 години і досить неочікувано... Закинувши 95 сквада під обривистий берег, зробив довгу потяжку що б загнати воб поглибше і потяжку зупинив ударчик і відразу підсічка!
ЗображенняЗображення
Шнурок звісно ж поплив рости! Але щуку з під обрива ніколи не ловив :ne_vi_del:
Подальші 2 години сплаву, результату не дали і ми дійшовши до певної точки вирішили тролити назад.... я почепив новенького діпового Магалона у баті Шад Рап....
Клювань також довго не було, але на одному з поворотів в мене щось хватає воблер :) Клювання відбулось також біля обривистого берега, з 3-х метрової глибини! Щось досить сильно боролося на іншому кінці шнура, підвівши ближче побачили що це щука десь 1.5 кг, але на диво якась дуже агресивна, таке враження що на гачку "трьоха" :) Декілька заходів під човен, один промах підсаком :-) І вона все ж виборола собі свободу!
Тролимо далі... проходимо повз свою машину і піднімаємося вище, що б потім сплавитись назад...
На годиннику вже 15.30 і з тролінгом завершуємо.... я перехожу суто на силікон, батя грається колеблом і воблерами :) Порившись в коробках знайшов пачку Бейт Бріз СЛ Ремікс, до якої руки доходили тільки в Хрінниках, але і там я цих рачків не розловив! Ну і чебурах правильного розміру не знайшлося, а зібрався ж я судака ловити :-) В коробці тільки крайності 6-7 гр і 25-28 :-( Ледве знайшов одну 18 гр...
Судака вирішили шукати не в ямах, а в корчах, яких там хватало.... отже перша стоянка!
ЗображенняЗображення
Ось ті завалені дерева, за якими яма 7 м! Мабуть ідеальне місце для судака :) Поки я обкидую корчі, батя теж переходить на силікон і заряджає собі AZURA Swinger 3.8" на 8 грамовій чебурасі та обловлює прибережну зону....
Та раптом на черговій моїй проводці по корчах відчуваю якийсь прижим приманки.... подумав що це десь в корчиках приманка заплуталась, але потім щось заворушилося на гачку і скід :sh_ok: Витягнувши приманку побачив що вся чебураха в порізах.... тут я поки розчехлявся батя робить кидок вте ж саме місце і заробляє теж клювання, але вже чітко підсікає і фрикціон потрошку поскрипує... "Невже судак?" подумав я :-) Біля човна опинилася щука, яка вдало попала у підсак :) Заважила 1.300, але знову зубата не в характерних для себе місцях, прямо на струї і по середині річки :ne_vi_del:
Сплавляємося далі... я не зраджую СЛ Реміксу і на одній з проводок повз лежачі в річці дерева, отримую зріз приманки! :ne_vi_del: Я швиденько перев"язуюсь, але знову халепа з чебурахами... прийшлося ставити 22 гр... спін мій з верхнім тестом 15 гр бідненький ледве тримався :-)
Наступні корчі, наступна прововодка... батя теж перейшов на вище згадану приманку, але на легкому джигу... В мене знову клювання, підсічка і шнур з корчів швидко почав рухатися до протилежного берега, фрикціон співає і раптовий схід :-( Чебураха знову в глибоких бороздах, приманка вся не в порізах, а в дірочках, мабуть ви здогадались хто це міг бути....
Все це відбувалося протягом 30 хв, потім все знову в річці вимерло :ne_vi_del:
І ми вирушили додому!
ЗображенняЗображення
Висновки
1. Всі клювання щуки, як для мене, не в логічних місцях :)
2. СЛ Ремікс тепер буде завжди в моїй коробці, разом з нормальної ваги чебурахами! Хоча, можливо мені здалося риб краще відгукувався на приманки з тяжкою вагою! (в мене 18 - 22гр і 3 клювання, в баті 6-8 гр одне клювання, приманки такі ж )
3. Впринципі риба не активна
4. Планував на наступні вихідні виїзд на Горинь в північні райони, але прогноз погоди мабуть завадить :-(
5. Проблеми були в мене з підсічкою і з чуйкою клювань, це можливе через перегруз спіна? Гачки всі свіженькі, Декоєвські :-)
Всім гарної рибалки!
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Прошу пробачення, але я ніколи не ловив у корчах,проте дуже хочеться, можна побачити фото Вашого "Горинського" монтажа?
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Юра »

ilya писав: 1. Всі клювання щуки, як для мене, не в логічних місцях :)
Місця для такої ситуації цілком логічні:
- мальок відійшов від берега;
- трава впала;
- прозорість води просто вражаюча (сам був на вихідних, в окулярах дно видно прекрасно, риби, до речі, не видно взагалі);
- досвід попередніх років підказує: рибу шукай в корчах на течії. Якщо сильна течія, то судак, якщо слабша із завихреннями, може бути щука.

А з лодки в таких місцях на офсет ловити просто казка, нам, береговикам, недоступна. Можна і так, і сяк "облизати" корчика.
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

kamennieshipy100 писав:Прошу пробачення, але я ніколи не ловив у корчах,проте дуже хочеться, можна побачити фото Вашого "Горинського" монтажа?
Впринципі особливості ніякої немає, чебураха+офсет+ приманка! Сам гачок в корчах застрягає рідко, в більшості засідає сам джих між гілками!
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

ilya писав:Цього разу рибалка на улюбленій річці була досить трудовою, але і на хороший кльов при такій погоді і не розраховували!
2. СЛ Ремікс тепер буде завжди в моїй коробці, разом з нормальної ваги чебурахами! Хоча, можливо мені здалося риб краще відгукувався на приманки з тяжкою вагою! (в мене 18 - 22гр і 3 клювання, в баті 6-8 гр одне клювання, приманки такі ж )

Всім гарної рибалки!
СЛ-кі це ті приманки які січуть всю хижу рибу. В одних регіонах України - це мега-приманка на щуку, в інших - окунь, судак, а в нашому регіоні - я особисто переконався в тому, що СЛ-ка ловить ВСЮ хижу рибу. Єх і скильки ж судаків і окунів (трофейного розміру) :-ok-: було вже нею зловлено, не перелічити.
Гарний звіт!
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Рома »

На минулих вихідних і в суботу, і в неділю побував на риболовлі.
Субота. Вирішив поджигувати на Горині в районі с.Збуж, Костопільського р-ну. Місця там, чесно кажучи, не "судакові", але це не помішало одному знайомому впіймати там два невеликих "кликастих". Тай доїзд з Костопося добрий. Коротше кажучи, після нетривалого полоскання силікому, мій ентузіазм почав падати і я вирішив перебазуватись на старицю, яка раніше радувала непоганим кльовом окуня. Проте і тут мене спіткала невдача. Жодної покльовки я так і не заробив.
Неділя. Цього дня було трохи веселіше. Після виконання свого громадянського обов"язку (відвідування виборчої дільниці) знову рушив рибалити. Планував половити трохи в іншому районі Горині, і заодно відвідати польдери. Розпочав з канав. Ходив я по ним достатньо довго, спокушаючи зубасту різними воблерами. В підсумку повний нуль. Зустрічений спінінгіст, розповів, що напередодні половлював щучок, але не великих. Основна маса риби становила 500-700 грам. Сьогодні він також був без улову. Я прийняв рішення перейти на іншу канаву, на якій ще ніколи не був, але на якій за слухами також була щука. На ній я також достатньо довго полоскав воблери і, врешті-решт, заробив покльовку риби. Та поки я доставав телефон щоб зробити фото щуки у воді, вона якимось чином зійшла. Зважаючи на її розмір, десь біля 300-400 грам, я анітрохи не засмутився. Ще трохи половивши перейшов на Горинь. Ніби і місця були перспективні, і приманка "правильна", але я знову не заробив тут жодної покльовки. В кінці-кінців, вирішив спробувати зловити окуня. Замінив катушку на іншу з тоншим шнуром, повернувся до місця, де відбувся схід щуки. На четвертій проводці "сів" перший заліковий окунець. Потім ще один, але менший. Надалі окунь не скажу, що часто, але реагував на мої приманки і я насолоджувався процесом ловлі. Розмір риби був різним, проте здебільшого окуні були приємної величини. Поганим було те, що я досить пізно перейшов на ловлю окуня і його активність ставала меншою чим більше сонце опускалося до горизонту. Проте до того часу, я вже вполював більше двадцяти хвостів, частину з яких відпустив по малолітству. Крім цього були ще не реалізовані покльовки, + зріз приманки щучкою, + (що мене найбільше бісило) понад десять сходів полосатих. Не знаю чим це пов"язано, але ніби і гачки гострі, і підсічка своєчасна, проте риба сходила на перших обертах катушки після підсічки. Можливо це було наслідком того, що деякі окуні не атакували приманку, а ніби прижимали її до дна. Значна частина улову була зловлена саме за нижній край губи. Так чи інакше, риболовлею залишився задоволений, вихідні пройшли недарма. :)
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Andriy P.
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 17 липня 2013, 21:06
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Andriy P. »

Привіт усім. Поставив перед собою мету половити окуня на стариці. Особливого досвіду в ловлі окуня на спінінг не мав, хоч і на вертушки часом окунці попадались. Цей раз вирішив освоїть легкий джиг. Купив пару маленьких та середніх твістерків з офсетниками та чебурашками 5 та 7 грам та вчора вирвався на воду спробувати їх у дії. Вода геть мала, місцями таке враження можна перебрести, тому почав ловлю з ямки десь метра 4 глибиною. Спочатку ловив на маленький коричневий твістер з чорними вкраплинками Після 5 хвилин ловлі вирішую поставити більший. Десь на 3 закиді на паузі ударчик-підсічка-є!
Фрикціончик підспівує, на окуня не дуже схоже, хіба що на солідного горбаня, думаю- тікі б не зійшло хоч би глянуть що там (якось 2 раза в житті і судачків на цій стариці ловив). Нарешті підвожу рибу ближче, нею виявилась щучка десь грам 800, бачу засіклась за край губи, зрізу можна не боятись. Пару ривків і вона в мене в руках. Хоч полюю на окуня, щучка теж підійде :-) Через пару хвилин знову тичок на паузі, підсічка- знову є, цього разу трохи менша мабуть грамм 600. Оце так, не ждав!!) Ще хвилин 20 ловлю тут-нічого, потім переходжу на іншу місце, теж на ямку. На 2 чи 3 закиді бачу пащеку щось відкрило в погоні з твістером, але не взяло. Знову в ту саму точку-бац, підсічка-є, нарешті і окунця витягнув, так як і планувалось :) через пару хвилин ще одного, трішки меншого, покидав ще хвилин 20 - без результату. Потім ще походив трохи по мілких участках, вимучив одного невеликого полосатика. Ловлю закінчив близько 13:00. Завдання виконано :co_ol: Ще й з бонусами у виді щучок. Майже вся рибка вже на ямах, на мілині - ні активності, ні улову. Все зловлено на 1 твістер який потім обірвав. :nez-nayu:
До речі після обіду теж вийшов на півтори годинки, правда зовсім на інший участок. Бачив один вихід полосатого і все. По дорозі зустрів місцевого, який сказав що вчора хтось чайку кіньми віз сюди пізно ввечері. Як завжди :facepalm:
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Рома »

Andriy P. писав:...Поставив перед собою мету половити окуня на стариці....
Вчора також відвідав старицю. Зранку окунець потрохи покльовував, і я періодично посмикував полосатих приємного розміру.
ЗображенняЗображення
З підняттям сонця, його активність поступово зменшувалась, та й відведений час на риболовлю закінчувався. В фотооб"єктив не попала ще приблизно така ж кількість окунів та одна маленька щучка.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

На цих вихідних відбулася одна з найцікавіших рибалок в сезоні!
Поїздка планувалася давно, але то погода, то брак часу не давали поїхати з ночівлею на два дні! Про місце мабуть всі здогадаються по фото!
Ціллю поїздки був судак....
Отже, субота 4 ранку і ми двома машинами виїжджаємо з Рівного, планував на місце потрапити десь о 7 ранку, але точної дороги не знали + на дворі ще темно! Трохи поблукавши в поліських краях все таки добралися на місце... і перед нами відкрилася ось така краса
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Руки вже нетерпляче потягнулися до спінінгів, швидко качаємо човен, по 50 і в бій!
Планували в перший день пробити ехолотом гарні судакові точки, а вже в неділю їх повноцінно обловлювати.... Поблизу нашої стоянки таких точок виявилося не густо... вода дуже низька і і русло мало глибину всього 1.2 -1.7м, через це ми тролінгуючи пішли вниз по течії і дійшли до казкової краси рельєфів дна :-)
ЗображенняЗображення
Саме в місці яке на фотографії, на мою думку і повинна була бути маса покльовок кликастого... справа під берегом затоплені дерева, глибина різко падає з 2.2м на 4.5м і наступна сходинка з 4.5 на 6.7 м, і такі перепади були на протязі 100 метрів і закінчувалися мілким перекатом! Тут ми трошки поджигували і пішли нижче по течії....
За спиною черговий мілкий поворот потужної річки і натрапляємо знову на судакові корчі і ями! Зупиняємося і на цьому місці, але у мене сталася халепа :-( На одному з кидків приманка зачепилася за батіну куртку і ... в руках залишився зламаний спінінг... настрій зіпсований.... з собою в човні лише мультовий комплект, прийшлося ним доловлювати цей день...
Приманки використовували різні, але в основному Басс Асасіни кислотного кольору, так як вода мутновата. Джиг 18 -24 гр! Всі старання результату не давали, але всі надії ми покладали на наступний день...!
Час пройшов дуже швидко і на годиннику вже 16.00 і вирішуємо повертатися назад... і тролити... хоча я не фанат тролінгу, але в холосту немає сенсу їхати :)
Течія набагато сильніша і наш моторчик 2.6 к.с. відчутно слабуватий для Горині в тих місцях...дорога назад зайняла більше години...
Але це все дрібниці... про клювання я якось вже і не думав, не думав і про зламаний спін... просто насолоджувався краєвидами! При проході над однією з неглибоких ямок (4м) хтось тривожить ідилію і сідіє на гачок мого воблера :-)
Відразу мондраж, контрольна підсічка.... і хтось всетаки засікся! Ривки були тільки спочатку, потім на поверхні показалася щука.... ще один захід її під човен.... розвертаю її і в підсак!
ЗображенняЗображення
Воблер зжерла повністю, відразу вийшли на берег і там вже відчіпляв її! Заважила 2.230 кг! Не трофей, але в цьому сезоні найбільша!
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Настрій чудовий, почало темніти і ми на всіх парах погнали до машини! Хлопці які поїхали з нами вже смажили шашличок і ми підїхали на гаряче :)
Потім була уха, байки біля костра і думки про завтрашніх судаків!
Ніч пройшла швидко....
Вранці проснувся і побачив ось таке! Вірніше нічого не побачив! :sh_ok:
ЗображенняЗображення
Такого туману я ще ніколи не бачив! Відразу виникло питання...." А як рибалити?" :-(
Чекали поки туман хоч трохи зійде, але на годиннику вже 11.00 а картина все та ж!
Чекаємо ще.... терпіння не вистачає...залазимо в човен.... і понад берегом вирішили пройти хоч до першого "судакового" місця.... але через метрів 400, все ж вирішили повертатися... видимість ось така!
ЗображенняЗображення
На незнайомій, широчезній річці стрьомно! Навіть повертаючись до машини трохи блуданули в тумані... добре що телефони на місці.... хлопці посигналили на березі і ми йшли на звук :)
Туман почав розвіюватися після обіду... часу для риболовлі вже не залишалося, так як ввечері потрібно було бути в Рівному!
Ось така склалася риболовля! Всі надії були на неділю, але мабуть "не судьба" була побачити судака! Але впринципі все чудово, емоцій море, рибку побачили, спінінг зламав, є тепер про що думати :)
Висновки
1. Вода вже 3.2 - 3.5 градуси, риба не активна, але і скупчення на ямах не помітив!
2. В пітвердження вище написаному... щука взяла з 4 метрів... зовсім в"яла, але на досить активний воблер :ne_vi_del:
3. Нікого не здивую інформацією про браків, зі слів місцевих електрики не сплять, ями бомблять, благо про підводників не чув!
Всім гарних рибалок!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Semrush [Bot] і 3 гостей