р. Горинь

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

На Горині цього року побував тричі, в кінці лютого, 5 та 8 березня!
Два перших виїзди були пробними, перевірка човна і мотора після зими, обкатка обновок, і т.д. Клювання побачили лише на останній рибалці, на двох попередніх були лише забагрені раки, густерки і плотва досить пристойного розміру яка була повна ікри і звісно попливла нереститися!
Про останній виїзд напишу трохи детальніше :)
Отже, 8 березня з батьком обловлювали певну ділянку річки на якій присутні і ямки і перекати, відразу помітили, що мальок вже підійшов до берега, не збивається в косяки на ямах, як на минулих рибалках, та і температура води піднялася до майже 6 градусі! Це радувало, рибка почала трохи рухатися!
Почали з джигу на ямах, в надії на весняного судака, але до 12 години монотонне джигування різними приманками і їхніми подачами трохи набридло, не заробивши жодного ударчику сплавляємося далі до перекатів.....
Почав накрапати дощик... На черговому перекаті помітили активнісь малька і взагалі він здавався нам якимось "живим" :)
На цьому відрізку і заякорилися! Я полоскав воблери, батя як завжди з дна коробки витягнув якусь колебалку з ржавим трійником :) Ну я, як завжди з цього посміявся і впевнено мудрував з проводками японських вобів :hi_hi_hi:
На першій чи другій проводці відбувся "удар" не на мої японські "супер" воби, а звісно на ржаву колебалку яку полоскав батько :)
ЗображенняЗображення
Судак? Звісно малий! Звісно випустив! Але глибина 1.4м, приманка теж не судакова...
Радувала тільки наявність кликастого, але подальші намагання його впіймати були не результативними :nez-nayu:
Відклавши воблери, я перейшов на джиг.... сплавляючись до початку перекату, була маленька заплава, яку я на попередніх рибалках завжди обминав...
На другій проводці і я був нагороджений клюванням, звісно хотілося судака, але і шнурком щасливий
ЗображенняЗображення
На цьому впринципі і все.... дощ почав набирати силу... ловити було не комфортно і холодно... тому повертаючись назад тролили, за весь час не заробили жодного клювання :)
Висновок
1. З третьої спроби сезон відкрито, рибку знайшли на міляках!
2. По результатам трьох рибалок забагрена плотва, судачок і щучка були зловлені на відрізку в 200 м, тому риба кучкується дуже локально...
3. Все було відпущено, надіюсь підводники цим не скористаються...
Всім вдалих рибалок!
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Неділя. Хоч і холодно і вітер, здавалося б лежи на диванчику та ні, вдівся, підкачав колеса в велосипеді, спін і сумка і я вже отримую перший і останній адреналін при переїзді залізничного мосту.
Місце лову - стариця р-н залізничного мосту с.Сергіївка чи Олександрія хто як зве. Кльову і результату в цей день не було :-( та всеодно провітривсь, отримав задоволення від навколишнього, природи, водойми...
В основному довелось використовувати пливучі воблери, оскільки глибини дуже малі, багато коряг, рослинності.
Появилося вже і сміття, невстигло пригріти як повилазили як гриби після дощу любителі шашличка. Також на місці блешня яка вже висить 2 роки на ПЛ 10кВ. Ніяк неможу її зацепити та зняти :-)
Вцілому це був перший виїзд в цьому році, поїздкою задоволений, а це головне. Всім успіхів.
Пару фото.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
Mixa
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 10 квітня 2012, 22:09
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Mixa »

Вітаю всіх рибалок, хотів би коротко написати про риболовлю в суботу 26 березня на горинських старицях поблизу Хотині. Спочатку пробував важкий джиг на річці, але після 2-годин безуспішного полоскання :wall: різних приманок я вирішив переключитись на окуня :dribble: , оскільки було видно як він ганяє малька на мілководді.
Взяв свою ультралайтову палочку, чебурашку на 2гр. та силікон від Larva 1.6" болотного кольору. В результаті за годинку 5 окуніців та 1 щупачок. Звісно вся ця малеча поверталася до себе додому. Все тільки починається. Всім удачі..
Зображення ЗображенняЗображення
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Сегодня 11 апреля после обеда выезжал на жереха в район Оржева. Уровень воды очень низкий как для весны, вода немного мутноватая. Внешне рыба ещё не очень активная - всплески жереха редкие и не очень громкие. Удалось заработать и реализовать одну поклёвку на специализированный жереховый воблер Salmo Thrill 5см. Жерешка не взвешивал, отпустил после фото.
Ближе к вечеру был ещё один тычок на этот же воблер, но рыба не засеклась.
Вечером проверил один хороший перекат на наличие голавля - но там ещё никого нет, надо немного подождать, пока разрастётся трава на дне и туда подойдёт голавль.
Зображення
Зображення
Зображення
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення tohin »

Круто, молодець! А я червонопіркою бавився, ех..
Потрібно їхати на Горинь і шукати свій трофей!
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
OlegG
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 15 квітня 2011, 21:00
Телефон: 0662891510
Звідки: м. Нетішин
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення OlegG »

Прийшло тепло і нарешті вибрався на повноцінних пів дня риболовлі (11 квітня, 7:00-12:00), звичайно на улюблену річку.
Спочатку відкрив сезон на головня рибиною в 50г. :)

ЗображенняЗображення

Окунці показали що вони вже не такі ліниві і вже можуть поганятися за воблерами.

ЗображенняЗображення

Але було велике бажання зловити весняного жереха і я вирушив у пошуках. На деяких гарних тогорічних місьцях чомусь його не було. В інших неможливо було зробити потрібну проводку. Знайшлись і такі як треба, про одне із них розкажу в подробицях.

Знайшов гарне місце на прямому відрізку між двох поворотів річки. Спостерігаючи хвилин 20, видивився приблизну траекторію по який рухалося щонайменше дві рибини. Зайняв місце вверх по течії напроти місьця розвороту жерехів. Прийшлось зайняти сидячу позицію та трошки почекати поки жерехи відновили своє курсування. Тоді вже почав обловлювати місце закидуючи з ітервалами до 3-5 хвилин, в залежності від того де проявляла себе риба.

ЗображенняЗображення

На диво, найкращі приманки минулих років (Даига Кукрі, Kosadaka ION, Smith D-contact) не провокували рибу на атаку. Натомість спрацювала Megabass Coayu Slide Sinker, яка до цього була не розловлена. За всю рибалку на неї було близько 6-7 атак, але реалізація на поверхні звичайно що невелика.

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

Деякі особливості Megabass Coayu Slide Sinker:
Це не звичайний волкер, бо він в тонучому виконанні. Звідки і виходять деякі переваги в порівнянні зі звичайними уолкерами.
  • - Більша вага та гарна аеродинамика дозволяє робити заброси на більшу відстань.
    - На паузі він починає розхитуючись занурюватися,а при продовженні проводки знову виходить на поверхню. Саме на паузах та при продовженні проводки (після першої атаки) були результативні клювання, і жодного разу не було зловлено жереха з першої атаки.
    - І звичайно мінусом його є ціна, бо я його собі придбав не нового та за ціною ще 100грн.

ЗображенняЗображення

Зловлена риба вся повернулась у річку. Маю надію що мій звіт буде кориснм, та головне не зловживати знаннями :smilefish:
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення tohin »

OlegG, я особисто вважаю, що такий звіт не те що корисний, це просто взірець, якими мають бути звіти. Це просто ВАУ, як на мене. Не просто показано, що я був і ловив - це просто супер корисно, всі аспекти які сприяли успіху - чітко аргументовано. Видно, що це дійсно майстерність тому що риба була піймана не на авось, а вдумливо. А найголовніше, що ти відкрито ділишся цими знаннями, тобі не лінь було писати, заливати фото, наносити на нього позначки.
Я вражений. Дякую!
P.S. То ти ту парочку і піймав?
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
OlegG
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 15 квітня 2011, 21:00
Телефон: 0662891510
Звідки: м. Нетішин
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення OlegG »

tohin писав:OlegG, я особисто вважаю, що такий звіт не те що корисний, це просто взірець, якими мають бути звіти. Це просто ВАУ, як на мене. Не просто показано, що я був і ловив - це просто супер корисно, всі аспекти які сприяли успіху - чітко аргументовано. Видно, що це дійсно майстерність тому що риба була піймана не на авось, а вдумливо. А найголовніше, що ти відкрито ділишся цими знаннями, тобі не лінь було писати, заливати фото, наносити на нього позначки.
Я вражений. Дякую!
P.S. То ти ту парочку і піймав?
Дякую :)
P.S. Зловив трьох. Один менший в кадр не попав.
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення tohin »

OlegG писав:
  • Саме на паузах та при продовженні проводки (після першої атаки) були результативні клювання, і жодного разу не було зловлено жереха з першої атаки.
Ось ще що для мене виявилось досить цікавим! Не на швидкій проводці, або як в мене бувало на плюх, а на паузі
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення SPIN »

Так, думаю, що багато читачів погодяться, що звіт - взірець.
Крім того, що tohin написав про паузи, мене зацікавило, як можна було побачити жерехів (навіть через полярики) не з високого берега, а з низького? Адже з низького берега гострий кут огляду накладає певні обмеження глибини прогляду водної товщі.
Ще мене завжди цікавило, що риба не передбачувана, коли відмовляється їсти ті приманки, які були фаворитами в минулому.
Аватар користувача
OlegG
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 15 квітня 2011, 21:00
Телефон: 0662891510
Звідки: м. Нетішин
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення OlegG »

SPIN писав:Так, думаю, що багато читачів погодяться, що звіт - взірець.
Крім того, що tohin написав про паузи, мене зацікавило, як можна було побачити жерехів (навіть через полярики) не з високого берега, а з низького? Адже з низького берега гострий кут огляду накладає певні обмеження глибини прогляду водної товщі.
Ще мене завжди цікавило, що риба не передбачувана, коли відмовляється їсти ті приманки, які були фаворитами в минулому.
Спостерігав дійсно через поляризаційні окуляри і як раз з того місьця що зроблене фото, там (на повороті) обривчастий берег висотою не менше трьох метрів.
- Дійсно, що рибу видно було нe часто і бачив її лише коли вона рухалась на невеликій глибині проти течії, саме на цьому відрізку жерехі атакували зграйки уклії та маленьких головників.
- Місце розвороту було визначено досить чітко. Далі вверх по течії вже не було сплесків, а ближче до протилежного берега маленька риба розбігалася вниз по течії. І там також інколи були атаки жерехів на маленьку рибу, але набагато менше.
- Місце розвороту в нижній крапці течії - це вже більш складна загадка, але ця інформація мене цікавила вже менше.
Головне було визначити відрізок де риба рухалась проти течії, бо всі атаки на приманку були з хвоста.

Ще пару слів про паузу:
Коли жерех робив першу атаку на приманку, він при цьому завжди робив повний розворот. Якщо я одразу продовжував проводку, була більша ймовірність що риба випустить приманку із поля зору. Тому після атаки на приманку я витримував секундну (максимум 2 сек.) паузу і продовжував проводку. Як мені здавалось, це підвищувало шанси.
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення tohin »

OlegG писав:Коли жерех робив першу атаку на приманку, він при цьому завжди робив повний розворот. Якщо я одразу продовжував проводку, була більша ймовірність що риба випустить приманку із поля зору. Тому після атаки на приманку я витримував секундну (максимум 2 сек.) паузу і продовжував проводку. Як мені здавалось, це підвищувало шанси.
Дуже дякую за інформацію, багато тонкощів відкрив для мене особисто, а от як ти витримував після атаки паузу - це вже на межі))) Просто я б напевне не витримав і перезакидав)))
...вона чистила рибу,а він її жарив!
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення AndreyK »

В воскресенье 24 апреля утром перед работой выезжал на речку в районе Азота, в поисках жереха. Приехали около 6 утра, проверили несколько точек, но активность рыбы низкая - жереховых всплесков очень мало, наверное из-за похолодания. На наши приманки рыба так и не отзывалась.
Попутно немножко поджиговал - было две чётких щучьих поклёвки на твистер Yum, но рыба так и не засеклась - офсетный крючок... :nez-nayu:
Ближе к 8 утра переехали к шлюзу в надежде, что жерех там будет немного активнее, но и там всплесков не было. В 8-20 получил поклёвку на блесну Red Hunt Shorty 9г (реплика блесны Acme Trophy Spoon) - в результате приятный жерешок добавил адреналина. После фотосессии рыба уплыла на свободу, а я поехал на работу. :)
Зображення
Аватар користувача
OlegG
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 15 квітня 2011, 21:00
Телефон: 0662891510
Звідки: м. Нетішин
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення OlegG »

Ще одна спроба зловити жереха виявилась невдалою. Просканував за пів дня добрячий відрізок річки. Погіршення погоди та коливання рівня води в річці вплинули на поведінку риби. Хоча цього дня навіть було сонячно, активність риби абсолютно відсутня.

ЗображенняЗображення

Прийшлось ловити окунців, які також були досить пасивні. Але що цікаво, ловились краще саме на кренкі. Джиг цього дня програв. Було також декілька покльовок маленьких головнів.

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення
Nevel
Ледар
Ледар
Повідомлень: 39
З нами з: 07 травня 2011, 15:47
Телефон: 096104
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Nevel »

Наявність вихідних та бажання відпочити від асфальту роблять свою справу, нарешті 4.05.та 5.05 два дня, хоча б по кілька годин, виділив для риболовлі. Місце обрав мабуть найбільш відоме та відвідуване серед наших рівненських риболовів, хотілося зручніше та як по швидше добратися до Горині, так як останній раз там був тоді коли все було сіре та сонне. Отже, забігаемо в риб. магазин та в 10.45 я зі своєю дівчиною вже в маршрутці, там я і почав готувати і переложувати з місця на місце весь свій риболовний інвентар) Ціль була в першу чергу помилуватися природою -вже потім риболовля. По приїзду нас зустріло дві собачки, одна із них в кінці дня все таки випросила окуня та кілька котлет, над яким довго вагалася що з ним зробити, та все таки відчуття голоду чи то просто жадність змусило пса повечеряти. Риболовів на шлюзі теж не мало було як в перший так і другий день, всі з підсаками, та серйозно налаштовані. Я зібрав спіннінг та ми відправилися по березі річки, пару проводок і два обрива, для мене це нормально...пройшовши далі спостерігаемо народження на світ стрекоз які вилазять із своїх лічинок...фото лічинки

ЗображенняЗображення

фото народження :)

ЗображенняЗображення

Готовий продукт :a_g_a:

ЗображенняЗображення

Кілька фото весняної Горині...

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

Прогулявшись робимо привал, цепляю джишку 5 грам, та дістаю приємного окунця, потім розумію що 5 грам замало, цепляю 8 дістаю ще одного, два дня результативним був тільки той силікон який на фото (мабуть всі впізнають). В середу то там то там бив жерех, та полював голавлик, колебалочка, вертушечка та воблерки типу головастиків не спровокували рибу на клювання, хоча я і не впирався, до кінця дня було зловленно та відпущено чимало окунів, постраждав один якого зїв пес...В четвер нас вже четверо, а спіннінг один, по приїзду дістаю два окунця, потім ідемо на пікнік...щука б"є на протилежному березі та клювати відмовляється...в кінці дня все на туж приманочку відчуваю зацеп, через кілька секунд він починає нервно крутити головою, розумію що щука, кілька сильних ривків та риба сходить...по відчуттям не маленька...Відпочили класно, а головне приємно що в Горині не так далеко від міста можна щось впіймати. Всім НХНЧ.
Фото з рибкою.

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 3 гостей